nezařazené

Perfektní recept na skutečný antisemitismus

předkládá v hypotetické rovině Caitlin Johnstone. A mluví z duše všem, kdo už mají plné zuby toho, že kdykoli se odváží kritizovat válečného zločince Netanjahua a jeho stejně zločinnou vládu, jsou označováni za antisemity. To jejich politika působí, že světem obchází strašidlo antisemitismu, který skutečně může propuknout. Protože nemůžete neustále zabíjet lidi po desetitisících a zároveň ze sebe dělat obět, protože holokaust. Zde je návod:

„Kdybych chtěla zvýšit antisemitismus ve společnosti, představovala bych si, že bych pod vlajkou Davidovy hvězdy dělala spoustu opravdu hnusných věcí, a přitom neústupně trvala na tom, že mé činy jsou neoddělitelné od židovského národa a židovské víry. Zabíjela bych děti po tisících a páchala genocidní zvěrstva.

Abych skutečně pomohla šířit antisemitismus, udělala bych vše pro to, aby byli lidé vůči němu méně ostražití. Velmi bych se snažila, aby varovné označení antisemitismus vypadalo směšně a nesmyslně - rozšiřovala bych narativy, že lidé, kteří se staví proti genocidě a etnickým čistkám, nenávidí Židy, označovala bych mírové pochody za zločiny z nenávisti, volání po spravedlnosti za výzvy ke genocidě židovského národa. Tolikrát bych vyvolávala falešný poplach, kolikrát jen by to bylo možné, pod těmi nejabsurdnějšími způsoby, které by mě napadly, abych všechny znecitlivěla ke skutečnosti opravdového šíření protižidovské nenávisti.

Pokusila bych se zajistit, aby židovští vojáci, provádějící zvěrstva pod vlajkou Davidovy hvězdy, vypadali tak nelidsky, jak je to jen možné, a tím dehumanizovali obyčejné Židy v očích veřejnosti. Měli by se natáčet, jak dělají ty nejhorší věci, které si lze představit, zatímco se smějí a oslavují své činy, a pak tato videa sdílet na sociálních sítích. Čím více virálního obsahu by pak dokázali svými hrůznými činy vytvořit, tím lépe.

Předpokládám, že bych také chtěla prozkoumat dlouholeté antisemitské konspirační teorie a ujistit se, že všichni se snaží, aby se do nich zapojili. “Židé ovládají média”? Zajistím, aby média byla nekontrolovatelně zaujatá ve prospěch vlajky Davidovy hvězdy. “Židé ovládají vládu”? Ujistěte se, že se vlády ohýbají, aby usnadnily zločiny národa Davidovy hvězdy. „Dětské oběti “? Ujistěte se, že válečné zločiny spáchané pod vlajkou Davidovy hvězdy zabíjejí co nejvíce dětí.

Tyto kroky by vytvořily dokonalé prostředí pro velmi reálné projevy nenávisti vůči příslušníkům židovské víry, které by podle mého názoru mohly být následně použity k podpoře dalších zvěrstev, čímž by se skutečný antisemitismus ještě zhoršil. To by vytvořilo sebeposilující zpětnovazební smyčku násilí a nenávisti, což by způsobilo neustále eskalující antisemitismus v celé naší společnosti, který by jednoho dne mohl potenciálně vést k něčemu tak hroznému, co už historie viděla.

Samozřejmě bych nic takového nikdy neudělala, protože by to bylo hrozné zlo způsobit tohle Židům světa. Pokud by se něco takového stalo, nebyla by to vina Židů – mnozí z nich patří k nejlaskavějším a nejpoctivějším lidem na zemi – byla by to chyba vlád a médií, která k takovému výsledku připravila cestu… Jakákoli mocenská struktura, která vytvořila nebo spustila takovou dynamiku, by byla neodpustitelně zkažená a bylo by nutné ji zastavit – pro dobro lidstva.“

https://www.caitlinjohnst.one/p/the-perfect-recipe-for-a-real-antisemitism?publication_id=82124&post_id=141715420&isFreemail=true&r=1rd7rc&utm_source=substack&utm_medium=email

sdílet na

41 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Standa
18. 2. 2024 14:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak mě to také něco připomíná.
Rusofobii , která bublá všude po Česku.Když řekneš Žiďák jsi na zavření( to se nesmí) a , když řekneš Rusák je to v médiích furt und furt. Kdyby Žié nevyvolali nenávist Hitlera a wwII mohl být klid.

