nezařazené

Podpora zla těžko může vést k dobru a prosperitě

A vrací se bumerangy….

Jeden hozený před dvěma lety – bezvýhradná podpora Ukrajiny. Nejen v podobě sankcí, které působí takřka výhradně na ty, kteří je zavedli, ale podle nejnovějšího vyjádření bývalého velitele ukrajinského nacistického praporu Ajdar Jevgenije Dikije mohou poté, co Ukrajina prohraje válku, vstoupit ukrajinské jednotky do EU. Kdo by jim mohl bránit? Státy EU nemají armády, které by se mohly postavit statisícům ozbrojenců, a možná by ani nesměly. Noví banderovci by si v klidu dělali svou „práci“. Koneckonců jednotky banderovské UPA, jak sdělil Dikij, se také „probily na Západ“.

Druhý bumerang se nám brzy vrátí z Blízkého východu. Bezvýhradná podpora Izraele v jeho etnických čistkách a genocidě Palestinců povede bezpochyby k uprchlické vlně. Tentokrát v tom nejedou jen vlády, ale i většina tzv. pravicové opozice. „Hurá, někdo zabíjí muslimy!“, myslí si zřejmě mnozí „vlastenci“. Inu, všechny je přece jen nezabijí, a proto představitelé krajně pravicové izraelské vlády, jako ministr financí Bezalel Smotrič ze strany Náboženský sionismus a Ben Gvir, ministr vnitra ze strany Židovská síla, hlásají nutnost „dobrovolné emigrace Palestinců“.

Jak tvrdí izraelská média, představitelé Izraele vedou tajné diskuse s Demokratickou republikou Kongo a dalšími africkými státy o plánech na přesídlení tisíců palestinských migrantů z Gazy. Plány na „dobrovolné“ přesídlení lidí z obležené palestinské enklávy do středoafrické země se pomalu stávají klíčovou politikou koalice Benjamina Netanjahua, uvedl ve středu list Times of Israel s odkazem na vysoce postavený vládní zdroj. Dodal, že Izrael jednal s několika africkými zeměmi, aby se rozhodly, zda přijmou migranty z Gazy.

“Kongo bude ochotné přijmout migranty a jednáme s ostatními,” uvedl zpravodajský web s odkazem na nejmenovaného představitele. Minulé pondělí Netanjahu na schůzce své strany Likud řekl, že pokračuje v plánech na migraci Gazanů, ale že „naším problémem je [nalézt] země, které jsou ochotné Gazany absorbovat“.

Konžská demokratická republika má vysokou míru chudoby a nerovnosti, uvádí zpráva Světového potravinového programu, v kombinaci s opakujícími se regionálními konflikty a nejistotou. Pomocná organizace dodala, že asi 52,5 % z jejích 5,5 milionu obyvatel žije pod hranicí chudoby.

Washington v úterý odmítl jako „nezodpovědná“ prohlášení izraelských představitelů ohledně navrhovaného plánu přesídlení, včetně dvou, kteří vyzývali k „dobrovolné migraci“ Palestinců. Inu, nelíbí se jim, že někdo prozradil plány, toť vše. Že by zakročili, aby zabránili Izraeli v etnických čistkách, to ani náhodou. Koneckonců, jde i o těžbu plynu u pobřeží Gazy, které může začít jedině když ‚bude zajištěna bezpečnost Izraele v oblasti‘, jak prohlásil Netanjahu. Co to znamená, je jasné. Žádná palestinská duše v Gaze.

„Spojené státy odmítají nedávná prohlášení izraelských ministrů Bezalela Smotriče a Itamara Ben Gvira, kteří se zasazují o přesídlení Palestinců mimo Gazu,“ uvedl mluvčí ministerstva zahraničí Matthew Miller v úterním prohlášení. “Rétorika je pobuřující a nezodpovědná.”

Smotrič ve středu smetl námitku Washingtonu a tvrdil, že asi 70 % Izraelců podporuje návrh, protože „dva miliony lidí [v Gaze] se každé ráno probouzejí s touhou zničit Stát Izrael. Netanjahuův úřad již dříve vydal prohlášení, že Smotrič a Ben Gvir nepředstavují oficiální vládní politiku ohledně konfliktu v Gaze.

Plán však bude nezbytný vzhledem k poválečným podmínkám v Gaze, až konflikt ustoupí, řekla v úterý na konferenci v Knesetu izraelská ministryně zpravodajských služeb Gila Gamlielová. „Na konci války se vláda Hamasu zhroutí. Nebudou existovat žádné obecní úřady; civilní obyvatelstvo bude zcela závislé na humanitární pomoci.

Gamlielová pro hebrejský web Zman Israel dodala, že očekává, že 60 % zemědělské půdy Gazy bude přeměněno na bezpečnostní nárazníkové zóny.

