“Říká nahlas to, co si Kiska jen myslel”

“Říká nahlas to, co si Kiska jen myslel”: Okamura prozradil, co hrozí ČR v případě vítězství Čaputové
na Slovensku. Ve hře jsou tradiční hodnoty, suverenita a jednota V4.

Předseda SPD Tomio Okamura nezůstal stranou ohledně slovenských prezidentských voleb a na svém Facebooku se podělil o dojmy z vítězství Zuzany Čaputový.
Podle něj podporuje likvidaci tradičních hodnot a suverenity Slovenska a ohrožuje jednotu V4.

“První kolo slovenských prezidentských voleb vyhrála zdánlivě neznámá právnička a aktivistka, která představuje vše, co by měla tradiční slovenská společnost odmítnout a vše, co se naopak snaží bruselská lobby zlikvidovat. Zuzana Čaputová otevřeně podporuje likvidaci tradiční rodiny a tradičních evropských křesťanských hodnot a podporuje likvidaci suverenity národních evropských států,” varuje šéf SPD.

Podle Okamury je úspěch Čaputové ” vítězstvím dlouholeté kampaně, která vyvrcholila zneužitím kriminální vraždy novinářů k pokusu o protivládní převrat, který měl změnit výsledky demokratických voleb”. 
V případě vítězství bude podle Okamury uchazečka o úřad prezidenta pokračovat v politice současné hlavy státu Andreje Kisky.

“Čaputová je ideovým nástupcem současného prezidenta Kiska s tím, že je radikálnější a říká nahlas to,
co si Kiska jen myslel,” tvrdí Okamura.

Vyjádřil však naději, že se Čaputové nepodaří změnit politiku slovenské vlády. V opačném případě hrozí, že dojde k porušení jednoty Višegrádské skupiny a “jejího kritického přístupu k migrantům a k politice Bruselu”.
To bude podle něj ten nejhorší možný scénář .

Předtím vítězství Čaputové okomentovali i jiní čeští politici. Předseda poslaneckého klubu TOP 09 například vyjádřil radost, že ve druhém kole jsou dvě jasně proevropské osobnosti.
Dodal, že tuto skutečnost Slovákům závidí.
Europoslanec Jaromír Štětina napsal, že “Slovensko má šanci”.

https://www.hlavnespravy.sk/hovori-nahlas-co-kiska-si-len-myslel-okamura-prezradil-co-hrozi-cr-v-pripade-vitazstva-caputovej-na-slovensku-v-hre-su-tradicne-hodnoty-suverenita-jednota-v4/1707083

Ľuboš Blaha – “Aron Shaviv” toto monštrum stvorilo Čaputovú

sdílet na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
24. 3. 2019 21:46
Odpovědět  Janinna

Bratia Slováci sú voli, poměrně spolehlivě ze dvou blbostí vyberou tu větší.

Editor
24. 3. 2019 23:13
Odpovědět  Janinna

zejména na Slovensku je o dost vyšší vliv církve než tady a slovenští katolíci jsou o hodně větší hovada než moravští a jihočeští. Kdo je v nějaké církvi, měl by nemít volební právo.