nezařazené

Proč napadají prezidenta Zemana?

Martin Koller
26. 4. 2021
Přečetl jsem si přepis projevu prezidenta Zemana k otázce Vrbětic a údajných ruských agentů. Jedná se o popis faktů, takže zuřivé útoky kdekoho z takzvané opozice, nějak nechápu. Na rozdíl od politických i jiných křiklounů v médiích se prezident Zeman vyjadřoval bez emocí a nepodložených soudů, jako zodpovědný a inteligentní člověk. Je evidentní, že důkazy o ruských agentech neexistují. Zato někteří nenávistní kritici prezidenta pravděpodobně neumí nejen logicky myslet, ale pravděpodobně ani přečíst oficiální odborné informace o cause Vrbětice. Umí pouze hlasitě papouškovat fráze, na cizí objednávku. Co si spoluobčané zvolili, to mají.

Získal jsem přesný popis událostí ve Vrběticích, včetně uvedení právních vazeb. Ve skladu bylo 50 skladišť, z nich ve 27 se nacházela munice, nebo výbušniny. Nikde z něj nevyplývá zavinění cizinců, zato nepořádek a porušování norem a předpisů. Ve skladišti číslo 16 bylo 57 tun munice všeho druhu. Ve skladišti číslo 12 bylo 98 tun vojenského materiálu, z toho 12, 8 tun trhavin. Z uvedeného vyplývá, že ve skladišti 12 se nalézaly i pěchotní zbraně, které zmizely beze stopy, možná další materiál. Zajímavé je, že zcela chybí informace o skladišti číslo 11, obsahujícím 30 000 zbraní typu samopal vzor 58 a k tomu 6,5 tuny dělostřeleckých granátů ráže 122 mm. Nicméně, o pěchotních zbraních se zmiňuje právník společnosti IMEX, takže existovaly i ve skladišti 12. To vše je přinejmenším podivné. Podivná je rovněž dlouhá doba, mezi explozemi skladiště číslo 16 – 16. 10. 2014 a skladiště číslo 12 – 3. 12. 2014, tedy měsíc a půl! Bylo dost času obhlédnout prostor a připravit druhý výbuch. Skladiště 12 bylo od skladiště 16 dost vzdálené, řada dalších se nalézala blíž a nevybuchla, dokonce ani nehořela. V době před explozí pracovalo na přípravě munice k exportu(!), který je popírán, pět skladníků. Zahynuli pouze dva, ostatní vyvázli bez větších problémů. Majitel společnosti IMEX údajně nenašel 15. 10. 2014 žádné nedostatky, bez ohledu na očividné hrubé porušování bezpečnostních předpisů. Jak je to vše možné? Premiérem byl v té době Sobotka, ministrem obrany Stropnický, ministrem vnitra Chovanec ministrem zahraničí Zaorálek a ředitelem BIS Lang. S výjimkou poměrně neprůhledného Langa, který je navíc jmenovaný úředník, vzorová sorosovská parta cizáckých slouhů, jejímž členům bych nevěřil ani pozdrav.

Premiér a ministři v režii Kundry

Opravdu ilustrativní je, že show kolem Vrbětic po více, než šesti letech rozvířili v Reflexu neslavně známí Ondřej Kundra, člen Aspen Institutu a Jaroslav Spurný, které můžeme označit spíše za sorosovské mediální aktivisty, než novináře. Kundra se již před několika lety „vyznamenal“ „objevem“ ruského diplomata přepravujícího údajně ampule s ricinem. Pravděpodobně tak učinil v rámci svojí spolupráce s „čučkaři“ v BIS (CIA.cz). Každopádně BIS a Kundra, stejně jako někteří politici, kteří na historku vyrobenou pravděpodobně na zahraniční objednávku BIS skočili, udělali ze sebe tehdy dokonalé blbce. Je jen otázka, zda je Kundra placeným agentem BIS, nebo zda ho „čučkař“ Koudelka za cosi pevně drží, protože na něj něco ví. Zároveň jej platí Bakala, kamarád Babiše a majitel Reflexu, navázaný na globální lichváře typu Sorose v USA, který v této zemi neudělal nic dobrého. Kundra tak trochu připomíná Sabinu Slonkovou s její diametrálně odlišnou předlistopadovou a polistopadovou minulostí a policejní spoluprací, kterou udělali pro neovlivni.cz svými financemi pánové Kellner, Bárta a další. Zdá se, že dochází k opakování mediální komedie na zahraniční objednávku z USA, jen agenta s ricinem, nebo novičokem, nahradili dva, tři, šest(?) agentů s výbušninou.

