blognezařazené

Příprava na boj s Ruskem? „F35 tu budou za deset let.“ Po slovech Řehky smutný smích

Náčelník Generálního štábu Armády ČR varoval, že vedle Ruska ohrožuje českou bezpečnost i terorismus, a pokud budeme tolerovat projevy podpory terorismu, pak bude prakticky nemožné se terorismu ubránit. Prezident Pavel Řehovi poděkoval, že zmínil vše podstatné. Zato glosátorka veřejného dění Kateřina Dostálová tak shovívavá nebyla. Poslala vzkaz premiéru Fialovi. A nebyla sama…

Prezident Petr Pavel a náčelník Generálního štábu Armády ČR Karel Řehka promluvili na úvod velitelského shromáždění armády. Řehka prohlásil, že vedle Ruské federace je druhým rizikem terorismus.

„Před rokem jsem tady mluvil o ruské invazi na Ukrajinu. Tento problém bohužel pokračuje, Rusko se chystá na dlouhou opotřebovávací válku. Před několika týdny přibyl nový problém – tentokrát na Blízkém východě. Napětí panuje i v dalších částech světa. … Nelze spoléhat na věčný mír,“ varoval Řehka s tím, že armáda na toto všechno musí reagovat a také tak činí. „Děkuji všem vojákům za jejich obětavou práci pro obranu České republiky. Děkuji prezidentovi republiky, politickým představitelům i veřejnosti za jejich důležitou podporu,“ zdůraznil

„Kdyby došlo ke střetu mezi Ruskou federací a aliancí, opakuji kdyby, byli bychom aktivním účastníkem konfliktu od první vteřiny. Dotklo by se to armády, ale také infrastruktury a také všech občanů. To změnilo naše plány a naše zažité postupy,“ nechal se slyšet nejvyšší vojenský představitel české armády.

„Připravujeme se na nejhorší scénář – na válku vysoké intenzity a velkého rozsahu, s technologicky vyspělým protivníkem a vybaveným jadernými zbraněmi. Naše armáda by se díky bohu takovému protivníkovi bránila jako součást NATO,“ zdůraznil.

Vojáci by se podle něj neměli bát experimentovat.

A jak již bylo naznačeno, poté věnoval několik slov terorismu.  

„Mezinárodní terorismus dál ohrožuje naši civilizaci, a kromě Ruska je to největší hrozba pro alianci,“ zdůraznil Řehka s tím, že vojensky lze boj s terorismem zvládnout, čeští vojáci to prý sami znají z účasti na zahraničních misích, ale podle Řehky je k tomu třeba zdůraznit jednu věc. Projevy podporující terorismus podle něj nelze tolerovat. Pokud je budeme tolerovat, terorismu se podle Řehky prakticky neubráníme.

Ocenil určitou stabilitu ve financování Armády ČR.

Po Řehkovi promluvil prezident Petr Pavel a poděkoval Řehkovi, že v předchozím vystoupení zmínil vše podstatné. „Pod to všechno bych se podepsal,“ zdůraznil Pavel s tím, že bezpečnostní projevy se oproti loňsku ještě prohloubily. Pro nás to znamená jediné. Být připraveni na to, že konflikt je reálný,“ pravil prezident Pavel.

Na Ukrajině se podle něj už projevuje únava z války, která s sebou nese tlak na ukončení války nějakou dohodou, což je problém. Ale ukrajinská protiofenziva se podle Pavla nevyvíjí tak, jak by si Ukrajinci přáli. Už proto, že podpora Západu byla pomalejší, než by bylo záhodno, a pak kvůli tomu, že Rusko mělo čas se na protiofenzivu důkladně připravit. Tak to vidí prezident Pavel.

Pokud by Rusko v této válce uspělo, byl by to problém pro celý svět, protože i další aktéři, včetně Číny, by si mohli říct, že řešit různé záležitosti silou je v pořádku.

Podle Pavla je třeba věnovat pozornost i situaci v Izraeli. Jednak proto, že se v otázce podpory Izraele dělí nejedna společnost evropských zemí, ale i proto, že i tato válka může vyvolat další migrační vlny, na které bude třeba reagovat. „Z tohoto pohledu vítám, že Česká republika přijala zákon o dlouhodobém financování obrany. Ale tady bych upozornil i na tu negativní stránku, že to přichází v době, kdy řada českých občanů čelí velkému ekonomickému tlaku. Mohlo by se stát, že výdaje na obranu budou vnímány negativně,“ varoval prezident s tím, že by armáda při své modernizaci měla postupovat maximálně efektivně.

Poté se na vojáky obrátil s výzvou.

„Na rozdíl ode mě, který si musí ve svých výrocích dávat pozor na sociální citlivost, tak od vás se očekává, že budete brutálně pravdiví.“

Projevy prezidenta Pavla i náčelníka generálního štábu Řehky odvysílala ČT24.

Glosátorka veřejného dění Kateřina Dostálová to okomentovala.

