nezařazené

Párty je u konce? Vakcína Covid-19 od Biontech nejspíš nesplňuje kritéria pro trvalé použití

Wallstreet-online zprávy: Společnost Biontech musela přiznat, že její vakcína pravděpodobně nesplňuje kritéria pro trvalé schválení.

Biontech byl nucen přiznat, že jeho vakcína nemusí splňovat kritéria pro trvalé schválení.  

Ze zprávy:

„Biontech tvrdí, že pracuje na vakcínách proti Covid-19, které by měly být také účinné proti mutacím Covid. Navzdory tomu musel Biontech před americkou komisí pro cenné papíry (SEC) připustit, že účinnost jeho současné vakcíny proti koronaviru nemusí být dostatečná pro trvalé schválení regulačními orgány:

„Možná nejsme schopni prokázat dostatečnou účinnost nebo bezpečnost naší vakcíny proti COVID-19 a/nebo specifické formulace pro jednotlivé varianty, abychom získali trvalé schválení regulačními orgány ve Spojených státech, Spojeném království, Evropské unii nebo jiných zemích, kde byla vakcína schválena pro nouzové použití, nebo obdržela podmíněné schválení.“

A toto píše Vera Lengsfeld:

Poté, co byly stovky milionů lidí po celém světě očkovány látkou, která měla pouze nouzové schválení (jako všechny ostatní vakcíny proti koronaviru), je nyní evidentní, že tito „očkovaní“ byli podrobeni globálnímu terénnímu testu s nejistým výsledkem.

Toto očkování bylo politicky nařízeno, prosazováno celosvětovou propagandou, psychickým nátlakem a v některých případech i donucovacími prostředky.

Postupně se muselo připustit, že očkování neposkytuje žádnou ochranu proti infekci, dalšímu šíření a těžké progresi onemocnění. O nezvykle vysokém počtu nežádoucích účinků očkování se brzy zmínili zodpovědní lékaři, ale politici a média je před veřejností tajili.

Rozhodnutí politiků bojovat proti pandemii politickými prostředky přineslo utrpení a smrt milionům lidí.

Nejde o pouhé selhání, ale o záměrnou ignoraci ze strany odpovědných, kterým se role absolutních vůdců společnosti, dalo by se je nazvat i vládců, zjevně příliš zamlouvala.

Je nejvyšší čas tento politický postoj prozkoumat a vyvodit závěry, aby se něco podobného neopakovalo.

V Německu stále existují politici jako Lauterbach, kteří nadále vyzývají k povinnému očkování, navzdory tomu, co je dnes známo o nedostatečné účinnosti a zničujících vedlejších účincích očkování.

Corona politika se ukázala být nebezpečnější než virus.

To je skutečná nemoc, se kterou je třeba bojovat!

Pravděpodobně se jedná o fake news, protože kdyby to byla pravda, všechno by se tu zhroutilo a velmi, velmi mnoho pandemických prospěchářů by skončilo u soudu.

https://bit.ly/3koG5uk
https://bit.ly/3Lmix57

sdíletj na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ladik
29. 4. 2022 07:01

Při vstupu do koncentráku západního světa by měl být nápis Pfizer macht frei. A soud nad novodobými Mengely je nevyhnutelný.

Pavel
29. 4. 2022 08:54
Odpovědět  ladik

Ty důsledky toho očkování u lidí teprve nastanou. Stejně je to zvláštní jev, jak lze relativně snadno lidi zblbnout a oni stojí jako zpitomělé ovce na něco o čem nic neví, protože jim to řeklo pár grázlů. Víra v autoritu je největším nepřítelem pravdy. Tato jednoduchá věta Einsteina opravdu sedí. Doufám, že pan Fuellmich se svým týmem u soudu uspěje a i když ti největší zm-di jsou velcí hlavouni, budou potrestáni.

Gales
29. 4. 2022 10:36
Odpovědět  Pavel

Ať chcípnou na dlouhou rakovinu.

Gales
29. 4. 2022 10:40

Já to říkám od začátku že je to proti lidem. Stačí na to logiské myšlení.Jenomže ne každý se tomu mohl bránit a nenechat se naočkovat.Ti zmrdi použili všechny dostupné metody nátlaku,aby se lidi očkovali.Měli by být souzeni a potrestáni.

ladik
29. 4. 2022 16:30
Odpovědět  Gales

Ti zločinci tomu říkali “motivace”. Kéž by se jim to mnohonásobně vrátilo!

Milan ze Zahrady Čech
29. 4. 2022 16:35

Bodejť by splňovala kritéria, když byla nedostatečně smrtonosná.

orinoko
30. 4. 2022 14:10

Nějaká čísla.

láce.jpg