nezařazené

Rána kladivem izraelské propagandě: Žádné důkazy o sexuálních útocích ze strany Hamásu

Zabíjeli, znásilňovali, pekli si děti, kterým předtím uřízli hlavy – tím vším nás krmí naše média, nekriticky přejímající izraelskou propagandu. Bohužel nejen mainstream, ale i mnohá tzv. alternativní média, která se předhánějí s hlavním proudem v líčení zločinů Hamásu, aby přehlušili naše svědomí ohledně počtu civilních obětí v Gaze. Ne, že by zločiny nebyly. Ale kolik vlastně? A co nám přibásnili?

Západní média zahájila velkou kampaň, která tvrdí, že militanti Hamásu znásilnili 7. října v Izraeli desítky žen. Izraelské noviny nyní uvádějí, že policie má „potíže“ najít oběti sexuálního napadení po útoku Hamasu.

Policie má potíže s vyhledáním obětí sexuálního napadení z útoku Hamásu ze 7. října nebo lidí, kteří byli svědky takových útoků, uvedl izraelský list Haaretz. Izraelská policie se proto rozhodla oslovit veřejnost a povzbudit ty, kteří o tom mají informace. Dokonce i v těch několika případech, kdy policie shromáždila svědecké výpovědi o sexuálních zločinech údajně spáchaných 7. října, nedokázala spojit činy s oběťmi, které byly v důsledku toho poškozeny, napsal Haaretz.

Západní média zahájila rozsáhlou kampaň prohlašující, že militanti Hamesu 7. října znásilnili a zmrzačili v Izraeli desítky žen.

Americký prezident Joe Biden označil zprávy o sexuálním násilí za „strašné“ a vyzval svět, aby odsoudil „nepředstavitelnou brutalitu“.

Nedávno se také objevilo několik náznaků, že Izrael odpověděl na útok Hamásu těžkou palbou, včetně tanků, vrtulníků Apache a ozbrojených bezpilotních letounů, zaměřených nejen na militanty Hamásu, ale také na své vlastní vojáky a obyvatele v kibucech, zabitých coby kolaterální škody.

Izraelská média s odvoláním na policejní a bezpečnostní zdroje již potvrdila, že izraelská armáda také zahájila palbu na některé své občany během útoku Hamásu na izraelský hudební festival 7. října. Kromě toho uniklo video ukazující, jak izraelský tank 7. října zahájil palbu na dům v kibucu, kde bylo uvězněno 13 izraelských rukojmích. Video bylo dalším důkazem, že samotná IDF zabila mnoho civilistů, kteří se údajně stali obětí útoku Hamásu.

https://rtde.live/international/191822-keine-beweise-fuer-sexuelle-uebergriffe-durch-hamas/

sdíletj na

19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
5. 1. 2024 19:11
Ohodnotit příspěvek :
     

To bude tím,že je to genocida pod falešnou vlajkou…

Slovan
5. 1. 2024 19:23
Ohodnotit příspěvek :
     

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Cestou do práce 🫣 – YouTube

Autor
5. 1. 2024 19:39
Ohodnotit příspěvek :
     

To bohužel není nic nového. Podobné “činy” se páchají v Rusku, byly v Sovětském svazu, byly za válek u nepřátel. Už chybí jen to – jediný a pravý Bůh je jedině s námi!
Podobné pověsti byly dost časté ve středověku, kdy lidé utíkali před nepřítelem, neboť ten zaručeně provádí kanibalismus, podobné příběhy byly i u domorodých kmenů kdekoli na světě, dost bych se divil, kdyby ne.
Je tu využíván strach z neznáma, z nepochopitelna. Ne nadarmo za dávných dob se lesy okolo všech sídel hemžily různými záhadnými tvory a velmi často bez jasného důvodu krvelačnými. Manipulátoři prostě využívají přirozené instinkty. Proto je tak důležité chápat svět kolem sebe a proto takoví jako dnešní (neo)liberálové musí udržovat obyvatelstvo ve strachu. Aby mohli manipulovat.
Na jednu stranu možná směšné (viz komenty výše), ta obvinění, ale na druhou stranu je to odporné. Vytváření odporného nepřítele.

unor 2022
5. 1. 2024 20:27
Odpovědět  Peter 008

Podle vas se pachaji vsude a presto tam mate jen jednu adresu. Zajimave.

Jaro Jaroslav
6. 1. 2024 20:33
Odpovědět  Peter 008

Prečo kecaš jednostranne?

5. 1. 2024 19:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Deobet odlehčení – Tak takhle to vypadá, když poch-čiješ mraveniště.

https://1url.cz/nuZl6

To je panečku kmitl! A toho jekotu v diskuzi pod článkem! Jojo. Co se dá dělat. Spoluobčany si nevybereš…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
5. 1. 2024 20:13

Jo, to mně děsně pobavilo. Jestli to uskuteční po tom vřískotu, to je otázka – ale už ten nápad stačil. A do diskuse nastoupila rusobijecká fronta jako jeden muž – teda jako jedno človo.

