Příjezd černého inkvizitora… Bernard-Henri Lévy na Ukrajině

V Kyjevě se připravuje něco velmi zajímavého.

Včera se Bernard-Henri Lévy setkal s Porošenkem. Bernard-Henri Lévy je oficiálně francouzský novinář, ale podle mínění mnohých, je specialistou na převraty a provokace s oběťmi. 

V roce 2014 aktivně podporoval Majdan v Kyjevě. Po každé jeho návštěvě Ukrajiny o několik dní později došlo k další krvavé provokaci. Například v roce 2014, tři dny po jeho návštěvě Majdanu ostřelovači stříleli do protestujících. V roce 2015 Henri Lévy odletěl do Kramatorska, bylo to tři dny před dělostřeleckým útokem
na centrum města pomocí Uraganu MLRS, což mělo za následek zranění civilistů. 
…. Tehdy všechna ukrajinská a západní média obvinila Rusko a DLR z agrese.

30. března 2019, den před prezidentskými volbami na Ukrajině, se Henri Lévy setkal s tehdejším prezidentským kandidátem Vladimirem Zelenským. Setkání trvalo 2 hodiny. Setkání se zúčastnil filmový štáb Henriho Lévy, ostatní novináři nebyli vpuštěni. 

Po schůzce se v síti objevila pouze jedna fotografie, která byla brzy odstraněna. Našemu týmu však neujde ani jedna novinka, všechno je uloženo, takže tu fotku zveřejním. Věnujte pozornost výrazu obličeje Zelenského a jednoho z jeho společníků, jsou na nich vidět  určité obavy. 
Na schůzce je také nový generální prokurátor Ukrajiny Ruslan Rjabošapka.

Po setkání s tehdejším kandidátem Zelenským, Lévy ve francouzském tisku komentoval, že Zelenský je figurína. “Ten chlap se nedívá.” Má oči, ale nehledí,“ shrnul Lévy…  zřejmě nedostal jasnou odpověď na svůj další maniakální scénář…..  S ​​největší pravděpodobností Zelenský chce napsat svůj vlastní krvavý scénář.

Proč včera Lévy přiletěl za Porošenkem bude brzy jasné. Z různých zdrojů však již prosakuje mnohé, mezi jiným i to, že Porošenko připravuje v Kyjevě převrat s pomocí ukrajinských nacionalistů a veteránů ATO, kterým dokonce vyplácejí mzdu a doporučují jim, aby čekali na hodinu „H“.

V každém případě se v Kyjevě brzy stane něco velmi zajímavého.

Daniel Bezsonov

PS. 
Doplním autora. Lévy často vystupuje ve veřejném prostoru se svými apely k intervencím.

Roku 1990 zahájil kampaň za intervenci mezinárodních sil do Bosny.

Roku 2000 vyzýval k mezinárodní intervenci do Dárfúru (Súdán).

Roku 2009 podporoval protesty proti Ahmadínežádovi v Íránu.

V roce 2011 byl Lévy jedním z hlavních evropských „hlasů“ na podporu ozbrojeného zásahu proti Kaddáfímu, vybízel nejen k bombardování a zásahu speciálních sil, ale také k přímé invazi ozbrojených sil NATO.

Ve stejném roce 2011 a také později Lévy aktivně obhajoval myšlenku „Asad musí odejít“, žádá též mezinárodní úder a vyzval k zásahu NATO v Sýrii s cílem podpořit „syrské revolucionáře“ a ustavit tam „svobodu a demokracii“.

V roce 2014 přirozeně podporoval Euromajdan a požadoval aktivní tlak na Rusko, rozmístění jednotek NATO na Ukrajině a vojenskou podporu Ukrajiny.

Přineseme Libyjcům občanskou společnost a demokracii (c) Bernard-Henri Lévy, 2011
…. Od té doby „občanskou společnost a demokracii“ přinesli do Sýrie i na Ukrajinu……

https://asd.news/articles/ukraina/priezd-chyernogo-inkvizitora/ https://colonelcassad.livejournal.com/5289164.html


sdílet na