blognezařazenépolitika

Akce, o které se příliš nemluví, ale zúčastní se jí jak prezident, tak premiér.

Akce, o které se příliš nemluví, ale zúčastní se jí jak prezident, tak premiér. V Praze se po dvaceti letech setká Trilaterální komise, tedy neziskovka založená před padesáti lety bankéřem pro účely zvýšení spolupráce mezi Evropou, Amerikou a Japonskem. Řečnit se bude v Obecním domě a hodovat na Pražském hradu. A objeví se spousta známých jmen, jak upozornila novinářka Jana Bobošíková.

Bobošíková upozornila, že tento týden bude zasedat Trilaterální komise. Ta byla založena v roce 1973 bankéřem Davidem Rockefellerem. „Jejím cílem je shromáždit ekonomnické, sociální a intelektuální vůdce celého světa, aby diskutovali o celosvětových problémech,“ popsala cíle neziskové organizace. Doplnila, že členové komise jsou soukromé osoby bez politické a ekonomické moci. „Komise ale předkládá vládám politické návrhy a řešení celosvětových problémů. Neboli: Elitami vyvolené soukromé osoby radí politikům zvoleným občany ve volbách, jak mají dělat svou práci,“ přeložila záměry komise.

Trilaterální komise dlouho v ČR nebyla. Naposledy v roce 2002, kdy k ní promluvil Václav Havel, který prohlásil Prahu za křižovatku různých hnutí, „pohybů“ a idejí. K této roli se prý Praha po 13 letech od pádu komunismu vracela. „Koná se tu velké množství různých setkání, setkání nejrůznějšího druhu a jako by se Praha stávala opět důležitou evropskou křižovatkou,“ řekl tehdy dle přepisu Havel a dodal, že doufá, že tehdejší setkání tuto tradici obohatí. Bobošíková kousavě dodala, že se teprve čeká, co na setkání řekne prezident Pavel, zda bude mluvit spatra nebo ze čtecího zařízení a hlavně, kdo mu bude psát projev. Kromě Havla byl na jednání i Václav Klaus, který pak kritizoval tehdejšího premiéra Vladimíra Špidlu, že se nezúčastnil.

Trilaterální komise má členy z celého světa. Sdružuje vysoce postavené politiky, podnikatele i zástupce médií a akademické sféry. Mají diskutovat o řešení těch nejtěžších světových problémů. Členem z Česka je dle Bobošíkové Ladislav Bartoníček, který v současnosti vede aktivity skupiny PPF.

Bobošíková pak zabrousila do historie a poukázala na to, že Trilaterální komise byla založena, protože Bilderbergská skupina podporovala dialog jen mezi Evropou a Amerikou, bez Japonska. Zakladatel David Rockefeller byl členem vojenské rozvědky a Bobošíková si rýpla, že to má společné se současným českým prezidentem.

více na Parlamentní listy

sdílet na

24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
6. 11. 2023 11:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Já jenom tvrdím, že tihle dva blbci z úvodního obrázku byli účelově dosazeni k moci za pomoci poslušně předkloněných sluhů KOZA proto, abychom v jejich světě nepřekáželi. Disidenti unisono hýkají blahem, jak jsou oceněni jejich celoživotní úděly v boji právě proti těm, kteří je vyznamenávají a bojují za jejich “budoucnost”. Kubiška, Halík, Svěrák, Marhoul a celá ta tupá a podlá Pražská kavárna s uměleckou úderkou… občas se přidá i nějaký sportovec, protože může cestovat 🙂
Jsme ztracený národ. Ostatně i Jana Husa zradili Pražští měšťané a jeho nejbližší z církevních kruhů. Jsme nenapravitelní. Víme o západním světě, že nás mnohokrát zradili, že si s námi vytírají podlahu na záchodě a jak začne někdo vyskakovat, dokáží ho umlčet.
Naše společnost už není jen “mlčící většina”. Náš národ je UMLČENÁ VĚTŠINA. Už nesmíme na veřejnosti mluvit bez následků. Média režimu nás umlčují a kde nemohou, tam nastoupí represe Nejvyššího státního zastupitelství. Mlčící a umlčená je rozdíl, ať se to někomu líbí nebo ne.

Ladislav 💤
6. 11. 2023 11:58
Odpovědět  Pijack

👍Dva blbci? Moc slabý výraz!
Oba kriminál za zradu své vlasti! Doživotí!

Helena
6. 11. 2023 13:34
Odpovědět  Ladislav 💤

Tak, tak. Lidem vůbec nedochází, že už zase stojí železná opona-ovšem zámek a klíče maj z druhý strany. Nedojde jim to, ani když jedou do Německa a tam všechno nakupují levněji než u nás – když platy jsou tam mnohem větší. Nedojde jim, že tentokrát železná opona odděluje býv. vých. blok určený k totálnímu vyrabování, vybrabčení, zničení pomocí tak jednoduchého nástroje jako je umělé astronomické zdražení energií a zákaz odebírání levných surovin z Ruska-přičemž západ z Ruska odebírá stále.
DRANG NACH OSTEN STÁLE ŽIJE.

Skeletor
6. 11. 2023 13:36
Odpovědět  Ladislav 💤

Pokud vím tak za vlastizradu, bývá trest nejvyšší, proč tyto a nejen ty dva ještě živit v ” rekreačním středisku” kterému se v DEMOkracii říká vězení.
V těchto případech by měl být trest smrti uzákoněn v ústavě, ikdyž ústavní mafie si s ní stejně vytírá prdel.