Administrátor
5. 1. 2024 20:33

asi tak

Jaro Jaroslav
6. 1. 2024 20:43
Odpovědět  josh-xy

Všade je dobre keď maš peniaze…

Jaris.
6. 1. 2024 00:14

A kdoze to rozpoutal konflikt na vychodni rusky mluvici Ukrajine? Opet je tam ten samy podpis – zidovska havet, jak zijici na Ukrajine, tak zidaci ze zamori. Na to se nesmi zapominat!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Velitel
5. 1. 2024 20:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Popravdě kdo někdy viděl skutečného muslima a něco tuší o islámu by takové kravině nevěřil. A ti co někdy poznali jak to chodí v Izraleli a Palestině vědí, že je to prostě hovadina.
Z pohledu Palestinců, narodili se uvnitř nějakého Izraelem provozovaného koncentráku za zdí, jediné co mají je víra a ta jim jasně říká, že když zemřou (an-našʼa a al-nachíra) je to pro ně druhé konečné zrození a když zemřou ve jménu boha půjdou zjednodušeně do ráje, to podstatné je, když jsou do “boje” tedy toho při čem mohou zemřít je to pro ně rituál, začínající očistou těla atd. Při boji pak klidně rozsekají na nudličky celou sinagogu židů, ale že by se sexuálně byt jen dotkli nějaké špinavé židovky to ani omylem, je o nečisté, hřích atd.
Další věc, daty se často o Hamásu hovoří pomalu jako o pobočce IDF, je to nesmysl, ano je tam noho koupených co si chce užívat brebendy a kolaboruje, ale to co dává Hamásu sílu, je že se postará o rodiny zavřených nebo padlých, Hamás jim pak vyplácí penze podpory atd. no a tohle také stojí a padá na pověsti, pokud vyhodíš do vzduchu autobus kadetů tak i tvůj syn bude vážený hrdina, ale za znásilnění autobusu školaček odměny nejsou.

paulusek
6. 1. 2024 12:24
Odpovědět  Velitel

A za týden se “zjistí” , že žádné důkazy o vraždění Izraelců neexistují.

Frank
5. 1. 2024 22:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Židovi nevěřím ani pozdrav.

Jaris.
6. 1. 2024 00:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Zidi vzdy lhali a podvadeli a pak to svadeli na opozicni stranu.
‘Maly zidovsky narod si troufa stavet na odiv nesmiritelnou nenavist vuci vsem narodum, vzdy povercivy, vzdy chtivy zmocnit se lsti majetku jinych, pokorny v nestesti, zpupny v uspechu. Zide jsou nejhorsi nicemove, jaci kdy spinili povrch teto Zeme. (Voltaire)

Administrátor
P.A.Semi
6. 1. 2024 00:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to zajímavé, že RT konečně přizná, že si je tam Izraelci pozabíjeli sami…
Jinak se totiž RT drží jak klíště oficiální linie a v každém článku nezapomene uvést kontext, že prý Hamás zabil 1200 Izraelců 7. října… (tak ale je to “seriózní” a vyvážené…)
Jenže spoustu jich tam tehdy zabila IDF, aby měli důvod vyhnat Hamás od Gaza Marine plynových a ropných polí.

Jak byla fotografie spáleného parkoviště na tom festivalu – to aby se utíkající nepotloukli na “výpadovce”, když by začali utíkat a ujíždět, protože je chtěli zajmout živé… Kdyby tam šli rovnou vraždit, tak se nebudou zdržovat s parkovištěm, nebo si jeden počká na výjezdu…

A ovšem někdo na burze v Tel Avivu vsadil na útok během toho víkendu (inkasovali asi miliardu dolarů!), protože to přesně věděli předem i s konkrétním datumem, ne že “nějaký” útok je “možný”, věděli to dost jistě a přesně…

To Židi jsou terorističtí a fašističtí vrazi, Hamás je partyzánské hnutí a chtěli osvobodit nespravedlivě vězněné…

πα½

Noobody
6. 1. 2024 14:10
Odpovědět  P.A.Semi

Jo, False Flag operace si jsou podobné jak přes kopírák. Ono také není důvod měnit zavedený a osvědčený koncept, že? Ten samý scénář s investováním na propad (tehdy leteckých firem) byl použit před 9/11. Holt ne všichni operativci jsou plně oddáni své černé práci. Vždy se najde někdo, kdo je ještě chytřejší, zainvestuje a vydělá balík, protože ví! A také ví, že každě vyšetřování těchto “investičních machinací” musí být establishmentem povině zameteno pod koberec, protože odhalení skutečné motivace, přípravy a průběhu operace by vedlo k pádu vlády, možná kabaly, ale jistě k občanské válce. A takové konce si žádný odpovědný vládní konspirátor nemůže připustit!!

Jaro Jaroslav
6. 1. 2024 20:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Holyhoaxery tak isto obviňovali nacistov, a pravda bola a je kdesi inde…

Pravdomluvny
7. 1. 2024 11:50
Odpovědět  Jaro Jaroslav

A např.Karla Poláčka zlikvidovalo virtuální stvoření?!

Janaz
8. 1. 2024 05:42
Odpovědět  Jaro Jaroslav

Že náckovia nevraždili, nemučili civilistov? Že neexistovali koncentráky a plynové komory? Že to robili nejakí E.T.? Choď do r..i! Presne takí ako ty stále rozpútavajú vojny a masakry!