nezařazené

Poslední šance odvrátit lednový krach! – Manifestace 26. 11. 2022 Letenská pláň

Srdečně zdravíme!

Určitě nikoho z nás nenechává klidným, jak neúměrně rostou ceny elektřiny, plynu a potravin. Dokonce reálně hrozí úplný nedostatek energií. 
Hrozí, že v lednu celá řada podniků zavře své provozy a jejich výroba už nebude obnovena. Lidé přijdou o práci a svůj příjem. Hrozí nám nedostatek všeho. 
Hrozí nám velmi chladná zima. A přitom vláda nečiní patřičné kroky. 
Kde je jádro problému? Jaké je řešení? 


Je za minutu dvanáct!
Máme poslední šanci tento hrozivý scénář změnit. Apelujeme na Vás. Přijďte spolu se svými přáteli v sobotu 26. listopadu ve 14:00 hodin na Letenskou pláň v Praze.
Dozvíte se proveditelné, efektivní řešení pro naše aktuální palčivé problémy. Na Letné představíme cestu k bezpečnému životu pro naše rodiny, pro každého z nás.


Oslovme nejméně pět lidí ve svém okolí
Přijďte v co největším počtu, společně dáme naší vládě požadavek na okamžité řešení vysokých cen energie a potravin, vysokou inflaci a další oblasti, které nás trápí. 
Zveřejníme jasné kroky, které naše vláda musí učinit, aby odvrátila likvidaci našeho hospodářství.

Prosíme, přepošlete tento e-mail dalším a pozvěte co nejvíce lidí ze svého okolí.
Sledujte stránku www.narodniradaobnovy.cz  a sdílejte pozvánku na stránce www.narodniradaobnovy.cz/manifestace .


Manifestace na Letenské pláni, již tuto sobotu 26. 11. 2022 ve 14 hodin. 
Po hodinovém programu Vás čeká také hudební program, abychom posílili naší soudržnost.


Odvraťme společně hrozící katastrofu!


Děkujeme za nás všechny.

Národní rada obnovy
NarodniRadaObnovy.cz


Transparentní účet: 6084472319/0800 Hnutí PES

Zaplní se Letná po 33 letech? Zvyšme tlak na vládu, vyzývá Národní rada obnovy

Nespokojenost s pětikoaliční vládou sílí a stále častější jsou i demonstrace. Aktivista a předseda spolku Národní rada obnovy Jiří Havel svolává jednu takovou na 26. listopad na Letenskou pláň. Má jít o symboliku – pražská Letná se má zaplnit znovu po 33 letech! Pořadatelé počítají s tím, že účast bude největší ze všech letošních podzimních protivládních akcí. Shromáždit by se mělo okolo 200 tisíc lidí.

»Přesně před 33 lety (26. 11. 1989) se shromáždil milion Čechů, Moravanů, Slezanů a Slováků na Letné za změnu režimu. Teď, opět na Letné spojíme naše síly,« uvedl Havel v dnešní tiskové zprávě, kterou zaslal »vlasteneckým médiím« a tudíž i redakci iportaL24.cz. Naše země podle něj potřebuje konkrétní kroky a řešení. »Drastické zvyšování cen energie vede naší zemi do ekonomické krize obrovských rozměrů. Naše vláda doposud neoznámila žádné konkrétní kroky vedoucí k zabránění tomuto stavu. Nezaložila ani expertní týmy a krizový štáb k okamžitému řešení této situace. Jako občané a odborníci s mnohaletými zkušenostmi  již dlouhou dobu upozorňujeme na tuto postupně eskalující situaci a nyní jsme se rozhodli jednat. Máme připravené řešení vedoucí k okamžitému snížení cen energie, aby nedošlo k ekonomickému ohrožení našeho hospodářství,« připojil Havel.

https://youtube.com/watch?v=vuMhDzZoBgE%3Ffeature%3Doembed

Varuje, že jestli vláda Petra Fialy (ODS) nebude tuto situaci ihned řešit, dojde již v prvním čtvrtletí příštího roku k vlně uzavírání průmyslových podniků a mnoho živnostníků uzavře své provozy, čímž dojde k masivní nezaměstnanosti, a to způsobí destrukční dominový efekt ve všech oblastech našeho života. »Mnohé domácnosti již dostaly nové předpisy plateb za energie, které likvidují jejich životy. Tak vysoké ceny nejsou schopni hradit ze svých měsíčních příjmů. Tím zároveň dochází k pocitům existenčního ohrožení a následným velkým psychickým problémům našich občanů. Vláda má tyto problémy občanů okamžitě řešit. Protože tak nečiní, rozhodli jsme se na tuto situaci opět upozornit akcí 26. 11. 2022 od 14 hodin na Letenské pláni, a tím na ni zvýšit tlak. Na akci oznámíme konkrétní kroky, které mají naši občané, živnostníci a podnikatelé udělat, aby došlo k okamžité nápravě tohoto stavu,« dodal Havel v tiskové zprávě.

Na Letenské pláni mají vystoupit mj. odborníci z Národní rady obnovy, z nichž se většina účastnila již předchozích demonstrací pod hlavičkou Česká republika na 1. místě na pražském Václavském náměstí. Ty v září Havel pořádal ještě s dalším aktivistou Ladislavem Vrábelem, nyní jde každý svou cestou, ovšem oba upozorňují, že se jejich akce prolínají.

