Počet úmrtí „na Covid” v Itálii se dramaticky snížil o více než 97 procent

Italský Vyšší zdravotnický institut drasticky snížil oficiální počet úmrtí na COVID v zemi o více než 97 % poté, co změnil definici úmrtí na osobu, která zemřela na COVID, a nikoli s COVIDem.

Italský deník Il Tempo uvádí, že institut upravil směrem dolů počet osob, které zemřely na COVID, a nikoliv s COVIDem, ze 130 000 na méně než 4 000 osob.

„Ano, čtete správně. Ukázalo se, že 97,1 % úmrtí dosud připisovaných Covidu nebylo způsobeno přímo Covidem,” píše Toby Young.

Ze 130 468 úmrtí, která byla od začátku pandemie oficiálně registrována jako úmrtí na COVID, lze pouze 3 783 úmrtí přímo přičíst samotnému viru.

„Všichni ostatní Italové, kteří přišli o život, měli od jednoho do pěti již existujících onemocnění. Z těch, kteří zemřeli ve věku nad 67 let, mělo 7 % více než tři přidružené choroby a 18 % nejméně dvě,” píše Young.

„Podle institutu 65,8 % Italů, kteří zemřeli po nákaze Covidem, trpělo arteriální hypertenzí (vysokým krevním tlakem), 23,5 % demencí, 29,3 % cukrovkou a 24,8 % fibrilací síní. K tomu je třeba připočíst, že 17,4 % mělo problémy s plícemi, 16,3 % prodělalo v posledních pěti letech rakovinu a 15,7 % trpělo předchozími srdečními selháními.”

Nová definice ústavu pro úmrtí na COVID znamená, že COVID zabil v Itálii méně lidí než (šeptem) průměrný záchvat sezónní chřipky.

Pokud by podobnou změnu provedly i vlády ostatních zemí, oficiální počet úmrtí na COVID by se snížil o více než 90 %.

Vzhledem k tomu, že vlády investovaly tolik své autority do zveličování hrozby, kterou virus představuje, však neočekávejte, že by je mnoho dalších zemí následovalo.

Například behaviorální psychologové ve Velké Británii spolupracovali se státem na záměrném „zveličování” hrozby COVID prostřednictvím „neetických” a „totalitních” metod propagandy s cílem vyděsit veřejnost a přimět ji k masovému podřízení se.

A fungovalo to.

Průzkum provedený po první výluce ukázal, že průměrný Brit si myslel, že na COVID zemřelo stokrát více lidí, než byl oficiální počet obětí.

Nyní přicházíme na to, že oficiální údaj o počtu mrtvých „v důsledku COVIDu”, a nikoli „s COVIDem”, je méně než desetina toho, co se oficiálně uvádí jako celkový počet mrtvých v důsledku COVIDu.

Navzdory této změně Itálie možná ještě přijme rozhodnutí zavést povinnou vakcínu COVID-19, ačkoli způsob, jakým by byl takový systém zaveden, zůstává neupřesněn.

Překlad: David Formánek https://bit.ly/3c3fUVC
https://www.technocracy.news/italys-from-covid-death-count-drastically-reduced-by-over-97-percent/

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na