“Proč bych panu Robinsonovi nemohl podat ruku?

Další „těžký“ zločin recidivisty Robinsona měl následující podobu. Píše se rok 2009, britští vojáci se vracejí z Afghánistánu a v londýnských ulicích je kromě jejich rodičů a prarodičů vítá ještě jedna skupina – islámští extrémisté z dnes už zakázané skupiny Al Mudžahirun, s černými vlajkami islámu, které se později stanou vlajkami Islámského státu. Policie proti nim nijak nezasahuje, ale naopak vytlačuje a zatýká protestující příbuzné vojáků. V ten okamžik jeden člověk přeskočí zábrany a zkusí islámským extrémistům zmíněnou černou vlajku, která je dnes symbolem nejperverznějších krutostí fanatických vrahů, sebrat a roztrhat. Následuje zatčení a odsouzení za napadení policisty bránícího vlajku islamistů (o intenzitě napadení leccos vypovídá i skutečnost, že policista nebyl zraněn). Opět to má na svědomí známý desperát Tommy Robinnson.

Prakticky totéž se stalo při jiné akci, kdy islámští fundamentalisté demonstrativně pálili symboly červených máků, připomínající v Británii padlé první světové války a všech válek dalších. Kolem stáli policisté, avšak proti pálení, stejně jako spousta dalších lidí, kteří byli všude kolem, nijak nezasáhli. Jediný, kdo se pokusil překazit veřejné pálení symbolu, k němuž se hlásí celá Británie byl…. Tommy Robinson. Ten je dnes pod neustálou kontrolou, často ho po celý den sledují policisté, je odstřižen od všech sociálních sítí a je dokonce zaznamenán i incident, při němž byl policií i se svými malými dětmi vykázán z restaurace, kam zašli po fotbalovém zápase, s tím, že jeho přítomnost v daném městě představuje veřejné ohrožení. Že byl pan Robinson napaden i několikanásobnou přesilou příslušníků Antifa (zbita byla i žena, která incident natáčela na kameru), dodávám jen pro pořádek.

My, dříve narození, vzpomeňme si, nepřipomíná nám to něco? To, o čem jsem si v roce 1990 myslel, že již nikdy nezažiji, je zpět. V nové síle a ve jménu nesrovnatelně nebezpečnější ideologie, než tehdy. Opět jsou lidi pronásledováni pro své názory, opět jsou zastrašování a fyzicky ohrožováni, opět se úřady šťourají v jejich životech se snahou najít si záminku k jejich šikaně a likvidaci. Znovu je lidem bráněno mluvit, znovu se vládnoucí moc snaží nepohodlné názory i jejich nositele vymazat z veřejného života. Jedno z nejtemnějších období našich dějin se podle všeho vrací a nejsmutnější je, že nejfanatičtějšími protagonisty nové totality nejsou nějací obstarožní páprdové, vzpomínající na „staré, zlaté časy“, ale mladí „bojovníci za toleranci“. Ti jsou, ač neduživí chcípáci, nesmírně nebezpeční. Dokázali si totiž vybudovat masivní síť svých soukmenovců ovládajících média, školy, státní úřady i politiku. Kdosi o jejich postpu před lety psal, jako o pochodu institucemi a varoval, že z něj nevzejde nic dobrého. Měl pravdu… totalita je znovu při chuti a fanatici nenávidící svobodu mají čím dál větší moc.

Kdo je tedy Tommy Robinson? Podle všeho docela fajn chlápek, který má na svědomí několik poměrně sympatických věcí. Obelhal banku (pravděpodobně nadnárodní korporaci) ne proto, aby ji okradl, ale aby mu půjčila, což musí být sympatické každému, kdo někdy v bance žádal o úvěr a musel přitom dokazovat, že má vlastně peněz dost a že v následujících osmdesáti letech neonemocní ani neumře. Má rád svoji rodinu a svoji zem a je ochoten pro ně, bez váhání a taktizování, přinášet osobní oběti, což musí být sympatické každému, kdo ke své rodině a zemi cítí totéž. Zastal se dívek, jež byly týrány a zneužívány zhovadilým dobytkem, což musí být sympatické každému, kdo není sám zhovadilý dobytek.

Jistě, Tommy Robinson asi není žádným svatouškem, co nikdy neřekl sprosté slovo, avšak rozhodně není kriminálníkem v tom smyslu, jak toto slovo běžně chápeme. Pokud lásku ke své rodině, ke své zemi a aktivní odpor vůči násilí páchaném na malých dívkách nazývají zfanatizovaní a neduživí, aktivisté-Jasánkové neonacismem, tak je to především jejich vizitka. Já za neonacismus pokládám něco jiného. Například nenávist k jedné lidské rase, hlásání nutnosti její likvidace a fyzické napadání všech, kteří s tím nesouhlasí. Pokud tedy, vážení Jasánkové, na Tommyho Robinsona nemáte něco jiného, a opravdu zásadního, tak jej za neonacistu nemohu považovat, a pro to nevidím důvod k tomu povyku?”

https://blbec.online/blb/908-antikavarna/zdielania/4?shares_target_filter%5Bperiod%5D=168&shares_target_filter%5Bstate%5D=&shares_target_filter%5Border%5D=p.shares

DÍKY KAUZE TOMMYHO ROBINSONA VÍME, ŽE SVOBODA PROJEVU V ČESKU SKONČILA

https://pravyprostor.cz/diky-kauze-tommyho-robinsona-vime-ze-svoboda-projevu-v-cesku-skoncila/

KDO JE TOMMY ROBINSON?

https://pravyprostor.cz/kdo-je-tommy-robinson/

Marek Stoniš: Extremismus Ivana Bartoše aneb „Údajné“ znásilňování dětí muslimskými gang

https://www.reflex.cz/clanek/komentare/94441/marek-stonis-extremismus-ivana-bartose-aneb-udajne-znasilnovani-deti-muslimskymi-gangy.html

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/498397-facebook-smazal-britskemu-antiislamskemu-aktivistovi-robinsonovi-ucty.html

sdíletj na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
14. 4. 2019 20:25
Odpovědět  josh-xy

Ahojte kluci, Fodyna je super. Se divím, že Robinsona už nezavřeli na doživotí, to by tak hrálo, aby někdo bránil bílé obyvatelstvo, navíc zneužívané děti. Co čekat od britské věrchušly, ta byla vždycky zhovadilým dobytkem.
Hampl o pirátech velice dobře, chi, chi…. “Jejich mentální obzor nepřesahuje svět postpubertálních hvězdiček”, mám úplně stejný názor. poslouchat jejich rádoby fundované řeči k nějakému tématu, no pomooooc. Co si předem nepřipraví a nenavrčí, tak je totální výbuch. Nejlepší komici od nich je ten s těmi dlouhými vlasy a pak ta přihlouplá pirátka co vypadá jak veverka. nepamatuji si jejich jména, bezvýznamné věci v hlavě neudržím.

Editor
14. 4. 2019 20:45
Odpovědět  josh-xy

Bože to je hrozná statistika, a ti promigranští šmejdi by chtěli, aby tohle bylo všude i u nás.
Je to katastrofa, pro ně. Tvůj přítel ať mi promine, je nejspíš dobrý člověk, ale Británie si to plně zaslouží. A pořád to bude málo. Co zasela, taky sklidí.
Občané ostrovů promeškali co se dalo a plně podporovali agresivitu své země. Dopadnou hodně špatně.

Editor
14. 4. 2019 20:56
Odpovědět  josh-xy

jakou druhou? asi jsem se ztratila:))

Editor
14. 4. 2019 21:27
Odpovědět  josh-xy

Aha:))