blognezařazené

Rajchlova drsná výzva: „Ať paní Pekarová řekne manželovi, ať jede bojovat.“

Zakladatel strany PRO a jeden z jejích nejviditelnějších představitelů Jindřich Rajchl opět promluvil na facebooku ke svým příznivcům. Tématem jeho vystoupení byla jednak kritika stávající vlády, ale i celosvětová energetická a ropná krize. Vyzval také vládní politiky, aby na Ukrajinu poslali bojovat své blízké a nevyhnul se ani srovnání inteligence podnikatele Muska a nejmocnějšího muže planety Bidena.

Úvodem si ale Rajchl postěžoval na zablokování svého facebookového účtu. Byl mu prý udělen BAN, takže musí vysílat z jiného účtu.

„Jsem zvědav, kam se to posune dál, možná se přesuneme na YouTube, nebo jiné platformy,“ zmínil možnosti, pokud mu bude Facebook ztěžovat práci i nadále.

Hned na to se dostal k informacím o průběhu předsednictva strany PRO. Podle něj má strana již pokryty všechny kraje a o dalším rozvoji PRO bude své příznivce informovat i nadále.

Pak už přišla na řadu politická situace v naší zemi. Rajchl zmínil především parlamentní přestřelku mezi bývalým premiérem Babišem a současným premiérem Fialou.

Podle Rajchla to charakterizuje naši scénu, kdy se všichni hádají a lidem to nic nepřinese. Zákonodárcům jde jen o ty židličky a nevidí potřeby normálních lidí, kteří se potýkají s existenčními problémy v souvislosti s platbami za energie.

„Nejsou totiž ohroženi jen senioři, ale i mladé rodiny a další. Dnes jsme měli na předsednictvu Ivana Noveského a kdybyste slyšeli, co říkal o energiích, tak byste nevěřili, protože se řítíme do obrovského průšvihu,“ informoval Jindřich Rajchl.

V kritice vlády pokračoval i s poukazem na neustálé zasílání peněz na Ukrajinu. Podle jeho slov je to půl miliardy tady, půl miliardy támhle, protože poslanci vůbec netuší, co se tady děje a že jsou peníze potřeba tady.

„Čachrují s rozpočtem, který je šílený a destabilizuje situaci v republice. Pokud přijdou s nějakým řešením, vždycky to zaplatí lidé. Zvyšováním daní, třeba daní z nemovitosti. Taktika je sebrat to lidem a žádné jiné řešení vůbec nepřichází,“ sdělil Rajchl svoje připomínky k vládním akcím.

Pak se řeč stočila na ropu a na snížení její těžby, které avizoval OPEC. Což dokazuje úzké vztahy s Ruskem a není to pro Evropu ani USA pozitivní zpráva.

Rajchl ale připomněl i fakt, že s velkou slávou představované snížení spotřební daně na pohonné hmoty přestalo na konci září platit  a spotřební daň se zvýšila od října o 1,50 Kč.

„A to nám vláda neoznámila. V době, kdy bude situace těžší, se daň vrátila. Navíc stát vybírá díky DPH z pohonných hmot víc peněz a lidem nepomůže, přestože ty peníze mají od těch lidí,“ konstatoval zakladatel PRO.

Kritizoval i fakt, že vláda neodkoupila zbylé akcie ČEZ stejně jako v Německu nebo Francii.

„Peníze na F-35 a lipskou burzu máme a na nákup akcií ČEZ ne? Přitom ty by se nám brzy vrátily. Máme nejdražší elektřinu, přestože jsme exportéři,“ popsal, jak situaci vidí on sám.

Pak se ale ještě Rajchl vrátil k OPEC.

„OPEC oznámil snížení těžby, takže cena šla nahoru a v USA zavládla panika.“

Biden podle Rajchla začal uvolňovat ropu z rezervního fondu. Ten tedy klesá. Důvodem mají být blížící se „dílčí“ volby, kde Bidenovi hrozí prohra.

To ale podle Rajchla způsobí zásadní růst ceny PHM, mluvil o ceně 90 Kč za litr nafty. S tím souvisí i omezení ropovodu Družba a nedostatečná kapacita dalších ropovodů, ze kterých Česko nedostane tolik ropy, kolik potřebuje.

„My si necháváme všechno líbit, ale jakmile skončí ropovod Družba, končí naše rafinérie,“ má jasno Rajchl.

Odtud byl jen krůček k zastropovaným cenám energií.

Zastropování není podle PRO jen to, co vláda s velkou slávou oznámila.

„K ceně energie 9 Kč/kWh musíte přičíst další poplatky a jste na 11 Kč/kWh. A cena plynu? Tady udělala vláda Cimrmanovský úkrok stranou a jeho cenu po zastropování udává v kWh, ale my ji na faktuře máme za kubík. A tady to vychází na 32 Kč/m3, tedy kubík. Takže cena, kterou nemůže nikdo akceptovat,“ upozorňuje Rajchl na nesoulad v měrných jednotkách.

Větší problém ale podle Rajchla je, že zásoby nejsou a Evropa se připravuje i na občasné vypnutí energií.

„Když si přečtete v Německu noviny, vypadá to jinak, než u nás. Zavírají tam továrny, a to jsou na tom Němci lépe než my, mají větší kupní sílu. Zálohy se jim ale zvyšují až 25krát.“

To už se ale Jindřich Rajchl vrátil opět k parlamentní debatě Babiš – Fiala.

„V téhle situaci řekne pan Fiala, že otevřel jednání kvůli povolenkách. To ale nikoho nezajímá,“ upozorňuje.

„Já jsem člověk z businessu a pro mě je důležitý výsledek. On to otevře, všichni se mu v Evropě smějí a dobře vědí, že ze systému neodejde, že na to nemá odvahu,“ uzavřel téma povolenek Rajchl a pokračoval hodnocením mezinárodní situace.

„Vidím naivní výlevy našich představitelů. Lipavský napadne maďarského ministra, že jel jednat do Moskvy? Samozřejmě že musíme jednat,“ má jasno člen PRO a pokračuje dál ve velmi kritickém tónu směrem k naší zahraniční politice.

„To, že je Lipavský hlupák a nemohl by na ministerstvu dělat ani na vrátnici, to je přece jasné, to všichni vidí, že o diplomacii nic neví,“ je přesvědčen.

Největším problém ale podle něj je, že takovým lidem média kryjí záda.

Rajchl se poté dostal i k hodnocení vojenské situace v Evropě a shrnul, že výhrůžky ze strany EU směrem k Rusku jsou jen řeči a že na to unie vojensky nemá. Podle něj je v Evropě jediná bojeschopná armáda, a to je polská, všechny ostatní jsou pro smích. Připomíná mu to Západořímskou říši.

„Kdyby přišli barbaři s klackama, tak Evropu dobudou, protože není, kdo by ji bránil.“

Na řadu přišla i pomoc Ukrajině, kdy úsilí našich politiků a jejich projevy přirovnal k situaci v USA v době irácké invaze, kdy všichni politici horovali za zapojení mladých Američanů do války, ale když byli vyzváni k tomu, aby zapsali své syny, neudělal to téměř nikdo.

„Všichni před tím dokumentaristou, který je k tomu nabádal, utíkali,“ řekl Rajchl a pokračoval s tím, že v teple obýváků se mobilizuje snadno.

Následně vyzval naše politiky, aby na Ukrajinu poslali své blízké, nebo tam šli sami.

„Neposílejte tam cizí lidi umírat, jděte tam vy! Ať paní Pekarová řekne svému manželovi, ať tam jede bojovat. Ukažte nám, že nejste hrdinové jen na papíře. Pojďte nám to dokázat,“ vyzývá Rajchl vládnoucí politiky.

