Pandemie očkovaných

Potvrzena informace – současné vakcíny jsou proti novým kmenům koronaviru bezmocné. 

V Antarktidě onemocněly COVID-19 dvě třetiny plně očkované skupiny belgických výzkumníků. 

V Dánsku se 89,7 % infekcí kmenem Omicron vyskytlo právě u těch, kteří dokončili celý očkovací cyklus. 

Na internetu kolují šokující videa o dominantním počtu případů mezi populací očkovanou proti koronaviru, zatímco vlády Evropy a Spojených států pokračují v aktivní očkovací kampani a snaží se přesvědčit své občany, že pouze úplné očkování může zastavit šíření koronaviru.

Špatná zpráva tentokrát přišla z Antarktidy: očkovaný tým vědců z Belgie onemocněl COVID-19. 

Podle belgického listu Le Soir byli všichni členové expedice před cestou v karanténě a byli více než jednou testováni na koronavirus.  Navzdory tomu, že vědecká polární stanice „Princezna Alžběta“ (Princess Elisabeth Antarctica) je daleko od civilizace a prakticky izolovaná od lidí, dvě třetiny z 25 členů posádky onemocněly.

Očkování obráceně: statistiky z Dánska

Státní ústav pro sérum Dánska (Statens Serum Institut) na konci roku 2021 zveřejnil studii, podle které za období od 21. listopadu do 25. prosince největší počet infekcí novým kmenem „Omicron“ – 89,7 procenta z celkového počtu případů onemocnění – připadl na očkované občany.

Připočteme-li k nemocným všechny, kteří dostali pouze první dávku očkování, pak podíl neočkovaných tvoří pouze 8,5 procenta infekcí.

Statistiky dokazují nejen naprostou neúčinnost vakcíny proti mutacím viru, ale i větší náchylnost k onemocnění u očkovaných. Počet plně proočkovaných obyvatel země je 78,8 procenta. To znamená, že virus zasahuje populaci nerovnoměrně a nejvíce postihuje očkované.

Velký zmatek

Na sociálních sítích je mnohem více příkladů neúčinnosti vakcín proti nové variantě. 

V italském Telegramu získávají videa zdravotníků, kteří během dne analyzují výsledky testů na COVID-19, obrovskou popularitu.  Naprostá většina pozitivních testů se vyskytuje u pacientů, kteří dokončili celý očkovací cyklus, přičemž počet případů infekce u neočkovaných lze spočítat na prstech.

Pochybnosti o účinnosti vakcín proti koronaviru korigují i ​​politická rozhodnutí hlav států, které plánovaly zavedení povinného očkování.

Například německý ministr spravedlnosti Marco Buschmann na základě výzkumných údajů o infekcích kmenem Omicron v rozhovoru pro německý list Die Zeit navrhl, že pokud by vakcíny měly chránit maximálně dva až tři měsíce, pak by nemělo smysl, aby bylo očkování v zemi povinné.

Vyjádření politika a člena státního aparátu bylo signálem pro německé vedení, aby přemýšlelo o změně kurzu. Je pravděpodobné, že po přísném režimu roušek, restrikcích, agresivní očkovací kampani a perzekuci odpůrců očkování může v zemi přijít „rozmrazování“.  Vzhledem k tomu, že Německo je charakteristickým ukazatelem pro celé evropské společenství, může se po celém Starém světě rozšířit nový trend „pasivity“ v boji proti koronaviru a loajality k odpůrcům očkování a restriktivních opatření.

Již dříve vyjádřili pochybnosti o účinnosti a povinném očkování, stejně jako o racionalitě uplatňování přísných restriktivních opatření proti COVID-19 zástupci lékařské vědecké komunity Izraele – země, která jako jedna z prvních oznámila zahájení čtvrté dávky vakcíny proti koronaviru.

Dilema: i ČTYŘIKRÁT(!) očkovaní se nakazili koronavirem

Již přes 537 000 lidí v Izraeli bylo očkováno počtvrté. Podle předběžných výsledků izraelské studie se však úplná ochrana očkováním neprojevila tak, jak se očekávalo. Profesor Gili Regev z nemocnice Shiba hovoří o „dilematu“, informuje epochtimes.de.

Podle izraelské studie čtvrté očkování proti koronaviru neposkytuje dostatečnou ochranu proti variantě Omikron. Profesor Gili Regev z nemocnice Shiba u Tel Avivu uvedl, že infekce byly zaznamenány i u lidí, kteří byli očkováni čtyřikrát(!). https://bit.ly/3qCIbuy

Anna Tsyba

Řím

Zdroj

PS:
Je náhoda, že ostrovy v Antarktidě se jmenují Rothschild, Delta a Omicron?

Podívejte se prosím na názvy ostrovů v Antarktidě vlastněné globalisty: Coronation, Delta, Omicron, Rothschild. Žádné konspirační teorie.

Stále věříte na náhodný virus?

Maps Microsoft:

Corona -60,617013, -45,582946

Delta -64,31034702157264, -62,977725481195336

Omicron -64,350056, -62,916881

Rothschild -69,59700861654032, -72,54962206727855

https://bit.ly/32bZNnv

3 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Anonymní jméno komentáře
19. 1. 2022 10:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Otrovy Delta, Omikron, Coronation – PROBOHA, to je banda kreténů!

Vega
19. 1. 2022 13:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Jenom se potvrzuje to, co už dávno tvrdí skupina odborníků, kterým ale nikdo nechce naslouchat. Vakcíny vytvořené proti původnímu viru jsou už neúčinné proti jeho mutacím, naopak časté dávky vakcín ničí přirozenou imunitu. Velká chyba byla, že se očkovaní zpočátku nemuseli testovat a proto mohli vesele šířit zmutovaný virus mezi populací. Dopadne to pravděpodobně jako s očkováním proti chřipce, pokud bude vůbec zájem lidstvo chránit. Každý rok odhadnout pravděpodobnou mutaci a vytvořit novou vakcínu, která by chránila. Kdo toho ale bude schopen?

jara
19. 1. 2022 16:06
Ohodnotit příspěvek :
     

To,co je nutno vědět je,že současná vakcinace je zásahem genové manipulace,genetického ovlivňování,čípování a neustálé opakované pumpování nanočástic-nanobotů do lidských těl.Vakcinovaní už nemají původní lidskou krev ! Vymysleli to lékaři? Ne. Vymysleli to CIZINCI zotročující celé národy,nadnárodní fašistické společnosti-SATANISTI. A proč lidem najednou nevstříknou nanoidy rovnající se 3-5 dávkám? Okamžitě by všichni zemřeli ! Nanočástice musí dávkovat postupně.Zhotovit pekelný stroj sloužící zlu a pro zlo nejde vytvořit z božského lidského těla jednorázově.Kdy se stanu definitivně Nanoidem-nanorobotem, Ne.člověkem, po kterém opíchání? Po 3,4,5,…10 či 20 dávce ? Rozhodně ale už po prvém opíchání už Nemám svou původní Lidskou Krev !!!Začal zběsilý hon na Lidské duše v tak masívním rozsahu,jaký tu v dějinách lidstva nikdy nebyl.Nikdy,až nyní,