Standa
18. 2. 2024 14:21
Odpovědět  Standa

židovské osobnosti a židovské organizace po celém světě krátce po nacionálněsocialistickém nástupu k moci v roce 1933, začali Velkoněmecké říše a jejím vládcům vyhlašovat „svatou válku“.Židé, kteří měli velký vliv na politiku Spojených států a následně i Velké Británie, a to především ve věcech ekonomických, zajistili Německu obchodní embargo a bojkot německého zboží. Některé světové noviny měly v roce 1933 na předních stranách „Židé vyhlašují válku Německu“, následně slovní i jiné útoky přibývaly:

„Judea vyhlašuje Německu válku! Židé celého světa, spojte se! Bojkotujte německé zboží! Demonstrujte!“ – všechny hlavní titulky Daily Express, 24. března 1933.

Izraelský lid celého světa vyhlašuje Německu obchodní a finanční válku. Čtrnáct milionů Židů stojí pospolu jako jeden muž ve vyhlášení války Německu. Židovský velkoobchodník opustí svou firmu, bankéř burzu, obchodník svůj obchod a nemajetný člověk svůj prostý dům, v rozkazu připojit se společně do svaté války proti Hitlerově lidu.“ – Daily Express, 24. března 1933.

Standa
18. 2. 2024 14:24
Odpovědět  Standa

Každý z Vás, z Židů a Nežidů, který dosud nevstoupil do této svaté války, nechť tak učiní hned a tady. Nestačí nekupovat zboží z Německa. Musíte přerušit veškeré styky s obchodníky, kteří prodávají německé zboží nebo podporují německé lodě… musíme zničit Hitlerův režim a přivést německý lid k rozumu tím, že zničíme jejich zahraniční obchod, na němž závisí jeho přežití.“ – Samuel Undermeyer, v rádiovém vysílání na WABC, New York, 7. srpna 1933. Samuel Untermeyer byl židovský vůdce a blízký přítel prezidenta Wilsona a Roosevelta.

Bernard Baruch se připojil k Samuelu Untermeyerovi a volal po válce proti Německu: „Zdůrazňuji, že porážka Německa a Japonska a jejich eliminace ze světového obchodu by dala Británii obrovskou příležitost ke zvětšení zahraničního obchodu v objemu i zisku.“ – Barnard M. Baruch, „The Public Years“, strana 347 (New York: Holt, Rinehart and Winston, 1960). Bernard Baruch, syn německého Žida, byl poradce prezidentů Wilsona, Roosevelta a Trumana.

Standa
18. 2. 2024 14:32
Odpovědět  Standa

„Toto vyhlášení války proti Německu, jsme nyní povýšili na „svatou válku“. Tato válka skončí zničením Německa.“ Dr. Franz J. Scheidl, Geschichte der Verfemung Deutschlands.

Válka v Evropě je v roce 1934 nevyhnutelná.“ – H. Morgenthau, ministr financí Spojených států, Hearst Press, září 1933 (také citováno v „The Palestine Plot“, B. Jenson, strana 11 (vydáno Johnem McKinleyem, 11-15 King Street, Perth, Skotsko).

V boji proti Německu je už několik měsíců zapojena každá židovská komunita, každá konference, ve všech syndikátech a každým jediným Židem na celém světě. Je důvod věřit, že naší úlohou v tomto boji je zvláštní význam. Vyvoláme duchovní a materiální válku celého světa proti německému úsilí stát se jednou velkým národem a aby získalo zpět svá ztracená území a kolonie. Ale židovským zájmem v první řadě je úplné zničení Německa. Pospolu i jednotlivě, německý národ je hrozbou pro nás Židy.“ – Vladimir Jabotinsky, zakladatel židovské teroristické skupiny Irgun Zvai Leumi, v „Mascha Rjetsch“, leden 1934 (také citováno v „Histoire de l’Armée Allemande“ Jacques Benoist-Mechina, část IV, strana 303).

Standa
18. 2. 2024 14:34
Odpovědět  Standa

Nyní brečí nad antisemizmem, ale pokračují znovu! Náhle jsou obětí!

Ladislav 💤
18. 2. 2024 14:40
Odpovědět  Standa

Furt to jsou proradní židáci!