Jirka B.
6. 11. 2023 12:28
Odpovědět  Pijack

Vystihl jste naši situaci. Je mi z toho smutno.

Helena
6. 11. 2023 15:05
Odpovědět  Pijack

Hovínky píšou: český průmysl zrychlil…pokles. Stejně jako že energie nezdraží o 100% ale jen o 75 procentních bodů…

Dardanellka
6. 11. 2023 17:14
Odpovědět  Helena

😂

Albi
6. 11. 2023 18:24
Odpovědět  Helena

Hovínky píšou ledacos zajímavého.
Např. že dnes premiér F. vyrazil za “hranice všedních dnů” prozkoumat jisté už asi rok staré dezinformace, že za hranicemi české kotlinky je levněji. Výsledek prý zatím tají.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-levnejsi-a-lepsi-nakupy-v-nemecku-objevil-uz-dokonce-i-premier-fiala-40449757#

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Dardanellka
6. 11. 2023 16:29
Odpovědět  Pijack

Jak to? STB läßt grüßen oder was ?! Štenice überall??!

Dardanellka
6. 11. 2023 17:13
Odpovědět  Pijack

Kto pozval toho Rockefellera ? Ti dvaja? Nooo to bude hodne drahy špás….

Jura S
7. 11. 2023 17:54
Odpovědět  Dardanellka

Nějaký “pejzy” u stolu muší bejt … :-))

ijn
6. 11. 2023 18:42
Odpovědět  Pijack

ABJ+JB za 1′, elegantní postřehy a úroveň, kam se hrabe ČT!!!???

Putinovec
6. 11. 2023 12:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Když si prohlédnete znovu uvedená jména , tak jsou to košer vyvolení nadlidé a jejich košer poskoci .
A ta slezina se nekoná pro potřebu podívat se do Prahy . Je to reakce na probíhající procesy .
Předávají příkazy protektorátním poskokům a připravují zdejší půdu pro svůj přesun do Čech .
Oznamují svoji představu , o řízeném přeformátování východní a stř. Evropy . A v Praze to probíhá proto , že je o jejich starobylé centrum .
Tuhle roli pro předávání instrukcí v Evropě , měl dříve Zeman , coby kádr globalistů . Protože jsou časově v presu , tak musí panstvo všechno řídit strukturním způsobem .

Helena
6. 11. 2023 13:11
Odpovědět  Putinovec

Čuk a Gek se připravují na svou pražskou misi…….

Dardanellka
6. 11. 2023 17:15
Odpovědět  Putinovec

Diky za vysvetlenie !

Helena
6. 11. 2023 20:55
Odpovědět  Putinovec

Myslím, že proto jel tak najednou Pyjala do Afriky. Na tom jejich satanském sletu bude Pyjala podávat raport, jak dopadl v Africe. Jestli se mu podařilo v Africe vyškemrat nějaké suroviny potřebné pro výrobu dalších zbraní, aby mohli po světě dál vraždit.

Pan Tau.
6. 11. 2023 13:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Možná tam předají metál Dlouhému za zásluhy, které splnil na 100%.

zuzana
6. 11. 2023 15:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Genocida: Izrael přiznává snahu způsobit v Gaze masové civilní oběti

https://aktax.cz/genocida-izrael-priznava-snahu-zpusobit-v-gaze-masove-civilni-obeti/

Jaris
7. 11. 2023 02:38
Odpovědět  zuzana

Uz jen ta typicka zidacka drzost, ze se netaji s masovou vrazdou Palestincu. Takhle presne vzdycky vznikaly na zidy pogromy, kdyz cise z mnoha duvodu pretekla a zidi byli vyhnani z hostitelskych zemi vice nez stokrat!

zuzana
6. 11. 2023 16:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 6.11.2023

https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-6-11-2023/

unor 2022
6. 11. 2023 16:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Majordomus stoji na zebricku sluzebnictva jen o jednu pricku vys jak ridic ci kucharka a mozna o dve vys jak zahradnik. V podstate nic moc. Houmelesak mozna nebeha v nazehlene livreji, za to je daleko svobodnejsi tvor.
To asi tak vse k ceskemu premierovi a prezidentovi.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuzana
6. 11. 2023 16:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Bývalý poradce Bílého domu: BRICS+ může ukončit dominanci dolaru

https://aktax.cz/byvaly-poradce-bileho-domu-brics-muze-ukoncit-dominanci-dolaru/

Gales
6. 11. 2023 18:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Je mi to jedno.Stejně s tím nic nenaděláme.Ať se odkryjí a sípnou.Na každou sfini se vaří voda.

Jiří
6. 11. 2023 19:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Západní demokracie má vše pevně v rukách ,tedy celou ČR. Proto si může dovolit tanečky kostlivců v Praze. Pětikolka má obrovskou sílu i když prohraje příští volby. Naděje sice umírá poslední ,ale bohužel ,komunisti předali moc v pokoře ,kapitalisti se nevzdají.

Aragonit
6. 11. 2023 20:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Netreba zúfať títo dvaja zúfalci skončia zle. Skončia ako Zelenský ktorému dom už Rusko draží na dražbe v Moskve. Ukrajina už vojnu prehrala veci sa budú hýbať dopredu a týchto náckov slúžiacich satanistom to zomelie. K niečomu sa zrejme schyľuje
https://aragonit11.blogspot.com/2023/11/zelenskemu-volali-z-domu-zo-slonoviny.html