Rajchl se pak ještě vrátil k situaci v energetice a zmínil, že je na čase poslouchat zkušené experty a ne placené lokaje, kteří jen opakují to, na co mají pokyny.

„Buď si to včas uvědomíme, nebo dopadneme na dno.“

K ukrajinské krizi ještě dodal, že je třeba jednat.

„Donald Trump řekl, že je třeba ukončit válku a jednat o příměří. Nemůžeme čekat, že to skončí totálním vítězstvím jedné strany. Lipavský to nevidí, ale ten nevidí víc věcí.“

Pak ale opět přeskočil na energetiku a nebezpečí, které nám hrozí.

„Když si uvědomíme včas a začneme jednat a trvat na tom, aby se nás embargo na ropovod Družba netýkalo, když odejdeme z lipské burzy a systému povolenek a když krátkodobě zajistíme dodávky plynu z Ruska a dlouhodobě budeme podporovat české bioplynky, které nám mohou zajistit nemalou část spotřeby, máme šanci,“ je přesvědčený Rajchl.

Pokud si toto neuvědomíme včas, podle něj brzy na dno dopadneme. Pak drtivá většina pochopí, že byla obelhána, má jasno Rajchl, který zmínil i to, že PRO má odborníky, které Česko mohou z krize vyvést.

Na závěr se Rajchl ještě jednou zmínil o válce, a to v souvislosti s neuvěřitelně nízkou podporou 16 %, kterou měl svého času v USA prezident George Bush mladší.

„Pak přišlo 11. září, vyhlásil válku a popularita rekordně narostla. To je to, na co spoléhají naši současní politici,“ varoval.

„Oni vědí, že budou sbírat laciné politické body. Ta politika je naprosto nezodpovědná. Válka každým dnem eskaluje a je otázkou času, kdy se to zvrhne,“ dodal ještě.

Na závěr ještě předseda PRO uvedl, že každý, kdo si přeje mír, chápe, že je třeba ubrat plyn a začít jednat.

„Jednání není prohra, není to obětování Ukrajiny a můžeme teď vyjednat daleko víc, než třeba za půl roku,“ myslí si a pokračuje:

„Pokud jednání navrhuje Elon Musk, který patří k nejchytřejším na světě, tak to má hlavu a patu. On je na jiné inteligenční úrovni než Joe Biden, to vidí každý. Jinak by takové jmění nevydělal,“ je přesvědčen Jindřich Rajchl.
Parlamentní lísty a sítě

https://www.facebook.com/rajchl.jindrich/videos/1120997768600692/?t=557

Parlamentní lísty a sítě

sdíletj na

130 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Wojciechovsky
14. 10. 2022 10:12

Ten její Krasoň sere v síni jen vidí vlajku RF.-)

Masunta
14. 10. 2022 10:47
Odpovědět  Wojciechovsky

Ty tomu rozumíš, nejsprostější, několikrát vyškrtnutý, skorodiskutére Lev Prchu ? Vždyť se ti ani nepodařilo napsat značku pro úsměv. Ale pokud jsi chtěl napsat příspěvek jen pro čárku, tak se ti to podařilo. Jsi tu pro čtenáře. Ale tu si hnízdečko psychopátka nepostavíš.. 🙂

Albi
14. 10. 2022 13:00
Odpovědět  Masunta

A uvědomujete si, že tyhle vaše rádoby vtipné ironické poznámky (v podstatě jen na adresu Lva nebo “medvěda” výrazně snižují kladné vnímání VŠECH vašich komentářů? Často i přínosných a nezasloužících si zapadnout v tom balastu, kterým je znehodnocujete?

Masunta
14. 10. 2022 13:14
Odpovědět  Albi

Až tě zase něco napadne, ihned právě ty piš právě mně.

Albi
14. 10. 2022 15:09
Odpovědět  Masunta

Takovým sofistikovaným odpovědím moc nerozumím. Co znamená to “zase něco”? K čemu se to vztahuje?

Wojciechovsky
14. 10. 2022 14:03
Odpovědět  Albi

Namáháte se zbytečně.Z odpovědi toho “”tentononc”” vidíte,že je kavalír a vybrané chovaní samo.-)

Milan ze Zahrady Čech
14. 10. 2022 14:46
Odpovědět  Wojciechovsky

Vláďo, jsi to ty?

Masunta
14. 10. 2022 14:55

Je to on. Zatím ještě.
Krleš

Wojciechovsky
14. 10. 2022 14:56

Jsem.A tobě chci kamaráde říct,že s adminem jsi neměl pravdu a že mě určitě demokraticky zase v brzku odpojí,takže pokud chceš,najdeš mě na stránkách
Tadeco.org,ty určitě znáš.

Milan ze Zahrady Čech
15. 10. 2022 15:32
Odpovědět  Wojciechovsky

Neznám a ani se na něj, jak jsem zjistil, nedostanu. Hm… když se nenecháš vyprovokovat a neskočíš M. na špek, myslím, že tě nevymázne.

Wojciechovsky
15. 10. 2022 21:45

Nedělej si iluze,dostanu palec dolů ač na toho pí…….čuse nereaguju.A na Tadesco se dostaneš v pohodě 🙂

Masunta
14. 10. 2022 14:54
Odpovědět  Wojciechovsky

Jen malý přípodoteček nejsprostější skorodiskutére Lev Prchu. Nesčetněkrát jsi mě urážel. A například mám sbírku urážek – pro Policii ČR a žalobu. Například jsi mou ženu nazval ku.vou. Za sprostosti nejen vůči mně jsi byl několikrát vyškrtnut a ještě budeš. Ani tvých více nyní aktivních nicků tě nezachrání. Ale je mi jasné, že ego psychopata si chyby nedokáže přiznat. Tak piš a zase příště.

Jmenujise
15. 10. 2022 22:30
Odpovědět  Masunta

o co ti jde?

Frankie
14. 10. 2022 14:48
Odpovědět  Albi

Kašlete na toho žvanila.

Milan ze Zahrady Čech
14. 10. 2022 14:43
Odpovědět  Masunta

Psychopate rybáři, tobě nestačí že se Lev nechal vyprovokovat (se mnou, zmr-de, takové štěstí mít nebudeš, ani se všemi Židy kterými mě, s tichou podporou adminů tituluješ – měl bys ale vědět, že čím více se snažíš mě urazit, tím více tebou pohrdám) k výměně slabomyslností, které byly kvalitativně i kvantitativně rovnocené tvým ubohostem, načež byl zabanován. TY KUPODIVU NE.
Přičemž ty jsi s tím začal – ne Lev. Nyní se pokoušíš vyprovokovat kohokoli, kdo by tvé tapety nedejbože mohl zastínit – v poslední době ses zaměřil na nick “inj” – jenže ten na tebe (stejně jako sergej a další) se-re. Co také jiného, než pohrdání s trollem, který vyhrožuje seznamem a soudy.
Masunto, mě tím svým rádoby vlastenectvím neoblbneš. Stačí se podívat na diskuze před 30.8., kdy ses zde zahnízdil, a nyní. Dříve tu jiskřily myšlenky a úvahy a nyní? Tapety celých článků, převzatých odjinud. Ne odkazy, ale celé články! Bez uvedení zdroje, bez odkazu.
Vzpomínám, jaks na NR pod nickem J.J. během týdne změnil rétoriku z proněmecké a protiruské na vlasteneckou a proruskou – a já z archivu vytáhl tvé, čtvrt roku staré přís-erky, a omlátil ti je o palici. Leč všeho do času – i zde tě prokouknou.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
14. 10. 2022 14:58

