Rada ČT zasluhuje odvolání

Česká televize dlouhodobě neplní povinnosti, které jí ukládá zákon. Zcela se zpronevěřila svému poslání
a namísto poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů (přesně tak to předepisuje zákon) se stala hlásnou troubou jedné (eurofilní) názorové skupiny. Platíme si ji všichni, ale do hlav nám valí názory jedné (minoritní) party.

Problém ale není v tom, co Česká televize vysílá (i eurohujeři mají v demokracii právo říkat své bludy), nýbrž
v tom, co všechno nevysílá, co selektuje, co překrucuje.

K tomu, abychom se ve svých životech správně rozhodovali, potřebujeme mít správné informace.
Úplné informace. Komplexní informace.
Kdo nemá správné informace, rozhoduje se špatně.
A kdo se rozhoduje špatně, také špatně volí.
Takže na místa, kde se rozhoduje o důležitých věcech, vysílá špatné lidi. Špatní politici dělají špatná rozhodnutí.

A v důsledku špatných rozhodnutí pak naše země, Evropa i svět směřují špatným směrem.
Takhle jednoduché to je.

Řečeno pouze v mírné nadsázce, Česká televize se postupně přeměnila v informační zločineckou organizaci.
Proč?
Protože vysílá cinknuté, neúplné, zavádějící informace. Protože není nezávislým informačním zdrojem, nýbrž propagandistickým nástrojem.

Třicet let po sametové revoluci jsme tam, kde jsme kdysi byli. V informační totalitě. Ta totalita není úplně stejná jako za komunistů, protože historie se neodvíjí v kruhu, nýbrž v poťouchlé spirále. Nicméně řada znaků, jež totalitu definují, je podobná.

Předlistopadová socialistická Československá televize měla své ztroskotance a samozvance, jak spolu s Rudým právem nazývala nepohodlné osoby z disentu i odjinud. Eurototalitní Česká televize má pro změnu populisty, extremisty a Putinovy agenty. To jsou všichni ti, kteří nepřísahají na neomylnost Bruselu, multikulturalismus, vítání migrantů a politickou korektnost.

Za ten informační paskvil, který nám Česká televize servíruje, je ovšem někdo zodpovědný. Konkrétní lidé. Rada České televize ve stávajícím složení je naprosto zbytečný a navíc arogantní orgán, který se ani nenamáhá reagovat na kritiku veřejnosti. Namísto toho vytváří okolo České televize, jejího managementu a jejího špatného generálního ředitele obranný val. Neexistuje jediný důvod, proč orgánu, který pracuje tak moc špatně, prodlužovat život schvalováním jeho výročních zpráv.

Pokud jsou cestou k ozdravění České televize personální změny, je potřeba je udělat.
( Petr Štěpánek)

http://www.novarepublika.cz/2019/02/rada-ct-zasluhuje-odvolani.html

sdílet na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
8. 2. 2019 21:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Neskutečně dlouhý boj asi jako p. Novotného vrácení vody obcím a vamanění se od Veolie nebo to že:
vloni v červenci Česko v Lucembursku prohrálo spor s Diag Human o 13,5 miliardy korun o kterém se raději nepíše…Vše kolem nás je …nablito

Administrátor
8. 2. 2019 23:02
Odpovědět  Janinna

Tak jsem tam objevil “slavného” youtubera KOVY přisátého na tohoto “člověka v tísni”, aby napravil mladé a dal jim směr,..no už hlavně tím, že hnedka v první lekci jeho videa se na pozatí prezentují “uspěšní majitelé” medií jako je Bakala a další,..tak jsem to zavčasu zarazil 😉

Administrátor
8. 2. 2019 23:38
Odpovědět  Janinna

Vše kol je faleš, je to smutné..Teď jsem dokoukal “Mé srdce pohřběte u Wounded Knee”. Jak přivandrovalci připravili Siuxi o 90 mil akrů.

Administrátor
9. 2. 2019 00:01
Odpovědět  Janinna

Mám rád westerny, asi jako každý z naší generace, kdy v těch filmech byl vždy ten sparávný hrdina,, který ctil zákony..S odstupem času ale je beru nějak jinak. Drama vychází ze stejnojmenného bestselleru, který zachytil zničující dopad dobytí Divokého západu na domorodou kulturu amerických indiánů..