Všichni řečníci mají zároveň nabídnout řešení současné krize. Jaké dopady na ekonomiku mají vysoké ceny energie a jak je snížit, se pokusí nastínit experti na energetiku Vladimír Štěpán a Ivan Noveský, jak snížit ceny potravin a zmenšit dopady krize na zemědělství a potravinářství, naznačí někdejší prezident Agrární komory ČR Zdeněk Jandejsek, a otázku, zda je zajištěna bezpečnost státu, rozebere expert na obranu, vojenský analytik Martin Koller. Promluví i mediální expert Petr Bohuš nebo Jan Skalický, odborník na dopravu, vodohospodářství a územní rozvoj, jejž bude následovat další vodohospodářský expert Radek Novotný, který účastníkům manifestace prozradí »drsnou pravdu o české vodě« – proč nám už nepatří a jak snížit nárůst její ceny. Tentokrát budou hosty i doktoři z Paralelní lékařské komory, kteří budou bít na poplach ve sféře zdravotní péče a s tím souvisejícími cenami léků. Prostor dostanou rovněž zástupci nejvíce ohrožených skupin (svobodné matky, důchodci, podnikatelé a další…) či hosté ze Slovenska.

Z celé akce pak bude i konkrétní výstup. »Abychom se tam jenom nesešli a neřekli si, že něco chceme změnit. Ale aby tam zaznělo, jak jsme toho schopni dosáhnout a zároveň podle toho postupu pokračovali,« prozradil v nedávném rozhovoru pro iportaL24.cz Havel. Překvapením, které zatím pořadatelé nechávají zahalené rouškou tajemství, bude následný hudební zážitek.

Zářijových demonstrací na Václavském náměstí se podle jejich organizátorů účastnilo přes 100 tisíc lidí. Nyní plánuje Národní rada obnovy, navzdory horšícímu se počasí, ještě vyšší cifry…

sdílet na

80 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Mirka
22. 11. 2022 18:01
Ohodnotit příspěvek :
     

natahuju traumu, aby ludia zabudli na povinne opichavacky; kandelaber by nemal minut kazdeho co prilozili ruku. dufam, ze bez likvidacie riadiacich struktur sa odveta nezaobide

Jan
22. 11. 2022 18:48
Odpovědět  Mirka

Dva opichanci v mem okoli ted trpi nejakou chripkou. U jednoho byl pozitivni test na Covid u druheho ne. Mam hruzu z toho, ze se vyplni predpovedi prof. Montaigniera, ze za par let budou opichanci na prkne. Tento profesor dostal za objeveni HIV viru Nobelovku a durazne varoval pred ockovanim nevyzkousenou experimentalni mRNA latkou, ktere nespravne rikaji vakcina.

Trubkar
22. 11. 2022 19:29
Odpovědět  Jan

akurat mala drbnost, ani HIV ani virus neexistuju

Jan
23. 11. 2022 11:46
Odpovědět  Trubkar

Mylite se, Americane si vyzadali vzorky a sekvence HIV viru jsou zabudovany v Covidu, proto lide po ockovani maji pozitivni test na HIV. Zejmena v Australii, kde to zkouseli prvni.

Ratus
23. 11. 2022 18:34
Odpovědět  Trubkar

Uved’te zdroj ze kterého tuto informaci čerpáte.Jinak je to jen stejný výkřik
že je Země placatá.

Gene
23. 11. 2022 11:07
Odpovědět  Jan

Jane, i ti neopichani maji chripku. A tahne se tydny. Ta tu byla a bude.

Jan
23. 11. 2022 16:18
Odpovědět  Gene

Nevis, ze ockovani snizuje imunitu a ze ty sracky co pichaji do lidi je pred nicim nechrani, ale nici? Ja ockovany nejsem a zadny covid jsem nedostal. V okoli ho maji jen ockovani.
Tady se podivej:
https://nastub.cz/w/6gAvh3vPsVei7PKSav6uoJ?title=0&warningTitle=0&start=7m10s

Gene
24. 11. 2022 02:47
Odpovědět  Jan

Kamosi, tchan, neockovani a stejne prosli covidem a chripkou. Jsem take proti ockovani, ale nebudu tvrdit ze na ty neockovane se chripka a covid nechytaji.

Jan
23. 11. 2022 18:13
Odpovědět  Gene
Jan
23. 11. 2022 16:14
Odpovědět  Jan
sergej
23. 11. 2022 20:40
Odpovědět  Jan

Zajímavé je že efektivně najeli jen na zbylé 2% bílých.asi je nejlépe zpracovali intitucionálním a průmyslovým rasizmem. S vydlabanými formanty ze školastiky úžer trha mamona zmar, devast, beznaděj.
https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

Jan
23. 11. 2022 16:51
Odpovědět  Jan

K doplneni co se deje. Krev opichancu neni vhodna pro transfuze, srazi se. Chteji ted krev neopichancu:
https://www.badatel.net/krvne-banky-neockovanych-spoznajte-rastuce-hnutie-za-ciste-krvne-transfuzie/

Helena
23. 11. 2022 06:58
Odpovědět  Mirka

Samozřejmě demonstrace je nutná, aby si lidé tam uvědomili, že nejsou sami se svými názory, aby si uvědomili svoji sílu. Tak pojďme a ukažme těm zmrdům, že nás je víc. Velké díky všem, kteří se tam s námi sejdou. D í k y !!

