nezařazené

Poslední schůzka politiků před III. světovou válkou? Co bude dál?

Pokud ti blázni budou nadále nekontrolovaně pumpovat kyjevskému režimu ty nejnebezpečnější zbraně, pak dříve nebo později naše vojenská ofenzíva dosáhne jiné úrovně. Pokud k tomu dojde nebudou, už žádné hranice, a válka se nekontrolovatelně rozšíří na další země! Těmito slovy varoval včera Dimitrij Medveděv, jeden z Putinových nejmocnějších mužů Ruska, západní veřejnost před důsledky činnosti jejích politiků. Den před tím ruské rakety Kalibr ukázaly, jak snadno Rusko dokáže vyřadit z provozu 4 velké tepelné elektrárny. Rakety mířily naschvál na trafostanice, a ne na turbíny, které se nedají rychle opravit. 4 rakety, které zničily transformátory vypálila jediná malá loď ruské flotily z Černého moře. Byla to dokonalá ukázka ruských vojenských schopností a možností, jak vést skutečnou válku, a ne tzv. zvláštní operaci. 

Včerejší nečekané varování Dimitrije Medveděva před začátkem III. světové války bylo reakcí na plán, který 13. září jménem ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského představil vybraným západním politikům bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen. Podle plánu má být Ukrajina “po zuby vyzbrojena nejmodernějšími zbraněmi, technologiemi a má dostat ty nejlepší zpravodajské prostředky”, a má se přetvořit v trvalou baštu Západu proti Rusku, a má dostat bezpečnostní záruky, že pokud by byla ohrožena její existence v důsledku její proti ruské politiky a války, Západ (NATO) vstoupí do války. Podle plánu Rasmussen-Zelensky se odmítají jakékoli dohody mírové dohody s Ruskem, které by zahrnovaly odzbrojení, a nebo neutralizaci Ukrajiny, výměnou za mír. 

Rusko plán pochopilo, jako pokus Západu, vést prostřednictvím Ukrajiny proti Rusku trvalou válku, a nebo jako pokus pomocí falešných mírových smluv a slibů vybudovat z Ukrajiny údernou pěst NATO proti Rusku, která nebude součástí NATO, a nebude se na ni vztahovat článek 5 o kolektivní obraně, a to proto, aby Ukrajina mohla Rusko samostatně napadat, a měla při těchto útocích jistotu, že když začne prohrávat, NATO jí přijde na pomoc. Rusko dostalo lekci z rozpadu SSSR, kdy se ukázalo, že sliby o nerozšiřování NATO byly určeny jen k oklamání soupeře, a podle Medveděva nehodlá chybu opakovat, a to i za cenu III. světové války. 

Podle ruského i amerického tisku vzbudila současné ofenzíva Ukrajiny u Charkova mezi některými západními politiky šok, a strach z toho, že by válka eskalovala. Podle těchto zpráv se tito politici obávají zejména dvou scénářů – velkého vítězství Ruska, a nebo velkého vítězství Ukrajiny. Velké vítězství Ukrajiny by podle nich vedlo k naprostému rozvratu zásobování světa energiemi a surovinami, a zejména Evropa by utrpěla závratné ekonomické škody. V důsledku tohoto scénáře, by se světová hegemonie Číny a Asie stala neodvratnou a rychle dosaženou.  

Není proto náhodou, že se diplomatické kanály mezi Ruskem a Západem v posledních hodinách, po měsících ticha opět nastartovaly, a hlavní oponenti jestřábů NATO – Macron a Scholz hovořili opatrně telefonicky s Putinem. Oba politici si zřejmě uvědomují, že trvalá ztráta ruských surovin a energií znamená sociální bouře v Evropě a úplný zánik evropského průmyslu.

Evidentně i jestřáby se činili. Jak už bývá evropským folklórem před důležitými volbami v zemích EU, kde hrozí odklon od jestřábí politiky – objeví se zaručená kompra, že ta či ona partaj, či politik jsou placeni z Ruska. Tak jako se loni před českými volbami objevily Pandora Papers proti Babišovi, tak jako se v Rakousku zjevila aféra Strache, která skončila před lety pádem vlády, a před pár dny odsouzením dodavatele tehdejších kompromitujících videí Juliana Hessenthalera na několik let vězení, neboť se zjistilo, že nešlo o žádného oznamovatele korupce, ale o mimořádně mazaného a zdatného dealera kokainu. Tak se nyní před klíčovými italskými volbami objevili nové Italia Papers, které mají dokazovat propojení italských odpůrců EU, migrace a zelené politiky s Ruskem, a hlavně jejich vyplácení stovkami milionů EUR z Ruských bank. 

Obdobně se jestřábi zřejmě činili včera i na Kavkaze. Ázerbájdžán předevčírem v noci eskaloval napjatou situaci v Náhorním Karabachu a zahájil masivní palbu na slabší Arménské jednotky na linii příměří sjednaného Ruskem po poslední válce. Ruská vojska v Arménii byla uvedena do stavu pohotovosti, a Rusko na žádost Arménie zahájilo jednání o klidu zbraní s Arménií. Jakmile k eskalaci došlo, česká média spustila svůj kolovrátek o upadajícím vlivu Ruska v oblasti. A Brusel, ze kterého mají na Kavkaze všichni legraci, nabídl zprostředkování příměří, které už bylo Ruskem ráno zprostředkováno. Jak se bude situace v oblasti vyvíjet je diskutabilní – Arménii podporují Rusko a Irán, Ázerbájdžán podporuje Turecko, ale do situace se snaží zamíchat USA a samozřejmě Brusel. (Viz také 1,) 

Co je na konflikt o Náhorní Karabach podivné je, že vypuknul nějakou podivnou náhodou zrovna v době, kdy (dnes) do oblasti míří na svou první zahraniční cestu po COVID – 19 čínský prezident Xi!

Podle japonských analýz Xi svou cestou těsně před sjezdem KS-Číny do Kazachstánu demonstruje ani ne tak svou a čínskou podporu Rusku a Putinovi, která je zřejmá a bude okázalá,  ale ukazuje západním jestřábům, kteří se uplynulá léta snažili zařídit, aby měl na sjezdu problémy, a aby byl svržen pro-korupční klikou, že před sjezdem, je už tak silný, že se nemusí ničeho bát. 

V Samarkandu budou Xi a Putin demonstrovat vznik nové aliance proti Západu. K Indii, Číně, Rusku a čtyřem postsovětským republikám střední Asie (Kazachstán, Uzbekistán, Tádžikistán a Kyrgyzstán)  přibude za pár dní nový člen Irán. Rusku se tak otevírá poprvé v dějinách obchodní cesta do Asie před Iránské území a Perský záliv. Přes toto území mají díky čínským investicím proudit nejprve vlaky a později dokonce lodě nově zbudovaným kanálem, který má Perský záliv propojit přes Kaspické moře a řeku Volhu s Baltským mořem.

Podle JaponcůPutinův světonázor, který staví Západ jako upadající koalici ovládanou USA, která má za cíl spoutat – nebo dokonce zničit – Rusko, se shoduje s názorem Si Ťin-pchinga, který Čínu představuje jako alternativu k uspořádání po druhé světové válce vedeným USA.

(Vtip Číno-komunistů: Američan říká: Proč se Čína více nesnaží, aby pomohla uhasit oheň? Zdroj vtipu)

Světoví analytici si povšimli, že v době sílící hospodářské krize, budou Rusko, Čína, Irán a Indie a země střední Asie uzavírat obrovské obchodní a investiční smlouvy. Jak poznamenali Japonští analytici – Rusko a Čína se chystají propojit svá území novými plynovody, které budou brzy přepravovat 50 miliard m3 plynu ročně. Se stávajícími propojeními tak Rusko začne Číně dodávat 2/3 plynu, který dodávalo Evropě. Další plynu si smluvně před pár dny zajistilo ze Sachalinu Japonsko, a ani Indie a další země Asie nehodlají v nákupech ruského plynu zaspat. EU už nebude muset bojkotovat ruský plyn, protože pofrčí trubkami na východ. 

Putin včera, aby demonstroval vynikající vztahy s Pekingem vyslal do Číny nového velvyslance, a to ve vysoké pozici, zástupce ministra zahraničí. Číňané Putinův skvělý diplomatický tah ocenili. Podle Číny jsou viníkem války na Ukrajině USA (vtip), a Čína podporuje mírové řešení. (Ovšem takové, které vyhovuje Rusku)

Hlavním poselstvím schůzky Putin – Xi je jasné sdělení Západu – držíme spolu, dejte si pozor. Čína ví, že po případném pádu Ruska by byla další na řadě. To činí Rusko ekonomicky neporazitelným a Čínu nenapadnutelnou, do doby než za pár let, překoná vojenské schopnosti USA.

Svět se tak díky plánu Zelenský-Rassmusen dostal na pokraj třetí světové války. Rusko se cítí s Čínou v zádech a s Indií a Iránem po boku natolik silné, že nebude tolerovat žádné pokusy o vytvoření válečnické Ukrajiny, která má za EURA a Dolary trvale ohrožovat, a napadat Rusko, dokud se nerozpadne. Proto Medveděv jasně pohrozil Západu, že v případě nutnosti, Rusko zahájí skutečnou válku. Že tedy cíle odzbrojení Ukrajiny bude dosaženo buď politicky, nebo ekonomicky a nebo vojensky. Poslední vývoj ukazuje, že Putin dával minulý týden přednost ekonomickému vítězství ve válce. Plán Zelenský-Rassmusen je možná posledním pokusem jestřábů v NATO vývoj zvrátit. 

Bruselu, Washingtonu, a Kyjevu se za jediný rok s pomocí fialové kliky z Prahy podařilo spojit světovou surovinou banku (Rusko) se světovou továrnou (Čína), a k tomu sehnali do jednoho stáda ještě Indii, Irán a další země. Teď bude na Západě několika letá ekonomická krize, bída a nezaměstnanost, a občané Záapdu se budou koukat, jak díky levným energiím Nová Aliance ze Samarkandu vzkvétá. Indie před pár dny nedodržela dohody o klimatu a suspendovala uzavření uhelných elektráren. Indie a Rusko s podporou Číny už loni zablokovaly v Radě bezpečnosti pokus o rozšíření tzv. klimatické agendy USA – viz vtip: 

Ze vtipu krásně pochopíte, jak Bruselský zelený úděl spojuje všechny obyvatele planety proti EU a USA, a pod vedení Číny, Ruska a Indie! Už teď se díky zelené bruselské politice nedoplatíme elektřiny, zavírají se továrny a máme se masivně zadlužit. Není možné, aby EU měla drahé energie a prosperovala, když zbytek světa má levné energie. Není možné vést válku, když cenu elektřiny už nedokáže nikdo platit. Výrobky vyrobené díky takto drahé elektřině si přeci nikdo nekoupí! Jediné řešení, které v Bruselu zatím vymysleli je Rasmussen-Zelenského plán na nekonečnou válku proti Rusku, a tisknutí nekrytých miliard na úhradu cen elektřiny a plynu, které vyvolá jen děsivou inflaci a státní bankroty! Tak snad to společně nějak přežijeme. 

Jsou 03.06 a já Vám všem děkuji za pomoc, podporu a dary. Bez Vaší pomoci by Gargamelovy analýzy nevznikaly. V neděli budu od 12 hodin na náměstí TGM v Plzni. Dva mí známí tam pořádá akci proti drahotě. Pokud mi neselže hlas, tak mne i uslyšíte.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.
https://bit.ly/3LgsotO

sdílet na

18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Masunta
14. 9. 2022 18:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Globalistika. Pozor na ta ošidná slovíčka. Ázerbájdžán je mírumilovný unitární stát, ale ne tak dost velký, aby dokázal odolat žralokům jako je Turecko. Tureko, které aby vzniklo Velké Turecko, by muselo by obsafit N. Karabach – potažmo Arménii, prostřednictvím manipulovatelného Ázerbájdžánu, kterému dodává zbraně. Rusko tam dělalo mírovou hráz, ale bylo donuceno svá vojska stáhnout na Ukrajinu. Proto, podobně jako v Sýrii, Turecko vystrkuje své fašistické růžky. Toto není má vymyšlenost, to je globalistické směřování Turecka, mimo pochybnost – aby se stalo světovou velmocí. Ázerbájdžán je ve svém snažení osamocen a příliš sláb, aby dokázal Turecku vzdorovat.

Helena
15. 9. 2022 07:38
Odpovědět  Masunta

Azerbajdžán je muslimský, Arménie křesťanská. Turecko muslimské. Kurdové křesťani. Také ti co byli v Iráku na misích, říkali, že spolehliví průvodci byli pouze Kurdové.

Masunta
15. 9. 2022 10:15
Odpovědět  Helena

Kurdové: Většinou islám (převažuje sunnitský, ale také ší’itský a súfismus) s menšinami ateistů, agnostiků, jezídů, zoroastriánů, křesťanů a židů

ijn
14. 9. 2022 19:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Systematickým ničení vojenské a energetické infrastruktury dojde nakonec ke zhroucení Ukrajiny, která potáhne do ekonomické propasti celý Západ. Je pravděpodobné, že přes zimu se totálně zhroutí zásobování energiemi a potravinami, a není proto vyloučeno, že dojde k radikalizaci a lidovému odporu proti Zelenského juntě.

Ladislav
14. 9. 2022 20:50
Odpovědět  ijn

💤Ja tušil, že má Rusko něco za lubem. Ono by se zničehonic nestáhlo. Brzo začne v Banderstánu šrumec!

Lev Prch
14. 9. 2022 21:11
Odpovědět  Ladislav

🎯💯👍👍👍👍🙋

Teuton
14. 9. 2022 19:34
Ohodnotit příspěvek :
     

“Za všechno můžou karibští piráti a cizí agenti z Vrbětína a Kozomína,” zvučným hlasem své okolí informoval podpraporčík Michal Čoudelka, náčelník BIS, Bezpečnostní informační služby, a svým asistentem, strážmistrem Honiptáčkem, si do konečníku nechal naložit další lopatu koksu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Misa z Moravy
14. 9. 2022 20:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Medvěd perlí čím dál více, dřív byl normální, asi je to bláznění nakažlivé. Nebo se chystá vystřídat Puťku.

Lev Prch
14. 9. 2022 21:12
Odpovědět  Misa z Moravy

Kdo je Puťka?Tvoje Máňa?

jar
14. 9. 2022 20:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Erdogan je vyčůránek,který potřebuje hrabat a nahrabat.Podobně se chová i polská elita,která není schopna tvořivě pracovat,jen stále vyřvávat dokola dejte,plaťte,živte nás všichni abychom se mohli válet.Evropská multikulti sebranka spolu s USA už došla na samý konec a vše se hroutí,rozpadá. Rusku stačí ještě počkat,až se to stane,pak taky konečně zlikvidují i ty vlastní škůdce doma.Ruské olízavače západu co uprchli ze země,sám západ nyní posílá zpět,aby co nejvíce, spolu s pátou kolonou škodili,způsobili převrat a rozvrat ruska zevnitř. Pokud rusko vše ustojí a zvládne,dokončí denacifikaci ukrajiny,pak se postupně sesype i EU a USA. Potom bude čas konečně očistit i rusko od kolaborantů,poskoků západních páníčků,dědictví po gorbačovovi a jelcinovi.Nastanou lepší časy a i my tady si nachvíli vydechneme.Budeme muset tolik toho napravovat,co se poničilo,rozkradlo,a vrátil se zmateným ovcím rozum,těžké ale zvládnutelné.

Pavel z Moravy
15. 9. 2022 09:57
Odpovědět  jar

Všechno říkáte správně, ale nevím jestli s těmito generacemi mladých, kteří jsou jen přilepeni na mobilu a počítači bez vlastního myšlení se můžete dočkat toho zvládnutí situace. Chcete mi říci, že všichni ti operátoři a jejich šéfíci, kteří žijí z přeprodávání věcí půjdou skutečně pracovat a budovat ekonomiku? Myslím, že ne a že to tu úplně klekne. Ale třeba se mýlím a budu příjemně překvapen.

Pavel
15. 9. 2022 14:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ono je to možná donutí.Pokud ušáci dodají “ukrům” další rakety z doletem do Ruska nezbude Rusům nic jiného než začít sundávat satelity včetně Starlinku. S vypnutím internetu mohou čumět do těch svých “ajfonů” do “aleluje” a nic nevyčumí. Nakonec je snad nouze tak jako Dalibora donutí i přemýšlet o tom jak přežít a budou muset začít makat!.

Albi
14. 9. 2022 21:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Včrejší pohled na “vítěznou protiofenzívu” z opačné strany. Přečtěte si hlavně druhou část článku.

Během tří dnů naše jednotky provedly operaci na stažení a organizaci přesunu skupiny vojsk Izjum-Balakleja na území DLR. 

K zakrytí skutečných záměrů byla provedena řada diverzních a demonstračních akcí, které měly naznačit skutečné jednání vojsk. Aby se minimalizovaly škody na ruských jednotkách, byly proti nepříteli vedeny těžké palebné údery letadly, raketovými silami a dělostřelectvem.

Jen za tyto tři dny bylo zničeno více než dva tisíce ukrajinských a zahraničních bojovníků a přes 100 jednotek obrněné techniky a dělostřelectva. Podle renomovaného vojenského analytika K. Sivkova byly diverzní manévry provedeny s cílem “vytáhnout úderné síly OSU z opevněných oblastí

…….. byla vytvořena iluze, že naše obrana v tomto směru je slabá, a údajně neexistovaly žádné informace o přípravách na ofenzívu. Nepřítel byl uveden v omyl, pokud jde o umístění a činnost našich jednotek,” poznamenal expert. “.

https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2022/09/hostina-v-kyjevskem-stylu.html

Je to delší a tady miálo místa, ale stojí za to si přečíst až do konce.

Lev Prch
14. 9. 2022 21:16
Odpovědět  Albi

Záchod pořád věří, že se bude radovat jako poslední,ale všeho do času, ještě je předčasné platit účet bez hostinského….

josef
14. 9. 2022 22:21
Odpovědět  Albi

No a až budou mít cukrouše na place použít na husto termobarickou munici. Prostor 30 x 50 km se dá celkem spolehlivě pokrýt klasickým dělostřelectvem ! Cvak a myšička je v pasti !

Masunta
15. 9. 2022 10:45
Odpovědět  Albi

V Chersonskej oblasti bola zničená veľká skupina ukrajinskej morskej pechotyVojensko-civilná správa Chersonskej oblasti nepotvrdila údaje o vylodení Ozbrojených síl Ukrajiny v Nikolajevskej oblasti v oblasti Železného prístavu na pobreží Čierneho mora.
Informovala o tom agentúra TASS s odvolaním sa na vyhlásenie zástupcu šéfa regiónu Kirilla Stremousova.
„Teraz som v oblasti Železného prístavu. Zatiaľ nepotvrdzujeme,“ odpovedal na otázku agentúry.
Stremousov tiež informoval, že spojenecké sily odrazili dnes ráno, 15. septembra, útok pri vylodení Ozbrojených síl Ukrajiny zo strany Kinburnskej kosy z Čierneho mora.
Túto informáciu potvrdzuje množstvo ďalších zdrojov. Skupina ukrajinských diverzantov sa pokúsila pristáť na Kinburnskej kose, čo je 45-kilometrový úsek zeme nachádzajúci sa v Chersonskej oblasti medzi ústím rieky Dneper-Bug a Čiernym morom.
Ukrajinskí militanti, ktorí tam dorazili na 5 motorových člnoch, boli prepadnutí. Strelci a národná garda zasypali nepriateľa paľbou, čím ho „krvavo privítali“. Bolo zlikvidovaných okolo 120 ukronacistov.

Gales
15. 9. 2022 13:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Putinovi už nezbude nic jiného,než ukončit trápení ukroušů dobýt co dobýt zamýšlí,uzavřít hranice a nechat Ukrajinu ,,vyhnít”.

Mizuna
18. 9. 2022 22:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud ti blázni budou nadále nekontrolovaně pumpovat kyjevskému režimu ty nejnebezpečnější zbraně, tak dostane každý podle zásluh! 🤣