„Strategické šoky generála Řehky jsou jako strategická komunikace vlády. On nás chce chránit F-35 za půl bilionu, které tu budou za deset let a vláda řešit energetickou krizi ‚domky po babičce‘, v situaci, kdy nám drahé energie likvidují průmysl. Bravo, Fialo!“ vypálila.

Druhý glosátor veřejného dětí Martin Chmela si v narážce na nedávnou nehodu tropil z armády žerty.

„Náčelník generálního štábu Řehka opakovaně uvedl, že se máme připravit na válku s Ruskem. Já bych si na začátek dal méně ambicióznější cíl. Např. jak zařídit, aby jeden osobák nevyřadil kolonu obrněných transportérů,“ poznamenal.

Parlamentní lity

sítě

Dnes je smutné výročí nehody jedné fabie a čtyř pandurů, známé jako “střetnutí u Tábora”, po které si z nás mnoho lidí dělalo legraci.

https://www.facebook.com/watch/?v=562777528150284

sdílet na

91 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sizok
21. 11. 2023 18:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Jednoduše blb.

ijn
21. 11. 2023 18:55
Odpovědět  sizok

kdo ho bere vážně? zaprodaný klaun na místě náčelníka GŠ, tak to si dovolíme jenom v estrádní AČR, kde se rozkrade i muničák a inventuru zahladí výbuchem !!!

Co na to česká justice = ÚS??? za zavlečení ČR do války protiústavními činy AČR+Vlády ČR nebudeme nikoho trestat??? Nechat Roztřískat Prahu a okolí si po 79 letech od II.WW dovolí pouze političtí psychopati z PSP!!! Umístit do klecových lůžek Bohnic celou PSP a Vládu ČR a udržet MÍR !!!

Standa
21. 11. 2023 21:31
Odpovědět  ijn

Klecová lůžka? Do ZOO za mříže vedle tygříků!At na sebe navzájem cení zuby. Chceto pět klecí.

anbar
22. 11. 2023 18:10
Odpovědět  Standa

proč je živit ?

Standa
22. 11. 2023 18:49
Odpovědět  anbar

Vážně myslíte , že všechny pustit do jedné klece? No, nejsem proti, tigříci by se napapali. Kdo by ovšem nejdříve sežral toho prvního…STAN – Piráty, Top-ODS,..KDU všechny….ti schroustou všechno… a nakonec ti tigříci ( bylo jim špatně).

Jaroslav
22. 11. 2023 08:58
Odpovědět  ijn

On byl speciálně vybrán, protože splňuje základní kritérium, dělá co mu je nařízeno, nemá svědomí a udělá vše, aby neohrozil svoji kariéru. Tj nekoná v nejlepším zájmu AČR, ale v zájmu těch co nám vládnou bez ohledu na následky. AČR nemá velkou bojovou hodnotu, její hodnota pro… je, že je spojencem (rozuměj spoluviníkem). A podobně je na tom většina tzv armád nato

Mac
22. 11. 2023 19:13
Odpovědět  Jaroslav

Nepřítel není ten, proti kterému máš jít do války, ale ten, kdo tě do ní posílá.

Albi
21. 11. 2023 19:37
Odpovědět  sizok

Všechny běžné i speciální nadávky politickým činitelům – žvanilům ve skutečnosti nemohou dostatečně vystihnout stav, do kterého nás aktivně vmanévrovali.
Ale – kde najít lepší nadávky? Pro naši vládu je každá víc než nedostatečná. 🙁

A opozice místo aby se spojila a začala jim aktivně odporovat, si hraje sice dobře, ale všichni její lídři na vlastním písečku.
.

Zmatený
22. 11. 2023 14:34
Odpovědět  Albi

Je třeba oprášit osvědčené metody!
Jako třeba: “Narukuj bábu s dědkem”! Váš Mádl s Issovou! / Na okrajině již v praxi :o)/

Putinovec
21. 11. 2023 20:00
Odpovědět  sizok

Patří do té skupiny , která bude souzena za podporu terorismu , fašismu , velezradu a vyvolávání války s jadernou mocností .

janle57
21. 11. 2023 22:39
Odpovědět  Putinovec

česká armáda psovodů,výživových a týlových specialistů se 3 tanky a 2 letadly se připravuje na jadernou válku s Ruskem,zelené mozky jménem Řehka a prezidentčík
Pávek se jí už nemohou dočkat,tak si proplácali játra na armádním potlachu,
kde každého zajímá jen jak to bude s výběrovými řízeními na americký
a evropský vojenský šrot.

Ladislav 💤
22. 11. 2023 06:52
Odpovědět  Putinovec

A všem trest smrti!

