nezařazené

Protivzdušná obrana sestřelila dva bezpilotní letouny mířící k ruskému hlavnímu městu.

Starosta Sergej Sobjanin a ruské ministerstvo obrany ve středu ráno oznámili, že v noci byly sestřeleny dva bezpilotní letouny, které mířily na Moskvu. Podle úředníků pokus o teroristický útok nepřinesl žádné oběti ani škody.

“V noci byl zmařen pokus kyjevského režimu provést teroristický útok pomocí bezpilotních letadel nad Moskevskou oblastí,” uvedlo ministerstvo v prohlášení.

V neděli bylo sestřeleno další bezpilotní letadlo, které se snažilo zasáhnout Moskvu. Pokus o útok nezpůsobil žádné oběti ani škody na zemi.

Ukrajinské bezpilotní letouny zasáhly ruské hlavní město 30. července a znovu 1. srpna, přičemž v obou případech zasáhly finanční čtvrť města. Armáda uvedla, že k oběma incidentům došlo poté, co byla proti letounům nasazena elektronická protiopatření.
©  Sputnik / Alexander Wilf
https://n9.cl/cqhi8

sdíletj na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
9. 8. 2023 14:07

Poslechl jsem si vynikají rozhovor na Paralelně · Paralelní zdroj informací (paralelne.cz) z 8. srpna 2023
Doporučuji všem normálním lidem, aby si ho též pustili a vyslechli až do konce. Pan Martin Koller by měl být tím mužem, který má sedět na Hradě a nebo ve vládě. Pak bychom nemuseli být jen protektorátní ocásek západu.
Jinak po přečtení tohoto článku jsem se opět dusil smíchy při vzpomínce na “opravdové” informace, které naši mediální scénu obohacují Ukrajinská média, zvláště “Ukrajinská pravda”, jediné schválené vládní médium Ukrajinského nacistického režimu. Ta dvě slova – Ukrajinská + pravda jsou oxymóron, tedy dokonalý protimluv. Jak může být něco, co je Ukrajinské zároveň pravdivé?:-)
A tahle propagandistická lež je mantrou Českého mainstreamu. Děs běs.

All
9. 8. 2023 16:31
Odpovědět  Pijack

Díky,video s Martinem Kollerem na Paralelně je objektivní a pravdivé.Doporučit a šířit a podporovat.

eFPe
9. 8. 2023 16:50
Odpovědět  Pijack

Už se stalo. Pan Koler je výborný a oba pánové umí pojmenovat věci bez omáčky.Jen Bych rád věděl jaké má pan Koler názory na Pjakina, na Rajchla, atd. On totiž mluví v tomto ohledu v hádankách. Jestliže jsou lidé, kteří byli jsou a budou voleni do politiky darebáci, jaksi automaticky, tak kdopak se tam pohrne?Je to nevděčná profese a mnohdy se nepovede i něco zamýšleného s dobrými úmysly.
To pak může spoustu lidí odradit.

Teuton
9. 8. 2023 15:13

Je třeba, aby už celá tahle ukrajinská komedie skončila. Ukrošvábové nás stojí obrovské peníze, kvůli nim se naše veřejné peníze a státní finance noří pod hladinu. Fiala totiž náš státní rozpočet spojil s rozpočtem ukrajinským, což je pro nás všechny zhouba, zkáza a katastrofa. Dokonce ručíme za půjčky a úroky z nich u zahraničních bank, které si Ukrošváb vzal. Myslíte, že tyhle peníze někdy budou Vasil a Vasilisa splácet ? Ani náhodou. Všechno zaplatíme my. A tohle vše v den blížícího se výročí ukrajinské okupace z roku 1968. Čert aby Ukrošvába pohltil !

Keller
9. 8. 2023 18:53
Odpovědět  Teuton

S Vaším příspěvkem souhlasím, až na ukrajinskou okupaci v roce 1968. Především to byla vojska Varšavské smlouvy, tedy vojska SSSR, Polska, Maďarska a Rumunska. Co se týká vojsk SSSR, tak jejich jednotky byli směsí všech národů tehdejšího SSSR – Rusové, Ukrajinci, Bělorusové, Litevci, Čečenci, atd. Tady je nutné zdůraznit, že “šéfem” SSSR byl Ukrajinec – Brežněv.

Teuton
9. 8. 2023 20:13
Odpovědět  Keller

V okupačních jednotkách z roku 1968 bylo nejvíce Ukrošvábů. I velitel okupační armády, generál Grečko, byl Ukrošváb.

Keller
9. 8. 2023 21:05
Odpovědět  Teuton

Evidentně máte informace, které nemám. Jaké bylo národnostní složení vojsk SSSR? Grečko byl dobrý voják, proto se maršálem SSSR a ministrem obrany. Uvědomujete si to? Uvědomujete si, že bojoval ve II. vv? To nebyl ukrošváb. Za ukrošváby můžeme označit např. ukrajinské velitele, např. Zálužného.

Vanja
9. 8. 2023 16:21

Zatím jsem nezaregistrovala žádné drony mířící na Washington nebo na New York.

eFPe
9. 8. 2023 16:53
Odpovědět  Vanja

To nejsou stejné cíle. Zatímco Rusko a rusové jako stát a národ opravdu stojí na jedné straně konfliktu, na té druhé jsou ti, co tisknou peníze, ti kteří si přivlastnili a přetvořili západní svět. Tedy ne státy- ani USA- jsou to korporace, nadnárodní koncerny zastoupené několika klany, kteří jsou rozlezlí po planetě.Tyhle nezničíte tak, že pošlete na jedno město raketu. Nebo na jednoho člověka zabijáka.

jiří
9. 8. 2023 17:51

V článku zveřejněném na webových stránkách ministerstva zahraničí citovala Maria Zacharovová zprávy z médií, podle nichž se orgány zabitých ukrajinských vojáků, jako jsou srdce, ledviny a játra, objevují na největších tržištích dark netu, přičemž ceny začínají na 5 000 EUR (5 500 USD). Jeden z obchodníků údajně tvrdil, že získání jakéhokoli požadovaného orgánu v lékařském boxu trvá 48-60 hodin, přičemž dodávky jsou omezeny na země EU.
https://tadesco.org/moskva-kyjev-kryje-nelegalni-obchod-s-organy/

Jaris
10. 8. 2023 02:39
Odpovědět  jiří

Je to hnus, kteremu rikam kanibalismus. Tudy cesta v medicine nevede.