Takže shrnuto a sečteno – Evropu, tuto bezmocnou loutku v amerických rukou, čekají dvě další uprchlické vlny – jedna další z Ukrajiny, tentokrát ne těch, kteří utíkají před válkou, ale těch, kteří si válku přinesou s sebou, a druhá z Palestiny, která už nikdy nebude, bude jen židovský stát Izrael. Protože ale v Demokratické republice Kongo nezůstávají ani Konžané, natož Palestinci, půjdou všichni na sever.

Prý to zvládneme, ozvaly se už hlasy, konkrétně jistý Radek Salomon, jak píší dnešní PL. Prý když si vezmeme Palestince, Izrael bude podporovat Ukrajinu místo Evropy. Člověk by řekl výplod chorého mozku, ale obávám se, že hesla „Wir schaffen das“, se jen tak nezbavíme. Přestože „nešafneme“ vůbec nic. I ptám se „vlasteneckých opozičních politiků“ – to jste přesně svou bezpodmínečnou podporou Izraele chtěli? Aby nevyschla migrační agenda? Přesně to chtěl svou deklarovanou bezvýhradnou podporou Izraele i Babiš? Mohl by mi tu logiku někdo srozumitelně vysvětlit?

Obávám se ale, že za tím žádnou logiku nenajdeme. Prostě něco plácají, protože si myslí, že to patří k tónu, a důsledky nedomýšlejí. Není to příliš dobré vysvědčení pro ty, kdo nás chtějí vyvést z chaosu po demoliční Fialově vládě. Zbývá než doufat, že jsou mezi nimi i poněkud předvídavější jedinci.

https://swentr.site/africa/590090-israeli-congo-gaza-resettle/

sdíletj na

68 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
krůtí brko
4. 1. 2024 12:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Bylo by dobré se zamyslet nad tím, že za určitých okolností mohou být muslimové docela dobří spojenci. Viz Čečenci a Kadyrov ve vztahu k pravoslavným a Putinovi v Rusku. Ostatně, ten tupý protiislámský aktivismus je na Západě nejvíce podněcován prožidovskými a proizraelskými kruhy.

Pravdomluvny
4. 1. 2024 12:56
Odpovědět  krůtí brko

Jedni z mála.Pravým opakem jsou muha@@@@mrdi v Evropě,zejména Avghánci,Syřani a Turci.

Monty
4. 1. 2024 13:30
Odpovědět  Pravdomluvny

A nepřiznáš si ,že i my …Evropané ! ,jsme jim totálně rozflákali pískoviště ? SÝRIE ,AFGHÁNISTÁN ..,ten jsme bourali svým ..OBRANNÝM PAKTEM NATO ! ! 20 roků ! proč ? Oni nám brali domy,životy ,vše ?

Pravdomluvny
4. 1. 2024 15:41
Odpovědět  Jana Kunšteková

Milovnice muha@@@@mrdů👎

Pravdomluvny
4. 1. 2024 15:42
Odpovědět  Monty

Oni mají právo likvidovat Čechy, kteří jim pomáhali budovat infrastrukturu?!!!!!

katango
4. 1. 2024 13:07
Odpovědět  krůtí brko

On Putin prej dokáže držet muslimy pěkně na uzdě. To je rozhodně jiný přístup než v KoZe. Pak to jde.

Frank1
4. 1. 2024 14:05
Odpovědět  katango

Nemusi je vubec drzet na uzde. 100 narodnostni RF umoznuje kazde mensine svobodny vyvoj a nestrpi zadne provokace a utlacovani mensin.

katango
4. 1. 2024 15:13
Odpovědět  Frank1

To jo, myslela jsem přímo v Rusku, Stejná práva a stejné povinnosti jako ostatní, žádné zvýhodňování.

Spam Janka
5. 1. 2024 10:33
Odpovědět  Frank1

ale nestrpi ani ich protezovanie. Pokial ich zakon dostihne za zlocin, ziadne psychicke choroby ci nedostatok pochopenia im nepomoze. Minule nejake migrantske deti uhasili vecny ohen niekde v ruskom meste. Sli naspat aj so svojimi rodinami…..a nikto neriesil, ze ich rodna krajina nechce prijat

4. 1. 2024 16:03
Odpovědět  katango

Má s nimi sakra problémy, akorát že to neventiluje ven. Sleduji to už dlouhou dobu zde https://tsargrad.tv/ a není dne, kdy by migranti (je jich tam přes deset mega) v Rusku, podporovaní ruskou pátou kolonou, něco nevyprovokovali. Tak např. dnešní zpráva o migrantech
https://tsargrad.tv/news/neprikasaemye-derzkij-ultimatum-migrantov-obnulili-bojcy-svo_940561
Na rozdíl od eurošmejdů to tým Putin a spol. ale řeší.

