nezařazené

P.C.Roberts: Vidím, jak se západní svět proměňuje v hájemství nacizmu

To, zda se exprezident Trump může či nemůže svobodně vyjadřovat, závisí od toho, kdo vlastní Twitter.

Jak se ve výjimečné a nepostradatelné Americe může stát, že soukromá komunikační společnost upře někdejšímu americkému prezidentovi jeho právo na svobodné vyjádření?

Jak může soukromá společnost negovat Ústavu USA a Listinu práv?

Jak je možné, že Ústavou zaručená práva všech Američanů závisí v případě někdejšího prezidenta na tom, kdo vlastní Twitter? A Facebook? A Google? A New York Times?

Jak si Američané, zvláště pak konzervativci, mohou myslet, že žijí ve svobodné zemi, když někdejšímu prezidentu USA jsou ústavní práva buď upírána či poskytnuta – a to soukromou společností?

Není tohle případ, kdy „soukromý sektor“ řídí vládu?

Jak mohou být lidé svobodní, když je jim upírán přístup k faktům, otevřené debatě a pravdě?

Ředitel Vnitřní bezpečnosti, instituce jako vypadlé z éry německého nacizmu, která v současnosti přebírá v USA vládnoucí roli, ustavil americké Ministerstvo pravdy, které má pravomoc umlčovat všechny, kteří se postaví proti oficiálním narativům. Jak je možné, že prezidentova administrativa se odvažuje ustavit v USA gestapáckou instituci, vybavenou pravomocí potlačovat pravdu?

Co se děje s „Bidenovými demokraty?“ Jsou neschopni pochopit že svoboda a volnost, čili práva, která zakladatelé země probojovali, jsou dnes v sázce?

Jak může být něco ještě cennějšího než pravda?

Jak mohou být práva menšin, rasová práva, práva lesbických žen, práva homosexuálů, práva transgenderů a jakákoli jiná nová práva, která se ještě objeví, shledána důležitějšími, než PRAVDA sama?

Kde je americký lid? Kde jsou jeho zvolení zástupci ve sněmovně reprezentantů a v Senátu?

Kde jsou média, hlídací psi demokracie? Kde jsou soudy, právnické školy, asociace zabývající se otázkami práva, kde jsou protestující, stavějící se na obranu svobody, jejímž základem je svoboda slova , což je právo chráněné ústavou? Proč nějaká vlivná skupina nechrání práva zaručená americkou Ústavou? Proč ani jedna univerzita neprotestuje, když je pravda nahrazována jen fikcí, sloužící elitám?

Proč Američané prostě jen sedí, zatímco americký nacista, ředitel „Vnitřní bezpečnosti“ vytváří v USA orwellský stát? Nedávno jsme byli svědky toho, jak v USA, to je v domnělé svobodné zemi, prohlašuje Bidenem ustavený ředitel Vnitřní bezpečnosti, že jeho gestapácká agentura má právo rozhodovat o tom, co je pravda a co je nepravda.

V Americe je respekt k pravdě tak nicotný, že uvedený nacista stále ještě zůstává ředitelem americké „Vnitřní bezpečnosti“. Ještě ho z místa nevyhodili. A nebyl dokonce ani pokárán za to, že cenzuru povyšuje nad Ústavu Spojených států.

Je už dnes jen vtipem říct o jakékoli západní zemi že je „zemí svobodnou“. Nu a jelikož je dnes skrz naskrz znacifikován už celý západní svět, nelze se divit nadšené podpoře, který tento znacifikovaný svět, a to navzdory riziku své záhuby v dešti nadzvukových interkontinentálních raket, nacistickému režimu na Ukrajině vyjadřuje. Putin je ruský liberál a je proto nerozhodný. Ale není zas až tak nerozhodný, aby Rusku umožnil propadnout nacizmu tak, jak k tomu došlo v zemích západních. Konečné zúčtování se přibližuje a naivní Američané se dál starají o práva transgenderů a o hranice nacistické Ukrajiny. Jako by úplně zapomněli na práva vlastní, zaručená jim americkou Ústavou. Takže nedělají prakticky nic pro to, aby jim byla tato práva zachována.

Svoboda byla zkrátka na Západě vhozena do popelnice historie. A to nikoli cizími uchvatiteli, ale Západem samotným.

Překlad: Lubomír Man

sdílet na

36 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
13. 5. 2022 12:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Výborný příspěvek, ale pravda úřaduje všude, i zde na pokecu mi dnes blokli jeden příspěvek. Asi jsem se nevhodně vyjádřil o současných vůdcích. Chvalte pána za jeho dobrotu.

13. 5. 2022 13:46
Odpovědět  Pavel

To nemusel být Pokec, ale daleko spíš hostitel pokecu. Mě, poté co jsem se neuctivě vyjádřil o hon-ibr-kovi Ja-nd-ovi a jeho jediné hod-notě zveřejněné na vidku, začal mi hostitel (WE-D-OS) šlapat na přezky tak, že mě vymázával cokoli pod jakýmkoli nickem (Milan, Mi-lan, Patriot a Pat-riot), dokonce i když jsem “napsal” jen tři tečky … Tak jsem se musel zaregistrovat pod jinou mailadresou pod jiným nickem, ale pro sichr některá slova vypomlčkovávám. Pokec mně akorát vymazával když jsem někdy přespříliš sprosťačil, ale stačí takovou ku-rvu jako je ženoid Pekari nebo nebo pí-ča Afrochová vypomlčkovat a máte klid.

