Romové brutálně zmlátili šéfa záchranky ze Sokolovska: Skákali mu po hlavě!

Brutální napadení šéfa záchranky ze Sokolova Petra G. (44) řeší policie! Skupina Romů ho měla v Kraslicích zmlátit takovým způsobem, že zůstal ležet v tratolišti krve, na hlavě má doslova otisknutou podrážku boty jednoho z nich. Policie si pro ně došla ani ne den po útoku!

Něco strašného si musel prožít člověk, který celý život zachraňuje a pomáhá jiným. Tentokrát museli zachraňovat jeho, a rovnou jeho kolegové. V noci ze soboty na neděli Petra G. (44) v Kraslicích v Karlovarském kraji napadla podle serveru Deník.cz, který o případu informoval, skupinka Romů. 

Skupinka tří útočníků na něj, podle svědků, začala na autobusové zastávce nejprve pokřikovat. V té době navíc telefonoval se svými známými. Pak došlo k útoku, který byl brutální. Svědčí o tom i zranění, která utrpěl. V nemocnici totiž skončil s otřesem mozku, tržnými ranami na obličeji a dalšími pohmožděninami. Je až neuvěřitelné, že to všechno vydržel!

Skákali mu po hlavě?!

Po tom všem, co muž od útočníků schytal, zůstal na ulici ležet v tratolišti krve. Byl navíc okraden, vzali mu klíče a telefon. „Útok byl opravdu brutální. Doslova mu skákali po hlavě,“ řekl deníku jeden ze svědků, který chtěl zůstat také v anonymitě. 

První pomoc mu poskytla až jeho manželka! Ta je také dlouholetou záchranářkou. „Byl zmatený a zprvu nevěděl, co se stalo. Hlavu měl celou od krve. Má výpadky paměti. Jsem otřesená z toho, co se stalo,“ řekla deníku.

Obtisk boty na hlavě!

V nemocnici Petra podrobně vyšetřili a udělali mu také vyšetření mozku. To ukázalo, že zranění jsou rozsáhlejší, měl zhmožděniny mozku, museli mu navíc ošetřit tržné rány na hlavě. 

Policie se případem začala intenzivně zabývat, bylo třeba rychle dopadnout pachatele, kteří brutálně napadli náhodného člověka! A podařilo se jim to velice rychle, ještě ten den už byla trojice v poutech. 

Na útok pravděpodobně nikdy nezapomene. „Má na hlavě doslova obtisknutou stopu od boty a mnoho dalších pohmožděnin. Měl velké štěstí, že vůbec přežil,“ popsal známý napadeného. „Je to něco nepochopitelného, že jdete domů a zničehonic vás napadne skupina agresorů, proti které se nemáte šanci bránit. Petr, který prakticky denně pomáhá zachraňovat životy, se sám bohužel dostal do situace, kdy šlo o život jemu samotnému,“ dodal.   

„V neděli 14. června letošního roku měla krátce po půlnoci v Kraslicích trojice mužů po předchozí slovní rozepři fyzicky napadnout čtyřiačtyřicetiletého muže, který musel být po útoku hospitalizován v nemocnici,“ řekl pro Deník.cz mluvčí policie Jakub Kopřiva s tím, že byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z přečinu ublížení na zdraví a výtržnictví.

Starosta: Útočníkům přeji tvrdé tresty

Starosta obce Rotava, která leží vedle Kraslic, zraněnému záchranáři popřál brzké uzdravení a návrat k jeho práci. „Skupince agresorů, která mu způsobila nejenom těžké zranění, ale také ho okradla, přeji tvrdé tresty,“ vzkázal přes facebook napadenému Petrovi. „V normální společnosti se tohle prostě neděje, a kdo to nechápe, nemá nárok v ní žít s námi, ke všemu ještě z jí vytvářených hodnot a statků,“ myslí si. 
https://bit.ly/3eaANxQ – foto: původní zdroj

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
17. 6. 2020 20:31

Vždycky je to skupinka romů, tihle si nikdy netroufnou jeden na jednoho.
Pan starosta z Rotavy ví velice dobře o čem mluví, vzhledem ke složení obyvatel jeho města. Jenže mluvit se o tom veřejně nesmí,… protože rasista. Nikdo si netroufá veřejně nazývat věci pravým jménem a poukázat na nehorázné upřednostňování jednoho etnika před většinovou populací. Ta korektnost je až obludná, ať už se to týká vybydlování a devastace bytů, celý život žití na dávkách, zneužívání všech myslitelných sociálních výhod… vždycky slyšíme… nepřizpůsobiví spoluobčané = v jednom pytli všichni, ale že dobrých 80% z nich jsou romové, to už nikdo ani nešpitne.
Ano i mezi nimi je určité procento “přizpůsobivých”, kteří chodí do práce, děti posílají řádně do škol, atd. Ale bohužel ta převládající nemakačenková a parazitující většina je vytlačuje úplně někam do ztracena.

I starosta Červenka je pod neustálým tlakem, viz jeho facebook:
“Poslední týdny se kvůli mým postojům a dle novinářů “progresivní metodě” řešení pořádku ve městě dostávám docela pod tlak. Ten se stupňuje ještě tím, že se uvažuje o tom, že bych mohl stát v čele kandidátky do krajského zastupitelstva. Výhrůžky mediálním lynčem, trestními oznámeními a podobně, beru jako už takovou normální věc, co mě ale děsí nejvíc je, když slyším od lidí, že se vším s námi souhlasí, ale nemohou to říct nahlas. Vždyť musí platit, že pravidla platí pro všechny a pomoc je tu pro ty, kdo je dodržují. Bohužel zatímco dodržování pravidel se vynucuje těžce, z pomoci se stala jakási automatická povinnost, kterou je ještě potřeba očůrat a mít v zádech ochránce práv. Stát musí zabezpečit pořádné jistoty pro rodiny s dětmi, seniory a občany v nouzi, ale jen v případě, že je v tom protistrana ochotna spolupracovat. Jinak budou další a další generace těch, pro které nebude normální pracovat, vodit děti do školy a vážit si svého okolí. Musí vědět, že nic není zadarmo”.

Editor
17. 6. 2020 23:08
Odpovědět  josh-xy

Se málem opupínkovali, když padl návrh, že by si mohli snížit plat kvůli současné krizi.