Zdravím Milane, taky nechápu, jak evidentní zlomyslný a proti vlastencům nasazený trol pod nickem Masunta, tady ovládá a naprosto znehodnocuje diskusi… už víckrát jsem na to pod jeho příspěvky poukázal… výsledek byl výmaz mých příspěvků… Masunta trolí a ničí komentáře dál… jak je to možné?… majitelem webu Masunta evidentně není… asi kámoš adminů…. proč web alternativy najímá eurobolševické administrátory je mi záhadou

ModrýKlokan
14. 10. 2022 15:12
Odpovědět  ModrýKlokan

Tím nevyzývám, aby kohokoliv včetně Masunty adminové mazali nebo banovali… snesu tady jistě i Masuntu… co je ale neuvěřitelné, ten dvojí metr… ten Masunta to tady má nějak předplacené včetně ochranky?… když on vystupuje proti jiným diskutérům nic se mu nestane… když na ty jeho nehoráznosti někdo reaguje dostane výmaz nebo ban… takže buď tady nic neadministrujte a nechte to svobodný jak na d-fensu – cenzury je snad dost na vládních euromasmédiích, normální lidi snesou i svobodu a ostřejší diskusi… nebo si dál hrajte na pseudokorektnost a vohnoutsky cenzurujte – ale KAŽDÝHO stejně!

Wojciechovsky
14. 10. 2022 16:22
Odpovědět  ModrýKlokan

Masunta je tady nasazen adminem na rozesírání diskuzí.Mně admin nebyl schopen ani slušně odpovědět na dotaz,co tak strašné jsem provedl, že DVĚ HODINY ČEKÁ NA SCHVÁLENÍ, můj slušně napsaný příspěvek.A pak se div, že to tady vypadá,jako na Seznamu.

Pedro
14. 10. 2022 15:22
Odpovědět  ModrýKlokan

Dřív otravoval na Sputniku, po 5 min.jsem věděl, že je to fízl.

Wojciechovsky
14. 10. 2022 16:22
Odpovědět  Pedro

Přesně na komoru 👍💯🎯👏👏👏

milan h
14. 10. 2022 19:05
Odpovědět  ModrýKlokan

nevim co se s nim stalo byl to vyborny diskuter inak ja kdybych mel takovu krasavicu tak idu narukovat s radosti ze uz ju dluho neuvidim esli este

Pijack
14. 10. 2022 10:23

Pekarka má už manžela? Co to je proboha za exota?:-)

Wojciechovsky
14. 10. 2022 10:45
Odpovědět  jirik

Nooooo,tak ti se hledali,až se našli,tfuj tajksl.-(

Masunta
14. 10. 2022 11:09
Odpovědět  Wojciechovsky

WT: USA sú v oblasti hypersonických zbraní ďaleko za Ruskom a Čínou14.10.2022
Americký vojensko-priemyselný komplex vo vytváraní hypersonických zbraní ďaleko zaostáva za Ruskom a Čínou.
Píše to denník „The Washington Times“ s odvolaním sa na správu amerického Kongresu.
V americkom vývoji existujú vážne problémy pri zasiahnutí hypersonických cieľov. Napríklad geostacionárne satelitné radary dokážu oveľa ťažšie odhaliť hypersonické ciele, ktorých rýchlosť je okolo 6000 kilometrov za hodinu, než štandardné balistické rakety, ktoré majú predvídateľnejšie trajektórie.
„Existujúce pozemné a vesmírne systémy nie sú schopné odhaliť a sledovať ruské hypersonické rakety až do neskorých fáz letu, aj keď Pentagon vyvíja nové systémy protiraketovej obrany v zrýchlenom programe,“ poznamenávajú autori.
Materiály analytickej služby kongresu naznačujú, že Pentagon vyvíja novú monitorovaciu sieť 550 satelitov na riešenie týchto problémov. Podľa plánu by mali poskytovať globálne vyhľadávanie, varovanie, sledovanie a navádzanie na nepriateľské rakety akéhokoľvek typu, vrátane hypersonických.
„Pentagon požiadal o 4,7 miliardy dolárov na vyriešenie tohto problému,“ píše sa v článku.

Helena
14. 10. 2022 11:17
Odpovědět  jirik

To není možné, že se našel někdo, kdo ji pojal za manželku.

Wojciechovsky
14. 10. 2022 12:04
Odpovědět  Helena

Kdyby měl nějaký cirkus DUO ŠEREDO na programu,tak má celoročně vyprodáno.-)

Albi
14. 10. 2022 13:10
Odpovědět  Wojciechovsky

Nerada vám beru iluzi, ale to těžko.
Po jednom zhlédnutí toho pořadu by měl každý dost do konce života.
Tedy možná až na masochisty. 🙂

Wojciechovsky
14. 10. 2022 13:39
Odpovědět  Albi

Havlostoka by prosila o přídavek,to Vás můžu ubezpečit.-)

zuza
14. 10. 2022 13:05
Odpovědět  Helena

našiel sa, a chudák, vytáča ho, keď jeho krásavici volajú v noci kvôli p r á c i !!!
Ale nečudujem sa mu, keď ju vyrušujú, utečie jej očko a potom musí párať, kým udrú mrazy, musí doštrikovať druhý a tretí sveter pre seba a pre manžela. Aby porazili toho zlého Putina.
Pre deti štrikovať nemusí, našťastie sa nepomnožili, škodcov je aj tak dosť…

Albi
14. 10. 2022 15:19
Odpovědět  zuza

To ty nenarozené děti potkalo největší štěstí v jejich životě.

Zajímalo by mě, jak by se taková věta dala převést do angličtiny, aby neztratila smysl. Není ta “českoslovenština” skvělá řeč? Nebo to není jazykem, ale schopností vnímání, což by ale bylo vlastně totéž.

zuza
14. 10. 2022 18:12
Odpovědět  Albi

preložiť by som to vedela, ale neviem ako by to vnímal rodený angličan. Zas aj angličtina je na niečo dobrá, hlavne keď sa človek chce vyjadriť v skratke. Neviem kto to povedal, že po francúzsky sa treba rozprávať s priateľom, po taliansky s milenkou, po nemecky s nepriateľom a po španielsky s bohom.
A po našom môžeme hovoriť so všetkými.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
V Čech
15. 10. 2022 07:03
Odpovědět  zuza

Jste moje krevní skupina! BINGO! “Po našem můžeme mluvit se všema!”
Trefila jste do černého!

Velitel
14. 10. 2022 13:06
Odpovědět  Helena

Tohle přiděluje národní výbor, to se nehledá.

Milan ze Zahrady Čech
15. 10. 2022 15:46
Odpovědět  Helena

Vrána k vráně sedá, blbec blbku hledá.

Albi
14. 10. 2022 19:57
Odpovědět  jirik

🙂 🙂 🙂
Vtipný pan manžel?

Lze si na pozornost médií zvyknout nebo se musí prostě přežít?