Jura S
22. 11. 2023 13:24
Odpovědět  Ladislav 💤

Ale před tím kruté mučení, až vykváká na koho byl napojen – Aspen, CIA, MI5 ? 🙂

Karolss
21. 11. 2023 20:04
Odpovědět  sizok

Toho kokota gumovýho je třeba poslat do první linie na ukravinu

Helena
21. 11. 2023 20:17
Odpovědět  sizok

Ale kdež, dostali nové notičky z usambasády: jde jim o prachy – o naše prachy, jak z nás vytáhnout další a další stamiliardy pro usácké bestie. Ten zelenej magor, by měl v gatích nutelu jakmile by pohlédl do hlavně, která by mu mířila na tu jeho vypatlanou, poslušnou makovici. Oni se války bojí mnohem, mnohem víc než my. Ti mají o sebe strach takový, jak si neumíme ani představit. TOHLE JE HERECKÝ VÝKON ŘEHKY – POTŘEBUJÍ PŘES ARMÁDU NAPUMPOVAT DO USA DALŠÍ A DALŠÍ MILIARDY. O NIC VÍC NEJDE.

Standa
22. 11. 2023 19:06
Odpovědět  Helena

Oni jsou v hlavní herci v rolích. Kde je ,, alternace”? KDE?Pešák, Mládek, Izer,Kaizer, ještě bych bral Buriana nebo Plachtu. Možná Nového,, Zavřete oči , odcházím”!( Kristián)!!! Oni se nebojí , ale musíme je naučit BÁT SE!!

Helena
23. 11. 2023 09:17
Odpovědět  Standa

Noo, oni se ti hérci špatně hledaj, na něco takového nemá jen tak někdo žaludek. Takže alternace žádná, furt se točí ti samí dokola-viz Kalousek, co mu dali za odměnu flek za 250 tisíc ve VZP a vyčkává tam na znovuobsazení do hry a když bude opravdu nejhůř, tak přijde na řadu další pasákovo eso v rukávu Babiš a jeho skvadra.

volfik
21. 11. 2023 20:48
Odpovědět  sizok

on za to nemůže, představte si, že kdyby mluvil jinak musel by s Černochovou na “převýchovu” na Libavou. To je šílený trest.

Standa
21. 11. 2023 21:39
Odpovědět  volfik

Ale pouze si představte Černochovou s Řehkou v jedné kleci! Co by s toho za 9 měsíců vzniklo?
Vetřelec ?Přidal bych Fialu , aby to mělo spád.Ovšem – +- je plus! Asi Gozila!

Mike
22. 11. 2023 08:09
Odpovědět  Standa

Fuj!

Jaroslav
22. 11. 2023 09:00
Odpovědět  Standa

Připomíná mi to způsob popravy, kdy odsouzeného dají do klece s krysama. Hrozná smrt

Standa
21. 11. 2023 21:23
Odpovědět  sizok

cit:,,Pokud by Rusko v této válce uspělo, byl by to problém pro celý svět, protože i další aktéři, včetně Číny, by si mohli říct, že řešit různé záležitosti silou je v pořádku.”
——————————————————————————–
Ten blb si nevidí do držky!
Kdo válčí v celém světě?
Kdo napadá ostatní státy?Kdo vraždí v celém světě.
Kdo má větší zbrojní rozpočet než ostatních několik největších států v součtu.
A tohle je zde v čele Generálního? . On si se.e do huby! Kde je čest? Kdo posílá letadla vybombardovat země do doby,, kamenné”?
,,Amerika first! Amerika je určena vládnout světu” Nějak mě to připomíná,, gott mit uns!
,,Bůh je s námi “heslo na opascích vojáků USSA. To je tedy Bůh pěkné zvíře…pokud na kraji rudého posuvu existuje. Zřejmě už zdrhnul!
DRŽKOVOU MÁ RÁD, pokud se ty dvě držky v polévce nemusí hledat.

Spam Janka
22. 11. 2023 12:45
Odpovědět  Standa

vsak ma pravdu, len treba zmenit nazvy krajin. A ma pravdu, ze kedze USA v poslednych vojnach uspeli (teda z hladiska financii pre Pentagon a tych co to tam dohaduju), tak si povedali, ze to bude aj v buducnosti v poriadku. Povedali si to uz od Iraku, kedy im odpadla spomienka na Vietnam (sami to tak prezentovali ako uspesne prepisanie vedomia u verejnosti ohladom vojny) a pokracovali dalej Lybia, Afganistan apod. A tam, kde sa nenatlacili oficialne, tam to robia cez proxy (Syria, UA teraz)

Suyapa
22. 11. 2023 14:57
Odpovědět  Spam Janka

Ani nie tak pre pentagon ako pre zbrojarsky priemysel, ze jo?

Pavel
21. 11. 2023 22:22
Odpovědět  sizok

Drive takovy choromyslny ukazovali v cirkuse ,pro pobaveni obecenstva..
Vojaci by meli experimentovat, kdyz na ne poleti rakety z Ruska. A vyjednat s rusem aby pockal zautocil ,az za deset let…

Autor
21. 11. 2023 18:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Tu nehodu jsem zahlídl při jízdě kolem, ale arm. vozidla byla zrovna zakryta náklaďáky. Blikaly jen pol. světla, teprve pak mi řekli, jak a co se stalo. Jen mi bylo divný, že je to tak dlouhý …
Ostatně možná proto je ten zákaz na ruské auta … vždyť by stačilo “pár osobáků” a jak se dostat na frontu? 🙂 🙂 🙂 A na frontě bude stačit, když najednou Rusové zafoukají správným směrem, pak se začnou smát a zbytek armádní techniky se těmi otřesy složí …

Helena
21. 11. 2023 20:36
Odpovědět  Peter 008

Tak musí ten šrot vyvézt vovcím na oči, ne? Vovce musí vidět, kam ty prachy zmizely. Že je to jen papundekl natřený nazeleno, vovce nepoznají. Ale stamiliardy odtekly směrem na západ. A to je hlavní účel.

