Petr Novák: Pro tebe, spravedlivý demonstrante!!!

Pokud se budeš dívat na kauzu “Babiš” pomocí kaleidoskopického myšlení, tedy bez sebemenší znalosti celé mozaiky, tak ji samozřejmě vyhodnotíš „jednoznačně“.

Uvidíš ho jako bývalého práskače STB, oligarchu, který se dostal k velkým penězům doslova “zázračně” přes noc, chlápka co šidí na dotacích, na kvalitě svých potravinářských výrobků, muže co jde přes mrtvoly i přes zdraví vlastních dětí, slovenskou “náplavu”, likvidátora zemědělství (řepka), lháře a vůbec podvodníka, majitele médií, které mu uměle zvedají rating, vychcánka, který si mění pravidla ve svůj prospěch a dosazuje si jako premiér do vysokých funkcí “své” lidi, kteří ho ochrání před stíháním a který se neustále jen zaklíná slovy –
“je to proti mě cíleně vedená kampaň a není na tom zbla pravdy”.

A protože se považuješ za svobodomyslného a slušného občana, který má smysl pro spravedlnost, tak je logické, že tě tento nemorální člověk natolik vadí, že jsi ochoten vyjít do davu podobně slušných občanů,
aby ses proti němu vymezil, volal po jeho odvolání a šířil ve svém okolí informační pole jaký je to šmejd.

A to celé děláš proto, aby jsi zlepšil situaci v ČR, protože ti jde o naši krásnou zemi, aby se tu všem lépe žilo,
aby v čele byli morálnější a mnohem slušnější lidé, než nějací Babišové a Zemani, kteří jsou jen pro ostudu.

Jde ti o to, aby se naše děti měli lépe, protože kdyby jsi dnes nic neudělal, tak by jsi přeci nemohl ze svých dětí vychovat slušné lidi se smyslem pro fair-play, no a aby jsi potomkům ukázal jak moc je to důležité, tak je vezmeš sebou, aby nasáli atmosféru protestu a pochopili, že za demokracii se má bojovat.

Popsal jsem tě přesně, že? Dá se ti něco vytknout? Zkusme to spolu trochu rozebrat.

Přesně jako ty uvažovali lidé, kteří vyšli do ulic proti prezidentu Jankukovyčovi na Ukrajině, který byl obrovsky zkorumpovaný a dokonce zamlada seděl za krádež a ublížení na zdraví. Výsledkem se stal tzv. Majdan, který se stal symbolem toho, kdy z venku (!!!) řízené protesty mají za cíl dehonestovat (a následně zlikvidovat) legitimně zvolenou vládu a změnit politické klima ve společnosti tak, aby si lidé, “spravedliví lidé” mysleli, že se vše odehrálo jejich přičiněním a oni nebyli jen loutkami těch, kteří chápou více.

A co tam bylo výsledkem? Krize okolo Krymu, občanská válka s již tisíci mrtvými a nástup nejčistšího fašismu “na trůn” od Druhé světové války v Evropě, kdy se jedna z hlavních tříd v Kyjevě jmenuje po válečném zločinci Banderovi a kdy vrazi z jeho jednotek začali pobírat důchody za vraždění nevinných civilistů.

Žije se jim tam po tom jejich “spravedlivém” boji za demokracii lépe? Mají se dobře ti, co vyšli do ulic, aby si poslechli místní kulturní “elitu”, tedy herce, zpěváky, sportovce, kteří jim říkali, jak se likvidací demokraticky zvolené vlády budou mít skokově lépe?

Dnes jich několik miliónů žije raději v zahraničí, protože jejich země již není k žití – tedy pokud se tam jako ten “spravedlivý” nepřidáš k banderovcům.

Vzpomínáš na Kaddáfího? Jeho země se z části také postavila proti němu a výsledkem bylo uvolnění migrační hráze a záplava muslimů do Západní Evropy. A co se děje nyní přímo tam? Po letech vraždění a chaosu zkouší maršál Haftár porazit, většinou západních zemí uznanou džihádistickou vládu, která se opírá jen o vojenské síly islamistických žoldáků z celého světa a má minimální podporu vlastního obyvatelstva.
…. Opravdu toto chtěli ti “spravedliví”, když za jásání zabíjeli, dle nich také zkorumpovaného, vůdce?

Vzpomínáte na Irák, kde se ti “spravedliví” vrhli na diktátora Husseina, když se přidali na stranu “demokratických” okupačních vojsk US army? Myslíte si, že toho dnes litují, nebo jsou za to šťastní?
Saddám prý ročně zlikvidoval několik stovek svých oponentů, ale po vstupu “demokracie” bylo zavražděno
v této zemi již přes milión osob…… Opravdu to tak ti “spravedliví” chtěli?

Vzpomínám si, jak na Novinkách dali před lety pod sebe dva články o Sýrii. Jeden byl o tom, jak ti “spravedliví” bojují proti “vražednému diktátoru” Asadovi (který se stal “vražedným” až když přestal plnit přání Západu,
do té doby se o něm psalo jako o “našem příteli Asadovi”) a to všemi možnými prostředky a že jsou ozbrojeni hlavně loveckými puškami, meči a jezdí na terénních autech firmy Toyota. A hned pod ním byl článek o tom, jak na tyto povstalce Asad poslal tankovou divizi a jak ji povstalci odrazili a zničili jim pět strojů (!!!).