Má své světlé i tmavé stránky. Nyní ji lidé na ulici víc poznávají, a je příjemné, když přijde nějaká pozitivní reakce (pozn.: opravdu už nějaká taková přišla?). Není ale možné, aby s ní souznělo sto procent obyvatel (naštěstí), takže přicházejí i ty negativní. Pokud jsou v mezích slušnosti, je to normální. Občas to ale meze překračuje.
*****
No – tak u Pekarů o slušnosti toho asi moc nevědí, protože výroky paní Pekarové ty meze překračují vždycky a dokonce těžko najít někoho, kdo by je překonal.
Snad nějakou šanci by měl “řeporyjec”, ale byl by to velmi vyrovnaný souboj. 🙂

Markýza
15. 10. 2022 09:09
Odpovědět  Albi

No ale zrovna Řeporyjce si umím představit, jak se před MPA plazí a topí se v jejích kukadlech – zrcadlech. Jsoutě to zrcadla přesně pro takové Řeporyjce.
Hele, co jsem našla:

Kam zmizely Řeporyje.jpg
Wojciechovsky
15. 10. 2022 09:34
Odpovědět  Markýza

Za sto bodů 💯💯💯💯💯🇨🇿👏👏👏👏👏👏

Markýza
15. 10. 2022 11:18
Odpovědět  Wojciechovsky

Ó děkuji, milý Lefe :-))

Wojciechovsky
15. 10. 2022 21:47
Odpovědět  Markýza

Není za co, máš to vychytaný 👍👍👍👍

Milan ze Zahrady Čech
15. 10. 2022 15:45
Odpovědět  jirik

Tak to je fakt sranda. Před kliknutím na odkaz jsem se jen tak pro legraci pokusil odhadnut jak vypadá (podobně blbnu s odhady podle stylu jízdy řidičů) a dospěl jsem k představě svazácky rozjásaného mileniála-mamánka. Kliknu – a taky že jo!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
karhan brusič
14. 10. 2022 10:45
Odpovědět  Pijack

Já myslím, že to nemá pohlaví (ale svazáckou legitku to bude asi mít, nějakou novosvazáckou, je to mutant..).

Pijack
14. 10. 2022 11:04
Odpovědět  karhan brusič

🙂 🙂 🙂

Albi
14. 10. 2022 15:22
Odpovědět  karhan brusič

“… je to mutant” – tedy vědeckým termínem “ženoid“. 🙂

Wojciechovsky
14. 10. 2022 16:24
Odpovědět  Albi

Pro takové,jako ona by mělo být nošení burky povinnostií🤣

Pavel K
14. 10. 2022 17:53
Odpovědět  Wojciechovsky

Tak já taky nejsem žádný krasavec, ale šaška do manéže bych ji pustil, proč né, něco mi říká, že by to mohlo být hezké představení. Ne nadarmo se už za mého mládí říkalo, a to už je nějaký ten pátek, že pod hnusným ksichtem hezká munda zahálí. A mohu to potvrdit i ze své praxe, dokonce jednou byla až tak škaredá, že na ni nezapomenu do konce života. 🤣🤣🤣🙏🤦‍♂️

Wojciechovsky
14. 10. 2022 18:20
Odpovědět  Pavel K

Ty seš král Jelimán 🤣🤣🤣🤣🤣Jen,aby ti neukázala šaška ona 🤣

Albi
14. 10. 2022 20:04
Odpovědět  Pavel K

Vidím to spíš tak, že v jejím případě vede krása nad ušlechtilostí ducha.

Wojciechovsky
15. 10. 2022 07:43
Odpovědět  Albi

Ušlechtilostí ZLOducha.

Markýza
15. 10. 2022 09:12
Odpovědět  Albi

Ovšem o několik kol, to ano.

karhan brusič
14. 10. 2022 19:51
Odpovědět  Albi

..jó, anebo taky devioid, proč se taky trocha nepobavit, kuva v tý jejich ujetý pakárně, soráč za pokleslé výrazy, budu si muset rychle pustit nějaké pěkné masové médium a vymýt mozek, aby mě ty roupy přešly..

Markýza
15. 10. 2022 09:11
Odpovědět  Albi

Nebo možná voloid? Ale na té frontě by s ním musela být sranda, co.

KarelDar
14. 10. 2022 12:56
Odpovědět  Pijack

To bude nějaký svazek pro forma. Oni nejsou čtyřprocentní?

Pavel z Moravy
14. 10. 2022 10:31

Pane Rajchle, nám může pomoci pouze okamžitý odchod z EU a NATO. Více ožebračená země než jsme nyní již zde být nemůže. Protože všechny ty evropské dotace, které se asi z poloviny ztratí v předražených zakázkách, které asi nikdo nekontroluje jsou k ho.nu. Měl jsem zato, že budete chtít okamžitou rozluku z EU a NATO. Když to v manželství neklape, je nejlépe se rozvést. Jestli neuvažujete o odchodu z těchto zprofanovaných organizací, potom zůstává vše při starém a nechci se stát novodobým pitomcem. Velice si vás vážím, ale je zapotřebí vše dotáhnout do konce. Vím, že nesete svoji kůži na trh, tak to udělejte s tou největší pompou.

Pan Tau.
14. 10. 2022 10:43
Odpovědět  Pavel z Moravy

To, že jsme nejvíce rozkradená země je jen naše zásluha, že jsme dovolili našil lidem rozrást a rozprodávat tuto zemi. Následné rozkrádání západními korporacemi, je už jen důsledek. Naše privatizace byla nejhorší a nejrozsáhlejší ze zemí bývalého bloku. Nikdo nás nikdy tak neokradl a následky nebyly takové ani po WWII., Tady je potřeba hledat viníky, kde jsme a ty potrestat, jinak se nehneme z místa. Proto i ta voličská základna ví, proč si potřebné ohlídat ve volbách.

Helena
14. 10. 2022 10:56
Odpovědět  Pan Tau.

Lidé už volbám pranic nevěří, nevěří justici – to všechno zdrápla pařáta vládnoucí mafie. A bohužel, myslím, že v dnešní situaci už nějaké volby postrádají smysl. Ženou to k tomu, aby byly sociální nepokoje, občanská válka, aby jimi podplacený policajti mohli zavírat, věznit a zabíjet. Teď je čas na sofistikované akce. A další je naděje, že Rusové američany, anglány a skopčáky zpacifikujou tak, že dostanou takovou nakládačku, že už nebudou schopní vyvážet tu jejich “démokracii”. Bohužel to zaplatíme tím, že nás okradou o majetky a vůbec o všechno, co tu ještě zbylo.

Autor
14. 10. 2022 11:35
Odpovědět  Pan Tau.

Souhlas. Čím dál tím více nám pocit, že – a to nejen pro nás, ale pro celý “západní svět” – se hodí termín z dřívějška, stali se z nás v té či oné míře jako z a v celku prostě povahově
MALOMĚŠŤÁNCI. Ba, ani ti “normální” maloměšťáci už ne. A to všechno proto, že někteří idioti se vzhlédli ve “snadném životě” alá americký sen …
To jsme měli nakročeno k tomu, aby se z nás stali tenkrát “jen” maloměšťáci.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pan Tau.
14. 10. 2022 13:22
Odpovědět  Peter

Jak se ale ti ze západu museli bát naše průmyslu, naší dovednosti korunovanou dovedností a proto prachsprostě zneužili korupcí naše lidi, aby jim šli na ruku. Však třeba všechny vodárny pro Veolii stáhli tři advokáti pod falešnou záštitou Č.spořitelny.
Radní, kteří to s nimi napáchali sedí v dozorčích radách a kontrolují chod, aby vše fungovalo i po letech nadále. Báli se nás,..báli se pivovarů, železáren, cukrovarů,..a proto museli vše zničit, ale je to fuk, je to pryč. Naši hamižností a zkorumpovanost na kterou poukazujeme na UA je všudypřítomná. Ti co napáchali, mají pohodné bezstarostné stáří. Když k tomu připočteme reparace, tak němci by na nás museli leta makat, jak otroci, ale je tomu naopak, kdy nás kolonialisticky dřou a my? Jdeme na porážku bez mrknutí oka a poslušně, stejně jako šli lidé do dobytčáků,..ke kremaci, těžko chápat, Jdu blejt.

