nezařazené

Peková: Covid je šmejd z laboratoře, očkování proti němu je absurdní

Koronavirus se replikuje extrémně rychle, z čehož usuzuje, že není přírodního původu a někdo „do něj sáhl“. Názor, že virus není modifikovaný, považuje Peková za směšný.

„Viry se nepěstují jako ředkvičky. Pěstují se proto, že s nimi člověk chce něco konkrétního dělat. Nechci na někoho ukazovat prstem. Mým cílem je, aby se tato environmentální katastrofa neopakovala,“ podotkla.

Samotná pandemie je podle Pekové využitá jako nástroj manipulace s lidmi. Společnost se prý nechala zblbnout a všichni zapomněli na svůj zdravý rozum.

„Doufám, že za to bude někdo hnán k zodpovědnosti. Po očkování hlásí úmrtí a nežádoucí účinky, dříve se v podobných situacích vakcíny nebo léky ihned stahovaly,“ řekla.

Některé mutace byly opravdu závažné.

„Ale aby se lidé nechávali očkovat proti laboratorním šmejdům, to mi přijde absurdní. Je to celé zpolitizované, o zdraví lidí nejde.“

Peková ale upozorňuje zejména na rychlost vyvinutí vakcín.

„To, že mě bolí ruka po vpichu, bych neřešila. Musíme se zabývat tím, co bude za několik let. Vždyť lidé hlásí i neurologické problémy. Nevím, jak politik může říct, že je to bezpečné,“ stojí si za svým Peková, i když vakcíny prošly přísnými kontrolami Evropské lékové agentury (EMA).

Problémy ale prý začínají nastávat i u dětí, které jsou z celé pandemie rovněž „zblblé“. Peková tvrdí, že společnost zbavila lidi svobody tím, že jim nutí očkování a ústenky.

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/pekova-covid-je-smejd-z-laboratore-ock…
Zvědavec
https://bit.ly/3xwm5e6

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
12. 7. 2021 19:54

To že EMA schválila po neuveřitelném tlaku ze strany US oberstů ,kterou tady v EU “ odpracoval “ mafioso Pompeus byla očividná ukázka kdo že řídí business v EU . Tzv. Elity cvakly podpatky dodaly – jako by se stalo a bez uzardění se rozjela největší ZLODĚJINA v historií světa . Žádné hodnověrné a prokázané závěry z výzkumu nemohli ani dodat ,protože virus sami vyprodukovali a proto se hovořilo o průbežném dodávání dat ,ale vakcíny tohoto typu se vyvíjejí a zkouší i 10let . Kdyby dodali ty data okamžitě by bylo jasné ,že v tom mají své pařáty . Výzkum ve Vu-chanu a nejen tam -jsou jejich laboratoře po celém světě a mám velmi nepříjemný pocit -dle informací z České ambasády v US – že ji tady potichoučku udělali i zde v ČR a proto tady asi byli vysláni tzv.Dr. z LM Amíků ,kteří nic nedělali ,ale sondovali . VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM ( můj názor )