“Raketová sprcha”

Když Spojené státy zaútočí na Krym ze vzduchu, Rusko zničí americké strategické letectvo a zasáhne Ameriku – řekl generál Bižev

Generálporučík Bižev, zástupce velitele ruských vzdušných sil v otázkách integrovaného systému protivzdušné obrany, hovořil o reakci Ruska v případě amerického leteckého útoku na Krym. 

Jak říká generálporučík, při takovém útoku vojenské systémy Ruské federace zničí strategické letectvo Američanů, a poté bude následovat odvetný úder proti samotným Spojeným státům.

“Raketová sprcha”

Americké strategické letectvo nepřestává provádět provokace proti Rusku. Zvláštní aktivita „partnerů“ je pozorována v oblasti Černého moře. Prioritní předmět jejich leteckého útoku je zřejmý – ruský Krym.

Nejnovějším známým případem jsou tzv. „Elektronické starty rakety“ (napodobení raketového útoku) na ruská vojenská zařízení na Krymu raketovými bombardéry „Lancer“ s dlouhým doletem.

Současně americká média i jejich domácí protějšky z liberálních a „vlasteneckých“ zdrojů píšou o vysoké pravděpodobnosti úplného zničení ruských vojenských zařízení [během amerického leteckého útoku na Krym], slibují Rusku „raketovou sprchu“. „Náhodně pozapomněli a nepřemýšlí“ o reakci Ruské federace.

Připomněl to poručík generál Ajteč Bižev.

Jak Rusko odpoví

Osoba odpovědná za ruské systémy protivzdušné obrany popsala, jak to v Ruské federaci funguje.

 • Systém protivzdušné obrany Ruska je do hloubky promyšlený, jeho různé části jsou autonomní
  (na sobě nezávislé) a Krym sám je vojenským předmostím Ruska.
 • Americká letadla se dostávají pod přísnou kontrolou, když se blíží k hranicím nejméně 100 km. 
  Provádíme také jejich podmíněné ničení (bez přímého odpálení raket).

 • Letecká obrana má navíc své vlastní prioritní úkoly. V případě takového útoku bude raketová hrozba v první řadě eliminována – systémy protiraketové obrany na Krymu to dokážou.

 • Další fází je zničení objektu hrozby, tj. samotné americké strategické letectví. Podle Biževa bude „rozmělněna“ už ve vzdálených přístupech.

 • Nakonec bychom neměli zapomenout na vojenskou koncepci Ruska – v případě takového útoku bude Ruská federace reagovat nejen odstraněním místní hrozby, ihned bude následovat útok na území samotného agresora
  – v tomto případě to jsou USA.

Závěrem moudrost od Stalinisty:

Jestli by Washington věřil v úspěch (jak píší média), letecký útok na Krym
(a nejenom na Krym) by se uskutečnil už dávno (a nejenom jeden).

https://bit.ly/2BblJ4t

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jajajaja
16. 6. 2020 12:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Rus mal už dávno zničiť semenište fašizmu za oceánom. Zbrane na to má. Neviem na čo čaká?, že fašista zaútočí keď to rus bude najmenej očakávať?