Albi
4. 1. 2024 23:03

Píšeš o migrantech, kdežto katango myslí pravděpodobně muslimy “domácí”, tj. dlouhožijící v ruském mnohonárodnostním společenství, nikoliv nové, současné “připrchlíky”.

katango
5. 1. 2024 11:22
Odpovědět  Albi

Ano, myslí. S připrchlíkama budou problémy všude.

krůtí brko
4. 1. 2024 20:03
Odpovědět  katango

Já mám z Putina spíš pocit, že vzal muslimy za své.

Frank1
4. 1. 2024 14:03
Odpovědět  krůtí brko

Nejvetsi vyhodou Islamu je zakaz lichvy. Ta umoznila v zapadnich krestanskych zemich, kde je lichva povolena nekolika malo Zidum, vlastnicim banky, pohadkove zbohatnout. Penezi ted ridi svet a geopolitiku. To musi prestat.

krůtí brko
4. 1. 2024 20:06
Odpovědět  Frank1

Mám akorát obavu, že zbytek světa se toho nakonec zbaví, ale Západ ne.

vlad248
4. 1. 2024 17:42
Odpovědět  krůtí brko

Z tohoto úhlu pohledu je třeba zajímavé, že na frontu na UA v ruské armádě chodí pravoslavný pop často spolu s imámem. A pop se věnuje pravoslavným křesťanům, a imám muslimům mezi vojáky RF. A když muslimové vykonávají tu svoji skupinovou modlitbu, tak jim pravoslavní kryjí záda.

krůtí brko
4. 1. 2024 20:07
Odpovědět  vlad248

Hustý. Tak to jsem ani nevěděl. Super.

Gales
4. 1. 2024 12:41
Ohodnotit příspěvek :
     

V Čechách by tu adaptaci měli nejjednodušší páč už tu mají i ,,svého” premiéra.

Pravdomluvny
4. 1. 2024 12:57
Odpovědět  Gales

Myslíte Petro Fijalenko Banderonacistoviče?????

Pravdomluvny
4. 1. 2024 12:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Radek Solomon je totální ko@@@@@kot!!!!!!!

JoFa
4. 1. 2024 13:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Bývalý zbrojní inspektor OSN Scott Ritter prohlásil, že Kyjev se pomocí teroristických útoků na civilní cíle v Belgorodu snaží o vyprovokování Ruska k brutální odvetě proti civilním cílům na Ukrajině. Kyjev by následně požádal země NATO o vyslání mírových sborů https://www.infovojna.bz/article/video-byvaly-zbrojni-inspektor-osn-scott-ritter-prohlasil-ze-kyjev-se-pomoci-teroristickych-utok-na-civilni-cile-v-belgorodu-snazi-o-vyprovokovani-ruska-k-brutalni-odvete-proti-civilnim-cilm-na-ukrajine
Navrhujem aby Palestína požiadala oficiálne NATO o vyslanie mierových zborov, aby zakročili proti Izraelu. Čo na to poviete, asi by sa im zasekol ten ich NATOstroj zla.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
4. 1. 2024 13:27
Odpovědět  JoFa

Rusi by sa takto americkej záchrane Ukrajiny s prehľadom vyhli.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
4. 1. 2024 13:35
Odpovědět  JoFa

Samozrejme že to píšem s nadsázkou, ale bolo by to zaujímavé aj pre amíkov, išlo by totiž o jediné možné víťazstvo ak by chceli niečo naozaj vyhrať. Doje..banie Izraela by vyhovovalo všetkým a bol by aj vlk sýty a aj ovca celá a Ukrajinu si už Rusi doriešia.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
4. 1. 2024 13:56
Odpovědět  JoFa

Myslím, že som práve vyriešil všetky svetové konflikty a Američania môžu začať obnovovať palestínu a investovať.
P.S. Ako sa tu dáva ten žltý gulatý úsmev?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
5. 1. 2024 01:26
Odpovědět  JoFa

dvojtečka : pomlčka – závorka )
“mračoun” totéž, jen závorka je (

katango
5. 1. 2024 11:42
Odpovědět  Albi

A je žltý?

Administrátor
P.A.Semi
5. 1. 2024 17:38
Odpovědět  katango

🙂 (bez pomlčky jen dvojtečka a závorka)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
4. 1. 2024 13:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Je třeba sdělit těm ,,bojovníkům z ukronacistánu” že máme dluh 375 mld korun.Takže pro ně nebudeme atraktivní.

hgc
4. 1. 2024 17:00
Odpovědět  Gales

Přitlačte, pane. K dnešnímu dni je státní dluh ČR 3.044.400.000.000 Kč což je 3044 miliardy Kč nebo-li 3,04 bilionu Kč. https://www.krasnazeme.cz/cr/statni-dluh-cr/
Ale bojovníkům to bude beztak jedno, lepší přežít s dávkami, než zdechnout bez dávek.

