Pátá kolona útočí na poslední baštu vlastenectví a rozumu: chtějí sesadit prezidenta

Česká republika:

Miloš Zeman není podle senátního Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost schopen vykonávat úřad prezidenta republiky. O návrhu zbavit Zemana funkce rozhodne Senát příští týden. Informoval o tom předseda výboru Pavel Fischer. Dodal, že prezident je často dezorientován a svou činností začíná ohrožovat ostatní ústavní instituce.

_______
Poté, co jinde zlikvidovali Trumpa, dobíjejí globalisté poslední zbytky vlastenectví a rozumu v dalších státech. Minulý týden zaútočila chátra i na bývalého prezidenta Klause s falešným obviněním o převodu 1,3 miliardy dolarů do Ruska. Mladšího Klause zlikvidovali vyhrůžkami a osobními útoky už před dvěma měsíci.

Zemana příliš nemusím, ale je fakt, že jediný našel odvahu postavit se tomu nesmyslu s Patem a Matem řádícími ve Vrběticích.

Jak Zeman tak Trump vsadili na rektální politiku sionistům, ale to už dnes nestačí. Stejnou rektální politiku provádějí stovky dalších kandidátů, takže tomu sionisté nechávají volný průběh. Pokud vůdce padne, nahradí ho lehce jiným alpinistou.

Zeman, Klaus i Trump jsou poslední mohykáni rozumných časů, kdy kolečko bylo kolečko a čtverec čtverec a mohlo se to říkat bez hrozby vězení.

Likvidují je a ti, kdo přicházejí po nich, jsou jen bezcharakterní a bezpáteřní karieristé.

Bůh s námi, pokud se páté koloně podaří je zdiskreditovat a zničit.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/milos-zeman-senat-urad-pr…

Zvědavec
https://bit.ly/3ih1c1J

sdíletj na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vaska
2. 6. 2021 20:39
Ohodnotit příspěvek :
     

je to pokus o židofašistickej puč

Editor
2. 6. 2021 21:43
Odpovědět  Vaska

Zemanovi spousta lidí vyčítá, že je velmi silně proizraelský. Ovšem v tom případě nedává smysl puč, do kterého by byli zapleteni Židé. Židofašistický puč je zajímavý hybrid. Už jsme měli také židobolševické tendence, teď židofašistické. Jsem zvědavý, kdy se dočkáme židoizraelských popřípadě židoarabských fenomenů. P.S. Pokud platí Starý Zákon, všichni lidé jsou Židé.