Masunta
14. 10. 2022 10:53
Odpovědět  Pavel z Moravy

Karel kryl: Jsme republika nesvornost. Povšiml jsem si, ře Reichel říká, že ve všech krajích má PRO pokrytí. Pokud dostane v parlamentních volbách statisticky významný počet hlasů (a v návaznosti na vůli ANO a SPD), pak jistě dojde na rušení mnoha zákonů. Třeba toho cenzurního, který se v závěrečné fázi piluje. Uvidíme co přinese demonstrace 17. listopadu.
Protektorát EU je nereformovatelný, tak EU bude bojovat o svou existenci. Možná že dojde na revizi Lisabonské smlouvy a upevnění postavení V4. A tak by se dalo pokračovat.

Autor
14. 10. 2022 11:43
Odpovědět  Masunta

ANO mezi to nepočítejte vůbec. To Babiš všechno počal! On nás začal zadlužovat za “epidemie”, on ničil vztahy s Ruskem, on ustupoval EU kde se dalo i nedalo. A Eurohujerka Jourová je z jeho strany … Ne, tudy cesta nevede. Babiš nemá páteř a charkter. Napíši to krutě a zle, aby Babiš obrátil a začal něco dělat pro naši zemi, museli by tady už být Rusové, je to jasné? A možná by přesto raději utekl.On nikdy nepůjde proti svému majetku a nepůjde proti tomu, co dělal celou dobu, než “vstoupil” do politiky.
Zkrátka byla to a byla by to jen bleděmodrá varianta toho, co je, a co by být nemělo, ač je.
A kdo rozerval dlouhodobé smlouvy s Gazpromem?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
14. 10. 2022 12:03
Odpovědět  Peter

Aby se něco změnilo, musí proběhnout radikální změna systému. Vlastnictví energetických zdrojů, vody a těžkého průmyslu by muselo být dáno do řízení státu, ale ne jako státních podniků, ale podniků národních. Státní podnik je totiž pouze obezlička pro řízení podniku několika jednotlivci, kteří si s ním potom pohrávají jako kočka s myší. Tento většinově zbabělý národ ale na skutečnou změnu nemá, stačí se podívat co vychovali z mládeže, přesně to co chtěl Dulles. Bohužel neotesance a zaprodance.

Albi
14. 10. 2022 13:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

A mamánky a “šampónky”. Tedy aspoň většinu z těch mladých a dětí.. Zatím doufám, že snad ještě pár “rebelů” zůstává, ale ti jsou bohužel obtížně rozpoznatelní v tom davu zpacifikovaných.

Václav
14. 10. 2022 12:32
Odpovědět  Peter

Přesně, ti dva hajzlové Babiš a Péťa hrají ve sněmovně divadlo pro blbce, aby odvrátili pozornost od ku..rváren co chystají. Mezitím vám rostou ceny všeho a firmy padají jak mouchy. Lidi proberte se !

Masunta
14. 10. 2022 13:17
Odpovědět  Peter

Jinak ale není moc na koho sázet. Procenta preferencí kolem 30 nelze pominout. Ale názor je názor.

Autor
14. 10. 2022 11:59
Odpovědět  Masunta

Karel kryl: Jsme republika nesvornost
Málokde je to nějak lepší. Vždyť třeba tady v Evropě se takměř všichni politici se chovají stejně. Není ani směr, za kterým by se lidé mohli nasměrovat. To vše je dílem těch, co ničí Evropu. A to Anglie a USA. Především Anglie vždy nesnášela kontinentální prosperující Evropu. To ona nejspíše jako iniciátor stojí na poblémy s plynopvody, USA jsou “jen” výkonná moc.
Nesmíme totiž zapomínat, odkud doopravdy vychází “ty báječně” hloupé a idiotské nápady. Má je na svědomí tzv. “starý kapitál”, ale vzdor označení jsou to především “staré šlechtické rody”.

Masunta
14. 10. 2022 13:20
Odpovědět  Peter

Koho volit ? To je kardinální. Získá Okamura třeba 38 %. Získá je PRO ? Že je všude lumpů a nesvéprávných vlád přehršel je známo.

Albi
14. 10. 2022 13:43
Odpovědět  Masunta

Viz můj komentář dnes ve 13:00.
Jak si vysvětlujete, že jste dostal (zatím) – 3 nesouhlasné body, když píšete v podstatě to, co drtivá většina zdejších diskutujících? Ten jeden +1 je ode mne.
A to se děje pravidelně, jak jsem si všimla.

Markýza
14. 10. 2022 14:48
Odpovědět  Albi

Máte naprosto pravdu. Někdy má zajímavé příspěvky, ale ta selekce je dost otravná – co číst, co ne. Naštěstí se to dá poměrně spolehlivě poznat podle délky 🙂

Buchtík
15. 10. 2022 09:23
Odpovědět  Albi

A jak si vysvětlujete Vy, že tenhle Váš příspěvek má v tuto chvíli +5 a -4 ? Sám jsem nehlasoval, hlasování o “kvalitě” příspěvku mi přijde vhodné tak akorát pro manipulaci davem, protože když by příspěvky žádné + ani – body neměly, tak by si je holt každý přečetl a sám by se nad tím zamyslel a nesklouzávalo by to k automatickému zařazení se do stáda plusovačů nebo mínusovačů.

Wojciechovsky
15. 10. 2022 09:37
Odpovědět  Buchtík

A někdo normální to snad bere v potaz?Leda ten adminovo protěžovaný milec…..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Buchtík
15. 10. 2022 10:29
Odpovědět  Wojciechovsky

A jak se pozná ten “někdo normální”? Vy sám sebe nejspíš určitě považujete za normálního. Považuje Vás za něj Vaše okolí? Považuje Vás za něj zdejší osazenstvo? Já sám sebe třeba za normálního také považuju, ale na ty dvě zbylé otázky bych si kladně odpovědět neodvážil 🙂

Markýza
15. 10. 2022 11:23
Odpovědět  Buchtík

No já nevím; zaprvé – jsme tu snad všichni dost protřelí životem, aby nás nestresovaly nějaké virtuální plusy a mínusy, ne? Zadruhé já to neberu jako hodnocení, ale jakože souhlasím, přidávám se k autorovi komentáře. A protože palec nahoru je stručnější, než aby deset lidí vypisovalo “ano, líbí se mi to” pod sebe, tak se holt používá ten palec. Taky je to s ním o hodně přehlednější – jedině že nevíte, kdo vám to tam prsknul. Ale i to se dá – na některých fórech se objeví vaše jméno.

Buchtík
15. 10. 2022 15:38
Odpovědět  Markýza

Tak evidentně paní Albi ty plusy a mínusy řeší, když to tady začala probírat s Masuntou a předhazovat mu, že má nějaké mínusy. Nebo jsem to zase špatně pochopil? 🙂

Albi
14. 10. 2022 13:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

Bohužel to tak jednoduché není a nebude.
Nezapomínejte, že i kdyby se tu nějakým zázrakem objevil Orbán – nebo dokonce Putin v českém provedení – jak dlouho by asi trvalo, než bychom získali zpět aspoň část ztracené suverenity (Rusko pod Putinovým vedením na tom pracuje už přes 20 let a ještě není hotovo) a ani potom nebudeme nejen ve světě, ale ani v Evropě v takovém postavení, aby nám bylo okolím umožněno žít ve vlastní “bublině”. A slova a vyhlášení na tom nic nezmění – jen by to podporovalo ještě větší frustraci z “nesplněných” slibů.