Boomer
22. 11. 2023 15:37
Odpovědět  Helena

..ale no tak, nedělejte z toho komedii!
Při nehodě u Tábora byly na Pandurech poškozené pření části kapotáže(snadno demontovatelné), které nejsou ještě tím opravdovým pancířem, ale pouze kryjí přední část vozidla v okolí světlometů a pod nimi směrem dolů. Pandury byly v té době “v záruce” a tak nepřicházely v úvahu nějaké nouzové opravy za pomocí autogenu a kladiva. Takže je demontovali a čekali na dodávku nových, aby se nimi dalo aspoň trochu jezdit, nouzově je vybavili kopií krytů z jiného materiálu.
Můžete věřit, nemusíte věřit.

P.S.
Jak nejblíž jste těm našim Pandurům byla?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
22. 11. 2023 19:13
Odpovědět  Boomer

,, Jiný materiál”?Nabarvený papundlek mám rád. To by prošlo i STK!

Honza 1966
23. 11. 2023 08:18
Odpovědět  Boomer

Ano, ty Pandury byly tehdy v tzv převozové konfiguraci, kdyby byly v bojové, tak by Fabia byla na sračku.

Boomer
23. 11. 2023 09:39
Odpovědět  Honza 1966

..vy to víte, já to vím, ale kdo nám to uvěří? Blbej být člověk může, ale musí mít pevné ideologické postoje.

Soudruh ve funkci skupináře sice stále na výdejkách píše “videjte jedni vydle”, ale ideově je pevný a proto ho stranická skupina schvaluje k zařazení do kádrové rezervy.

Honza 1966
23. 11. 2023 12:59
Odpovědět  Boomer

Samozřejmě, není důležité co víš, co umíš, co jsi udělal. Ale jak plníš ideovou linii, jediného správného směru.

Pavel
21. 11. 2023 22:32
Odpovědět  Peter 008

Dyz neni vojak spokojenej ,neni tezky pro nej neco udelat.
Na druhy strane mozna nacvicovali, jak zautocit pandurem na rusy.
Silnicni nehodou je vyridit. Asi nic jinyho nezbejva.
Dalsi moznost je odzbrojovani armady ,ted bez gripenu.
Prachy sou v prdeli a mame zase hovno.
Bez elektriny a vsude tma ,asi obrana ,ktera rehkovi zbejva, rus nas nenajde.
Americky a britsky tanky nesmi ukr pouzivat na rusa.
Pri svy obrane.I kdyz je ma.

Lubkral
21. 11. 2023 19:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Je zajímavé, že každý to vidí jinak… Já vidím jako hlavního agresora všech dob “mírový” pakt NATO… Všichni kdo se zajímají a jsou názorově nezávislí, tak ví jak to bylo s Ukrajinou… Je také zajímavé, že tak západ bagatelizuje šířící se fašismus … No a samozřejmě Češi jsou jako vždy papežtější nežli papež…

Suyapa
22. 11. 2023 15:00
Odpovědět  Lubkral

Mozno bagatelizoval, ale sofort zacali strngat so zbranami,

Honza 1966
23. 11. 2023 08:34
Odpovědět  Lubkral

Jenže, bohužel pro vás a bohudík pro většinu, je vás “všichni kdo se zajímají a jsou názorově nezávislí” pár jedinců, mizivá promile ve společnosti. Z naší země prostě KLDR, nebo Rusko neuděláte. I ti kdo půjdou na ohlášenou generální stávku příští týden, nebudou tam kvůli přeformátování světa, ale pro svůj vlastní prospěch. Stejně jako Francouzi, Němci atd. Chtějí jen korekce současnosti, na návrat k nějakým vyšším idejím, kde by pochopili ty vaše bláboly, vám s prominutím serou. Chtějí jen víc peněz pro svoje potřeby, ale určitě by se ještě více neuskrovnili pro vítězstvi nějaké praštěné ideologie. Jste v kloace, návrat bolševizmu se nekoná. Paže tuž, vlasti služ

Slovan
21. 11. 2023 19:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejhorší je že si ještě tyhle dementy platíme ze svých daní. Drahý za svačinu. 🙄🤦‍♂️👎

Pavel z Moravy
21. 11. 2023 19:36
Odpovědět  Slovan

Kamaráde jsme mimo. Vidíš to i tady u některých na Pokecu. Vždyť mi syn říká s jakými kolegy pracuje. Všechno VŠ a všichni věrni vůdci až za hrob, ale také napíchaní sajrajtem. A teď mi řekni, že v tom sajrajtu nebylo něco co může působit na vědomí. A nebo je už tak dokonale zblbli propagandou a ten jejich manuál v mozku jim nedovolí normálně přemýšlet. Má vůbec cenu to komentovat, normálně řečeno, jsme v číči.