Standa
18. 2. 2024 17:15
Odpovědět  Standa

Hitler nechce válku, ale my mu ji vnutíme, ne letos, ale brzy.“ – Emil Ludwig Cohn v Les Annales, červen 1934 (také citováno v jeho knize „The New Holy Alliance“).„My Židé přineseme Německu válku.“ – David A. Brown, národní předseda Židovské sjednocené kampaně, 1934 (citováno v „I Testify Againts The Jews“, Robert Edward Emondson, strana 188 a v „The Jewish War of Survival“, Arnold Lees, strana 52).

„Chceme vyvolat hlubokou nenávist k Němcům, k německým vojákům, námořníkům a letcům. Musíme je nenávidět dokud nezvítězíme.“ – Lord Beaverbrook (citováno v „Niemals!“, Heinrich Goitsch).

„Je zde pouze jediná síla, která se opravdu počítá. Je to síla politického nátlaku. My Židé jsme nejmocnější lidé na světě, protože tuto moc máme a víme jak ji použít.“ – Vladimir Jabotinsky, Jewish Daily Bulletin, 27. července 1935.

„Před koncem roku, bude složen ekonomický blok z Anglie, Ruska, Francie a Spojených států, který srazí ekonomický systém Německa a Itálie na kolena.“ – Paul Dreyfus, „La Vie de Tanger“, 15. května 1938.

3. května 1938, se noviny American Hebrew chlubily, že mají Židy v předních vlivných pozicích v Británii, Rusku a Francii, a že tito „tři synové Izraele

Standa
18. 2. 2024 18:39
Odpovědět  Standa

Vyzdvihuji:,,„Je zde pouze jediná síla, která se opravdu počítá. Je to síla politického nátlaku. My Židé jsme nejmocnější lidé na světě, protože tuto moc máme a víme jak ji použít.“ – Vladimir Jabotinsky, Jewish Daily Bulletin, 27. července 1935.konec cit.
Tak si říkám jestli to není v současné době opět pravda.

Jaris.
18. 2. 2024 23:52
Odpovědět  Standa

Stando, to jsou potvrzena fakta, ktere jste pouzil do svych komentaru. Zidak nikdy svou vinu neprizna. Tohle zidaci neradi slysi a delaji vse, aby se na to zapomnelo a oni opet mohli hrat ublizenou roli neboheho a nemilovaneho zida s takovou preciznosti, ze to zaslouzi primo cenu Oskara.

Albi
19. 2. 2024 10:11
Odpovědět  Jaris.

Jak to – nepřizná? A který židák?

Netanjahu např. to vykládá už léta zcela otevřeně, takže je chyba jeho okolí, že ho neslyší, slyšet nechce, ale nejpravděpodobněji úmyslně neposlouchá.
A stejně tak i všichni “vládci” po vytvoření Izraele na paletinském území.

Jinak si všichni pletete sionisty (politické “vyznání”) s Hebrejcemi – “etnikem”. Ale co, hodinky jako holínky, že?

Jaris.
19. 2. 2024 12:29
Odpovědět  Albi

Satanyahu prece svaluje vzdycky a pri kazde prilezitosti vinu na Palestince.To jste si nevsimla?
Navic puvodni biblicti Hebrejci neexistuji. Dnes je to smeska ruznych etnickych skupin vetsinou chazarskeho puvodu. Cetla jsem, ze v Izraeli zije 97% nesemitskych zidu, kteri se hlasi k zidovstvi. Semite jsou Palestinci. Pravdu mate v tom, ze teroristicky Izrael byl zalozen sionistickymi zidy.

Jiří
19. 2. 2024 09:09
Odpovědět  Standa

Zajímavé informace, a zajímavé je, že jsem díky propagandě o takových židovských výpadech vůbec netušil. Děkuji za poučení. A jak dokonale to teď připomíná rusofobii, jako by to podobní lidé zase všechno řídili.

Albi
19. 2. 2024 09:56
Odpovědět  Standa

Promiň Stando, ale píšeš hlouposti.
Jak se srovnávají slova: “Kdyby Židé nevyvolali nenávist Hitlera a wwII mohl být klid” z 1. příspěvku se těmi tady:
Hitler nechce válku, ale my mu ji vnutíme, ne letos, ale brzy.

Takže o “naštváíní” Hitlera vůbec nešlo a za druhé – Hitler byl stejná figuirka jako dnes Zelenský, takže za oběma válkami stál někdo jiný a to bankéři. A ano, nejspíš všichni židovští, ale tím spíš bychom měli (všichni) rozlišovat “Žida od Žida” a neházet všechny do stejného pytle. Není každý Žid bankéř.