Lukas
13. 5. 2022 16:18

Mě blokli na 2 járy na Par…listech.(v diskusi)A nejsem sám.

Ladislav
13. 5. 2022 17:15
Odpovědět  Lukas

Mě taky, za napsání von Lejno! Ani jsem nevěděl, že ta pravda tak bolí?

Gales
14. 5. 2022 09:56
Odpovědět  Ladislav

Mně už třikrát na čtrnáct dní. Jenom si nejsem jistej jestli mně tím chrání před ,,ostřížím”zrakem,nebo před ním chrání sebe.A je mi to jedno.Já je k životu nepotřebuji,to spíš oni potřebují přispěvovatele kvůli reklamám.

Lukas
13. 5. 2022 16:29

Tady máš další dvě hvězdy “ODĚSU”…vtípek pro odlehčení.

vtip....jpg
13. 5. 2022 23:41
Odpovědět  Lukas

🙂

Milan
13. 5. 2022 15:58
Odpovědět  josh-xy

Pak by mě zajímalo, co je schvalováno a čeká na schválení v mém případě. I po odhlášení z nicku VAL opět čeká na schválení – co jsem napsal tak pobuřujícího, že se to musí schvalovat?!

13. 5. 2022 18:35
Odpovědět  josh-xy

Jo. Jenže já tu Re na Zdenu napsal napřímo co odpověď a že “čeká na schválení”. Nebyl to tedy odkaz a nebylo tam nic expresívního. A že nevidím důvod, proč psát něco kolem dokola, nebo něco jen tak vyhodit, když už jsem do toho investoval energii, tak jsem si to ošlehl, hodil vedle, vypomlčkoval to, a hodil to sem. A zase “čeká na schválení”. Tak jsem se odhlásil a jako Milan to sem hodil znova. A opět “čeká na schválení” – a doteď čekají na schválení oba – VAL i Milan. Takže když si něco napíšu vedle a pak to zamodřím a hodím to sem, roboautomat to považuje za odkaz? Tak to zkusím do čtveřice, nebo snad už do pětice, jak to dopadne..

13. 5. 2022 18:40
Odpovědět  josh-xy

Ha! Ha! Ha! zkusil to a čekám na schválení. Vzal to čert, ale mě by zajímalo, proč jsem neprošel poprvé, když jsem to napsal napřímo do odpovědi a nic závadného tam nevidím. Tedy zde závadného – ne z hlediska vrchního inkvizitora Rudé Smrti.

Lukas
13. 5. 2022 16:24
Odpovědět  josh-xy

Zde ho máš v češtině.

Petr_veliku00FD-3__2_.jpg
Pavel K
13. 5. 2022 16:47
Odpovědět  Lukas

Poloprázdná???? ???
Přitlač!! Nač ta česká skromnost. ??

Lukas
13. 5. 2022 18:00
Odpovědět  Pavel K

Snad mě nebloknou.

a prag.jpg
Pavel K
13. 5. 2022 19:58
Odpovědět  Lukas

Sláma do Kravína ??????‍♂️

PENNYS
13. 5. 2022 17:11
Odpovědět  Lukas

a co sernáát____???,, někdo musí těm fyjalovým hnusum poradit kolik milionu by se ušetřilo kdyby byl zrušen!! ti drží snima….

Helena2
13. 5. 2022 13:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Máme velkou výhodu, že jsme tohle už zažili, ale polevili jsme v pozornosti a ejhle jsme o 70 let zpátky a začíná se odvíjet stejný příběh jen z opačné strany. Ovšem tento příběh je nastartovaný schválně a uměle, aby úzká společnost nejbohatších nepřišla o prachy. Což jim vážně hrozí, neb se stali absolutně neproduktivními, zpátečnickými a zbytečnými požírači všeho na světě. Na špinavou práci si ve své lenosti najali i takové např. pětispolky u nás, Lejno a spol. Nehamer a spol, Zelenský aspol…. Američani to nikdy nezažili, jejich generace jsou zhýčkané ukradeným bohatstvím tak, že dnes jsou z nich jen apatické hory sádla. Je na čase, aby zaplatili.

vlastisl
13. 5. 2022 13:23
Odpovědět  Helena2

Určitě zaplatí ,ale čeští pitomci neboť falešná vláda je postavila v případném konfliktu do První řady!

13. 5. 2022 13:52
Odpovědět  Helena2

Stačil by výbuch toho supervulkánu v Yellowstonu nebo padesátimetrová tsunami. Že by to sešplochlo i sochu svobody.