Pavel z Moravy
21. 11. 2023 19:37
Odpovědět  Pavel z Moravy

A jejich stáří 40- 50 roků. Čučíš co. 5

Spam Janka
22. 11. 2023 12:49
Odpovědět  Pavel z Moravy

imho, to nebude vakcinou ako chemickym zlozenim, to je skor jednak tym tlakom a jednotnym hlasom zo vsetkych MSM, jednak ich socialnou bublinou, kde su vsetci na tom rovnako a mat iny nazor znamena socialnu izolaciu. Ten kto nesleduje alternativne weby predsa skor ci neskor sa psychologicky podda, takze ano vakciny su pre nase zdravie, ano, Rusi dobijaju nevinnu UA, ano Rusi prehravaju, ano doma je vsetko v poriadku a vlada robi co moze…..apod.

Pavel z Moravy
22. 11. 2023 15:09
Odpovědět  Spam Janka

Ano Janko, máte pravdu, ale přesto je ten sajrajt na bázi DNA. A chemie sama o sobě je složka, která působí dosti negativně na mozková centra. Značný příliv chemických látek ovlivňuje myšlení a vytváří chaotické myšlení a reakce jedince. To už se dávno ví. Takže tak. Vliv nejen na fyzické, ale i psychické zdraví ten fajzr a další podle mne mají.

PENNYS
22. 11. 2023 16:25
Odpovědět  Pavel z Moravy

samozrejme nechali se napíchat vsichni cela eurozona a kdyz nekdo z velení zavelí ” NA MOASKVU” tak tupci nepremysli a jdou.Jinak si to neumím vysvetlit.

Honza 1966
23. 11. 2023 08:36
Odpovědět  PENNYS

?

Aleš
21. 11. 2023 19:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Řehku okamžitě vyhodit bez výsluh.

Albi
21. 11. 2023 19:41
Odpovědět  Aleš

To jako myslíte, že je tam sám a jediný, naivko?

Pavel
21. 11. 2023 22:35
Odpovědět  Aleš

Jo a bude skodit jinde.Zavrit a zahodit klic.
Vojak ma experimentovat , kdyz na nej poleti ta raketa , nema ani brat nohy na
ramena ,to je zdrzovani..Stale vice lidi z celyho sveta a vojaku ukra prchaji do Ruska.

Lékořice ok
22. 11. 2023 08:21
Odpovědět  Aleš

A kdo to asi udělá? Že by ho odvolal president? Nějak se v tom ztrácím.

Suyapa
22. 11. 2023 15:01
Odpovědět  Aleš

Paneboze, LEN vyhodit ?!!!

Pavel z Moravy
21. 11. 2023 19:30
Ohodnotit příspěvek :
     

To je blivanec. To je neuvěřitelné co se v této kolonii děje. Ale nás asi 10 % vědomých lidí to nezmění. Prostě pád na dno a finito.

sergej
21. 11. 2023 19:35
Odpovědět  Pavel z Moravy

comment image?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=QxpxvPXrvhoAX9nmll0&_nc_ht=scontent.fprg3-1.fna&oh=00_AfA28-XacEIXBXllCqxuQjsRZxUUFfiOL5Qjk7RNA0reMw&oe=6560F0D2

Standa
21. 11. 2023 21:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

Neházet flintu do žita…raději pod schody.. bude se hodit…

Honza 1966
23. 11. 2023 08:48
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jo, konečně pochopení reality, poslední zhasne. Člověk neni hmyzí bezpohlavní jedinec, který splní svojj úlohu pro přežití komunity a zhasne. Vy taky nejste královnami v tomto společenství. Doba je jiná, se s tím smiřte. Teď už vám zbývá, že východní hledači jediné cesty splní své hrozby. Pokud nebude na celém světě(mire) ruský svět(mir), tak takový svět pro nás nemá cenu. Zničíme ho. My přijdeme do nebe, ostatní do pekla. Něco takového řekl i gasudár.

Jura S
21. 11. 2023 20:02
Ohodnotit příspěvek :
     

DEBÍLEK.., dobiju celou ČR za 24 hodin jen s kuchyňskýma kudlama, nebo jinak… je zde 40 táců vojáků, z toho 20 táců nepoužitelných hyen na štábu, vrátných, kuchařek skladníků… Tedy tak 20 táců zelených opic, co by, kdyby se musely došourat do kasáren, nafasovat kvér (co kdyby skladníka někdo voddělal?, nebude nic) a pak jít zabíjet, ale koho ? Velitelstvo na howno, po kom se má střílet ? Než se dají zelené opice do pucu je dva dny… Naopak v ČR je cca 100 tisíc myslivců, co mají brokovnice a kulovnice a zkušenosti… kteří jsou zvyklí se pohybovat na šoulačce terénem, jediný schopný myslivec s kulovnicí v pohodě odjebe jen tak po večeři do půlnoci tak 200-400 vojclů… a tiše mobily obvolají DO HODINY kámoše !!! než se vůbec Řehkova (hnUSAarmy ) army vůbec probudí…

Jura S
21. 11. 2023 20:07
Odpovědět  Jura S

Tak ať si tupá neplodná “mynystryně války” zasune ten kapesní tančík z kabele dál do tamtěch svých votvorů, aby jí to protrhlo nějaký ty “hráze” a mohla konečně zažít “vykrvácení na frontě” ..