Vím, že jsou to citáty, ale i tak je třeba si na to dávat pozor a ty citace “profiltrovat” vlastní hlavou.

Je to složité a chce to hlavně dobrou vůli a hodně pochybností, což bohužel všude chybí, ale alespoň bychom se měli snažit neskákat na udičku různým manipulátorům a nenechat je tak úspěšně hnát kam se jim zamane.

Jaris.
19. 2. 2024 12:33
Odpovědět  Albi

Vubec to slozite neni. Informace a fakta, co zde Standa uvedl v komentarich je volne dohledatelne na internetu. Tak to laskave neprekrucujte.

19. 2. 2024 17:22
Odpovědět  Jaris.

Stejně jako jsou tam volně dohledatelná i jiná fakta. Jenže k tomu je třeba nadhled a kritický rozum a to bolí, bo se při tom musí myslet. Pohodlnější je vyzobávat si jen co se hodí, že.

Jaris.
19. 2. 2024 22:52

Vy se spise zastavate Albi nez faktu, ktere jsou o mezinarodnim zidovstvu v predvalecne dobe dobre znamy. 🙂

20. 2. 2024 00:16
Odpovědět  Jaris.

Víte móóóc dobře, že to není poprvé, a že tím vyzobáváním hodícího se vás prudím opakovaně, nezávisle na komkoli. Holt jste někde chytila bacila židobijství a zřejmě je to nevyléčitelné.
😀

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris.
21. 2. 2024 06:25

O zadne zidobijstvi nejde. Jsou to proste historicka fakta, ktere zidi a mnozi jejich nezidovsti priznivci nechteji videt a dokonce to zapiraji.
Cest vyjimkam, ale tech je tak malo, ze to nestoji za rec.

lubkral
18. 2. 2024 15:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslíte ty lidi co okupují Gazu, tedy okupanty? Je divné, že se nenazývají věci pravým jménem. Jedni jsou teroristé, to jsou ti co brání svoji vlast a ti druzí jsou okupanti!

Standa
18. 2. 2024 18:35
Odpovědět  lubkral

Stačí někoho nějak nazývat, dát mu punc bídáka a neustále to opakovat a lidé chudí duchem tomu za nějakou dobu uvěří.
Takže Putin, Lukašenko jsou ,, krvavými diktátory” a např. Nixon( Větnam), Bush( Irák) nebo Madlen Olbrigtová jsou andílci.A válečný zločinec z Jugoslávie P.P. je mírumilovný prezident Česka.Takový Hitler , Musollini, Thaci byli vzývání a Miloševiče zabili v Haagu.

Vladimír
19. 2. 2024 09:52
Odpovědět  lubkral

Ono již došlo ke zmatení pojmů.Nevšiml jste si, že fašistům se zásadně říká “demokraté”?

miro
18. 2. 2024 15:35
Ohodnotit příspěvek :
     

skončila éra amerického četníka žida, oba dopadnou velice špatně, svět jich má už plné zuby

Pravdomluvny
18. 2. 2024 16:36
Odpovědět  miro

A Evropu zaplevelují hordy muha@@@@murdů😡🤮

Jaris.
19. 2. 2024 00:05
Odpovědět  Pravdomluvny

… a to ‘diky’ zidum a jejich nespocet organizaci a ne/ZISKOVEK. Tak pomahaji muslimum do Evropy, a to jeste za penize evropskych vlad!!! To nevymyslis. Byla tak umele vytvorena nenavist mezi muslimy a Evropany, pricemz zid za bukem se chechta, jak se mu dilo dari, jak zabiji dve mouchy jednou ranou – Evropani vuci muslimum, jelikoz obe skupiny zid k smrti nenavidi.

Pravdomluvny
19. 2. 2024 06:12
Odpovědět  Jaris.