Babiš a hlavně Hamáček se svými mediálními vystoupeními a opatřeními dostali na úroveň Kundry, ne-li pod jeho vedení. Od Hamáčka se ostatně nedá čekat nic lepšího. Nicméně i Hamáčka překonal nový ministr zahraničních věcí Kulhánek, svým pubescentním ultimátem Rusku. Jak uvedl ve svém skvělém článku kolega Štefec, kandiduje ministr Kulhánek, hned po nástupu do funkce na idiota roku. Dodal bych, že je to důstojný nástupce slouhy cizáků Petříčka a jen jeden z dalších přerostlých puberťáků mladých socialistů z Aspen Institutu (Sobotka, Hamáček, Petříček, Poche, Valachová…..), odchovanců Jany Wolfové a pražské havlérky. Přehlídka arogantních, odborně i morálně nedorostlých hošanů, kteří si myslí, že koryto ve státní správě z milosti Aspen Institutu, neupravené vousy (pokud jim rostou) a škola v USA (pokud vůbec dokážou něco vystudovat) z nich udělá chlapy. V zásadě by všichni patřili k Pirátům a po cestě by neměli zapomenout starostu z Řeporyjí a primátora Prahy 6. Jejich ideová vůdkyně se aktuálně věnuje pod staronovou firmou Realisté chovu poslance Volného, možná aby se nepředváděl ve sněmovně jako úplný křupan a nežvanil o korupci, když ve vzduchu visí otázka, kolik dostal za odchod z SPD.

Výbuch pod falešnou vlajkou?

Představa, jak skupina ruských agentů s trhavinami proniká přes policejní a vojenské uzávěry a hlídkující vrtulníky do hořícího a vybuchujícího skladu munice má opravdu hollywoodskou úroveň. Zato představa, že tam lezou nějací místní uniformovaní agenti, zatímco hlídky se dívají jinam, je podstatně pravděpodobnější. Možná měly oba sklady vybuchnout naráz a nějak to nevyšlo. Zase nějací čučkaři.

Na internetu se objevila informace, že show kolem Vrbětic a vyhošťování ruských, recipročně českých diplomatů má mediálním povykem zakrýt ostudný neúspěch operace CIA s názvem Silence, jejímž cílem bylo zavraždění prezidenta Lukašenka v Bělorusku, a to v rámci připravované vojenské přehlídky 9. května v Minsku. Vraždit se mělo údajně masově. Dvojice agentů Zjankovič a Feduta byla chycena ve spolupráci ruské a běloruské tajné služby při verbování běloruských generálů, a už se prý dala do zpěvu. Zahraniční politika USA a jejich evropských kolonií, v první řadě ČR, se dostala na úroveň primitivních gangsterů. Údajně následoval ostrý rozhovor mezi ruským prezidentem Putinem a Sorosovým prezidentem Bidenem. Mimochodem, není ani jisté, že figurka prezentovaná v médiích je skutečně Biden, kdysi viceprezident Sorosova prezidenta Obamy. V některých detailech se údajně liší. Naši investigativní mediální pracovníci, kteří jinak stíhají komentovat kdejaký politický exkrement, zarytě mlčí. Takže informace o americké teroristické akci Silence v Bělorusku bude asi pravdivá.

Na závěr je třeba si opět položit jednu otázku. Nemá současný povyk a pravděpodobně vymyšlení, či následně účelově vyrobení ruští agenti zakrýt porušování mezinárodního práva naší republikou? Export vojenského materiálu povolují dvě ministerstva a mnohdy dělají nepředstavitelné problémy. Někdy doslova kazí obchody českým firmám, které poté přebírají cizáci. A najednou se má vyvážet tisíce tun dělostřelecké a další munice, případně desítky tisíc automatických pěchotních zbraní do embargovaných oblastí? Nejedná se o akci, kdy zloděj křičí: „chyťte zloděje?“ Nejednalo se z hlediska munice a zmizelých samopalů o porušení embarga a ilegální vývoz zbraní na Ukrajinu, nebo islámským teroristům, a to přes Bulharsko?