Ratus
23. 11. 2022 18:42
Odpovědět  Helena

Uvažuji,že pojedu.Mám to dost daleko.Pokud by se chtěl z okolí někdo přidat
můžem si dát sraz v OL.Rád 3-4 lidi vezmu.

janle57
23. 11. 2022 09:38
Odpovědět  Mirka

Pokud z téhle demonstrace nevzejde celostátní stávkový výbor,který organizačně
připraví celostátní stávku v dopravě a klíčových podnicích,nemají tyhle demonstrace
už dále žádný smysl,Fiala,Rakušan a ostatní vlastizrádci se sice v duchu klepou,ale
zatím je nic neohrožuje, a proto vesele tvrdí,že lidé mají právo demonstrovat třeba
každý den, s energiemi,cenami potravin a podporou Ukrajiny však nehodlají
v sebemenším nic udělat.

All
23. 11. 2022 12:37
Odpovědět  Mirka

0píchanci budou nemocní a budou nemocnět,samá to chcíplina a my zdraví na ně budeme robotovat ? Vše zašlo už příliš daleko,stačí jen sledovat novináře,většina z nich jsou už nyní váleční zločinci. Stopněme ten fašizmus smrtonošů.

Gene
23. 11. 2022 12:53
Odpovědět  All

Nebojte, ti nemocni nakazi ty neopichane, nakazlive nemoci budou o to vic mutovat, takze ti zdravi budou pracovat na vsechny.

M.Š.
22. 11. 2022 18:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Mám obavy,že si tento hloupý národ vezme za své uvedené skutečnosti.Je nutné dopadnout tvrdě na hubu,aby se něco mohlo změnit.

Pekos
22. 11. 2022 19:00
Odpovědět  M.Š.

Souhlasím s Vámi, ale mám obavy že by se tento hloupý národ ani po tom pádu na hubu neprobudil.

František Rýpal
22. 11. 2022 18:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Ty vaše slety jsou na ho….. Většina ovcí půjde naposled (to ještě neví, že je to opravdu naposled) nakoupit na vánoční trhy, ještě není tak zle, ještě letíme okolo 5.patra.Tentokrát to fakt nemůže být samet a doba ještě nedozrála.

Spam Bety
23. 11. 2022 15:17
Odpovědět  František Rýpal

Problém je, že Samet byl pečlivě připravený a to včetně médií, kde se všichni podpodšéfíci jen třásli
na vedoucí posty.

Jo Fa
23. 11. 2022 19:37
Odpovědět  František Rýpal

Možno to nebude samet a zabolí to, ale je to nutné spraviť čím skôr ! Na Vrábela sa nespoliehajte a majte pripravených ďalších čo budú pokračovať, Vrábela vám najskôr zatknú alebo na neho niečo našijú. Musíte byť na to pripravení /organizátori/ a hlavne nekomunikujte mobilmi a na sieťach. Rozšírte sieť organizátorov a príďte z termínom gen. stávky čo najskôr už na proteste, Slovákov nakopnite už teraz, pretože máme v podstate lekárov v štrajku /ktorí sú zaplatení pre pád vlády a výmenu zločincov/, treba to využiť proti nim a teraz by sa mali pridať pekári, učitelia, odbory-všetci a ďalší , zobrať si mesiac neplateného voľna a ide sa na to…
Nenechajte im čas na reakciu, treba konať hneď!!!

Jo Fa
24. 11. 2022 08:24
Odpovědět  Jo Fa

No včera som to písal a dnes to tu máte: https://cz24.news/ladislav-vrabel-neprijemne-sdeleni-video-cz-5-min/
Tak buď Vrábel nedostal peniaze od Havla, alebo niekoho uplatili a už to rozbíja. Hľadajte vinníka…

Jo Fa
24. 11. 2022 08:30
Odpovědět  Jo Fa

Chápete tú logiku? Ako sa môže Vrábel dištancovať od protestu? Tak bojuje za niečo alebo nie? Treba očistiť zrno od pliev..