Uměle vytvořená?????
A kdo jí vytvořil???
Neziskový na počátku středověku?!!!!!
Tehdy Židé žádnou moc neměli,ale Svaté války dávno existovaly!
Muha@@@@mrdánci zaslouží jediné a to je to zacházení, které měli z rukou Vlada III.Tepeše 👎

Jarosla
19. 2. 2024 08:19
Odpovědět  Pravdomluvny

S tím bych si dovolil polemizovat. Ve středověku financovali křesťanské války, čím získali spoustu majetku a další moc/vlyv. Jsou židi a židi. Jedni financují války a z nich bohatnou a ti druzí v nich umírají, jsou obětmi holokaustu, stejně jako slovane, cikáni a další podlidé. Myslím, že západní Evropa i US si myslí, že jsou výjimeční , no a od Německa na východ jsou ti druzí, nevýjimečni

Administrátor
P.A.Semi
18. 2. 2024 17:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Naivita Caitlin Johnstone je dojemná…

Píše to, jako kdyby Židé neovládali Média a Vlády, ale jen nyní začali vytvářet ten “dojem”… Jako kdyby si toho nevšimla už za Covidu, jehož snad veškeré aspekty byly především Židovské… Jako kdyby to nebylo vidět už při Migrační Krizi, když především Židé v neziskovkách a v synagogách a v médiích se starali o vítání Migrantů a lámání odporu normálních lidí…

A nejsou to jen ty bestie v Izraeli (zhruba 90% tamních obyvatel souhlasí s genocidou v Gaze!), jsou to především ti, kteří ovládají Západ, především USA a Anglii, a skrze Banky jako MMF pak vydíráním ostatní vlády světa… A i většina těch obyčejných normálních Židů s nimi drží pohromadě a kryjí jejich zločiny, i když se na nich nepodílejí přímo, ale podílejí se na zbrani “antisemitismus” – ty pomluvy z “antisemitismu” jsou skutečná zbraň na znásilňování veškerého našeho odporu…

Bylo to vidět celou dobu, ale nyní už to nelze přehlížet, protože přetekla míra toho, co jsou lidé ochotní ignorovat a popírat…

πα½

Jaris.
19. 2. 2024 00:17
Odpovědět  P.A.Semi

Naprosto presne, Semi. Take to tak vidim a uz hooodne dlouhou dobu, co jsou zidaci za vychytralou verbez. Zadni chudaci to rozhodne nejsou. Zatimco presvedcili svet, ze jsou to nespravedlive sikanovana skupina, obsadili vsechna dulezita odvetvi od bankovnictvi, pres media az po politickou scenu. Na rozdil od nasich predku, kteri nas pred nimi varovali, jsme jim to nejen dovolili, ale i umoznili.

Bai
19. 2. 2024 01:24
Odpovědět  Jaris.

Předpověděli to sami v Protokolech siónských mudrců.

Plebej
18. 2. 2024 19:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Paní Caitlin Johnstone (či paní Kunšteková) to ani nemusela psát.
Protože Izraelci, aniž by o její článek zavadili, i tak dělají přesně to, o čem píše a co ve světě právem vyvolává protižidovské (anti-sionistické) nálady. Protože sionismus je další verzí nacismu.
Majíce za zády existenciální pojistku UK/US anglosionistů, je izraelským sionistům vcelku šuma, co si o jejich zločinném počínání kdo myslí.
Připomeňme si, že i Arabové také patří k semitským národům. A hojně rozšířená nenávist k těmto (ve zdejší krajince) je také projevem antisemitismu.
.

Jaris.
19. 2. 2024 00:23
Odpovědět  Plebej

Je zavadejici, jak se dnesni zidaci ohaneji antisemitismem, pricemz semite nejsou a nikdy nebyli. V Izraeli udajne zije 97% pozidovstelych chazaru a ti jsou turkickeho puvodu nikoliv semitskeho.

Administrátor
P.A.Semi
19. 2. 2024 00:37
Odpovědět  Jaris.

Oni jsou spíš konvertité z Evropy, z Polska z Česka z Německa z Ukrajiny atd…
Třeba Netanjahu je původem Polák…
U nás tam konvertovala spousta Protestantů po Bílé Hoře, aby se vyhnuli Katolickému útlaku…

A ovšem třetina Izraelců pochází z Ruska, utekli tam především po pádu SSSR… V Izraeli vychází noviny v ruštině, leckde se tam dá rusky domluvit spíš než anglicky…
Což je na tom nejpikantnější, protože u nás jim lezli 40 let do zadku na Východ, ale po pádu “Železné opony” velká část Židů utekla ze SSSR do Izraele a USA, a ti naši jim zase lezou do stejného zadku, jen na druhou stranu…

πα½

Jaris.
19. 2. 2024 01:42
Odpovědět  P.A.Semi

Tech protestantskych konvertitu nebylo az tak mnoho. Vetsina protestantu z Cech po Bile Hore emigrovala do zahranici. Ta vlna novodobych zidu je vetsinou z vychodu. Hlavne z Ruska, kde byla bida. Jak je znamo, tak zid, jak ten puvodni, tak ten konvertovany privandroval tam, kde byl urcity blahobyt, kde mohl parazitovat na spolecnosti. Vetsinou je to zapsano v mnoha dilech svetove i ceske literatury.