Frank1
4. 1. 2024 14:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Co za sebou zanechava KoZa a jeji sef USA? To je videt na obrazku.
Z takove devastace zadny obcan nemuze profitovat. Naopak. Ma jen ztraty penez na opravy, leceni svych zranenych prislusniku. Nikdo mu pri tom nepomuze nejakymi dary nebo pomoci.
Profituji jenom zbrojari, kteri zbrane dodali a investori, kteri chteji Ukrajinu znovu vybudovat. To ma nakopnout nefungujici ekonomiku EU investicemi na dluh, ktere Ukrajina nikdy nemuze splatit a tudiz se cela stane majetkem veritelu.
Proto zeme, kde probiha valka se tedy KoZa postara, aby prestaly existovat. To se muze stat kazde zemi, kde KoZa a USA zazehnou novou valku. I Cesku.

Pavel z Moravy.
4. 1. 2024 15:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Alespoň se jasně ukazuje, proč to bylo takto vyprovokováno, tedy ten konflikt a kdo z toho má profitovat. A u nás, spoléhejme každý sám na sebe. Toto je odrovnaný a skončený národ. Tady není žádná jednotící síla, která by s tím byla schopna něco udělat. Optimismus je dobrá věc, ale musí být podložen skutečným stavem věcí, který by k optimismu vedl. A čekat na volby, s kým to prosím chceme změnit? Nezávislá, samostatná a prosperující země potřebuje silné a schopné, nezkorumpované a nepodplatitelné vůdce a rozumný národ. Ze skutečnosti zkorumpované podnikatelské a politické sféry Bavorska je to pěkně ukázáno v seriálu Big Ben. V tom seriálu je to prostředí politiky a podnikatelských subjektů ukázáno dokonale. Ten seriál má skutečně z tohoto ohledu svoji hodnotu. A nebude to daleko od pravdy a tak to je v celém kapitalistickém světě, o nás se raději ani nezmiňovat.

JoFa
4. 1. 2024 15:44
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Obraz čěského dúchodce vyzerá asi takto.
Vybere si dúchod od státu, potom obehne všetky zľavy v obchodných reťazcoch, medzi tým obehne všetky lekárne a vybere západné lieky, okrem toho stretne množstvo rovnakých “chudákov” a posťažuje si a keď si dobre zapapká, tak sadne k počítaču a nadáva na svoju krajinu a neschopný národ.

Pavel z Moravy.
4. 1. 2024 18:20
Odpovědět  JoFa

Ale milánku, jsou i jiní důchodci. Já kupříkladu doktory neznám roky, protože díky bohu jsem sám sobě doktorem, moje zdravotní karta za posledních 10 roků je prázdná, pouze si tam zaúřaduje zubař, na slevy absolutně nechodím, do schránky si nic házet nenechávám a tady to není stížnost ale konstatování stavu společnosti. Doufám, že to vám a podobným nevadí. Přístup na internet snad mají všichni. Nebo máte právo na rozbor situace jen vy geniální mladší osoby?

Slovan
4. 1. 2024 18:57
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Příteli poslední rada od mlaďocha a typického důchodce popsaného od zdejšího kamaráda kamarádů moniturujících a dle potřeby rozmrdáávaajíícíích diskuzí. Ještě pár dní a budeš chodit k tomu doktorovi taky. Ty to nevidíš co se tu děje a ne jen zde. Tak se opatruj a posílám pozdravení i paní. Ahoj.

Albi
4. 1. 2024 20:23
Odpovědět  Slovan

Taky sis všiml, že tu diskuze nějak začínají nabírat “pravoprostorové” způsoby?

Slovan
4. 1. 2024 21:07
Odpovědět  Albi

Bingo!!!!! To to trvalo než se našel někdo “druhý” kdo to vidí podobně. Za prvé, oběvují se tu čímdál častěji cizí nicky. Zasmrdí a vypadnou, ale ti nasazení spolupracují minimálně ve dvouch a navzájem se doplňují a nicky mění taky. Jeden chytrej (zřejmě velitel služby) to žehlí tím, že “druhej” nemůže pochopit, že mají dva úplně jiní stejný názor. Mazaný ale tento argument je pro děcka a u mě neprošel. Albi taky se drž.
P.S. Jó zajdi si na PP co tam dnes a včera o mě píšou. Ano je to jeden a samej hnůj co skáče z pokecu na PP. Nebo se doplňují, ale ten poctivý přístup k mé osobě je nezaměnitelný. 🍀🌹🙋‍♂️

Albi
4. 1. 2024 21:18
Odpovědět  Slovan

K první části tvé odpovědi. Už jsem si toho všimla před delším časem, ale nechtěla jsem se zmi%novat, aby to nepůsobilo, že bych chtěla někoho vyhazovat.

