Pronárodní aktivistka Lívia zaskočila účastníky Gay Pride nepříjemnými otázkami

Mladá pronárodní aktivistka Lívia Garčalová, která provozuje FB stránku Kulturblog natočila video,
ve kterém pokládá účastníkům košického Gay pride jednoduché otázky. Téměř nikdo však neuměl odpovědět a ti, co odpověděli, působili komicky.

V sobotu se v Košicích uskutečnil duhový pochod LGBTI. Průvod se přesouval Hlavní ulicí a zúčastnilo se ho přibližně 700 lidí.

Pochodu se zúčastnila i známá pronárodní aktivistka Lívia Garčalová, která však nepřišla podpořit LGBTI komunitu, ale účastníkům pochodu dávala nepříjemné otázky.

První otázka zněla. Kolik pohlaví existuje?

Několik účastníků nevěděli odpovědět. Někteří však házeli neuvěřitelné číslice: 3, 50, 350 atd.

Další otázka zněla Islam nebo práva homosexuálů?

Je všeobecně známo, že v muslimských zemích jsou homosexuálové pro svou orientaci popravováni či vězněni. Obě ideologie se tedy vzájemně vylučují.

Někteří účastníci pochodu však přesto tvrdili, že podporují práva homosexuálů i příchod muslimských imigrantů na Slovensko.

Z videa je možné vypozorovat, že účastníci pochodu byli dost zmatení a mnozí ani nevěděli, proč vlastně se pochodu zúčastnili.

https://www.facebook.com/Kulturblog.sk/videos/349066662667358/

https://www.hlavnespravy.sk/pronarodna-aktivistka-livia-zaskocila-ucastnikov-gay-pride-neprijemnymi-otazkami-kolko-pohlavi-existuje-350-odpovedal-jeden-ucastnikov-pochodu/1866190

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře