Poslední sbohem

Italská policie salutuje při přejezdu kolony vojenských nákladních vozidel, které přepravovaly mrtvé.

Počet úmrtí na COVID-19 v Itálii 29. března překročil 10 000 lidí.

Díky z Itálie

Poděkování z Itálie za ruskou pomoc od italského zpěváka Enzo Ghinazzi – Pupa.

Ve zkratce:
Chci poděkovat ruským přátelům a bratrům za ohromnou pomoc, kterou vy poskytujete mé Itálii, a nám Italům v této složité době. Věřil jsem, že nás ruští bratři neopustí v neštěstí.
Díky od Pupa, a díky od celé Itálie.

https://bit.ly/2WN2UNI
https://bit.ly/2QUs1dy

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
29. 3. 2020 17:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Prima..?

Administrátor
29. 3. 2020 18:24
Ohodnotit příspěvek :
     

VIDEO: Ruští lékaři zahájili práci v penzionech pro seniory v italském Bergamu
https://youtu.be/ANWHVWIKNFw
Ruští vojáci spolu s italskými mediky ve čtvrtek začali práci v penzionech pro seniory v italském Bergamu. Nacházejí se v nich nakažení koronavirovou infekcí (COVID-2019).

Rusové zamířili do epicentra nákazy

Vojáci prohlédli čtyři medicínské penziony a naznačili plán protiepidemických opatření v boji se šířením nemoci mezi nájemníky. „Chybí nám personál, medici, asistenti a prostředky individuální ochrany v boji s touto nemocí,“ řekl ředitel medicínského zařízení Fabrizio Lazzarini. Poděkoval ruským specialistům za pomoc. Od 27. března ruští vojenští lékaři pokračují v dalších penzionech Bergama. 22 jednotek speciální techniky míří do Lombardie, kde budou pomáhat v boji proti šíření koronaviru. Ve Florencii konvoj udělal první zastávku, kde vojáci dotankovali a zkontrolovali techniku. Konečným cílem bylo jedno z nejvíce postižených italských měst Bergamo, kde ruští specialisté už aktivně začali pracovat.

Pomáhají i Číňané

Dříve vedoucí druhé skupiny čínských odborníků v oblasti epidemiologie, kteří pomáhají v Itálii, výkonný viceprezident První kliniky při Čeťiangské lékařské univerzitě, Qiu Yunqing, uvedl, že nárůst počtu infikovaných koronavirem v Itálii svědčí o tom, že zdroj infekce nebyl nalezen. Podle jeho slov je to největší problém. Kromě toho je zde nedostatek potřeb a zdravotnického personálu pro testování. Také mnoho lidí nebylo testováno na koronavirus. Podle lékaře neexistuje dostatečná kontrola nad nemocnými pacienty, kteří nadále infikují ostatní. Rovněž zdůraznil, že je nutné identifikovat všechny nakažené lidi a izolovat je, aby se zabránilo šíření viru.

Administrátor
29. 3. 2020 19:33
Odpovědět  Janinna

hyeny nezastaví ani lidská tragédie, smrt, neštěstí…. prostě nic.
Koronašmejdi. Místo drahé dezinfekce poslali vodu
https://tv.idnes.cz/domaci/misto-dezinfekce-na-ruce-poslat-obycejna-voda.V200329_104915_idnestv_heli