Administrátor
P.A.Semi
19. 2. 2024 00:34
Odpovědět  Plebej

Tady nejde o to, jestli si to uvědomují ONI – jistě že ano, oni jsou tím školení od rána do večera…
Tady jde o to, abychom si to uvědomili MY, a přestali jim to “žrát”, to falešné osočování z “antisemitismu”, a nebáli se nazývat zločince “zločinci”…
πα½

Monty
19. 2. 2024 06:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Přidám trochu historie ..Nezajímá mě, jaká loutka je umístěna na anglický trůn, aby vládla Říši, nad níž slunce nikdy nezapadá. Muž, který ovládá britskou peněžní zásobu, ovládá britské impérium a já kontroluji britskou peněžní zásobu…Nathan Rothschild  A to bohužel stále platí !

Putinovec
19. 2. 2024 09:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Je potřeba rozeznávat to , co probíhá . Ten způsob , jak ovládat dav , je jednoduchý . Davu se předkládá myšlenka a to takovým způsobem , aby ji dav byl připraven hltat tak , jako dobytek z koryta . To znamená bezmyšlenkovitě . Hlavně nepřemýšlet !
Podívejte se do nedávné minulosti . Napřed je část židovského národa decimována a to převážně prostřednictvím pasáků židovského stáda – národa . A to vše pomocí nadnárodních procesů a nadnárodních zdrojů . Ona Třetí říše nebyla postavena na nohy zadarmo , on to někdo zacvakal .

Po několika generacích , kdy byl využit potenciál židovského národa uměle usazeného na místě , kde nemůže v žádném případě přežít a kdy došlo tímto nástrojem k požadované změně a splnění nebo nesplnění zadaných úkolů , kdy nástroj dostal na pozadí záměrných masakrů punc vyjímečnosti , došlo k potřebě , začistit už nepotřebný nástroj .
A dělá se to znovu tak , že se připraví procesy , které dav – davy přivedou k tomu “správnému” názoru , myšlence a dav volá po začištění – potrestání toho darebáka , neuvědomujíce si , že funguje jako naprogramovaný biorobot a že mu tuto genocidu , ten kdo ho ovládá , za několik generací omaže o hubu ,

Putinovec
19. 2. 2024 09:41
Odpovědět  Putinovec

přesně tak , jako je dnešním Němcům vyčítán zločin jejich dědů .
Podívejte se na způsob , jakým tuto situaci řeší Putin .
Máte snad někdo pocit , že vyzívá ke genocidě toho či onoho národa ? Ne , mluví o tom , že je potřeba udělat pořádek , ohledně pevně vytyčených mezinárodních hranic . Které se zaváží dodržovat a udržovat státy , které s touto oblastí sousedí .
Pokud přijmete vnucovaný narativ , kde jsou špatné obě strany , a je jedno , kterou si vyberete , a že je to tam potřeba do posledního člověka vytřískat , tak právě mlaskáte nad korytem , ke kterému Vás kdosi postrčil .

Albi
19. 2. 2024 10:47
Odpovědět  Putinovec

To můžete psát od rána do večera a pod jakýmkoliv článkem, ale jako byste hrách na stěnu házel.

Vladimír
19. 2. 2024 09:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Něco podobného dělají i s homosexuály a spol. Než se začala vydávat homosexualita za ctnost, tak v podstatě nikomu nevadila – vyjma pár výjimek, které budou vždy. Od té doby, co je z nich privilegovaná vrstva, už žádné mé sympatie nemají, mírně řečeno…

Putinovec
19. 2. 2024 10:03
Odpovědět  Vladimír

Proto taky lidé s odlišnou sexuální orientací , či zmatením vlastního pohlaví říkají , že tyto kreatury ,za Ně nemluví . Reálně si uvědomují , že mají na konci tohoto procesu , skončit jako oběti nasraného davu .

Pavel Ambrož
20. 2. 2024 16:00
Ohodnotit příspěvek :
     

A víte, že i Arabové jsou Semité?