K té druhé – napiš mi aspoň název článku, na PP mi vadí ty kilometry reklam, než se dostanu na článek a pak další, než k diskuzi. Dík.

Slovan
4. 1. 2024 21:36
Odpovědět  Albi

U toho Srbska a okolí. Ale nevím jestli pochopíš o co jde mě a o co tomu dotyčnému. Přece jen nejsi do toho zainteresována.
Ještě Albi, já taky nechci někoho vyhazovat, to určitě né. Výše u článku toho vojáka máš hezký rozhovor se Svatošem. Ještě než jsem tě to dopsal, tak už je přískokem skok reakce aniž bych někoho jmenoval a je mi vkládáno HNED koho tím myslím. Ale sám to rád nemá, ale “druhému” to hned vtírá pod kůži. Na závěr, my se známe dlouho, tak mě snad potvrdíš že tyhle MÓRESY byly na PP zcela běžné. Může se pak někdo divit mé reakci takové jaká je?!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
4. 1. 2024 22:55
Odpovědět  Slovan

Jasně, že je potvrdím. Ignoruj je – tím je naštveš nejvíc.

Vzpomínám si, jak jsem vytáčela jistého sádrového trpajzlíka, když jsem ochotně přijala jím udělený čestný titul “zmoklá slepice” – a navíc zkratkou z.s.se občas pod odpověď na jeho komentář i podepsala.. 🙂

Doufám, že je stále ještě můj a nikdo mi ho neodebral, nebo nezcizil. To bych se fakt a bez legrace naštvala.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
4. 1. 2024 23:52
Odpovědět  Slovan

Tak jsem se podívala. Článek p. Vylíčila je výborný, diskuse snad příšernější, než ji pamatuju. Pokud to vezme i tady podobné grády, tak potěš koště.

Slovan
5. 1. 2024 11:28
Odpovědět  Albi

…..aq všimla jsi si jak je tam dokolečka omýlaný můj údajný alkoholismus aniž by to byla pravda. A ten důraz na zveřejnění mého jména včetně přijmení? Nejsem veřejná osoba. Budu se mušet pozeptat jestli to není trestné, když cizí člověk na internetu vypisuje moji identitu. A už se dotyčný neudržel a jednou to napsal i zde. Strašně by mě to zajímalo.

Boomer
5. 1. 2024 11:54
Odpovědět  Slovan

.. a kdo nebo co ti brání v podání trestního oznámení na neznámého pachatele? Policie si ze zákona vyžádá od provozovatele údaje potřebné ke ztotožnění autorů jednotlivých příspěvků, které ty uvedeš jako poškozující tvoje oprávněné zájmy, a bude vymalováno. Akorát to má jeden háček.. v podání budeš muset uvést, čím se cítíš poškozen a v okamžiku, kdy policie zjistí, že kupříkladu tvoje tvrzení o jednom přispěvateli píšícím pod více nicky se nezakládá na pravdě, může se stát, že některý z dotčených to otočí proti tobě. No a ty pak budeš mít hodně co vysvětlovat…

Takže subito presto, už ať jsi na nejbližší úřadovně policie, já si jen odskočím zapnout kávovar a budu se těšit na tu srandu.
Pá pá..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
5. 1. 2024 17:46
Odpovědět  Boomer

Já bych to nedoporučoval…
To tu jeden takový byl, Masunta, podal na “neznámého pachatele” trestní oznámení za urážku své matky…
A kromě toho tu rozeštvával…
Má tu už zaracha…

—–

Bohužel vás neznáme, šance vás ztotožnit je dost malá…
Těžko by se prokazovalo, že jste to tu fakt napsal vy, že to za vás neposlal nějaký hacker na vašem počítači, že to někdo nezměnil v databázi na serveru, atd…
(je to o drobek průkaznější, než si myslíte, ale ne dost na to, aby vás za to mohli soudit…)

Na druhou stranu – co by bylo oprávněně trestné, třeba výzvy k násilí, nám sem nepište… ať to není nutné “řešit”…

πα½

Boomer
5. 1. 2024 18:13
Odpovědět  P.A.Semi

pro: P.A.Semi;  5. 1. 2024 17:46

..inu, tyhle věci jsou mimo můj zájem, jen jsem reagoval na neustálé podsouvání něčeho, k čemu bych se nesnížil, nota bene od lidí, kteří mají o internetu/jeho pravidlech a možnostech, představy na úrovni pračlověka Janečka.

Jako admin máte aspoň tu možnost zjistit, jestli příspěvky nicku Boomer pocházejí ze stejné IP adresy a ze stejného titulu byste pravděpodobně nerad akceptoval, pokud by z téže IP přicházely příspěvky více nicků.

