P.C.Roberts: Z Ruska nebereme ani kočky

Západní svět, naplněný totálně neoprávněnou arogantní pýchou a považující se za „výjimečný“ a oprávněný být světovým hegemonem, odmítl věnovat pozornost ruskému návrhu uzavřít vzájemný bezpečnostní pakt. Idiot, sloužící jako prezident USA, společně s dalšími dvěma idioty, z nichž jeden slouží jako ministr zahraničí USA a druhý jako generální tajemník NATO, prohlásili, že bez ohledu na Ruskem výhlášenou červenou čáru budou oni i nadále pokračovat v šíření svých vojenských základen na hranicích Ruska.

Když říkám „idioti“ myslím tím idioty. Musíte být totiž idiotem, jestliže provokujete válku, se kterou si nebudete vědět rady.

„Ale budeme si vědět rady“, odpovídáte. „Jsou tady přece sankce“.

Ano, sankce dopadají na Německo, Evropu a USA už teď. Cena přírodního plynu explodovala a cena ropy vyletěla téměř až na měsíc. Ceny potravin a nerostů (Rusko je hlavním vývozcem obou těchto komodit), stále rostou. Takže západní hlupáci k inflaci, způsobenou kovidovými uzávěrami, přidali další inflaci, způsobenou sankcemi, k čemuž nás Rusko ještě navíc obdaruje i svými protisankcemi. Představme si, že Rusko zastaví přívod plynu do Evropy. Evropa závisí na ruském plynu ze 46 procent. Ředitel Evropské rozvodné sítě řekl, že jestliže Rusko kohoutky svého plynu uzavře, EU bude muset odpojit německý průmysl ze sítě. Což by neznamenalo nic jiného, než že celý německý průmysl přestane pracovat.

Takže vše, čeho idiotský Západ sankcemi dosáhl je, že si prostřelil obě nohy, obě kolenní čéšky a ještě i hlavu.

Všude, kam pohlédneme, vidíme směšné a na Rusko mířící hrozby. Dánští presstituti společně s americkým TV komentátorem Seanem Hannitym a republikánským senátorem Lindsey Grahamem si žádají Putinovo zavraždění, a nikdo je za to ani nepokárá a ani nepropouští ze zaměstnání. A idiot zvaný David Swanson, blouzní o „mírovém pochodu“ tisíců Evropanů, mířicím k ukrajinským bojovým postavením.

Západní bouření a odsuzování Ruska je výrazem impotence a nevýznamnosti západního světa. A ze všech absurdních hrozeb je nejabsurdnější asi ta z Mezinárodní federace kočkovitých šelem. Federace se totiž chystá srazit Rusko na kolena tím, že zakáže dovoz jakékoli kočky, chované v Rusku, a to bez ohledu na to, která organizace vydala její rodokmen. Viz: https://consortiumnews.com/2022/03/03/ban-on-russian-cats/

Federace dodává, jak je šokována a zděšena z faktu, že „armáda Ruské federace zabíjí tisíce a mrzačí ještě větší počty“.

Je to skutečně nepředstavitelné. Po osm let pálíla Ukrajina z děl všech ráží na donbaské Rusy a zabíjela tisíce a mrzačila ještě větší počty – a Federace kočkovitých šelem na to ani nepípla. A nejen ona. Nepípla na to ani CIA podřízená a skvěle placená nédia New York Times, Washington Post, NPR, CNN, MSNBC, BBC a všechny další západní mediální děvky.

Federace kočkovitých šelem nicméně cosi užitečného přece jen učinila. Demonstrovala totální impotenci Západu a jeho rychlého pádu do Sodomy a Gomory.

Vybral a přeložil Lubomír Man

1 1 hlas
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

1 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
6. 3. 2022 00:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Pan prezident Zelenskyj je nefalšovaný hrdina. Putin může pózovat nahý na medvědovi a pořád bude vypadat jako dickhead (čur*k). Vážení čtenáři tohoto kanálu s kremelskými výkaly: svět Putinovi NEFANDÍ. Radši budeme chvíli bez plynu než trpět toho senilního agresora s pochroumaným egem a neschopnou armádou. Ať si klidně vyhazuje do povětří jaderné elektrárny. Brzy prohraje.
Naštěstí se Kreml sám totálně odkopal a jeho propagandě dle průzkumů věří už jen 10% populace. Za covidu jste měli víc čtenářů, co? Lidi měli strach, ale čeho se máme bát teď? Putin se znemožní sám před celým světem, dejme tomu čas. už má nakročeno.
UKRAJINA dává celému světu lekci úžasného hrdinství a její prezident všem ukazuje co znamená být velkým politikem a státníkem ochotným obětovat vše za svůj stát a svoji vlast. Ukrajinci, kteří žili a pracovali mezi námi nasazují své životy za svou vlast. My se postaráme o jejich ženy a děti
a doufáme, že je opět přivítáme mezi námi jako hrdiny a vítěze.

Erefix
6. 3. 2022 00:13
Odpovědět  Helena

neviem ty dementna hlava helenina, kto ti nasral do dutiny lebečnej

Helena
6. 3. 2022 00:18
Odpovědět  Erefix

Nápodobně

anonym
6. 3. 2022 00:22
Odpovědět  Erefix

Tapetuje po celem pokecu.

zdena
6. 3. 2022 14:31
Odpovědět  Helena

Zelenskij si už natento do gatí a krčí se na amícké ambasádě u Pšonků 🙂 Jo a ti Ukrajinci – kteří ? Ti co osm let bombardovali jiné ukrajince na donbasu, nebo ti, co byli bombardování na donbasu prapory Azov a armádou ???
Ano, Ukrajinci z Donbasu jsou hrdinové. Oni jediní.