Piráti se pěkně vybarvili do zelena a potvrdili, že patří mezi sluníčkářské neomarxistické vítače

Piráti se pěkně vybarvili do zelena a potvrdili, že patří mezi sluníčkářské neomarxistické vítače.
Piráti jednají o vstupu do frakce evropských Zelených. Prý je u nich nejlepší předpoklad pro prosazení pirátského volebního programu. Zelení jsou vůbec nejvíce pro-migrantší ze všech stran v Evropě.

Dokonce o nich kolují vtipy, že nemají zelenou barvu kvůli přírodě, ale kvůli tomu, že to je barva islámu…

Zelení chtějí například reformovat Dublinský systém v tom směru, že by se o migranty „spravedlivě“ dělily všechny státy EU, s přihlédnutím na preference azylantů, jejich rodinné vazby a jejich znalost jazyka.
Jinými slovy, kvóty.
Migranti by prý měli být motivováni pozitivně, nikoli represivně, aby v členských zemích zůstali.

„Evropa má humanitární povinnost ukončit tragédii ve Středomoří. Vlády EU se nesmí podvolit pravicovým populistům v Německu, Rakousku a Itálii. Vlády EU musí usilovat o to, aby nevládní organizace mohly dále zachraňovat lidi a aby Evropská unie zřídila evropskou námořní záchrannou misi. Členské státy EU, které jsou ochotny převzít odpovědnost, v tom musí pokračovat a poskytovat útočiště uprchlíkům,“

řekla předsedkyně evropských Zelených Ska Kellerová.

Tohle vše samozřejmě není náhodné.
Předseda Pirátů Ivan Bartoš se již v minulosti například účastnil demonstrace teroristické levicově extremistické Antify, kde se skandovalo „nacionalisti, táhněte, uprchlíci, vítejte“!

Bylo by fajn, aby toto voliči Pirátů věděli a uvědomovali si důsledky své volby…

Autor: Radim Fiala
https://www.euportal.cz/Articles/21235-pirati-se-pekne-vybarvili-do-zelena-a-potvrdili-ze-patri-mezi-slunickarske-neomarxisticke-vitace.aspx

sdílet na