Standa
21. 11. 2023 21:44
Odpovědět  Jura S

Mám pocit, že nějaké ,, hráze” už nemá! Spíše by se tam vymetaly pavučiny!

Albi
21. 11. 2023 21:25
Odpovědět  Jura S

Juro, omlouvám se – nechci být “hnidopich” – ale co jste měl z češtiny? Tedy pokud jste Čech i zákl. vzděláním?

“… dobiju celou ČR za 24 hodin….”
Dobíjí = zabíjí se zraněná zvěř, protivník, zatatec pod.

Týká-li se to nějakého území, budovy, kóty ap. – v tomto případě tedy území ČR, pak to znamená, že na tom místě někdo chce fyzicky být přítomný, tedy základ je sloveso býti a budoucí čas budu a věta pak musí být ve ve tvaru “…dobudu celou ČR za 24 hodin…”

Děkuji za pozornost a znovu se omlouvám, ale tohle, co každou chvíli někde čtu (dokonce i v novinách) mě opravdu dost vytáčí 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lékořice ok
22. 11. 2023 08:29
Odpovědět  Albi

Z textu mám pocit, že Jura S tím mínil “dobijí – jako že umlátí, zničí”.

Tupý hulvát
22. 11. 2023 09:06
Odpovědět  Albi

Nejdříve se omluvit a pak OTRAVOVAT s pravopisem.Umíte si představit,kdyby to dělali i ostatní?

Kobliha
21. 11. 2023 23:54
Odpovědět  Jura S

Trochu mimo. Myslivci by byli – pokud by se zvěř začala bránit a střílet zpátky – dost mimo. Ono to totiž není jenom o tom nabít a vystřelit.

Já si taky nedělám iluze o naší skvělé armádě (nebo policii), ale zase úplní nýmandi nejsou. (I při hlídání makových polí, výhlídkových jízdách kolem základny se člověk něco málo naučí – krom toho jak si vydělat na barák za pár měsíců.)

Boomer
22. 11. 2023 15:19
Odpovědět  Kobliha

.. než je na tuhle rejžovačku vyslali, museli projít výcvikem. Voják v akci musí především umět lokalizovat palbu.. tzn. co a odkud po něm střílí. A zachovat se podle toho…

sergej
22. 11. 2023 01:49
Odpovědět  Jura S

Jo jo, ani horští myslivci nemusí být. Ale mají škodnou v merku.

Frank1
21. 11. 2023 20:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Klam na klam, lez na lez. Rehka a PePa jsou velezradcove, kteri varuji pred teroristy? Mezinarodni teroriste jsou prece USA a jeho vazalove. I Cesko! Dodavaji zbrane nackum na Ukrajine, kteri jimi uz 9 let vrazdi civilni obyvatelstvo a jejich deti na Donbase, aniz by o tom padla jedina zminka v mediich! 15 000 mrtvych Rusu nestoji mediim v KoZa za zminku, vrazdeni je zamlcovano.
Na Putina, ktery zachranil zivot tisicum ukrajinskych deti pred hladem, pedofilii a zabitim vydal KoZa za tu zachranu deti zatykac! to nevymyslis…

ladik
22. 11. 2023 19:51
Odpovědět  Frank1

V tomto zdegenerovaném světě jsou všechny hodnoty převrácené.

Cenek
21. 11. 2023 20:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Viděl jsem plamenný projev Řehky ,tak zase vystrašit co nejvíc lidi,určit protivníka,poděkovat vládě za peníze o které okrádá ovčany.A že kolektivně to jako zvládneme.Vidíme to na Ukrajině,mikroůspěchy se u nás oslavují jako porážka Ruských vojsk, kolik tam padne vojáků,kolik jich bude mrzáků o tom se takticky mlčí.Nechyběl tam ani PePa 107,fakticky tomu velí tak taky upozornil na nebezpečí a celý národ by mněl propadnout nihylismu.Není to k smíchu spíš k pláči,jako při Covidu.Pořád dokola……..

sizok
21. 11. 2023 20:57
Odpovědět  Cenek

Přesně tak.

Standa
21. 11. 2023 21:25
Odpovědět  sizok

27.11.23!