Jsou sliby, které je možné splnit až za velmi dlouhou dobu. Někdy se to nepodaří vůbec a často až za tak dlouhou dobu, že se toho mnozí ani nedožijí.

Jiří
14. 10. 2022 10:41

Jako volč komunistů se jen pousmívám jak se pravice honí stále dokola za čím?Peníze to jsou. Tolik nových stran a výsledek O. Holt to má “inteligence” jako výnosného koníčka, myslím politiku .Pan Rajchl se mi také líbí a doufám, že budou nátlakové akce jako např.stávky apod. Nedělám si iluze ,že nová vláda by něco změnila viz. zkrotnutí Zemana i Babiše v kause Vrbětice.Holt USA drží všechny pod krkem a fest

Pavel z Moravy
14. 10. 2022 12:07
Odpovědět  Jiří

Jiří, socialismus jim smrděl, dodávat něco více nemá smysl.

Albi
14. 10. 2022 14:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ten náš socialismus nedostal tolik času se zkultivovat, jako bylo dopřáno feudalismu se zformovat do kapitalismu.

A skuteční, opravdoví profesionálové (to slovo nemusí mít vždycky kladný smysl) si jsou dobře vědomi, že na lesklé pozlátko se naláká víc lidí, než na dosud nebroušený diamant.

Tak nás už dlouho před hadrákem podprahově – a při něm už zcela otevřeně – lákali na možnost, že v západním (údajně) svobodném světě se každý může stát milionářem.

Ano může – ale kolik se jimi opravdu stalo?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
14. 10. 2022 15:26
Odpovědět  Albi

Přesně, puč v 89 i vstup do EU byl podvod na naivní socialismem zpohodlnělé východoevropany… západní neokolonialisti účinně zacílili na vrozenou lidskou chamtivost… no co už, zasloužili jsme si to… ti co jsme to chápali a byli proti, si to zasloužíme za neschopnost účinného odporu… prostě evoluce

Jmenujise
15. 10. 2022 22:55
Odpovědět  ModrýKlokan

Ano, české nainky si mysleli, že když udělají kapitalistickou revoluci, tak po revoluci zbohatnou. Dodnes mají 1/4 německé mzdy.
A vzhledem k nedostupnosti bydlení jsou na tom lidé vlastně ještě hůř, než za toho socialismu.

Lidé si mysleli, že se mají za socializmu špatně.
No vyklubalo se z toho přísloví PÁLÍ HO DOBRÉ BYDLO.
Komu je všechno málo a chce víc a víc, tak nakonec nemá vůbec nic. A přesně tohle se tu stalo.

Milan ze Zahrady Čech
15. 10. 2022 15:53
Odpovědět  Albi

“Čao.”
“Čao.”
“Tak jsem slyšel, že ses oženil a stal ses milionářem. Je to pravda?”
“Je. Před tím jsem byl miliardářem.”

Jmenujise
15. 10. 2022 22:46
Odpovědět  Albi

Mrzí mě, že tu nebyl takový komunismus, který vysnili Marx a Engels, ale komunismus plný prospěchářů.
To však není žádná obhajoba pro kapitalismus, který je opět plný prospěchářů.

A ano, kapitalismus je podvod, protože lákal lidi na to, že zbohatnou, že budou všichni milionáři, a všichni lidé se na to napálili. Pár lidí zbohatlo, zbytek zůstal chudý.
Ale přituhuje. Lidé už nebudou jen chudí, lidé budou bojovat o svoji existenci, a budou občanské války.
Bohatí vykořisťovatelé to tentokrát se svým drancováním přehnali.
Budou to však hodně šílené boje, protože boháči mají tentokrát v ruce zbraně na přímé ovládání mysli, které dříve neexistovaly.

miro
14. 10. 2022 10:50

Nic se nezmění,jen se podívejte jak u nás vznikají a zanikají nové strany ?! Každá z nich slibovala změnu a zlepšení a výsledek NIC.Myslím si že pokud neproběhne revoluce se vším všudy tak ke změně nedojde a navíc náš stát je tak malý že má na to vliv asi jako na počasí a navíc český národ je národem kolaborantů,udavačů viz.historie.

Jmenujise
15. 10. 2022 22:59
Odpovědět  miro

Se vším souhlasím a ještě dodám: Je tu příliš mnoho lidí, kteří jsou schopni za peníze udělat cokoliv.

skeptik
14. 10. 2022 10:52

Jednat o ukončení války?? To by bylo leda divadlo a píár politiků.
Válka skončí až se USA rozhodnou ji skončit. Jenže to by musel Biden a jeho loutkovodiči ustoupit a přijmout požadavky Putina ohledně záruk bezpečnosti Ruska.

Autor
14. 10. 2022 11:49
Odpovědět  skeptik

Nebo válka skončí, až Rusko prostě dosáhne svého. A to nutně neznamená přímé vojenské vátězství nad USA. Stačí dovést do konce důkladné oslabení dolaru. USA v nejbližších dseti letech sotva stačí obnovit svůj průmyl, i přes případné stěhování podniků do USA, protože ono se vyrábí ze surovin a “polotovarů” … a potřebujete obrovské množství odborníků doslova na kde co.
I když se na to nedávalo, Československo to po II.sv. válce dokázalo, a tím bylo i jako “malý” stát pro okolí nejen nebezpečné, ale bylo i silné. Opakuji, přes všechny nedostatky.
To jen my jsme to většinou nechtěli vidět. Vždyť se podívejme, jak jsme “silní” po 33 letech rozvoje za toho “báječného” kapitalismu a jeho odnoží …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
me2d44
14. 10. 2022 13:16
Odpovědět  Peter

Už před sametem se železné rudy u nás moc netěžilo. Těžili jsme uhlí – hnědé, černé, kdesi na Moravě i antracit. Železnou rudu k nám vozili Sověti – sáhodlouhé vlaky do Ostravy, ale i na Kladno do hutí. Dneska uhlí netěžíme, rudu nemáme, ze západu máme jen sliby – ale ani ty nejsou materiálně podpořeny (maximálně ve velkém tisknutým Eurem a Dolarem – blíží se doba, kdy tyto měny nebudou vhodné ani jako toaletní papír – i to je důvod, proč se snaží zavést digitální měnu). A dneska jsme na straně těch, co odmítají levnou ropu a plyn z Ruska, protože “páník za mořem to potřebuje”. Potěš koště, když mi někdo řekne: “Skoč z paneláku ze střechy” – já teda neskočím!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
me2d44
14. 10. 2022 13:22
Odpovědět  me2d44

Doplním: i přes svůj věk: když mi někdo řekne: “támhletu kótu musíme dobýt, ale je tam bunkr”, tak tam osobně ponesu 50 kg trhavin s rozbuškou. Můžu zdechout – to nás ale čeká všechny. Ale naučili mne: Rozkaz musí být splněn! (komu se to nelíbí, může si pak – pokud přežije – stěžovat – já si na rozkazy nestěžoval nikdy, i když šlo někdy o krk)

Albi
14. 10. 2022 15:35
Odpovědět  me2d44

No co – do vysokých pecí naládujeme dolary, podpálíme je eurem a třeba z toho vytěžíme víc než z ruských surovin.

Když můžeme získat plyn, ušetřený z jeho fyzické neexistence, pak podle vládních vědců určitě dokážeme všechno. Protože přece “víra hory přenáší”. Přenese k nám jistě i ty chybějící suroviny.