Pavel
13. 5. 2022 19:00
Odpovědět  Helena2

Tato garnitura všehoschopných si snad myslí, že jsme nějaká dvacetiletá štěňata co nedávno odpadla od mateřského prsu. Ta arogance, jak se chovají tito zaprodanci je neuvěřitelná. Snad si nemyslí, že mohou manipulovat s lidmi, kterým ještě mezi ušima něco zůstalo. Já stále nemohu pochopit, že si to národ nechává líbit, takhle si nechat srát na hlavu. Buď je ten národ většinově tak při- po- sraný nebo již opravdu ztratil důstojnost. Jak může pár stovek lidí ovládat a degradovat důstojnost milionů, aniž by se ti opravdu postavili k problémům čelem a sjednali si pořádek. Já to fakt asi nepochopím.

13. 5. 2022 13:27
Ohodnotit příspěvek :
     
A bude se proměňovat ještě víc. Ukrajinští „historici“ jsou si totiž jisti, že Herkules, první egyptský faraon a Čingischán byli spojeni s Ukrajinou, která je stará 7,5 tisíce let," hlásá hystericky ukrajinský "historik", Valerij Bebik. Tvrdí, že Konstantinopol byla kolonie Chersonesus na území moderního Sevastopolu a že předkem Skythů je rodák z Ukrajiny - Herkules, jehož kořeny
pocházejí z ostrova Khortytsya na Dněpru.

13. 5. 2022 13:28

Dokazuje, že jméno města Mena v oblasti Černihiv a že dalo jméno prvnímu egyptskému faraonovi Mines. Samotný ukrajinský stát dle jeho výpočtů existuje více než 7,5 tisíce let. Slavný mongolský velitel, který žil ve 13.-15. století, jak je přesvědčen Pan Bebik, se ve skutečnosti jmenuje Bogdan. Nevěříte? Pak vám autor radí seznámit se s tajnou historií Mongolů, kde se Čingischán jmenuje Bogdakhan. Z toho je jasné, že to není Mongol, ale pravý Ukrajinec. Navíc bojoval, jak jsem si Bebik jistý, s ukrajinským trojzubcem a pod žluto-černými prapory.

13. 5. 2022 13:29

Myslíte, že je Bebik cvok? Ale kdež! Opakovaně byl nominován na Cenu Ukrajiny Tarase Ševčenka na státní vyznamenání za významný přínos k rozvoji kultury a umění. Rozhodnutí o jeho udělení učinil osobně prezident Ukrajiny, za díla, cituji: „Která jsou nejvyšším úspěchem ukrajinského lidu, zvyšují historickou paměť a identitu lidu“, konec citátu. A nakonec ňamka: Jeho hlavním závěrem je, že Ukrajina je kolébkou světové civilizace... *Tolik výcuc z Politnavigatoru zde: *politnavigator.net/na-zasedanii-oon-podivilis-izyskaniyam-o-drevnikh-ukrakh.html* No, není to nádhera? Kam se hrabe nějakej Pithart se svým Podivenem nebo Goebbels.

zdena
13. 5. 2022 14:51

To jste si fakt nevymyslel ? Tohle si nedokážu ani představit….. 🙂 🙂 🙂

13. 5. 2022 13:32

Pozn. Pan jako Pan troglodytes (šimpanz).

13. 5. 2022 15:17

… ??? zkouška

Albi
13. 5. 2022 14:31

Kolik času mu poskytneme, než dojde k názoru (který samozřejmě bude přikázáno přiumout), že sám Bůh byl původem Ukrajinec? 🙂 🙂 🙂

A ateismus nebude omluvou!

zdena
13. 5. 2022 14:49

🙂 🙂 🙂 vůbec mě to už nepřekvapuje…. 🙂 🙂 🙂

13. 5. 2022 15:26
Odpovědět  zdena

Zajímavá věc – opět se něco děje. Odpověděl jsem vám na 14.51, a že prý “čeká na schválení”. Tak si hoďku počkám, jestli jako schváleno, a když ne, tak se to sem pokusím šoupnout vypomlčkované.

Pijack
13. 5. 2022 13:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Moje slova a říkám to už dost dlouho. Obsah článku doporučuji vylízaným neziskovkám okopírovat a přednášet na školách. A chytněte se za nos, vy aktivisti. Obsah článku je neotřesitelná pravda, nikoliv aktivistické bláboly lůzrů jako je Vrábel či Cemper.

Pavel K
13. 5. 2022 16:52
Odpovědět  Pijack

Pijacku, jde ti PP, já se ram za celý den nemohu dostat. Možný už i včera mi to nešlo odpoledne až do nyní.

skylla
13. 5. 2022 14:21
Ohodnotit příspěvek :
     

lež se nastoluje jako světový řád

Gales
13. 5. 2022 14:24
Ohodnotit příspěvek :
     

A všelijaká vyznamenání jim dávají. – Těm fašistům. Nedivil bych se kdyby byli navrženi i na Nobelovku za mír.Ať chcípnou.

Gales
13. 5. 2022 19:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Raději budu bojovat s rusy za svobodu než s američany za demokracii.

iii
13. 5. 2022 19:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Neproměňuje, hájemstvím nacizmu je již přes čtvrt tisíciletí, pouze to nyní zase vytrubuji po přestávce veřejně , vždyť jim gojové tleskají, pár injekcí stačilo, snadné co ?