Pro migranty v Itálii jsou místní “h ** na”. Salvini: “Nelíbí se jim tu? Uděláme vše pro to, aby byli vyhoštění domů”

Slovenský bloger Luboš Hrica zveřejnil na sociální síti několik postřehů z Itálie o každodenním životě migrantů převážně z Afriky, kteří si nejen myslí, ale už i otevřeně říkají, že domácí obyvatelstvo, které
se o ně stará a platí jejich sociální dávky, je pro ně jen, slušně řečeno, exkrementem.

Hrica poukazuje na pět žadatelů o azyl – čtyři z Nigérie a jeden z Gambie, kteří žijí z dávek financovaných daňovými poplatníky (cca 700 – 900 eur měsíčně na osobu). Čtveřice ve městě Modena napadla svou “kulturní mediátorku”, lidově řečeno vychovatelku, kterou zavřeli do pokoje a žádali od ní peníze za nějakou práci,
o kterou je v ubytovně požádala. Informoval o tom server Giornale .

“Většinou jde o hrabání listí, vynášení odpadků, vyložení potravin z auta, nebo jiné běžné práce, aby se tam nenudili. Minimálně gesto,  které by učinil grátis každý člověk, kterému byl zachráněn život v moři, jehož ošatili, ošetřili, ubytovali a nakrmili. Ne. Žádné díky. Oni jsou totiž přesvědčeni, že my jsme ti zlí, kteří se o ně musí z nějakých jejich důvodů starat a za minimální pohnutí prstu třeba zaplatit. Čili za dobrotu na žebrotu,” ozřejmil.

“Vůbec by mě nepřekvapilo, že jednoho dne si usmyslí, že jim máme vytírat zadky. Samozřejmě vše dobře dopadlo. Zaměstnankyni vysvobodili Carabinieri, které přivolal vedoucí, “uvádí Hrica s tím, že pětici azylantů obvinili z únosu a vyhrožování s cílem obohacování.

Dodává však, že podobné obvinění jsou pro azylanty “jako medaile,” protože nemají co ztratit, protože čekají na politický azyl, který možná ani nedostanou, protože jejich příběhy, že v jejich zemích jim hrozí smrt jsou podle něj možná vymyšlené …

“Příběhů podobnému tomuto jsou a byly po celé Itálii stovky, a odkdy jim Salviniho dekret snížil podporu začínají se rozmnožovat ještě více. Dožadují se zvýšení kapesného na cigarety, na kredity na mobil a jiné vymoženosti, kterými je v Itálii rozmazlovala předcházející příliš proevropská vláda – pravá ruka OSN, která vysílá své komisaře kontrolovat jak se zde o nich staráme, “dodává.

Migrant: “Italové jsou h ** na!”

Slovák žijící v Itálii upozornil i na další případ.

“Další Aladin ze Senegalu, který chodil po Casertu vyhrožoval holí a křičel na lidi:

“Italové jsou h ** na, zabiju vás všechny, na vině jste vy já jsem inteligentní neboť mám hlavu … “

Hrica k tomu zveřejnil reakci ministra vnitra Mattea Salviniho, který výstup migranta okomentoval slovy:

“Když se mu tu nelíbí, uděláme vše proto, abychom ho vyhostili do země, v níž se mu bude líbit.”

Další běžný incident?

“Večer jdu na centrální stanici do Milána, zaparkuji auto rovnou před pravým křídlem východu, vyjdu z auta a najednou mi tu z ničeho nic před ksichtem proletí polonahý člověk … Jsem na správné adrese “Džungle Centrum “. Jak čekám a mám před sebou řadu feťáků, kteří žebrají cigaretu, najednou DRB. Ten polonahý chrlič ohně rozbil výklad s krytem na telefony,” říká Hrica o dalším činu.

“V duchu si tak říkám, že proč raději nevykradeš obchod s oblečením … Za 5 sekund najela ochranka, která ho v tom stánku blokovala jak Nema v akvárku a držela ho, dokud nenaběhla celá armáda,” dodává.

Hrica dále s dávkou satiry píše, že čekal i “vodní děla, tanky, ohňostroje” a díval se vzhůru na střechu, jestli tam nejsou odstřelovači. …..”Nic. Jen taková malá bezvýznamná show, kterou by náš hoaxér Andrej z pod Tater ohodnotil větou “Neboť Putin”.

“Jelikož nebyl přichycen s úlovkem, tak do hodiny byl určitě venku a díky neziskovkám, které ho zde vyložili může obtěžovat, krást a pobíhat na náměstí s holým ptákem v pouzdře od mobilu,” okomentoval Hrica, zdá se, už pomalu běžný incident.

https://www.hlavnespravy.sk/migrantov-taliansku-su-miestni-hna-salvini-nepaci-sa-spavime-vsetko-aby-vyhosteni-domov/1709107

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
27. 3. 2019 19:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Ze srubu se line bluegrass, z kotle vůně zelňačky od vytopené pece a pozdrav všem,…od Smrťáka;)