Zkuste nakouknout na diskusi na PP a možná vás z toho omejou, právě kvůli tamní rozvinuté hyenizaci nicků jsem z PP odešel…

P.S.
..právě na PP se několik amatérů trapně a směšně pokoušelo napodobit “Boomeří” styl psaní, inteligentní diskutující se tím ošálit nedali, ale někteří blbci kvičí dones…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
5. 1. 2024 18:26
Odpovědět  P.A.Semi

pro: P.A.Semi; 5. 1. 2024 17:46

.. a ještě k tomu ztotožnění, vaše možnosti tak daleko nesahají, ale policejní už ano, poskytovatel připojení musí dát k dispozici veškeré údaje. Trapnosti spojené s finálním dokazováním před soudem, spojené s autorizací jednotlivých příspěvků, bych klidně ustál ve všech případech. Já mám totiž strašně rád srandu až na hranu, až do těch hrdel a statků, a dovedete si představit ten zájem bulvárních novinářů, tu komedii?… ;o)))))

P.S.
.. no, a pokud se zabýváte možností dát mi zaracha, klidně to udělejte hned. Já pak budu se zájmem sledovat, jak se místní diskuse nezadržitelně sklouzne na úroveň PP a jak z toho místní M.Č.B. budou obviňovat Boomera…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
6. 1. 2024 11:23
Odpovědět  Boomer

Já nevím, kdo je na té IP adrese, ale policie si může vyžádat od operátora, komu tu IP adresu zrovna přidělili…

Jenže to, že to je s danou IP adresou v databázi příspěvků, ještě neznamená, že jste to psal vy…

Např. koukáte na web X, a javascript za vás z vašeho počítače pošle příspěvek na server Y, ani to nemusíte vidět. Teoreticky by to nemělo jít, ale víte to jistě? (to nám takhle nějaký magazín o mobilech z počítačů nic netušících čtenářů napadal servery CFP… oni si četli nějaký článek a jejich mobil mezitím vysílal spoustu požadavků na CFP na zahlcení…)

Na vašem routeru se mohl usídlit hacker a přesměrovat si to… A pak je ještě IP spoofing, že u nás to vypadá, že to přišlo z vaší IP adresy, ale ta se routovala odjinud… (tuhle internetovou “magii” sice neumím, ale vím, že to nějak existuje)
(Ovšem pokud se policie dostane k vašemu počítači, tak tam je v historii, že jste tu stránku aspoň viděl, tak je pravděpodobné, že jste tam i psal…)

No a pak to někdo, třeba já, anebo správci hostingu, mohli v té databázi přehodit třeba z někoho jiného na vás… To se těžko dokazuje…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
6. 1. 2024 11:28
Odpovědět  P.A.Semi

K tomu v rámci fair play – tady se to nehlídá za IP adresu, ale za cookie, které nejde jednoduše smazat… Trolové chodí přes proxy a mají IP adresu pořád jinou…
Ale pořád ještě platí to o přehození nebo změnu v db, to se vyloučit nedá…

πα½

Boomer
6. 1. 2024 14:07
Odpovědět  P.A.Semi

..jo, poměrně přesně jste popsal vše, co mi už před vámi vysvětil můj osobní ajťák, který obor vystudoval až k písmenkům před jménem a v oboru se specializuje na software.
Já se vám/i jiným jen snažím vysvětlit, že existují lidé schopní kupříkladu otevřít a nastartovat auto i bez klíče, ale z principu vlastní morálky to nedělají, vystačí si s autem svým. Takže ke mně policie přijít může, počítač jim klidně předám a oni mi ho zase za nějaký čas vrátí i s omluvou. Já jim potom uvařím kafe a v klidu si pokecáme o jejich nelehké práci, při níž se musí špinit s gaunery a pitomci.

Tudíž nějaký imrvére ožralý sklepní troglodyt s IQ tykve je mi k smíchu i se svými fobiemi…

Administrátor
P.A.Semi
6. 1. 2024 16:23
Odpovědět  Boomer

Váš ajťák sotva může vědět, že tady narozdíl od jiných WordPress hlídáme za cookie a ne za IP adresu jako jinde…
(tedy přesněji řečeno za obojí)

A já to vysvětluji obecně leckomu, kdyby se někdo dostal do nefér problémů…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
6. 1. 2024 18:31
Odpovědět  P.A.Semi

..dík za info, je dobré vědět.

