3.5 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
14. 3. 2022 03:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Mi nefunguje ani jeden odkaz.
A nemíním tam vyplňovat cukerbergrům, jako na gestapu „máma za svobodna“. Nebo foto OP.

Tady je fungující odkaz, ale bez titulků.
To všechno svinstvo na videu podporuje klika vládních hrdlořezů v tzv. Česku.od roku 2014

https://www.dailymotion.com/video/x48hz2q

14. 3. 2022 04:16
Odpovědět  smrťák

..a ještě muška jenom zlatá:
Známá renomovaná novinářka Margarita Simonjan vypráví o známých v Česku, kterých dcerka 10-12let, přišla domů s poznámkou, že „Vaše dcera má velice špatný náhled na situaci na Ukrajině.
Jestli se to do zítřka nezmění (na správný názor) přijde k vám sociálka a dítě vám odebere.“
Tečka. Kam se hrabe bavernement?

cca sedmá minuta.

https://smotrim.ru/video/2391718

Anonymní jméno komentáře
14. 3. 2022 06:09
Odpovědět  smrťák

to co tady předváděj masmédia je fašizace týhle kolonie

VAL
14. 3. 2022 18:41

Nejenom
masmédia. Já ted musím oscilovat mezi dvěma nicky, páč mi někdo
(majitel serveru, na kterém pokec hostuje) tvrdě šlape na přezky.
Nechtěl mě pustit do diskuze i když jsem napsal jenom zkouška. Že
prý nonce is invalid, na mě vyjuklo. Nakonec budu s těmi nicky
blbnout jako nějaký vypatlaný trol, páč uvažuji, že si
vymyslím další když budu muset. A dolů šoupnu M. aby se vědělo
kdo tu takhle blbne. Ach jo…

BB Rad
14. 3. 2022 08:41
Odpovědět  smrťák

Chlope díky. Historie se opakuje ,ale vypláchnutým mozkům to nikdy nedojde, protože oni jsou ti tzv.*vyvolení * k přepsání naší historie .
Stále přemýšlím, jak mohl E.BENEŠ s takovou přesností predikovat běh budoucích událostí – vím, že měl v té době daleko více informací než *plebs, ale přece. Asi se ta naše k@#$&*^á mentalita nedá ukrýt

Milan h
14. 3. 2022 10:09
Odpovědět  BB Rad

ten jeho projev mem po otci na sp

Bengas
14. 3. 2022 09:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Tato “ FI JALOVÁ“ VLÁDA FETÁKU, UCHYLU A ZRÁDCU ČESKÉHO NÁRODA-ROZLOŽÍ ČESKÝ STÁT ,ŽE PŘESTANEME EXISTOVAT I JAKO VÝROBNA NĚMECKA

svamal
14. 3. 2022 09:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak se divím, že ještě někdo dává videa na yůtůb, když je dost jiných bez buzerace. Dávat gůglovi foto OP, nebo platební kartu? Jsou na hlavu?

Pedro
14. 3. 2022 15:46
Odpovědět  svamal

yútrubka už blokuje vše co není proamícké, začínám mazat odběry a končím i tam. Doporučuji ty americké špehy pod CIA vlivem bojkotovat.

Pavel
14. 3. 2022 09:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Vím, že spousta lidí si to v 89 představovala jinak, ale měli pochopit,a někteří to chápali, že jde o mocenský majetkový převrat pro určitou vrstvu. Většinou to byli lidé, kteří přišli o svoje lukrativní postavení, které jim v bývalém buržoazním společenství zajišťovalo všechny výhody mocných. K davu vyřvávajících Gusto, už je tu husto se bohužel připojilo mnoho svedených, kteří neměli ani ponětí co se zde děje. Zfanatizovaná nálada je pohltila a bylo vymalováno. Západ, jenž byl v té době ve sra- kách se mohl radovat. A toto je přátelé výsledek.

