nezařazené

Rakouské úřady falšují údaje o COVID-19 asi ze 60 %

Oficiální údaje o případech COVID-19 v Rakousku jsou nepravdivé a zfalšované téměř z 60 %, řekl 21. ledna rakouský expertní inženýr Steffen Lönitz, píše americký list The Epoch Times.

Lönitz uvádí, že údaje o případu COVID-19 byly zveličené a použité k ospravedlnění příslušných porušení základních práv.

„Vnímám vlády země, které ve spolupráci s federální vládou zfalšují počet případů o cca 60 %, aby ospravedlnila současné cíle své politiky, a to například uzamčení 12.11.2021 v Rakousku a Vorarlbersku, jako srovnatelné s aktivitami zločinecké organizace,“ zdůraznil expert.

Dlouhodobě zkoumá vládní data o výskytu koronavirové infekce.

Za období od 25. října 2021 do 23. prosince 2021 Lönitz zdokumentoval a prokázal, že v takzvaných „aktivních případech“ jsou hlášená čísla o COVID-19 nesprávná.

Expert obvinil pachatele z úmyslné manipulace s daty a výsledky svého výzkumu prezentoval na tiskové konferenci 21. ledna, Epoch Times vysílal živě.

Je třeba poznamenat, že Lönitz odkazuje na odpovídající aktuální hodnoty ze všech rakouských krajů, které jsou denně zadávány do databáze Rakouské agentury pro zdraví a bezpečnost potravin (AGES). Expert uvádí, že zveličená a zmanipulovaná čísla byla použita k masivnímu omezování základních práv a také k diskriminaci velké části populace, což způsobuje ekonomické škody jednotlivcům, podnikům a komunitám.

Neustálou manipulací se podle Lönitze vytvořila zcela falešná realita. Bez vysokých čísel by nebylo možné odůvodnit příslušná porušení základních práv.

„Tak masivní podvody, taková manipulace s obyvatelstvem – Rakouska a Německa – založená na tom, předčí vše co jsem znal ze své minulosti v NDR, co jsem si dovedl představit a považoval za možné,“ říká inženýr, který se v Rakousku proslavil jako zakladatel iniciativy „Národní iniciativa sběru dat onemocnění koronavirovou infekcí”.

https://bit.ly/3qNYu7L

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
23. 1. 2022 09:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Ja ja herr Lönitz
První vlna – Marx – druhá nástup Hitlera- třetí naivní soc-komáci ,ale dnes už to je dovedeno skoro do perfekce . # ZÁPADNÍ TOTALITÁRNÍ VLÁDA VČETNĚ CENZÚRY, ODSTRAŇOVÁNÍ NEPOHODLNÝCH LIDÍ VRAŽDY , VIRY, ATENTÁTY, AUTONEHODY etc.etc .(vědci ,politici ,více či méně známé osobnosti) a v neposlední řadě a to hlavně- CENZÚRA to vše tvoří jednolitý celek známý jak – NEW WORLD ORDER –
JE TŘEBA PROTI TOTALITĚ BOJOVAT