Připustíme-li možnost existence nějakého agenta, spiklence, který přivedl munici ve Vrběticích záměrně k explozi, kdo z toho má prospěch? Jsou tři možnosti. V prvním případě následek totálního a přehlíženého nepořádku. Ve druhém by se jednalo o zakrytí chybějící munice, případně i ručních zbraní a jejich ilegálního exportu. Možná s vědomím a odpovědností státu. Skvělá BIS by přece něco takového nemohla přehlédnout, takže o tom musela vědět. Třetí možností je sebeobrana země, jejíž občané by měli být touto municí zabíjeni. Takový útok není zrovna etický, ale rozhodně je pochopitelný. Konec konců, ilegální export munice na podporu nepřítele, ne-li teroristů, lze považovat za spolupráci, či podíl na vojenském útoku. Můžeme si připomenout explozi trhavin a dusičnatého hnojiva v přístavním skladu v Bejrůtu. Materiál používali islámští teroristé. Po výbuchu k žádnému velkému povyku, natož vyhošťování diplomatů nedošlo. Vláda v Bejrůtu moc dobře věděla, na čem se tiše podílela. Zato naši se musí ještě halasně globálně zesměšňovat, aby jejich ubohost a slouhovství nikdo nepřehlédl. Na místě je proto logická otázka, kdo vlastně zodpovídá za smrt dvou skladníků?

Po třiceti letech demokracie

Jsme na tom jako v době takzvaného protektorátu (1939-1945). Vládnou nám cizáci a jejich slouhové, vyžírají nás cizáci s pomocí svých místních slouhů a ohrožuje nás cizí válka, do které nás táhnou slouhové cizáků. Lze předpokládat, že se v rámci strašného ohrožení dvěma vymyšlenými agenty objeví nový povyk za základnu NATO na našem území. Patrně jsme si od roku 1620 ozbrojených okupantů ještě dost neužili. Hlavně, že se každý rok omílá srpen 1968. Kdo napíše zvací dopis letos?

Činnost BIS vzbuzuje důvodné podezření, že tato služba neplní svůj hlavní úkol, a to chránit náš stát před nepřátelskou činností ze zahraničí. Základem mezinárodních vztahů jsou zájmy, nikoli nějaké řeči o přátelství a spojenectví, které se ze strany silnějšího v klidu porušuje. Stačí si připomenout konferenci v Mnichově roku 1938. Proto je naprostou stupiditou ukazovat neustále na Rusko, jako na nepřítele, natož bez jasných důkazů. O tom, že ČR je prolezlá agenty cizích tajných služeb jako smradlavý sýr červy, se mluví mezi odborníky běžně. U obrovité americké ambasády je nejasný i počet zaměstnanců. Údajně se pohybuje mezi 70 až 199. Nikdo je neregistruje, natož aby je stíhal, zato BIS vytváří na objednávku ze zahraničí, a ve spolupráci s domácími médii ostudné komedie a zavléká náš stát do konfliktu s jadernou velmocí.

Rusko se vyhoštěním českých diplomatů zbavilo všech českých agentů kdekoho a neziskovkářů Sorose, kteří s krytím diplomatickými pasy prováděli špionáž a podporovali jiné agenty působící proti ruské zemi a lidu. Na ruskou ambasádu v Praze a nedůležitou rozkradenou a rozprodanou republiku evropských šašků a slouhů se Putin může vykašlat. Není tu nic, co by mu rádi neprodali jiní. Jsme všem pro smích. V devadesátých letech existovala politická strana Nezávislá erotická iniciativa. I ta by pravděpodobně vládla lépe, než současné politické partaje, vládní i takzvané opoziční. Váleční štváči typu Vystrčila, Němcové, Pavla, Koláře a spol. se patrně domnívají, že případná válka se jich týkat nebude. Nějak jim nedochází, což mne u těchto „duševních titánů“ schopných omílat pouze fráze ani neudivuje, že jsou jen toaletní papír pro globální lichváře z USA. Jedná se o několik stovek zcela amorálních reprezentantů nadnárodních finančních korporací, toužících vytvořit věčný globální GULAG pod firmou Nový světový řád. Poslední americký prezident Trump je nazýval Deep state. Potřebují oběti, aby mohli zdůvodňovat svoje agrese pod vlajkou svobody, demokracie a lidských práv, případně aby na nich mohli po válce propagandisticky vydělávat, pokud ovšem zvítězí. Krásně je popisuje jednou větou článek z farmářského časopisu National Farmers Magazine v Georgii v USA z roku 1917 slovy: „Žádní lidé nemohou zůstat svobodni tam, kde vládnou peníze a upadají mravy.“ Psali tehdy o Rockefellerovi a katolické církvi. Aktuální pokračování vidíme ve formě BLM.

Každopádně, celá causa Vrbětice páchne čím dále, tím více, naše republika, či spíše ubohá kolonie, nese kůži na trh, zatímco spojenci nás pevně morálně podporují. Naše trhy se jim budou hodit, obzvláště v době narůstající krize.
https://bit.ly/3gIgOL2

sdílet na