Jaroslav
22. 11. 2023 09:06
Odpovědět  Cenek

Kdybych nenarazil na tuto diskusi, tak ani nevím že onen tvor ejakuloval nějaké moudro. Prostě to nečtu ani neposlouchám, jako drtivá většina obyvatel ČR

Tupý hulvát
22. 11. 2023 09:19
Odpovědět  Jaroslav

Právě,a potom ti ignoranti co nic neposlouchají a nečtou nejdou volit,nebo volí stranu,která má v závěru jedno procento!Načeš vykřikují,že volby jsou k ničemu,někdo je manipuluje a nemá to cenu.V dnešní době se dá velice dobře vycházet z počtu hlasů pro komunisty.Kdo je v opozici a nemá v hlavě piliny,měl by je volit.Je to jediná strana,která by ten marazmus mohla posunout jako Fico na Slovensku.

Pavel z Moravy
22. 11. 2023 10:47
Odpovědět  Tupý hulvát

Myslím, že je nemusíte poslouchat, když už máte dávno jasno a svoje pevné názory na situaci utvořené. Potom už mi to nemá co dát, neboť obraz mám utvořený. A s těmi komunisty, no jasně, koho jiného, ale i od nich chci jasná stanoviska k našemu statutu k EU a NATO. Ne, vystoupíme možná, někdy, až bude příhodná doba a podobně. Chci slyšet přímou řeč. Myslím, že třeba pan Grebeníček by se s tím nemazlil. Vzdělaný, ale také rázný. Málokdo si uvědomuje jak je vzdělaný a kolik jako historik napsal výborných knih. Pokud jsem ale mohl zaznamenat, i dnes se tam občas vyskytne nějaký ten převlékač, který si hraje na komunistu.

Tupý hulvát
22. 11. 2023 13:50
Odpovědět  Pavel z Moravy

Komu to odpovídáte?Já přece kritizuji JAROSLAVA,KTERÝ NIC A NIKOHO NEPOSLOUCHÁ,A POTOM BEZ INFORMACÍ JDE VOLIT,NEBO NEJDE.
S tím vyjadřováním komunistů byste měl pravdu,pokud by média nebyla součástí té svoloči,ona by byla schopna nepustit komunisty do prostoru,já bych si svá tvrdší vyjádření take nechal blíže k termínu voleb.
Také jsem měl zmínit SPD,nějak do nich nevidím,rozdíl mezi pány Davidem,Fialou a Okamurou jsou nápadné,ale v koalici s Komunisty by nějaká naděje ubránit se EU a NATO mohla být.
Ideální výsledek,komunisté 105 poslanců.Jenže to je utopie,ne 10%,ale tipuji5% myslících nemá naději.

Pavel z Moravy
22. 11. 2023 15:23
Odpovědět  Tupý hulvát

Já jsem pochopil, že kritizujete Jaroslava a já vás také nekritizuji. Já pouze říkám, že kupříkladu já také nesleduji výroky těchto škůdcovských zaprodanců neb mi jejich žvásty nemají co dát. Úsudek na tento spolek zaprodanců jsem si udělal dávno, takže věnovat se těmto týpkům je alespoň pro mne ztráta času. Já mám jasno o tom co bych chtěl, kdybych na to měl vliv a to stačí. Teď jde o to, jak to myslel ten Jaroslav, jestli se vůbec nestará a je mu to fuk, nebo jestli má také již utvořen svůj názor a ví co by chtěl. No a jinak, tipujete to dobře, já vím, že se člověk nemá vzdávat, ale tady je asi hotovo. Nechám tam to asi, ale asi už z této země bude hou.no.

Pavel z Moravy
22. 11. 2023 10:36
Odpovědět  Cenek

Tak, podívejte se na tu Řehkovu uplakanou a bezvýraznou tvář a není potřeba ho dále rozebírat. Říká se tomu rohože.

Spam vlasta
21. 11. 2023 22:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to vůl a bohužel ne jateční !

Standa
22. 11. 2023 08:38
Odpovědět  Spam vlasta

Kdysi se těch 300 volů muselo odvádět do Německa. Není to inspirace pro PS?

jiří
22. 11. 2023 10:12
Odpovědět  Standa

Tyhle by nechtěl nikdo ani zadarmo, jedině za trest. Tahat nechtějí, poživatelný nejsou a náklady na krmení jsou vysoké.

sergej
21. 11. 2023 23:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Co řešíte telka zrovna dává mechovník zabiják, gryndýlovou cool verzi mega trháku toho vrah je zahradník a vy tu retardujete s talenty. 🙂 🙂 🙂 dallas hadr s ožralou júvingovou, pamětníci ví, kolik let to vydrželo lidem než zblbli úplně, rančeři paneláků naležato na hypotéku. °!°ci

Ivo
22. 11. 2023 00:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Panebože strčte ho do klece než udělá nějakou paseku.

jirik
22. 11. 2023 01:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Chtějí konec politických stran a zahazují občanky. A vede je bývalý pražský taxikář, který proslul bojem za právo na své přemrštěné ceny. Teď si říká Mojmír a jako vůdce uskupení Dieržava Czechaslavakia káže svým stoupencům.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/dierzava-czechaslavakia-mojmir-zdenek-ponert-cahinas.A231120_192330_domaci_kori?zdroj=top