Jan
22. 11. 2022 18:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Loutky USA u nas u moci se zodpovidaji anglosasum, ne lidu Ceska. Pracuji v jejich zajmu. Je jim jedno, zda zeme bude poskozena. Prokazali to navstevou Vystrcila na Tajwanu. Jeho predchudce v Senatu Kubera radsi umrel, nez aby tam jel. Skoncila pak Skoda auto v Cine. Ohromne prodeje Skody spravnim institucim i privatu skoncily. Ani zminka o tom v ceskych mediich. A cesti brouci pytlici si mysli, ze nic nebylo. Ale bylo a nastvali jste Cinu! I ta ma paky a sankce na nas trpasliky!
Demonstrace a hrdinske kecy a vyzvy na demonstracich vladou nehnou. Vysedi nepokoje a protesty jako Macron a Scholz. Nasi fasiste velezradci maji za ukol nase hospodarstvi zruinovat a tak jim ani generalni stavka vadit nebude, naopak! Nasili nema smysl. Jedine ohromne pokojne demostrace vsude budou vadit.
Co tedy? Nic a cekat, az jim vypadne bic z ruky a lidi se opravdu nastvou. Kdy to nastane? Az se jim zacne hroutit jistota, existence, nebudou mit penize na jidlo, na najem a exekutori je vyzenou bydlet na ulici. Mira nastvanosti pak muze vest ke zmenam. Ten proces bude pomaly. V USA uz leta se deji takove veci, predmesti velkomest jsou plna bezdomovcu a fetaku, zijicich mezi odpadky na ulicich a bivakujicich na chodnicich. Ti bezdomovci meli kdysi i baraky, ale nemohli je uz drzet, nemeli penize. Ted bydli ve stanu, ti lepsi v karavanu.
BIDEN ted vyjadril znepokojeni nad epidemii ozbrojeneho nasili v USA. Lide se vyzbrojili a nedaji se. Nebude stava pro jejich fara a to je prvni katastrofa.

Pekos
22. 11. 2022 19:42
Odpovědět  Jan

Nejsmutnější na tom všem je, že loutky u nás u moci se vůbec netajily, před volbama tím, že budou výhradně podporovat politiku Západu, ať je jakákoliv, tzn.že klidně pújdou proti vlastnímu národu. A jak je vidět, národu je to zcela u prdele.
Debilní Český volič, nevolič, musí dostat pořádně na frak, aby se mu trochu rozsvítilo.

Jan
23. 11. 2022 16:22
Odpovědět  Pekos

Nechci nikoho omlouvat, ale vymyvani mozku lidi lzemi a rusofobii, zamlcovani pravdy a pronasledovani tech, kdo rika lidem pravdu se deje od sametu. Nemuzete se proto lidem divit, jsou kondiciovani, preprogramovani, veri vsemu co jim media a politici liji do kedlubny. Procitnuti prijde, az budou lide ryt drzkou v zemi. Budou si muset sahnout na dno sve existence.

Jaris
22. 11. 2022 23:33
Odpovědět  Jan

Take si to myslim. Pokud se z demonstrace nestane revoluce a vlada nebude lidem potrestana, nic se nezmeni. Tecka. Sounalezitost na demonstraci je sice hezky pocit, ale nic bez fyzicke akce neresi. Petikolka NENI vlada, ale parta proamerickych a proEU lumpu, kteri patri v lepsim pripade za mrize.

Ratus
23. 11. 2022 18:49
Odpovědět  Jan

Možná nehnou,ale vždy je třeba nějak začít.Uvědomit si,že v to nejsme sami,že je nás
pořádný dav.A čím je ten dav větší tím lepší.I když to nehne s těmi nahoře dá to
příklad dalším lidem,kteří sedí doma na gauči.A i kdyby jen každý z deseti se pohnul po
každé demonstraci má to význam.Spáčů bude ubývat,probuzených přibývat.A až to
bude věršina tak se dá něco dělat.

Jan
22. 11. 2022 18:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten Havel by se mel prejmenovat, protoze jenom to jmeno Lahvone a US loutky lidi muze jen nastvat.

M.Š.
22. 11. 2022 19:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak sleduji ČT 1 a nevěřím tomu co vidím,páč je to absolutní debilita,kterou předvádí strana a vláda pětikolky……nejvyšší čas,aby tito magoři skončili ve svých unkcích,nebo zničí tuto republiku do mrtě.

Frankie
22. 11. 2022 22:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Jenže na demonstrace vládní šmejdi kašlou. Demonstranti se vyřvou, řečníci promluví, vládní zmetci je nazvou proruskými šmejdy a to je tak asi vše. Budou se držet koryt jako lejno košile, protože vědí, že by se už nikdy v životě k takovým korytům nedostali, protože je to jeden debil vedle druhého. Pokud nebude zorganizovaná generální stávka včetně všeho, co s tím souvisí, tak se nic nezmění. Jenže kdo ji zorganizuje? Člen Aspen institutu Středula zcela jistě ne. Tady si poslechněte jednoho šmejda.
https://www.youtube.com/watch?v=MwrbIeuHMh8

Pavel z Moravy
23. 11. 2022 12:09
Odpovědět  Frankie

Jedině celý probuzený národ a dlouhodobá generální stávka je řešením. Na to ale tento národ bohužel nemá. Nevlastní kolektivního ducha a sílu sounáležitosti. Pokud mu to jakž takž jde, tak na okolí človíček kašle, to je nátura současného českého mazánka. A toho, který se za ně postaví později sami osočí a zdegradují. Když lidé postrádají důstojnost, nic nezmůžete. Je to hnusné , ale je to tak.

Gene
23. 11. 2022 12:11
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nevlastní kolektivního ducha a sílu sounáležitosti – ano to je nase nestesti. Dokud toho ducha a tu silu nebudeme mit, nezmeni se nic.

Gene
23. 11. 2022 12:16
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nevlastní kolektivního ducha a sílu sounáležitosti – to je to co nam chybi a bez ceho jako kolektiv nikdy neuspejeme.

