Potopení křižníku Moskva: Překročilo NATO bod, z něhož už nebude návratu? Ruský Pearl Harbor?

MIKE ADAMS se vrací k „záhadnému“ potopení křižníku Moskva, jež bylo podle všeho prvním přímým útokem NATO na Rusko, a dochází na základě toho k závěru, jenž může být zdrcující, nebo naopak dobrou zprávou – jak pro koho

Abychom pochopili smysl potopení ruského křižníku Moskva – a případnou (velmi pravděpodobnou) Putinovu odvetu proti Spojeným státům – musíme si nejprve připomenout: Každý lídr velkého státu, který chce podniknout odvážné vojenské kroky, potřebuje získat jednoznačnou podporu svých vlastních lidí. 

V roce 1941 bylo dovoleno, aby se uskutečnil japonský útok na Pearl Harbor (americká vláda o něm dopředu věděla, a dokonce ho vyprovokovala), aby se vytvořila emocionální podpora veřejnosti, s níž USA, konečně mohly vstoupit na tichomořské (respektive světové)  válčiště.

Útok na Pearl Harbor bylo v podstatě 11. září druhé světové války. A stejně jako v případě Pearl Harboru, také o útoku z 11. září 2001 americká vláda přinejmenším věděla všechno a umožnila, aby se odehrálo. Ponížení a oběti měly vyvolat emocionální reakce, které způsobí, že americký lid bude požadovat odvetu proti útočníkovi. 

Nikoli Ukrajinci, ale útok NATO

Prakticky všem je již jasné, že to byla americká armáda, která provedla celou operaci potopení Moskvy. Špionážní letoun P-8 Poseidon vše připravil a pouze samotný výstřel nechali ukrajinské jednotce, která byla vycvičena v USA. Spojené státy tedy poskytly zbraně, výcvik, sledování a řešení navedení raket. Vše, co Ukrajina udělala, bylo v podstatě stisknout tlačítko „Pal!“. To je dnes už tak široce známé, že o tom dokonce informoval i britský Daily Mail.

(Známý analytik Pete Escobar to vidí ještě jinak: Moskva byla v bojové službě 100-120 km od Oděsy – kontrolovala vzdušný prostor v okruhu 250-300 km. Ve skutečnosti tedy zajišťovalo překrytí jižní poloviny Moldavska, prostoru od Izmailu po Oděsu a část Rumunska (včetně přístavu Konstanca). Jeho umístění nemůže být strategičtější. Moskva zasahovala do tajného přesunu vojenských letadel (vrtulníků a stíhaček) NATO z Rumunska na Ukrajinu. Bylo sledováno 24/7. Letecký průzkum NATO byl zcela na tom.

NATO si jako „zabijáka Moskvy“ možná nevybralo Neptun, jak šíří ukrajinská propaganda; zdroj ukazuje na pátou generaci NSM PKR (Naval Strike Missile, s dosahem 185 km, vyvinutá Norskem a Američany.) Popisuje NSM jako „schopné dosáhnout cíle po naprogramované trase díky INS upravenému GPS, nezávisle najít cíl letem k němu ve výšce 3-5 metrů. Při dosažení cíle NSM manévruje a využívá elektronické rušení. Jako naváděcí systém se používá vysoce citlivá termokamera, která nezávisle určuje nejzranitelnější místa cílové lodi.“

V přímém důsledku zasažení Moskvy se NATO podařilo znovu otevřít letecký koridor pro přesun letadel na letiště Černovická, Zakarpatská a Ivano-Frankivská oblast – tedy obnovit letecké dodávky zbraní z Rumunska.)

Ruský Pearl Harbor?

Potopením Moskvy dodaly USA Kremlu něco jako „ruský Pearl Harbor“. Putin sice ještě nechává probíhat vyšetřování, ale spíše proto, aby získal čas na koncipování odvety. Jakmile se rozhodne a nechá vyšetřování skončit, může oprávněně tvrdit svým lidem, že USA zahájily útok na ruské námořnictvo, potopily jednu z jejich lodí a zabily řadu jejich lidí. Takto koncipovaná zpráva se bez ohledu na oficiální vyšetřování již rozšířila po všech ruských médiích – a zvýšila domácí podporu Putina ještě více než dříve. 

Stejně jako v případě Pearl Harboru ve Spojených státech nyní obyvatelé Ruska požadují „odplatu“ vůči agresorům – Spojeným státům. Fakticky tak USA daly Putinovi poslední dílek skládačky, kterým může ospravedlnit zahájení odvetných úderů proti Západu, včetně jaderných.

30 minut pro satana

Přesně v rámci srozumitelné symboliky Rusko odpovědělo zkušebním startem své ICBM RS-28 Sarmat (Satan 2), která nese až 15 hlavic. Jsou to nezávislé rakety, z nichž každá disponuje jadernou hlavicí stokrát silnější než atomové bomby použité na Japonsko ve druhé světové válce.

RS-28 při manévrování ke svým cílům klouzají extrémní rychlostí a zcela se vyhýbají všem obranným systémům vlastněným Spojenými státy. Jinak řečeno, USA jsou naprosto bezbranné, aby zastavily ruské jaderné zbraně v případném útoku na cíle v USA.