Tupý hulvát
22. 11. 2023 07:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Má pravdu,předsedo,izraelský terorizmus je pěkná potvora.

unor 2022
22. 11. 2023 08:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Jiste. Pokud uvazujeme u nas o uvadeni v zivot fasismu a nezdrave extremni podoby nacionalismu, formy podobne te ukrajinske, jiste nebezpeci tu je. A to, ze nas Rusko nenapadne a necha nas v tom samotne.
To je asi tak vse, kdyz vystizna oznaceni vyse IQ nasich predstavitelu tu jiz zaznela.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PENNYS
22. 11. 2023 09:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Nechápu politiky ani vojenské experty
” jak chce se chránit , bojovat proti jakékoliv atomové mocnosti??????????????????
Uvědomují si ti “zelení paka” že na tak maličký státeček stačí jediná raketa která zničí
atomovou elektrárnu a je po ptákách!!!
A nemusí použít ani atomovou raketu.ty obrovské množství peněz za vyzbrojování vojska (kteří strachy ani bojovat nebudou)raději investujte ” vy magoři zelení)
do potřebnějších věcí!!!
Jestli si myslí že nám někdo pomuže ,(NATO ,uSS)
NEDĚLEJME SI ILUZE.

Pavel z Moravy
22. 11. 2023 10:52
Odpovědět  PENNYS

Oni potřebují stále zbrojit, pokud možno válčit a nás tím pádem donekonečna odírat. Vždyť kopírují Orwella.

sergej
22. 11. 2023 15:05
Odpovědět  PENNYS

Na gutlinku je i jeden sarmat moc i bez atomu, asi by těžko by potom vůbec něco našli o životě leda tak jako asi na marsu.

PENNYS
23. 11. 2023 17:05
Odpovědět  sergej

PRAVDU DÍŠ Sergeji 100% pravda

Josef
22. 11. 2023 09:31
Ohodnotit příspěvek :
     

V jednom má nepopiratelně smutnou pravdu: “v případě konfliktu s RF budeme od první sekundy jeho přímými účastníky”. I Václav Havel (než ho rychle upozadili) propagoval z počátku naši neutralitu. Vzhledem k nesmírné finanční náročnosti současných válečných operací by neutrální stát napadl jen úplný šílenec. Bohužel jsme sami dobrovolně vlezli do chomoutu útočného paktu. Jsem chcimír!

Pavel z Moravy
22. 11. 2023 10:58
Odpovědět  Josef

Jenže většina mocných chce válku. To je přínos pro ně a jejich klany a umožňuje trvalou kontrolu nad populací. Válka je mír, řekl přece Orwell a vidíte, že to po něm dnes opakují. Není od věci přečíst si knihu 1984 více než jedenkrát a řádně nad ní pouvažovat. Člověk poté úplně vidí jak ty situace z té knihy se přibližují současné realitě, nejenom co se týká koncepce války a míru, ale celkového stavu ve společnosti.

Vladimír
22. 11. 2023 14:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Už nyní je jasné, že Amerika může zvládnout svůj dluh jedině hyperinflací. Co asi dostaneme za ty obrovské peníze, které budeme platit už teď, za 10 let?? Navíc, když F-35 jsou dohledatelné a sestřelitelné nejspíš už teď, jinak by se s nimi Američani nebáli přiblížit k tureckým S-400.

sergej
22. 11. 2023 15:12
Odpovědět  Vladimír

Tu ostudu jim nechce platit ani jejich sarmáda a už spekulují nepokrytěno švédských? euroflightech nebo jak. Výkonnější spolehlivější lacinější a bez nutného 60% času na servisu. 🙂 Na 4. hodiny letu 6 hodin látat verk do kupy. Tak oni byli 3-4 závady kdysi na let i u ruských ale nepadali.

sergej
22. 11. 2023 15:13
Odpovědět  sergej

Zas jsem si to nepřečetl, brutopýráci ať puknou. 🙂

Mac
22. 11. 2023 19:11
Ohodnotit příspěvek :
     

“Pokud by Rusko v této válce uspělo, byl by to problém pro celý svět, protože i další aktéři, včetně Číny, by si mohli říct, že řešit různé záležitosti silou je v pořádku.”

Napadá vás někdo, kdo si toto už dlouhé roky myslí? Tedy řešit různé záležitosti silou?

Boomer
22. 11. 2023 19:24
Odpovědět  Mac

.. ááále, to jsou jen takové obvyklé pacifistické kydy. Člověk je zvíře jako každé jiné na této planetě, tudíž mu násilí není cizí, jen si ho tak trochu zakázal, aby si vylepšil jakési to “imidž”. Ale když zrovinka neválčí, tak si na válku aspoň hraje, aby nevyšel ze cviku…

dotaz z pléna
23. 11. 2023 16:45
Ohodnotit příspěvek :
     

A až vyhlásíte tu mobilizaci, Řehka, kam se máme hlásit my, co budou chtít bojovat na straně Ruska proti fašistům, vlastizrádcům, zkorumpovancům a vyžírkám?