Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?

Dle ZÁKONA vyhlašuje hygienik krajské hygienické stanice epidemii akutních respiračních onemocněni, pokud je dosaženo tj. 1.600 KLNICKY NEMOCNÝCH na 100 000 za posledních 7 dní
(tj. 160.000 na 10 000 000 obyvatel). Toho v březnu 2020 při vyhlášení 1. nouzového stavu, ani v říjnu 2020 při vyhlášení 2 nouzového stavu nebylo dosaženo ani z 25%.

Dosud neexistovalo, aby se na státní zdravotní ústav hlásili POZITVNĚ TESTOVANÍ BEZ KLIINICKÝCH PŘIZNAKŮ. Bezprecedentně se tedy mění způsob hlášení akutních respiračních onemocnění.

Podle samotného vynálezce PCR testů a nositele Nobelovy ceny Karryho Mullise, „výsledky PCR TESTU je možné zneužít. Jasně říká: „Pokud PCR test uděláte dobře můžete téměř cokoliv najít kdekoliv“.

Vysoký počet cyklů = vysoká míra pozitivních testů, nízký počet cyklů = nízká míra pozitivních testů.

JDE TEDY VE SKUTECNOSTI O PROSTŘEDEK K VYTVOŘENÍ A ŘÍZENÍ PANDEMIE?

A JACÍ ODBORNÍCI S TÍMTO POSTUPEM PŘIŠLI?

Je zarážející kolik POLITICKÝCH LÍDRŮ křičících po tvrdém lockdownu, testování, rouškování, vakcinaci, pandemickém zákoně, aj. napříč téměř všemi politickými stranami (až na Volný BLOK, SPD), se nám rekrutuje v ASPEN INSTITUTU, tj. organizaci, kterou financují a řídí US elity jako Bill a Melinda Gates foundation. The Rckefeller brothers fund, Sorošova Open Society Fund, Rotschildovy fondy a dalších asi 60 US neziskovek.

Zkusme se tedy podívat na začátek roku 2020, jestli nám tuto pandemii nejen řídí, ale také co přinesl tento institut skrze své ODBORNÍKY.

Zdroj: https://m.facebook.com/groups/458476525306285/permalink/5493…

Zvědavec
https://bit.ly/37ktK3N

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
John
5. 8. 2021 13:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Konečně někdo pochopil odkud pochází veškeré zlo proti naší zemi. Polovina vlády je v AI a další vysocí státní úředníci jsou členy různých zednářských spolků. Také vedení EU je jeden velký zednářských spolek, stačí se podívat jakým satanistickým pozdravem se vítala paní Čaputová s Layenovou. Pokud tohle zlo nezmizí, nemůžeme se bohužel hnout k lepšímu. Náš premiér je také členem Aspenu, proto tak živí pandemii a chce zabodat celou zemi.