Má smysl psát o tom, že jeden, nebo možná oba, články byly jen propagandistickou kampaní?
Dnes se stále v Sýrii bojuje. Většina těch “spravedlivých” brzy pochopila, že “protiasadovská aliance” je pouze Západem vycvičená banda džihádistů a přešla zpět na stranu Damašku.
Přesto se tam zabíjí dodnes a to v zemi, která byla nejliberálnější v celém islámském světě.
Že přeháním? Nic takového u nás nehrozí?

Na Slovensku se zbavili Ficovy vlády, protože… Proč vlastně?
Byl prý zkorumpovaný a rozhodně určitě nějak mohl za smrt mladého novináře (jinak samozřejmě bílého koně, kterému zvedli uměle rating tím, že ho doslova přitáhli ke kauze “Panamské dokumenty”) a jeho přítelkyně. Vzpomínáte, jak se Ficovi mnozí smáli, když tvrdil, že se celý slovenský “Majdan” domluvil měsíce před tím, když se osobně setkala loutka Kiska se Sorosem? 

Ještě dnes se tomu směješ, protože ten starý židovský “podnikatel a filantrop” rozhodně není žádný kouzelník, který by dokázal odstranit celou vládu jedné země?
A myslíš si, že je náhoda, že je dnes prezidentkou na Slovensku osoba právě z jeho stáje napojená na jeho neziskovky? Ale je fakt, že se na ni dívá mnohem lépe, než na vetchého staříka o holi, který plivá jed, jen co otevře ústa. To, že jej používá na vlastizrádce, nevidíš, protože pro tebe to jsou “elity” národa, které ovšem pracují pro národy zcela jiné.

Takže, milý demonstrante, pokud ti nevadí, že pracuješ v cizím zájmu a to pro loutkovodiče různých Kalousků, kteří jsou roky řízeni US státními elitami, trockistických Pirátů řízených svou mezinárodní Internacionálou z Bruselu, různými Fialy z ODS, kteří jsou předsedy Panevropské unie, kterou řídí šéf Landsmanšaftu, jenž chce zrušit Benešovy dekrety, různými zblblými kašpary a šašky, co mají mandát jen díky tomu, že hrají v tvých oblíbených pořadech, tak pokračuj dál a přiveď naši zemi do stejné politické krize jaká je nyní v Rakousku,
kde se také připravil vynikající “Majdan” (tam to stalo, ovšem i bez demonstrantů).

Že tomu tak není? Že to oni protestují spolu s tebou a nikoliv ty s nimi? Jenže svou účastí všem těmto zrádcům národa dáváš politický MANDÁT k tomu, aby svou činností dál rozbíjeli naši státnost!!!

Že tě nikdo neřídí?
Nezačalo to náhodou tím, že byl o Babišovi natočen dokument německou (neomarxistickou) stanicí ZDF?
Nenásledoval v rychlém sledu útok z ODS, KDU a Pirátů?
Nepřišla hned vzápětí, samozřejmě zcela “náhodou”, další zpráva z OLAFu?
Nezaútočil pak na Babiše i přímo opilec Juncker?
Nejsi nikým řízen? A co těmi co pořádají tyto akce?
Kdyby je nepropagovali, neuspořádali, tak by tě napadlo vyrazit do ulic?
Myslíš si, že jsou tyto akce zadarmo?
Že nikoho nic nestojí?
Že to celé řídí tři mladíci z nichž dva studují teologii a říkají si Milion chvilek… bla, bla…?

Položil sis někdy otázku jestli jsi pouze hlupák, anebo skutečně nepřítel národa?
Pokud to první, tak se s tím dá něco dělat.
Položil sis někdy otázku, CO OPRAVDU CHCEŠ?
Aby padla vláda, nastaly další zbytečné volby, ve kterých vyhraje opět ANO a ty jsi zase mohl demonstrovat
za “demokracii” tím, že popřeš demokratické volby?
Nebo chceš občanskou válku? Skutečný, krvavý Majdan? Pro koho makáš?
Opravdu nevidíš, jak moc velký jsi kretén, když demonstruješ na akci a okolo tebe vlají vlajky trockistických Pirátů a extrémistické Antify?

Nepřijde ti ani trochu divné, že ti co chtějí odvolání Babiše a řídí tyto procesy, jsou kompletně pro migraci
a on je naopak proti ní? Opravdu si myslíš, že po něm přijde obrovský morál typu Gándhí, který svou politikou ahinsá (nenásilí) rozpoutal největší pogrom v historii Indie, který si vyžádal přes milion, nikoliv chvilek, ale mrtvých?

Opravdu jsi tak naivní hlupáček a myslíš si, že v systému “člověk člověku vlkem” se nahoru ze všech “vlků” zázračně dostanou ti morální?

Nepodporuj lidi ani strany, ale procesy, které jsou ku prospěchu naší země.
Aby jsi věděl jaké to jsou, tak začni studovat jak fungují složité sociální super systémy, jinak budeš i dál za hloupou ovci, která běhá po náměstích a bečí jak strašně moc chce být zaříznuta od hospodáře o kterém nemá ani tušení, že existuje.

Pokud nejsi schopen některé momentálně prospěšné procesy podporovat svou účastí, třeba z antipatie
k hlavním aktérům, tak se jim aspoň nesnaž házet klacky pod nohy a jdi jim z cesty, tedy pokud se chceš opravdu někdy podívat svým dětem do očí s tím, že se nebudeš muset stydět za to, že jsi byl tupou figurkou ve hře, které jsi díky svým neznalostem a mnohdy i vlastnímu nabubřelému egoismu neviděl, nebo nechtěl vidět.

Pochopil jsi už, že nejsi “spravedlivý”, ale jen tupá ovce?

http://www.rukojmi.cz/clanky/8239-petr-novak-pro-tebe-spravedlivy-demonstrante

sdílet na