Let jednoho z těchto ICBM z Moskvy do New Yorku trvá maximálně 30 minut. V každém okamžiku jsou tedy miliony Američanů jen 30 minut od úplného zničení. Rusko by teoreticky mohlo odpálit i raketu s výškovou detonací EMP, čímž by Spojené státy uvrhlo v mžiku do temného středověku: možná až 90 % populace by do roka zemřelo kvůli hladu, kolapsu, násilí, nemocem a tak dále.

Dobrá zpráva?

Zatímco se Pentagon se soustředil na vývoj helikoptér pro gaye a transgender vojáky, Rusko zkonstruovalo a vyzkoušelo vysoce efektivní, high-tech systémy nosičů jako jsou hypersonické střely a pokročilé ICBM.

Zatímco američtí zákonodárci vymýšlejí další a další sankce, Rusko letos shrábne rekordní zisky z prodeje energetických surovin, a zároveň přesvědčí mnoho zemí celého světa, aby nakupovaly energie za rubly místo dolaru. Důsledky budou nepředstavitelné. Už začínají být. Už jsou.

Je docela možné, že americké impérium ponořené do korupce, pedofilie, kriminality a socialistického šílenství už vlastně skončilo. Zbývá jen sledovat, jak se sebeupálení Spojených států amerických každým dnem zrychluje. Může se stát, že už před koncem tohoto roku budou americká města v plamenech kvůli potravinovým nepokojům. Může se stát, že budeme svědky prvních kapitol povstání nebo občanské války (případně prvků obojího). 

K dosud blahobytnému Západu se rychle blíží přízrak dosud nepředstavitelné katastrofy: hladovění. A byly to především stupidní ekonomické sankce proti Rusku, které iniciovaly celou katastrofickou řetězovou reakci, která může vést k pádu Ameriky, jak ji známe. Vyvstává tak ale současně napohled šílená otázka, zda nakonec „reboot“ není jediným způsobem, jak všechno zachránit. Jak obnovit křesťanské hodnoty, na nichž byla Amerika původně založena. 

Jak píše Michael Snyder: „Konec civilizace, jak ho známe, se blíží – a to je vlastně dobrá zpráva “.

Prorocké? Dozvíme se nejspíše již brzy.

https://bit.ly/37MhoVZ

sdíletj na

4.2 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Capry
26. 4. 2022 20:48

Naši hlupci tupci nás přivinuli k americe tak,že se potopíme s ní.

ladik
27. 4. 2022 08:07
Odpovědět  Capry

Netuší, že je to smrtící objetí.

janle57
26. 4. 2022 21:26

Pokud se prokáže,že do potopení Moskvy se angažovalo přímo NATO a jejich špionážní
letadlo,je to přímý útok na ruskou armádu a to Rusové pravděpodobně jen tak nenechají
bez povšimnutí,může se stát,že to odnese nějaká US letadlová loď ve Středomoří,kde
si ji najde nějaký ruský Zirkon,co se bude dít pak,ví jen Pán Bůh,ale nic hezkého to pro
nás v Evropě určitě nebude !!

Dvořák
26. 4. 2022 22:51
Odpovědět  janle57

No, já bych za to vinil kapitána. Pokud je pravda, že měli vypnuté veškeré radary a elektronickou ochranu, tak je to jednoznačně jeho chyba. Při takovéto akci přece musí mít v činnosti veškerá ochranná zařízení. Alespoň na jejich videích to je vidět. Každopádně to je ostuda jak Brno. Ještě že to Brno není tak velké.

Pozor
26. 4. 2022 22:55

No moc neverím, že Rusko priamo zaútočí na vojenský arzenál SŠA. Dokonca Rusko má problém aj s Ukrajinou, koľko rečí o tom ak Ukrajina zaútočí na Ruské územie a čuduj sa svete, skoro každý deň Ukrajina útočí na Rusko a Rusko takmer nič o ničení riadiacich centier v Kyjeve neplní. Takže mám pochybnosti o tom či Rusko uskutoční odvetu na arzenál SŠA alebo krajín NATO.

All
27. 4. 2022 09:11

S blbcama ve vládě a hujerama co je volí se potopit nemusíme,rusové vědí,že je u nás stále dost lidí,co myslí vlastní hlavou.Ovšem kdybych bydlel v praze,tak bych se raději rychle odstěhoval,toto město nemá budoucnost a už vůbec ne s magory fialové černé packy.

Milan ze Zahrady Čech
27. 4. 2022 10:47

O potopení Moskvy lze vážně diskutovat až tehdy, až bude vysvětleno, proč nebyl křižník jištěný ozbrojeným konvojem. Do té doby jsou jakékoliv úvahy pouze mnohovektorovými konspiracemi – po mém bla… bla.. bla…; mlácením prázdné slámy. Stejně tak dobře totiž mohlo jít jak o promyšlený tah Kremlu – myšlení do vejvrtky a ještě za dva rohy, jako o akci ruské páté kolony v součinnostii s CIA a MI-6. Ale ono to časem vypluje, protože Qui bono? Ne krátkodobě, ale v konečném výsledku.