Albi
14. 10. 2022 14:11
Odpovědět  Peter

Přesně. 1*

Jmenujise
15. 10. 2022 23:07
Odpovědět  Peter

No teoreticky jsme byly silní, protože nás chránil celý východní blok. Ale naše malá zemička sama o sobě ne.
Dneska jsme součástí západního bloku a hltáme lži o tom, jak nás západ chrání, ve skutečnosti nás západ okupuje a ždímá.

jirik
14. 10. 2022 12:04

Dezinformační weby mají namále14.10.22
Česká republika: 
Chystaný zákon proti dezinformacím nabírá konkrétní kontury. Jeho aktuální verze podle ministerstva vnitra počítá s vypínáním takových webů, jejichž obsah je ohrožením národní bezpečnosti státu. Typicky jde o stránky šířící proruskou propagandu. Za neuposlechnutí by hrozila až statisícová pokuta.
______
Šroub se utahuje. Když chybí argumenty, použijí umlčování a tresty. Typický projev totality.
Z diskuze za článkem: “Přesně takto začaly procesy, které došly až popravám. To nám někdo má určovat, co je a není informace a podle něj je to dezinformace? Proboha kam jsme to za těch 33 let, kdy jsme se chtěli právě těchto komunistických praktik zbavit, došli?”
převzato novinky.cz
https://zvedavec.news/vezkratce/19158/

Pavel z Moravy
14. 10. 2022 12:27
Odpovědět  jirik

Myslím, že tento evropský kontinent tak jako tak končí a nic ho nezachrání. Je prostě na odpis a ve světě nikoho nebude zajímat. Ještě se zde ale prověří, kdo podporuje znovuobnovování nacismu a my poznáme kdo je kdo. To je to, oč zde momentálně jde. O poznání, kdo je kdo.

Jmenujise
15. 10. 2022 23:25
Odpovědět  Pavel z Moravy

Souhlasím,
Evropa se chce zničit a tak se také zničí a nikdo jí v tom nezabrání. Evropa skončí v troskách.
Jediné pozitivum na tom je, že se ukáže kdo je kdo, ukáže se, jací lidé opravdu jsou.

Jmenujise
15. 10. 2022 23:20
Odpovědět  jirik

A podle toho, na kterých všech webech byla cenzura již zavedena, přestože ještě neexistuje vládní nařízení, poznáte, které všechny weby patří světovládě / bohatým elitám ze západu. A naši místní boháči jsou většinou jen prodlouženou rukou těch boháčů ze západu.

Aleš
14. 10. 2022 12:32

Má pravdu na 100%.

Veny232
14. 10. 2022 13:13

Hlavně je třeba dodržet ultimátum. Jinak si s námi vytřou zadek. Nepodali demisi, je třeba začít občanké nepokoje. Stačí když 28 cestou z Václaváku, vysklí každý jednu výlohu nebo okno. Uthne zrcátko u auta. … když to udělá z těch 100 000 lidí každý, budou mít Fialky prekérku.

Pijack
14. 10. 2022 13:27
Odpovědět  Veny232

Přece nechceš, aby nás za to vandalství pak označovali jako že jsme demokrati a pokrokoví liberálové 🙂 🙂

me2d44
14. 10. 2022 13:46
Odpovědět  Pijack

Někdy mám pocit, že naše špičky si spletly pojem “demokrat” s pojmem “démonkrad”(liberál) – čte se to skoro stejně, ale významy jsou různé!

Wojciechovsky
14. 10. 2022 14:06
Odpovědět  me2d44

To není Váš dojem,to je pohadráková realita a probuzení ze sna pro ty,kteří cinkali klíči.Co nám vycinkali je den co den vidět……

me2d44
14. 10. 2022 13:41
Odpovědět  Veny232

Nějaká demonstrace – to je setkání pár kamarádů! Tady už to chce generální stávku po celé republice – jinak to ty pablby neprobere. Já jako důchodce už stávkovat nemusím. Stávkujte Vy, kterým vyhrožují zvýšením odchodu do důchodu přes 65 let – spousta starších trpí nemocemi, ty, co netrpí od 55 let nikdo nezaměstná, takže naše vláda opět vymyslela nesmysl!

Wojciechovsky
14. 10. 2022 14:20
Odpovědět  me2d44

Přesně,odbory se měly dohodnout se stávkou na 28.10. a ne si vymyslet tak blbý čas.

Albi
14. 10. 2022 15:41
Odpovědět  Wojciechovsky

Stávka v neděli nebo na státní svátek asi nebude nejvhodnější nápad. 🙂
(Ale vím, jak jste to myslel, měl být /blbej/ pokus o vtip. )

Wojciechovsky
14. 10. 2022 16:28
Odpovědět  Albi

Já ten pokus beru 👍🙂
Chtěl jsem říct a Vy jste zajisté pochopila, že v dnešní době není tříštění sil namístě.

Albi
14. 10. 2022 20:11
Odpovědět  Wojciechovsky

1 – Díky.
2 – Jistě.

Milan ze Zahrady Čech
15. 10. 2022 15:59
Odpovědět  Albi

Právě jsem si vyhlásil stávkovou pohotovost.

Milan ze Zahrady Čech
15. 10. 2022 15:58
Odpovědět  Wojciechovsky

Jo. Odbory vedené aspeňákem. To je odborář jak za korunu pí-ča.

Jmenujise
15. 10. 2022 23:44
Odpovědět  me2d44

Člověk si musí vybrat správné povolání. V továrně nemusí být dostatečně výkonný ani mladý člověk. Ne každý člověk se totiž narodí se schopností sprintovat a být nevyčerpatelný.

Ve státním sektoru má člověk své jisté. Může se flákat. Nikdy jej nevyhodí. A ještě jako korunu má vyšší plat, než v soukromé sféře.

Teď hodně provokuju, takže mě potenciálně může začít trolovat hodně státních zaměstnanců. Omlouvám se, ale co vidím, to vidím a také napíšu.

Jiří
14. 10. 2022 13:42

Kdysi jsme žili krásný životy a byli jsme šťastný, jen jsme o tom nevěděli. Životní úroveň byla úžasná a daleko větší než dnes. Rodiny drželi pospolu, každý měl svoje bydlení, jistoty a nebál se zítřka. Svýho doktora, zubaře atd. děti kroužky na cokoli zadara. Nikdo se nebál co bude zítra. Než přišel Havel se svoji zlodějskou demo kapitalistickou suitou a všechno co generace našich otců a dědů vybudovali rozkradli a zničili. Taková je pravda a demokrati ještě lidem namlouvaj, že by jsme za tuhle šílenou sračku, kterou dnes žijeme, měli snad bojovat a uskromňovat se. Proč proboha, s holou prdelí z pod mostu máme bojovat za co? Za sladkej život politickejch prostitutů a západních poskoků typu Fiala, Rakušan, Pekari?

Albi
14. 10. 2022 15:48
Odpovědět  Jiří

“….děti kroužky na cokoli zadara”. Ano, ale ani s těmi kroužky se to nijak moc nepřehánělo. I děti se tenkrát uměly bavit samy a měly dost kamarádů, ne jen jeden mobil, byť “chytrý“.
.
Kontakt s živými lidmi žádný geniální elektronickáý “kámoš” nenahradí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
14. 10. 2022 16:29
Odpovědět  Albi

Jo. Vyběhli jsme na ulici, seběhly se tam děti z okolí a hrálo se na sochy, cukr káva limonáda, naznačily se fotbalové branky a čutalo se a dospělí si přes ulici natáhli síť a hráli volejbal nebo tenis. Leccos jsme dělali, lecjak si hráli…A nebydlíme na venkově, ale na okraji Prahy,.