Pavel z Moravy.
5. 1. 2024 10:13
Odpovědět  Slovan

Já měl jmenovče zdravotní problémy již hodně dávno. Ale oficiální medicína mi nikterak nepomohla a řezání, opichy a další radosti klasické medicíny jsem hodil k čertu. Takže se víceméně léčím sám, z toho co jsem sám nastudoval z tradiční čínské medicíny, ajurvédy, homeopatie apod. Stálo a stojí mně to za ty roky nemálo finančních prostředků, nedokážeš si představit co chtějí za čínské bylinky( léky) homeopatické léky, akupunktura apod. Ale i já sám si doma dokážu pomoci, různými domácími léky, obklady, prohřívání zázvorem, akupresurou, požehování moxou a kvalitními doplňky jako mateří kašičkou, ženšenem a dalšími a také rozumnou stravou. Ale samozřejmě, že mohu lékaře kdykoliv potřebovat, ale zatím se mu vyhýbám. A jak jsem řekl, kolem 40 let mi začaly vážné problémy se zdravím, takže jsem začal hledat cestu jak z toho ven. Stále chodit od jednoho lékaře k druhému, krmit se chémií, tam něco vyříznout, tam opíchnout, na to fakt nejsem. A navíc jsi již natrvalo v jejich spárech. Ale je mi jasné, že někdy není vyhnutí a musíš k nim, ale když to jde jinak, tak já raději jinak. Já už jsem takový, já je prostě nemusím a mám k tomu své důvody. Tak jako běhat po nějakých marketech a

Pavel z Moravy.
5. 1. 2024 10:38
Odpovědět  Pavel z Moravy.

a nahánět slevy. Takový život mně může být u prde.lky. Nakoupíme trochu těch klasických českých potravin a z toho vaříme tak jak to kdysi doma fungovalo. Možná nebudeš věřit, ale 15 roků jsem již nekoupil chleba, rohlíky, veky, vánočky. Vše si pečeme doma. A ještě jsem nezaznamenal, že by nám zplesnivěl třeba chléb i když bude 10 dní starý, pokud zůstane. Je pouze tvrdý a toť vše. Když tam totiž dáváš to, co tam patří, tak máš pečivo jedna báseň. Takže místo běhání po marketech si raději přečtu knížku, zahraji nějakou hru, nebo trochu osvěžím paměť jazykovými znalostmi, v létě skáknu do lesa a tak dále. Takže jsem moc nepochopil komentář člověka pod přezdívkou JOFA. Nemám rád když někdo zevšeobecňuje a přitom dotyčného nezná. Takže ať mne neháže do nějakého rance jen tak ze své vůle. Ale jinak já ti přeji moc zdravíčka, vím, že jsou stavy, kdy jsou lékaři jediná pomoc a nic s tím nenaděláš. Máma mi zemřela v 10 letech na tu nejhorší nemoc a víš, hodně tě to poznamená. A jinak zdravím tebe i paní a ať se vám daří, taktéž všem kamarádům tady z webu. V jednom nádherném filmu, mám nahranou snad 1000, byla pěkná věta – odpustit mohu jednou, ale nenávidět musím stále.

Slovan
5. 1. 2024 11:15
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Ťovííííš oni můžou nálepkovat o sto šest. Napsat taky už nebudeš moc nic, bo budeš napaden, jak si neustále stěžuješ a jseš ufňukaný a nedovedeš se k problému postavit, tak nějak politicky, jako správný svazák. Pavle já jsem taky takle důvěřivý a otevřu svoje jak se říká srdíčko bližnímu. Ale bohužel se najdou bezcharektirní krysy, které té úpřímnosti pak využívají k plivání jedu okolo sebe. Také veliké pozdravení a drž se. 🙋‍♂️

Pavel z Moravy.
5. 1. 2024 19:23
Odpovědět  Slovan

Ono nikdo nikdy neví co ho čeká. Myslíš si, že jsi král a bác ho. Proto nerad druhým dělám zle, to se ti většinou všechno vrátí různou formou. A já byl vychován, že se druhým nemá ubližovat, pokud se tedy nemusíš bránit. Tady to oko za oko a zub za zub ale platí. Tak se měj a hlavně musíme být v pohodě a nenechat si zku.rvit stáří.

Slovan
6. 1. 2024 19:44
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pavle vidím to taky tak, ale nějakej namyšlenej parchat, který si o sobě myslí, že ze mě bude dělat blba má zkrátka smůlu. Ten chlapeček vůbec netuší na jakého magora narazil. Jak píšeš, nenechat si zkur.vit stáří. Hezký večer.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
4. 1. 2024 19:10
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Toto sú vaše slová: “Toto je odrovnaný a skončený národ. Tady není žádná jednotící síla, která by s tím byla schopna něco udělat.” a máte za to 6 a určite ešte pribudnú ďalšie palce. Keď vám to napíšem ja a v podstate to isté, tak rečníte, že nechodíte do lékárny ale k zubaři. Uniká vám pointa dúchodci!! Ten druhý podržtaška čo tu píše podomnou, tu mele o čom? Jak vám niekto nastaví zrkadlo a povie jak ste neschopní, tak to hádžete na mladých a majú riešiť veci oni. Takže je to krajina mladých a mali by ste teda držať hubu a čakať čo vám predvedú tie vaše deti – tak prečo sa tu stále sťažujete? Oni vám to tu pripravujú, tak čušte a šúpte papučami.

jsladin
4. 1. 2024 19:31
Odpovědět  JoFa

Čobole, vyprdni se na české důchodce a jdi dělat pořádek na slovač. Máte tam také pěkný bo.del.

