P.C.Roberts: Revoluce proti bílé Americe

Duševně vyšinutý soudce v Detroidu rozhodl, že policii není dovoleno zasahovat do černošských nepokojů: http://www.scoopyweb.com/2020/09/detroit-judge-bans-police-from-using_6.html 

Soudce de facto takovouto pravomoc nemá, avšak revoluce už překročila všechny hranice práva. Tato revoluce proti „bílé Americe“ má zastání nejen ze strany demokratických starostů, demokratických městských rad a demokratických guvernérů, ze strany mluvčí sněmovny reprezentantů, ze strany Bidena a Kamaly Harrisové, ale též ze strany justice. Abych to řekl jasně: revoluci, která právě probíhá, podporuje Demokratická strana. Jestliže jste běloch a volíte Demokraty, volíte sami proti sobě.

Revoluce je namířena proti „bílé Americe“.

Tuto revoluci proti bílé Americe podporuje Demokratická strana, média, globální korporace, nadace, běloši nenávidějící sami sebe, izraelská lobby a vojenkobezpečnostní komplex. Trumpa pak podporují tzv. „Trumpovi chudáci (deplorables)“,jejichž jedinou mocí je jejich volební hlas, na kterém v současné Americe záleží stále méně.

Demokraté vědí, že nemají šanci volby vyhrát, a zamýšlejí proto, jak bylo nedávno odhaleno, vyvolat převrat: .

Demokraté navíc ujistili, že neuznají výsledek sčítání volebních hlasů. Demokracie nám zkrátka mizí před očima, protože demokracie podporuje bílý rasismus. Což (dle Demokratů), činí samu demokracii rasistickou.

Velká většina Američanů je politicky až nadmíru nonšalantních na to, aby věděla či se starala o to, co se s nimi děje. Důsledkem toho pak ovšem je, že protibělošské revoluci nic nestojí v cestě.

Skutečně, Američané jsou si natolik nevědomi toho, jaká je skutečná situace, že budou toto mé varování považovat buď za vtip, či výkřiky konspiračního teoretika nebo rasisty. Prostě jednoho z těch ošklivých bělochů, kteří nevěří obžalobám bělochů za jejich „systematický rasismus“.

Situace v Americe došla až tak daleko, že není snad už ani možné informovat o tom, jak se situace vyvíjí a kam směřuje. Lidé mají vymyté mozky a jsou indokrinování ke zničení sama sebe.

Překlad: Lubomír Man

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Danuška
7. 9. 2020 20:13
Ohodnotit příspěvek :
     

P. C. Roberts, bravo. Když Trump je zbabělý, čtyři roky nedělal nic, akorát podlézal sionistům. Pak se nedivme, že kapitalisté jsou čím dál drzejší a dělají pomocí placených BLM Antifa “revoluci shora”.

Danuška
7. 9. 2020 20:26
Ohodnotit příspěvek :
     

FAŠISMUS = EKONOMICKÉ A POLITICKÉ SJEDNOCENÍ KAPITÁLU

“Zásadním rysem fašismu je jeho zrození na ulici, používání nepořádku za účelem nastolení pořádku, mobilizace starých středních tříd šílících ze svého úpadku a regenerace státu, neschopného vypořádat se s krizí kapitalismu, zvenčí. Fašismus byl úsilím buržoazie násilím potlačit vlastní rozpory, využít ke svému prospěchu mobilizační metody dělnické třídy a nasadit všechny prostředky moderního státu nejprve proti vnitřnímu a posléze vnějšímu nepříteli.”

https://kknihovna.wordpress.com/2011/03/19/kdyz-povstani-umiraji/