Jmenujise
15. 10. 2022 23:53
Odpovědět  Albi

Souhlasím, u počítače nebo mobilu nebo televizoru jsou lidé odtrženi od reality.

Pavel z Moravy
14. 10. 2022 18:32
Odpovědět  Jiří

Jiří, to víme my, ale co ti, kterým jsou propagandou přes 30 roků vymývány mozky. A zde se jedná hlavně o ty mladé. Ti jsou již tak zpracovaní, že jak říká paní Albi, to je sakra běh na dlouhou trať něco změnit. Toho se většina z nás opravdu nedočká. Kdo by se dostal ke knize Dr. Killeva- Chruščov a rozpad SSSR, našel by tam plán bratrů Dullesových o kterém jsem již zde psal, který měl za cíl z lidí našeho východního bloku stvořit hlupáky, neotesance a zaprodance. Když se na současnost dnes člověk dívá skutečně poctivě, vidí, že se jim to zdařilo. Realita nám zaklepala na vrata a s ní k nám vstoupilo to nejhorší co kapitalismus nabízí, bezohlednost, hulváctví a zradu na lidu.

Albi
14. 10. 2022 20:16
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ano – odvedli zatraceně dobrou práci. Opačně by to jistě taky šlo. Sice pomaleji a obtížněji, ale nemožné to není. Jen chtít.
A ten kapitalismus dnes nabízí jen to, co má, tedy bezohlednost, hulváctví a zradu.

skeptik
14. 10. 2022 19:04
Odpovědět  Jiří

Za to nemůže Havel ale Klaus a jeho fanklub “uvědomělých” “zodpovědných” voličů, kteří mu to házeli navzdory všem zlodějnám, které mafiánská ODS páchala.

Albi
14. 10. 2022 20:19
Odpovědět  skeptik

Byli to oba – a je to jen pověstná špička ledovce.

Wojciechovsky
15. 10. 2022 09:38
Odpovědět  Albi

Zrzavý a věčně zlitý lempl byl milionkrát horší.

Jmenujise
15. 10. 2022 23:51
Odpovědět  Jiří

Mi ani nepřipomínej, již před dvaceti lety byl nedostatek zubařů, před deseti lety trval a trvá dodnes. Žádná vláda s tím nechtěla nic dělat. Proč by něco taky dělali, že? Koryta mají, tak co.
A k tomu jsou zubaři ještě šíleně drazí.

Jmenujise
15. 10. 2022 23:59
Odpovědět  Jiří

Za kapitalismu se neustále zvyšoval počet vyučovacích hodin a domácíh úkolů, takže na ty kroužky pro samou školu nebyl čas.

Evžen
16. 10. 2022 09:09
Odpovědět  Jiří

Co je na tom nejhorší že vláda pracuje proti zájmům ČR…!

jirik
14. 10. 2022 16:53

Scott Riiter zbrojní inspektor OSN z Iráku vysvětluje situaci německa a české republiky dvěma čechům, jedním je jindřich rajchl
https://ulozto.cz/tamhle/tFJNzSYuTem0#!ZGRmAGR2ZzMyBGOxAmHkZwNjLzMyLwOgMIEuM2Djn3uBYGt4ZN==

M.Š.
14. 10. 2022 19:24

Českomorácko dostává zaslouženě přes držku a bude se ještě přitvrzovat,páč si tento hloupý národ nic jiného nezaslouží.On zfilmovaný Hrabal v podobě “Slavnosti sněženek” je věrným obrazem tohoto čivavího národa.Čivava je připosraný malý než menší pes ………

Jmenujise
16. 10. 2022 00:42
Odpovědět  M.Š.

čivava je nejmenší plemeno psa na světě

A ano, lidé se zvolili pětikoalici sami, jsou hloupí, a zaslouží si pikat za svoji hloupost. A nemohou se vymlouvat, že nevěděli, co bude pětikoalice dělat, protože pětikoalice byla past sobeckých a sebestředných psychopatů na sobecké a sebestředné lidi. Dobrý člověk by je nikdy nevolil. Takže defakto je vše správně, protože lidé doplatí skrz vlastní volby na svoji vlastní sobeckost a sebestřednost.
Žel světlé vyjímky se svezou s kolektivem.
Tomu se říká kolektivní karma.

Jmenujise
16. 10. 2022 00:42
Odpovědět  M.Š.

Karma je v indické víře zákon příčin a následků, tedy každý čin člověka ovlivní jeho karmu a ten čin se každému člověku vrátí.
Žel krom osobní karmy existuje také kolektivní karma. Tedy celý kolektiv má nějakou karmu, která se vrací celému kolektivu. Žal lepší jedinci kolektivu trpí za prohřešky kolektivu jako celku. Žel kolektivní karma není zcela spravedlivá, ale většina kolektivu si ten trest zaslouží.

Řešením negativní individuální karmy je nepáchat zlé věci.
Řešením kolektivní karmy je vyvázat se pryč z kolektivu.
Teď by mě ale zajímalo, jak se vyvázat z české republiky apod. Myslím, že aby se člověk mohl vyvázat, tak musí mít místo, kam by se mohl navázat.

Kolektiv Českomorácko si trest zaslouží, protože má negativní karmu.
A negativní karmu má proto, že většina členů tohoto kolektivu je zlých. A ta menšina, do které patřím, je v nepohodlné situaci, že slízne negativní karmu celého kolektivu.

Paulen
14. 10. 2022 20:07

Sloboda slova je top prioritou na našom portáli https://cekni.to – našim cieľom je umožniť slobodnú diskusiu bez cenzúry, ako alternatívu k Facebooku na Slovensku a v Čechách.

Navyše sme bez reklamy, podporujeme anonymitu (registrácia je možná bez emailu) a bežíme na open source.

PENNYS
15. 10. 2022 07:55

Sernátor “thajMANEC” Vystrčil: Politika, přátelé, politika je služba PRO MÉ PŘÁTELÉ!

PENNYS
15. 10. 2022 08:06

Dezinformator, KTERÝ SE SEM NACPAL PŘED nedávnem, ZDE VKLÁDÁ SVÉ KOMENTÁŘE POD VÍCEMI PŘEZDÍVKAMI.
Jistě jste už zjistili kdopak to je! Takže pozor, na provokatéra dezinformátora!M….ta

Milan ze Zahrady Čech
15. 10. 2022 20:50
Odpovědět  PENNYS

Nojó, ty myslíš toho rybařícího vícejediného fízla co se sem nacpal 30.8., slouží turchumturch čtyřiadvacítky a oblbuje vlastenčením, zatímco provokuje, ostrakizuje, vyhrožuje soudy a sepisuje seznámek.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Wojciechovsky
16. 10. 2022 07:56

Jojo,to je přesně on, protekční Andílek (známá to píseň Dana Landy)

PENNYS
16. 10. 2022 14:29

Ano Milane, je to on,na všech STRÁNKÁCH kde jsem byl nadělal jen rozbroje a svinsta mezi námi.Takže POZOR STAČÍ TAKOVÉ zmR DY OGNOROVAT!!!!

PENNYS
17. 10. 2022 12:50

Upřímně řečeno, je opravdu udivující, nakolik je možné prodat své vlastní národní zájmy, mluvím o oficiálních představitelích České republiky a nakolik je možné zradit své vlastní občany, abyste mohli realizovat politickou objednávku své vrchnosti, protože logika jejich kroků je opravdu vazalská. 
… Ano, a to překvapuje,“ řekla Zacharova.TOTO NEPOTŘEBUJE ŽÁDNÝ KOMENTÁŘ!!!100% PRAVDA