Administrátor
P.A.Semi
23. 11. 2022 12:36
Odpovědět  Gene

(Technická – omlouvám se, že jste mi nějakou náhodou spadnul do pasti na troly… Nic není dokonalé…) (Proto je tu ta reakce dvakrát, protože původně zmizely…)

S tím Kolektivním Duchem, a potřebou Generální Stávky máte bohužel oba pravdu…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gene
23. 11. 2022 12:47
Odpovědět  P.A.Semi

To je v poradku. Nikdy nic neni dokonale. Ovsem musim priznat ze mi tu trolove chybi. Vzdy mne vyburcovali k overovani si nekterych zprav a vetsinou pritom jsem narazil na hodne zajimavosti. Tady mate jednu, mozna stoji za prelozeni.
https://vaccineimpact.com/2022/smoking-gun-alleged-rand-corporation-leaked-document-written-before-ukraine-war-shows-u-s-planned-the-european-energy-crisis-and-economic-collapse-to-save-the-u-s-economy/
Ovsem RAND tvrdi ze to je podvrh. Coz je podle mne lez, ale kazdy si musi udelat svuj usudek.

Administrátor
P.A.Semi
24. 11. 2022 01:37
Odpovědět  Gene

Podle mě je to také podvrh, nejspíš od Britů…
Na poslední řádce mají britský spelling “neutralise”…

Viz, co o Nord Stream napsal Tom Luongo, kde mimo jiné i zmiňuje tuhle údajnou zprávu RAND…

https://tomluongo.me/2022/09/29/the-curious-whodunit-of-nordstreams-1-and-2/

K tomu české vysvětlení
http://www.infokuryr.cz/n/2022/10/11/jane-kaufman-situace-s-poskozenymi-plynovody-je-mnohem-slozitejsi-nez-se-zda/

Jedině jsem mu k tomu chtěl podotknout, že když (zřejmě správně) svádí vinu na Davos a EU, tak jaksi zapomněl, že Davos je hlásná trouba Korporací a potažmo Blackrock, tedy Židů… A že Nord Stream explodoval přesně na Židovský Nový Rok, což se všichni jaksi stydí přiznat…

πα½

Ratus
23. 11. 2022 18:54
Odpovědět  Gene

To jsou mi ale pěkné poraženecké kecy.Tak to rovnou zabalíme,vypneme
alternativu,řeknem si bud’ vůle tvá Fialo.A pak už jen zbývá sedět a trpět.

Frankie
22. 11. 2022 23:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo se nepoučil z historie, musí si ji znovu prožít. My Češi, Moravané a Slezané nejsme hrdý národ.
Práskali jsme za Habsburka, za Masaryka za Hitlera, za Gottwalda i za Husáka a práskají dodnes a vládní zmetek Hurvínek je k tomu ještě dokonce oficiálně vyzývá a sleduje, kdo nemá patřičné názory. Přesně tak tomu bylo na základní vojenské službě u 12 takového pluku v Podbořanech a samozřejmě po ní. Ještě kdyby slíbili nějakou menší odměnu, tak se tady bude bude práskat, až se budou hory zelenat. Kdo nesouhlasil se vstupem spřátelených vojsk v roce 1968, byl trestán. A kým? No přece soudruhem vojenským prokurátorem Igorem Střížem. A dneska tentýž soudruh prokurátor Stříž trestá ty, kteří s Rusy souhlasí. Kde je ústavou zakotvený článek o právo na svůj názor? Perzekuce je v opačném gardu a nic se neděje, nikdo neprotestuje a lidé začínají mít plno starostí sami o sebe a své rodiny. A to je přesně to, co ti šmejdi potřebují. My vidláci na vesnicích do nějak dáme dohromady, mám sice plyn ale koupil jsem si i 40q koksu a také elektrocentrálu až bude black out. A k tomu 500 litrů benzínu na základní provoz. Copak udělají Pepíci v práglu, kteří nás nazývají vidláky, až dojde plyn nebo jim vypnou vodu? Koupil jsem 40q kvalitního koksu, protože mně ten shora včas osvítil a tak jse si nechal Viadrus na pevná paliva. Na jaře zorám celou zahradu a budu pěstovat brambory, zeleninu, ovoce a vše další, co se dá vypěstovat a pak sníst. Ještě nějakou tu slepičku, aby nosila vajíčka.

Pavel K
23. 11. 2022 15:06
Odpovědět  Frankie

…..a já se přijdu Frankie podívat (vezmu si stoličku sebou bo nohy neslouží) až se ti Pepíci a jiná havěť zoombícká dozví, že máte zoráno a teplo v baráku. Jo vezmu si stopky a uzavřu sázky, jak dlouho budete odolávat této hladové bandě. Není kam utéci, můj názor. Vodní svět s Costnerem je procházka růžovým sadem.

Ratus
23. 11. 2022 18:58
Odpovědět  Frankie

Chce to ještě něco na obranu.Nějakých 9mm a brokovnici pumpičku přinejmenším a
slušnou zásobu nábojů.

pav-el
23. 11. 2022 05:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Jaké změny kdo chce provést? Za Babiše a Hamáčka se zničily veškeré vztahy s Ruskem a Čínou! Vrbětice tomu zasadily poslední ránu. To se ještě Babiš chlubil kolik diplomatů vyhostili zpět do Ruska! Co dál? Zeman prodal Transgas Německu, nemáme už ze strategických surovin nic vlastního. Finíto, kapišto?

