nezařazené

Pro News Greece: Biolaboratoř zajatá v Súdánu byla financována M. Gatesem a A. Faucim

Pro News Greece: Biolaboratoř obsazená v Súdánu byla financována americkým Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí.

Před třemi dny vyvolalo celosvětové znepokojení oznámení Světové zdravotnické organizace (WHO), že bojovníci z polovojenských skupin v Súdánu obsadili centrální laboratoř obsahující vzorky vysoce infekčních nemocí, jako je obrna a spalničky. Později se ukázalo, že tato laboratoř je financována USA. 

Práci v laboratoři financovalo americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) s podporou Billa Gatese a hlavního amerického specialisty na infekční choroby a imunologa Anthonyho Fauciho.

To samo o sobě vyvolává otázky – co bylo uvnitř té laboratoře, protože WHO není zvyklá vydávat prohlášení typu „toto je extrémně, extrémně nebezpečná situace, protože existuje riziko jejich šíření“.

Tato fráze znamenala, že nemoci, které byly ukryty uvnitř laboratoře, kromě toho, že jsou nakažlivé, velmi nebezpečné a těžko zvládnutelné, by způsobily pohromu pokud by „unikly“…

Je třeba vzít v úvahu to, že vzorky virů infekčních nemocí mohou být prodávány na „černém trhu“ za vysoké ceny nebezpečným teroristickým skupinám.

Pokud vezmeme v úvahu, že Súdán má přímý vztah s extremistickými islamistickými skupinami, pak se riziko šíření nebezpečných nemocí ještě zvyšuje.

Technici již nemají přístup do laboratoře, což znamená, že laboratoř nemůže fungovat jako diagnostické a referenční centrum. Také se obáváme, že lidé, kteří v laboratoři pracovali, mohou být náhodně vystaveni tam uloženým patogenům,“ řekl generální tajemník WHO Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Je třeba poznamenat, že Moskva opakovaně obvinila USA z výroby a vývoje biologických zbraní v různých zemích světa, jako je Súdán a Ukrajina.

V době, kdy z ničeho nic „vyklíčil“ virus (Covid-19), který zničil ekonomiky a donutil většinu zemí na planetě „uvěznit“ své občany, existuje silné podezření vůči všemu, co se zabývá viry.

Co však vyvolalo zvláštní dojem, byl úzkostný výkřik WHO. Jako by WHO věděla, že laboratoř v Súdánu je výzkumným centrem s velmi nebezpečným zaměřením.

sdílet na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zuza
28. 4. 2023 21:36
Ohodnotit příspěvek :
     

stavím sa, že na tie vírusy, čo tak obetavo hnUSAci skúmajú, už má fujzer nachystanú fajnovú mRNA mňamku, pre nás, tých 7,5 miliardy zbytočných jedlíkov. Neviem síce, kto sa s kým v tom Sudáne zas žere, ale dúfam, že všetci ľudia, čo v tom laboratóriu pracovalo na vývoji nových a smrteľnejších variantov vírusov a baktérií, že tam všetci skapú.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
28. 4. 2023 21:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Nerad bych se pletl, ale myslím si, že právě ti, kdo vlastní tu laboratoř, vyprovokovali celý ten konflikt, resp. “podstrčili jej” na chvíli zase do horké fáze.
Jednou se jim můž povést najít náhodou to, co nikdo nikdy a nijak nezastaví, a co se také nikde nezastaví, ani před vchody bunkrů všech těch “vládců prstenů”. Je to paradox. Pořád se snaží – ti bohatí – najít elixír věčného života a jsou proto ochotni udělat cokoliv, ale realitou je a bude, že mnohem spíše najdou věčnou smrt pro každého …
Uvědomuje si třeba takový G(r)a(bi)te(l)s /Grabitel – rusky zloděj/, jak je ubohej a tupej? O jeho bratřích a sestrách v rozumu ani nemluvě?

Aleš
28. 4. 2023 22:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Nikdo mi nevymluví jedno. Covid made in USA.

Gales
29. 4. 2023 09:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Napíchat těma sra.čkama ty podporovatele a provozovatele těch laboratoří.Ať chcípnou.

Pavel
29. 4. 2023 12:02
Odpovědět  Gales

Nejhlavnjsi tajemnik pro zdravi ,nejhorsi zruda ,dabelska bestie , ktera nas chce vyhubit ,se vubec nepta proc je tam ta laborator a proc na vyrobu epidemickych bakterii a viru.
Kdyz ty zeme jako Ukr. jsou nestabilni , jinde jsou zase zemetreseni , povodne atd…
Kdyz je v usa zrusili, protoze meli mistni epidemie z nich

Pavel z Moravy
29. 4. 2023 10:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, v tomto systému je nemožné s tím něco udělat. Vše co probíhá je závěrečná fáze lidského rodu, protože jakmile dojde k takové degeneraci lidského rodu, zbývá pouze zánik tohoto společenství. Prostě žijeme konec. Pěkný víkend přeji všem normálním a myslícím lidem.

Gales
29. 4. 2023 14:54
Odpovědět  Pavel z Moravy

Aby jsem si připadal jako mezi normálními lidmi,musel bych se nechat zavřít do Bohnic.

Jaroslav
29. 4. 2023 20:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdysi jakýsi Bill Clintón nechal zbombardovat výrobnu čehosi v Súdánu. Asi se spletl a Gates ho seřval. Asi tu laboratoř již prodal. On je v té Africe velice angažovan v oblasti “zdraví”. Teď se čistí od laboratoří Ukr, a na nás také donde. Jsem přesvědčen a téměř jist, že biolaboratoře makaj osto šest všude kam se podíváš , Jam oko dohlédne

Polo 2
30. 4. 2023 12:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak něco podobného je na Ukrajině a zamotán je do toho je syn Bidena, tak se to tají