Pavel
14. 3. 2022 09:59
Odpovědět  Pavel

Ne, že by nebylo co v minulé společnosti napravovat, ale vracet se do kapitalismu tohoto typu, kdy vás nejen okrádají zahraniční korporace, ale také domácí velkomožné panstvo bylo skutečně úchylné. Národ si asi musí prožít absolutní pád na dno, aby se alespoň někomu v makovici rozsvítilo. Vždy jsem si říkal, co se asi tak honilo hlavou Husákovi při tom pražském povyku. Myslím, že při svých zkušenostech věděl, jak to dopadne. Dnes jsme se stali kolonií a o občanství se zde snad ani nedá hovořit.

Milan h
14. 3. 2022 10:13
Odpovědět  Pavel

kdyby chtel tak to slo zastavit ale nesmel viz Gorbacov

Albi
14. 3. 2022 12:30
Odpovědět  Pavel

Neměli jsme informace – ani ty internetové, které si ale můžeme ověřovat i jinak.
Viděli jsme v podstatě totéž, co jsme měi taky, jen luxusněji zabalené a růžovou mašličkou ozdobené.

Přiznejme si – kdo tenkrát věděl (věděl, nejen, že občas i připustil takovou možnost), že i v USA jsou desetitisíce bezdomovců, lidí, kteří žijí z „ruky do huby“, hladové děti bez šance na vzdělání, zdravotnictví ne automaticky pro každého apod.?

Ale teď už se nemůžeme vymlouvat na nic. Už víme. Nebo aspoň vědět můžeme, pokud chceme. Špatné je, že se nechceme toho růžově omašličkovaného snu vzdát.

Pedro
14. 3. 2022 15:52
Odpovědět  Pavel

Štěpán to v ČKD říkal a věděl: Budete otroci ve vlastní zemi! Vše se do tečky vyplnilo. Komunisti věděli co nám hrozí, říkali nám to pořád, my je nesnášeli, páč pozlátko za hranicí a amícká propaganda.

Alex
14. 3. 2022 15:41
Ohodnotit příspěvek :
     

To video je primitivně udělaná religiózní propagační kravina, která má emocionálně působit. Místo aby se kriticky zabývala tím problémem, kteří ti autoři zřejmě mají, ale vůbec neumí racionálně odůvodnit, jmenovat ty příčiny a hlavní podstaty a nabízet inteligentní názory a řešení. Ten hlavní problém je, že si hloupý lidé pořád mozkují všelijaké kraviny, jako je třeba fašismus, demokracie, víra v boha, atd. A tak si lidé vytváří nějakou pevnou víru, že zrovna oni jsou ti nejlepší.. Takže ten hlavní problém je (1) mozkování lidí, ať už nějakou mocenskou propagandou, nebo vlastní blbostí a neschopností umět zdravě a inteligentně rozlišovat, co je opravdu správné. Historicky je prokázané, že hlavně věda přináší pokrok, civilizační vývoj a lepší život. (2) Historicky je dobře prokázané, že kapitalistický třídní režim je vražedné zlodějské svinstvo, kdy už od antiky až do dnes v různých podobách přežívá (Otrokářství, feudalismus, absolutismus, imperialismus, fašismus, diktatura,..). a je nutná civilizační potřeba ten kapitalismus navždy zničit = ta současná „kapitalistická totalitní imperialistická finanční žido demokracie“, kde je naše generační úloha (3) ty všechny mocenské parchanty a provozovatele USraelského režimu a jejich přiblblé kolaboranty odstranit, a zavést jiný civilizačně pokrokový systém, jako třeba příkladně a úspěšně provádí čínská komunistická vláda..

anonym
14. 3. 2022 18:12
Odpovědět  Alex

Ale soudruhu. Nevsim sis, ze veda je uz taky totalne zkorumpovana?

Pedro
14. 3. 2022 16:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Musí padnout dolar a s ním i satan, pak snad Slované převezmou odpovědnost za spravedlnost na světě a bez válek a útlaku, které tady provádí anglosas staletí.