Helena
23. 11. 2022 06:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen nechápu, proč se nespojí všechny pronárodní proudy v jednu velkou manifestaci, není potřeba hrát si na svém písečku každý sám.

Jo Fa
23. 11. 2022 09:02
Odpovědět  Helena

Neverte na žiadne proudy aj v proudoch sú nastrčení ľudia, ktorých ovládajú. Musí to byť živelné bez politických strán. Nepotrebujeme politikov, stačí zoznam preverených a vybraných odborníkov a ich priama voľba do parlamentu / do jednotlivých rezortov, kde budú robiť svoju prácu a k tomu perfektný kontrolný systém/- tak budete potrebovať omnoho menšie budovy a výdavky na riadenie štátu, ak vôbec nejaké budú potrebné.

Pavel K
23. 11. 2022 11:33
Odpovědět  Jo Fa

👍 👍 👍 👍 👍

Jo Fa
23. 11. 2022 09:03
Odpovědět  Helena

Neverte na žiadne proudy aj v proudoch sú nastrčení ľudia, ktorých ovládajú. Musí to byť živelné bez politických strán. Nepotrebujeme politikov, stačí zoznam preverených a vybraných odborníkov a ich priama voľba do “parlamentu” / do jednotlivých rezortov, kde budú robiť svoju prácu a k tomu perfektný kontrolný systém/- tak budete potrebovať omnoho menšie budovy a výdavky na riadenie štátu, ak vôbec nejaké budú potrebné.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jo Fa
23. 11. 2022 09:42
Odpovědět  Jo Fa

Spomeňte si na p.Vitáskovú, prehlásila, že pokiaľ nebude mať podporu podstatne viac ako 100 000 občanov, tak na prezidentku kandidovať nebude a tak by to malo byť. Každý zvolený zástupca priamo, by mal byť aj kedykoľvek odvolatelný rovnakým počtom alebo viac, jeho voličov-/nemyslím konkrétnych, iba počet/.

Helena
23. 11. 2022 10:40
Odpovědět  Helena

Odpovím jmenovkyni: zatím jsou všichni opatrní se s někým spojovat-kvůli nasazeným kukačkám. Teď jde o to, aby lidé na těch demonstracích zjistili, že těch, kdo má stejné názory a vidí to stejně je stále víc a víc. Aby se zkontaktovali, aby si promluvili, aby na vlastní kůži pocítili tu obrovskou sílu davu. Tak držím palce p. Vrabelovi i ostatním pořadatelům demonstrace, aby vydrželi ty útoky na svoji osobu, napadání v médiích, hon novodobou STB Rakušana. Tak pojďte okusit tu atmosféru, tu sílu dobré lidské energie. Stojí to za to. Budeme ji brzy potřebovat.

Jan
23. 11. 2022 12:02
Odpovědět  Helena

Vsechna hnuti chazari infiltruji svymi lidmi. Ti pak se dostanou do vedeni a je vymalovano. Tak likviduji chazari protesty. Vzpomente si, kolik lidi z OF se pak dostalo do nejakych funkci. Jen ti vyslovene proamericti. A Havel kamosum nepomohl, on a jeho kamosi US loutky prochlastali a projebali penize ze zapadu sami. Pomohli zapadu u nas vse vykrast a nahnat nas do EU a NATO. EU podporila rozkradeni zeme i nucenou privatizaci i CEZu, proto platite tak drahy proud z elektraren, ktere jste z dani zaplatili. S NATO ted pujdete na Rusa jen v zajmu chazaru anglosasu. To bude mit Rus za osvobozeni od nacismu 1945 a oddaleni prevzeti zeme zapadem v 1968 o 20 let. 21. srpna 1968 prijel americky velvyslanec v Praze do Ruzyne pozdravit americke vojaky a byl zdesen, ze je sovetsti vojaci predesli a meli uz letiste zajistene. Tohle se nevi, vsechno se zamlcuje. Lidi vzdelavejte se koncepcne, poslouzi to vam i vasi rodine.

RASputin
23. 11. 2022 06:13
Ohodnotit příspěvek :
     

je třeba věřit většině

2022-11-22 21.10.07.jpg
Jo Fa
23. 11. 2022 06:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Aj keď si myslím, že demonštrácia moc nevyrieši, rozhodne som za, veď môže to byť predvoj generálneho štrajku a revolúcie o ktorej som písal. Takže treba nasrať čo najviac ľudí aby pochopili že keď na 2 týždne vypnú celú republiku, tak ochromia celý štát a vláda musí padnúť. V podstate sa stane to, čo sa môže stať kedykoľvek keď v dôsledku nedostatku energií budú ochromené základné dodávateľské zdroje potraviny, teplo, priemysel. Verím, že sa k tej revolúcii dopracujeme a príde zmena. Nebojte sa znárodnenia resp. zoštátnenia, ak sa to neurobí, tak vás západ bude stále držať za vajcia cenami energií, ktoré nebudete môcť ovládať a tak nebudú klesať a budú nedostupné, preto musia byť strategické podniky v rukách štátu.

