Roberts: Amerika bude ve válce zničena, vědí to obyčejní Američané?

Američané mají jen málo zdrojů spolehlivých informací, kromě několika webů, o kterých málokdo ví.  Paul Craig Roberts, americký publicista17. dubna 2021 – 11:04
Američané si neuvědomují, že ti nejhorší pitomci, kteří v současné době vládnou a dezinformují jsou z Washingtonu, dali americkou vojenskou záruku neonacistům instalovaným na Ukrajině Washingtonskou „Majdanskou revolucí“. Ukrajinská vláda, pokud to tak je, ve skutečnosti vyhlásila válku Rusku a slibuje, že znovu získá Krym a Donbaské republiky.

Nikdy jsem si nemyslel, že by se nějaká vláda ukázala být tak hloupá jako britská vláda, která v roce 1939 dala Polsku vojenskou záruku, která způsobila, že polská vojenská diktatura přerušila diskuse s Německem o navrácení německého území a lidech ukradených Versailleskou smlouvou. Tato britská záruka byla příčinou druhé světové války.

Washingtonští idioti nyní posílili britské idioty. Dali vojenskou záruku ukrajinské vládě stejně hloupě jako Velká Británie Polsku záruku v roce 1939.   Pokud americké loutky na Ukrajině věří americké „záruce“ a budou podle ní jednat, Ukrajina přestane existovat jako nezávislá země. Pokud se do toho zapojí Washington, USA přestanou existovat.

Jak je možné, že jsou lidé tak hloupí, že se dostanou do takové situace?

Jak jsem již roky zdůrazňoval, součástí nebezpečné situace, o níž si je málokdo vědom, je chyba Kremlu. Prezident Putin, ministr zahraničí Lavrov a jejich mluvčí reagovali na urážky Washingtonu a provokativní akce bezstarostně, aby se vyhnuli eskalaci situace vyvolané válečnými štváči z Washingtonu.  Za to musíme respektovat ruské vedení.  Odpověď Kremlu do Washingtonu, je však nesprávně interpretována jako nedostatek síly.

Washington si je tak jistý svou zastrašující vojenskou silou, že vyslal dvě válečné lodě do ruského Černého moře jako varování pro Rusko v případě, že Ukrajina obnoví své útoky na Donbas.   Washington ale nepočítal s ruskou odpovědí, která nebyla pasivní. Rusko uvedlo, že Washington by měl své válečné lodě odstranit „kvůli vlastní ochraně“. A stalo se, americké lodě do Černého moře nevpluly, zatím.

Pokud se podíváte do očí ruského ministra obrany Sergeje Šojgu,   díváte se do očí ochotných a schopných vás zničit.   Pokud se podíváte do očí Bidena, Kamaly, Austina, Blinkina, díváte se do očí, které nenávidí bílé vlastenecké Američany.  Režim Woke ve Washingtonu je bezmocný proti Šojguovi, který může procházet „probuzenými tvory“ snadněji než procházet mokrými papírovými taškami.

Washington by mohl chybně vyčíst u Putina, že nemá intestinální odvahu, ale je nemožné tuto chybu zopakovat u Šojga. Ruský ministr obrany 13. dubna oznámil, že bylo aktivováno dostatečné množství ruské armády, aby mohla jednat s Ukrajinou, NATO a Američany.
Šojgu chápe, že toto je jediný způsob, jak jednat s „výjimečnými, nepostradatelnými“ lidmi, kteří považují hegemonii za své právo.   Šojgu říká, že pokud s námi otestujete svoji hegemonii na bojišti, Rusko vám ukáže, jak jste výjimeční.

Rusko drží všechny karty, pokud se Putin a Lavrov znovu nevzdají ruskoatlantickým integracím, kteří uctívají Západ.  Je záhadou, že se Putin nemůže od těchto zrádců osvobodit. Stalin by každého z nich popravil.  Jsou pátou kolonou v Rusku a jsou nadějí Washingtonu. Pokud Washington zvítězí nad Ruskem, bude to kvůli ruské páté koloně – atlantickým integracím.

Bez podpory ozbrojených sil nemá žádná vláda moc.   Na rozdíl od Bidena, který čistí nejlepší složky americké armády, Putin chápe, že tváří v tvář západnímu nepřátelství je ruská armáda rozhodující entitou.

Šojgu oznámil, že ruská armáda je v plné pohotovosti a v plné schopnosti zbavit se jakékoli hrozby z kterékoli strany.
Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku? 
Končí komentář Paul Craig Roberts.
rp,prvnizpravy.cz,pcroberts

sdíletj na