Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v (plísni) tísni

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni

ParlamentníListy.cz nalezly v oficiálních registrech smlouvy mezi Českou rozvojovou agenturou a „českou humanitární, rozvojovou, vzdělávací a lidskoprávní organizací“ Člověk v tísni.

Jedná se o projekt, kterým má naše republika prostřednictvím zmíněné agentury pomoci v Moldavsku. Konkrétně se jedná o plánování komunitních služeb pomocí veřejného dialogu a Člověk v tísni za tento dialog obdrží celkem 13 500 000 korun. Na další pozoruhodné detaily se naše redakce zaměřila v uplynulých dnech.

______

PL dále citují z některých smluv. Třeba tohle: „Realizátor Projektu zajistí v průběhu implementace Projektu v adekvátní míře konzultace s jednotlivými aktéry za účelem koordinace aktivit s intervencemi, které jsou synergické a komplementární a vyloučení duplicit a překryvů s jiným intervencemi. Rovněž zajistí smysluplnou participaci relevantních aktérů, která podpoří vlastnictví výstupů Projektu ze strany klíčových aktérů.

PL udělaly skvělou práci, že píchly do té hromady hnoje. Vyvalil se nepředstavitelný puch, snad to povede k něčemu smysluplnému. Tato zrůdná “neziskovka” měla být dávno zakázána. Je děsivé, že tyhle mega parazity platíme z našich daní.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nadechnete-se-…

Zvědavec.
https://bit.ly/2vtcPfG

sdílet na