23. 11. 2022 07:22
Odpovědět  Jo Fa

Včera se zase někdo upálil….Fialovou mafií to nepohne…tyhle srazy nemaj smysl. Musí to Papaláše citelně zasáhnout.Jinak do řiti nepůjdou.

Jo Fa
23. 11. 2022 07:33
Odpovědět  Veny232

Každý môžeme mať názor, veď ak osloví viac ľudí tak je to už riešenie nie?

23. 11. 2022 07:37
Odpovědět  Jo Fa

No,já bych řekl,že oslovení už jsou naprosto všichni. Ale se zločinci ve vedení to stejně nehne….

Ratus
23. 11. 2022 19:04
Odpovědět  Veny232

Bylo mu 69.Takže důchodce stejně jako ten zastřelený.Z toho si fakt nic nedělají.
A možná říkají jen houšt’,ušerříme za důchody.A navíc k čemu je taková
zbytečná smrt.I když uznávám to zoufalství musí být obrovské.Ale alespon’
vzít nějakého grázla sebou.

Jo Fa
23. 11. 2022 07:23
Odpovědět  Jo Fa

Revolúcia je nutná, vytvorte Občanské fórum a použite sorošovské zbrane proti nim, ich vlastné nástroje prevzatia moci, vyberme odborníkov z odborníkov/ všetkých treba preveriť -ich minulosť a súčasnosť/ pre konkrétne rezorty a havle žiadnych Lahváčov do čela. Žiadne volby, kým nebude stabilná situácia a rozhodne nie elektronické a korešpondenčné. Zmente zákony a postarajte sa o zradcov.
A pamätajte, že Slováci sa chcú pridať a ideme do toho s vami.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
23. 11. 2022 07:38
Odpovědět  Jo Fa

Jen mám strach,že na to není čas….

Gene
23. 11. 2022 11:52
Odpovědět  Jo Fa

To je sice pekne, jenze na to doplati obycejni lide, ti bohati jsou zasobeni mnohem lip, nepokoje zpusobi jen chaos, do cela si opet elita dosadi svoje, protoze lide vybiji svou nasranost a bida je donuti opet poslouchat. Stacilo by kdyby lide prestali te elite slouzit a ne lezt Jim do prdele. Odkatnete banky, vselijake snemovmy, urady, jejich sidla od energie a system se zesype. Vzdyt oni jsou pro nas naprosto neuzitecni, my muzeme zit dal bez nich, oni bez nas ne.Cely system decentralizovat, aby nemela uzka skupina lidi sanci ovlivnovat veskere deni. Volit lidi, ktere zname a ti by meli mit osobni zodpovednost. Hlavne lide se musi prestat se spolehat na nejaky stat a musi se zacit spolehat sami na sebe. Lide hlavne musi zmenit sami sebe, uvedomit si ze $ se nenaji, ani nenapiji. Bohuzel system je tak nastaveny ze ten $, €, £, nam vladnou.

Jo Fa
23. 11. 2022 14:40
Odpovědět  Gene

A na toto doplatia akí ľudia? Čítajte v odkaze!!! Tu nejde len o slobodu, ale aj o našich manželov/živiteľov rodín/, synov, bratov , vnukov : https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-valka-na-ukrajine/728835/cesko-se-musi-chystat-na-valku-velkeho-rozsahu-varuje-nacelnik-generalniho-stabu-rehka.html
prečo by mali byť krmivom pre delá a tanky, keď to nie je ich vojna a mali by zomierať za záujmy západných nosáčov? Ukrajina nie je súčasťou ani NATO a ani EÚ a na vstup do NATO sa nás nikto nepýtal!!!
https://cz24.news/sok-nato-se-chysta-zakrocit-na-ukrajine-bylo-vcera-oznameno/
Aj preto potrebujeme revolúciu !

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ratus
23. 11. 2022 19:08
Odpovědět  Jo Fa

Možná by to bylo právě to co by pohlo s lidma.Když by přímo začalo jít o životy
jich samých a jejich blízkých.

Jo Fa
23. 11. 2022 19:25
Odpovědět  Ratus

Samozrejme že áno !

Jo Fa
24. 11. 2022 09:30
Odpovědět  Jo Fa
Mac
23. 11. 2022 08:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Bohužel tato země nemá toho správného vůdce! Demonstrace jen potvrdily, že to tak je. Fialový hnus se bude dál smát a lůza, která vede tento stát do záhuby, ohrožena není a nebude. Pokud nedojde k prozření mnohem většího počtu lidí, pražská setkání jsou k ničemu.

23. 11. 2022 08:32
Odpovědět  Mac

Naopak, potřebuji mnohem menší počet,ale mnohem odhodlanější něco změnit…

Mac
23. 11. 2022 09:12
Odpovědět  Veny232

I to je jedno z možných řešení ..

