blognezařazené

P.C.Roberts: řekni, kde ty kytky jsou

P.C.Roberts

Kde jsou ty kytky dnes? San Francisco, město které jsem znal, je zničeno. Tam , kde kdysi zářily květy, je dnes špína, zaplavující ulice až po jejich okraje. Exkrementy, injekční jehly, zločin. Otcové města, spolek bělošských liberálů a sexuálních zvrhlíků, zde zlegalizoval krádeže, páchané černochy, až do výše 950 dolarů na osobu. Je to prý forma odškodného. Takže příslušníci ochranek, manažeři a majitelé obchodů bezmocně přihlížejí, jak jim bandy odnášejí z regálů vše, co unesou.. A není tedy divu, že mnozí z majitelů těchto obchodů raději spustili rolety, než aby přihlíželi tomu, jak se jejich majetky přeměnily v distribuční centra.

Rabování se dnes přes zátoku rozšířilo až do čtvrti Walnut Creek. Když jsem byl studentem univerzity v Berkeley, byl Walnut Creek obytnou oblastí vyšší střední třídy. Dnes zde bandy rabujících, čítající až 90 členů, napadnou obchod a vyčistí jej do poslední jeho položky. Viz:

  https://www.usatoday.com/story/news/nation/2021/11/21/nordstrom-looting-walnut-creek-follows-looting-union-square/8710615002/. Nebo: https://www.unz.com/jderbyshire/america-is-becoming-a-lawless-society/ 

A co udělají příště? Příště napadnou hotel a vyrabují všechny jeho pokoje i s majetkem hostů, jak se např. v osmdesátých letech stalo v jednom z hotelů na pláži Copacabána v Rio de Janeiru. Stejná událost může v nejbližší budoucnosti potkat i nás. Vždyť Demokraté už dnes umožňují rabování a vypalování obchodních center ve městech, která ovládají, a svědectví o tom vám rádi poskytnou obyvatelé New Yorku, Chicaga. Minneapolisu, Seattlu, Portlandu i Atlanty.

Demokraté a další hlupáci tvrdí, že nejde o nic jiného, než o proces odškodnění či kompezace v procesu tzv. multikulturalizmu, jenž předpokládá privilegia pro osoby černé pleti. Osoba pleti bílé, která cosi ukradne v krámu, je trestně stíhána, a to i když hodnota zboží, které ukradla, zdaleka nedosahuje částky 950 dolarů, do které může v San Franciscu beztrestně krást zloděj barvy jiné.

Multikoluraliznus vyžaduje opačnou diskriminaci, to je diskiminaci v neprospěch bílých, i pokud jde o přijímání studentů na univerzity, lidí do zaměstnání či možnosti jejich kariérního postupu v něm. Běloši též ztrácejí právo na sebeobranu. Jestliže černoch napadne bělocha, jde o napadení, avšak jestliže běloch napadne černocha, jde o rasizmus a zločin z nenávisti. A stejná obvinění míří proti bílým, když se pokoušejí prosadit právo, či chránit svůj majetek.

Multikolturalizmus si též žádá zrušení vzdělanostních a výchovných standartů v požadavcích při přijímání žáků do škol či v požadavcích při přechodech na vyšší stupně vzdělávání. A to s tím výsledkem, že všechny tyto standarty byly sníženy, a tzv. kmenové střední školy prvního stupně byly zrušeny, protože jejich standarty byly příliš „výlučné“. Takže dnes se kmenová škola už v ničem neliší od jakékoli školy jiné.

Multikulturalizmus si též vyžádal přepsání americké historie a vyžádal si i destrukci společenské jednoty a soudržnosti. Proces asimilace a přizpůsobování byl utnut a požadavek národní jednoty ustoupil požadavkům Babylonské věže. Americký lid už neexistuje. A Babylonská věž není samozřejmě vlast.

Multikulturalizmus se zkrátka prokázal být destruktivní silou. V ničem neobohacuje kulturu, ale ničí ji. Americké hodnoty už neexistují, a jak univerzity, tak média, čili instituce totálně závislé na svobodném vyjadřování a otevřené diskuzi, už oba tyto požadavky zavrhly a degenerovaly do propagačních orgánů, podporujících oficiální narativy, tak jak tomu bylo ve stalinistickém Rusku a nacistickém Německu.

V průběhu svého života jsem pozoroval pomalou, ale zato vytrvalou destrukci Spojených států. Má vlast nebyla nikdy dokonalá, ale měla ústavu, která chránila občanské svobody, a měla občany, kteří měli morální vlákno.

Kde jsou tyto věci dnes?

Překlad: Lubomír Man

Nordstrom v Kalifornii přepadl a oloupil při „organizované krádeži“ „zločineckým davem“
Více než 80 lidí přepadlo a vyloupilo Nordstrom v Kalifornii. Lupiči „organizované krádeže“ proudili z obchodního domu do desítek aut.
USA DNES, pohádkový

Podle policejní zprávy policejního oddělení Walnut Creek více než 80 lidí v sobotu večer přepadlo a vyloupilo Nordstrom v Kalifornii.

Loupež skončila během několika minut, když zloději ozbrojení páčidly a v lyžařských maskách proudili z Nordstromu do desítek aut lemujících blok.

“Zaměstnanci Nordstromu začali volat 911, když do obchodu vstoupilo přibližně 80 lidí a okamžitě začali krást zboží,” uvádí policejní oddělení Walnut Creek v tiskové zprávě.

Jeden zaměstnanec byl postříkán pepřem a dva byli biti pěstí a kopáni, říká policejní oddělení Walnut Creek.

K incidentu došlo kolem 21:00 těsně kolem zavírací doby Nordstromu a policie začala přijímat hovory o bezohledné jízdě krátce před 21:00 PST.

Policejní oddělení Walnut Creek v tiskové zprávě zveřejněné v neděli označilo incident za „organizovanou krádež“ a „zjevně plánovanou událost“ ze strany „zločineckého davu“.

Množství ukradeného zboží ještě nebylo stanoveno a tři lidé byli zatčeni za loupež a obvinění ze zbraní policejním oddělením Walnut Creek. Zbytek zlodějů se zatím nepodařilo dopadnout a policie prověřuje záběry z dohledu.

“Byl tam dav lidí,” řekl CBS SF manažer nedalekého PF Chang’s. “Policie přiletěla. Bylo to jako scéna z filmu. Bylo to šílené.”

Svědci zachytili razii na Twitteru, když lupiči proudili na ulici s taškami se zbožím a prchali do svých únikových aut, která ucpala ulice.

Podle údajů policejního oddělení Walnut Creek vzrostl počet případů krádeží v obchodech ve Walnut Creek o 10 % v roce 2021 a vzrostl na 289 případů v minulém roce z 262 případů o rok dříve.

V pátek večer, pouhých 24 hodin před loupeží Nordstrom, došlo v nákupní oblasti Union Square v San Franciscu k sérii rabování luxusního zboží. 

Podle San Francisco Chronicle byly zasaženy obchody jako Louis Vuitton, Burberry, Bloomingdales, Hermes a Fendi, stejně jako Walgreens a některé výdejny konopí.

Video na Twitteru ukazuje obchod Louis Vutton s rozbitým sklem a prázdnými policemi. Tisíce dolarů ve zboží bylo ukradeno, uvedl San Francisco Chronicle.

“V dohledné době zaplavíme tuto oblast policisty,” řekl deníku William Scott, šéf policie v San Franciscu. “Uděláme, co musíme udělat, abychom toto šílenství ukončili.”


sdílet na