Slovan
4. 1. 2024 19:51
Odpovědět  jsladin

😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊
To čobol být ani nemuší, naťuká přízpěvek, dá ho do překladače a hotovo. Však ty řečičky jsou pořád dokolečka jak od jednoho pána. Nó a rázem je to diskutér ze Slovenska, jak humorné. Ale voni jsou prý moc chytrý, ti fízly.

Pravdomluvny
4. 1. 2024 20:20
Odpovědět  JoFa

Co to meleš ty somár sprostý!
!!!?

Boomer
4. 1. 2024 21:00
Odpovědět  JoFa

pro: JoFa;  4. 1. 2024 19:10

“Však ty řečičky jsou pořád dokolečka jak od jednoho pána.”

 .. no a máte to! Já vás varoval, teď už jenom musíte vyčkat konečného verdiktu, jestli budete P.A.Semi nebo Boomer, ale možná taky obojí. A možná i na ten kozí chlívek dojde…
Víte, v okamžiku kdy M.Č.B.(Malý Český Blbec) nedokáže pojmout váš myšlenkový rozsah, udělá z vás dvoj či dokonce trojjediného člověka. To přece není možný, aby měli dva či dokonce tři lidi podobné názory i argumenty, taková troufalost, to je přece proti přírodě. Obzvláště, pokud se zmatený M.Č.B. dokáže zamotat i ve svých vlastních primitivních myšlenkách.
A národ většinově složený z takových M.Č.B. by se podle vás měl vnitřně obrodit? ;o))))))))))))))))))))

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
5. 1. 2024 02:46
Odpovědět  Boomer

Mě do toho netahejte…

Boomer
5. 1. 2024 11:04
Odpovědět  P.A.Semi

..joó milej zlatej, já vás do toho netahám, o to už se starají jiní.

Pavel z Moravy.
5. 1. 2024 11:03
Odpovědět  JoFa

Odpovím jednoduše. Rozeberte si význam slov stěžovat a konstatovat. Většina zdejších diskutérů konstatuje stav společnosti v jakém se nachází. Stěžovat si lze leda tak u zemských škůdců, kteří jediní by se těmi stížnostmi mohli zabývat a to v celém spektru politiky tohoto státu. My můžeme konstatovat a samozřejmě se to prolíná s tím, že se to v některých případech jeví jako stěžování. Rozesmál byste mne jednou věcí, zdejší 60, 70 a dokonce i 80 desátníci už nemají ani moc důvodů si stěžovat. Alespoň já to tak cítím, ale nemohu mluvit za druhé, jsem již v závěru svojí životní cesty. Stěžování v našem věku, to je směšné, konstatování stavu společnosti i jako výstraha mladým to už je jiná. A myslím, že tady ti staří lidé konstatují jak to cítí. Ani si už nějak moc velkou změnou při svém věku nepomohou, i když každý rok v pohodě strávený je dobrý. Takže tak to asi vidím.

zuzana
4. 1. 2024 16:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Nová studie přináší alarmující zprávy pro očkované osoby proti COVID-19

https://aktax.cz/nova-studie-prinasi-alarmujici-zpravy-pro-ockovane-osoby-proti-covid-19/

zuzana
4. 1. 2024 17:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Oběť tvrdí, že jí Epstein řekl, že Bill Clinton „je má rád mladé“

https://aktax.cz/bill-clinton-je-ma-rad-mlade/

jiří
4. 1. 2024 17:26
Ohodnotit příspěvek :
     

M.t. Tajemství za slůvkem MED BED, 30.11.2023.
https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/Tajomstvo-za-slovickom-MED-BED-HD-2,22GB:b

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
5. 1. 2024 02:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Máte to velmi dobře napsané…

K těm “opozičním politikům” a údajné “bezpodmínečné podpoře Izraele” – já bych řekl, že se bojí, že kdo se ozve proti Izraeli, toho tu Židi zlikvidují… On ten vliv není vidět, ale strach těch politiků o něm vypovídá…
(a někteří jsou prostě islamofobové a nevidí si na špičku nosu, jak sem za chvíli Palestinci dojdou také, když je odtamtud vyženou…)

Když slepý vede slepého, oba spadnou do jámy… “Slepý” je v tom ten, kdo nevidí dva kroky dopředu a chápe pouze současný stav, leckdy ani ten ne pořádně…

πα½