Alfred
23. 11. 2022 08:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Dokud budou ovce vyjíždět z Lidlu s plnými košíky, a daří se jim platit účty za elektřinu a plyn, tak swe nic nezmění. Vzbudí se, až na dně košíku bude jen pět rohlíků, každý za 15 kč a na zaplacení účtů nebude. To ještě přijde. Takže ten proces odporu proti té nečeské, protinárodní sebrance u koryt má tři fáze:

  1. Manifestace (těch už bylo několik), ze kterých si ta sebranka nic nedělá.
  2. Demonstrace, kdy se v průvodu objeví šibenice a podobná udělátka, třeba okna. Tam začne už znepokojení a strach.
  3. Defenestrace.

Prozatím jsme v 1. fázi, takže se nic nezmění.

Pedro
23. 11. 2022 10:32
Odpovědět  Alfred

1.Musí se vzbudit celá Evropa najednou, aby si nemohli pozvat cizí armádu.
2.Vyhnat Američany a jejich pohůnky, lokaje, neziskovky.
3.Pochytat vlastizrádce a obnovit trest smrti.
4.Začít hlídat hranice pod trestem zastřelení.(bezpečnost země a obyvatel).
5.Obnovit zemědělství a soběstačnost.
6.Znárodnit ukradené, zabrat majetky všem co je nakradli a vyšetřit restituce.

23. 11. 2022 11:04
Odpovědět  Pedro

Až na ten trest smrti..bude třeba hodně kamene…škoda rukou,.

23. 11. 2022 11:03
Odpovědět  Alfred

Přesně tak brácho, až bude mít každý v ruce Sekeru,možná začnou přemýšlet…přeci jen 30 000 Seker…stačí mi i polovina…

Pedro
23. 11. 2022 13:14
Odpovědět  Veny232

Vytáhnou 3 kulomety a 30 000 seker je o ničem, toho se nebojí. Báli by se partyzánské války. Neví, kde ho kdo sejme a ani doma nemůže bydlet, chodí s hovnem na krajíčku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
23. 11. 2022 13:44
Odpovědět  Pedro

Jenže to právě v srdci Evropy nemůžou, stačí poslat jasný signál světu….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
23. 11. 2022 17:15
Odpovědět  Veny232

A koho se budou ptát?

Daniel
23. 11. 2022 14:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Mám trochu strach, že tam nebude moc lidí.

Pavel K
23. 11. 2022 15:26
Odpovědět  Daniel

Dnes je nový leták v Kauflandu a tam vám bylo lidí 😲😲🤦‍♂️🤦‍♂️
No já tam byl taky, to dá rozum to bych to nevěděl že!!
Jel jsem okolo, protože jsem vezl ženu do práce, bo byla u zubaře a do okr. města kde pracuje nic nejelo. Tak jsem nakoupil slevy, jako spokojený a překážející důchodce jsem nabral vítr, abych nedostal nějakou hůlkou, bábky a strejdové měli krvavé oči.😂😂

Jan
23. 11. 2022 16:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Pripravuji na nas dalsi vakciny. Bez potvrzeni, ze jste ockovan vam uz pak nikde nic nedaji.
Umrti a zmrzaceni falesnymi vakcinami zamlcuji, dokonce i instituce mlci, ktere maji za ukol kontrolu bezpecnosti leku jako CDC v USA. Lidi, kteri upozornuji na umrti po ockovani pronasleduji a zaviraji. Tady je video, co nasli v telech ockovanych, o umrti zdravych lidi po injekci, o zdravotnich skodach a srazeninam v krevnim obehu. Zakazali lidi, kteri umreli po covidu a ockovani pitvat. Vedeli proc. Tady jsou svedectvi balzamovacu z USA. Uvidite vsechny lzi politiku o bezpecnosti vakcin, nahle kolapsy lidi. Jen pro silne natury.
https://nastub.cz/w/6gAvh3vPsVei7PKSav6uoJ?title=0&warningTitle=0&start=7m10s

Jan
23. 11. 2022 16:40
Odpovědět  Jan

Vzpominam si na jednoho vedce, ktery lidi nabadal, aby se nenechali ockovat. Bylo to na zacatku vakcinacni hysterie. Rekl, ze v injekcich je covid.
Zakazali proto lidi pitvat, aby nebyly ty srazeniny videt. Po covidu i po injekci. Vedeli proc. Krevni srazeniny a po injekci proteiny ucpavaji krevni reciste. Mrtvice, poskozeni mozku a jinych organu, rakovina, znetvorene deti, potraty, atd. Vse je ve videu vyse.

Jan
23. 11. 2022 16:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejde jen o odvraceni lednoveho krachu. Jde nam vsem o kejhak, o existenci, o zivot! Lidi probudte se, zidovske zrudy provadeji depopulaci. Posledni vlna depopulace bylo ockovani mRNA.
Vysledky uvidite v tomto videu. Dejte prosim dal, dalsi vlna ockovani vsech je za dvermi.
https://nastub.cz/w/6gAvh3vPsVei7PKSav6uoJ?title=0&warningTitle=0&start=7m10s

brusič karhan
23. 11. 2022 19:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Není tu svoboda, není tu pohoda, ba ani dohoda, no to je lahoda..

(..počkáme ještě pár dekád, nee?)

Času dost, zatím ohlodanou kost, co nám hodí pro milost..

brusič karhan
23. 11. 2022 19:14
Ohodnotit příspěvek :
     

ještě obrázek..

UCNw6-9E8Po.jpg