nezařazené

P.C.Roberts: NATO je účastno přímé intervence proti Rusku

Vyjasnění: V tomto článku uvádím, že dle neokonzervativní Wolfowitzovy doktríny o vedoucím světovém postavení USA, má Kreml jen dvě možnosti. Buď se Rusko vzdá své suverenity, nebo se Západu postaví a Západ zničí. Jiné alternativy Rusko nemá a celý svět by měl toto pochopit, „Nedoporučuji Rusku, aby zničilo Západ. Jen zdůrazňuji, že už po tři desetiletí dává Západ Rusku na vědomí, že pro něj zbývá jen tento úzký výběr možností. Putin sám si na to už mnohokrát stěžoval a mě udivuje, že západní komunita, zabývající se zahraniční problémy, dala vůbec kdy svůj souhlas s prováděním politiky, která zahnala mocnou nukleární mocnost, jakou Rusko samozřejmě je, do takovéhoto trvalého a nezáviděníhodného postavení.

Tato politika samozřejmě pokračuje. Nyní zde máme Litvu, která Rusku blokuje přístup k jedné části svého území. Což je šílené a jen potrzuje ruské závěry, že jen síla může Západ zkrotit.

Cílem Washingtonu je širší válka.

Jak jsem už napsal mnohokrát, nemůže být operace Kremlu na Ukrajině omezená. Washington nic takového totiž nepřipustí. Už ji rozšířil a bude ji rozšiřovat i nadále. Šílení neokonzervativci, kteří řídí americkou zahraniční politiku, přinutili malou bezmocnou Litvu, aby porušila svou dosavadní dohodu s Ruskem o jeho přístupu ke Kaliningradu přes litevské úrzemí, na což Rusko pohrozilo Litvě svým ultimátem. A imbecilní mluvčí amerického ministerstva zahraničí Ned Price označil toto ultimátum za „vzteklounství“ s dodatkem, že Washington Litvu podporuje. Kdyby řekl, že Washington seje válku, bylo by to totéž.

Konflikt na Ukrajině postupuje pomalu, protože jde o válku vedenou v oblastech s ruským osídlením, které k Ukrajině připojili sovětští vůdcové. Ruské jednotky bojují s rozkazem minimalizovat smrt a ničení v Donbasu, z něhož jsou ukrajinské síly vytlačovány a ničeny, při čemž oblastem s hustší ruskou populací se ruské jednotky vyhýbají vůbec.

Svět ještě neviděl takovou bezohlednost, jakou Washington a NATO dnes demonstrují. Podlí a totálně zkorumpovaní Demokraté potřebují válku na to, aby se lid semkl kolem vlády a aby se zabránilo porážce Demokratů ve volbách. A ve svém dychtění po moci společně s prodejnými médií válku rozšiřují. Což je nebezpečné i s ohledem na prohlášení ruské vlády o tom, že Rusko na svém vlastním území válku už nikdy nepovede.

Zaráží i víra lidí v Kremlu o tom, že jejich intervence v Donbasu by mohla být omezená. Docela jako by nebrali Wolfowitzovu doktrínu vážně. Měli by se jí ovšem naučit nazpaměť a opakovat si ji každé ráno hned po probuzení. A nejen oni, ale celý svět.

Ta otázka visí dnes ve vzduchu. Nezajde Západ ve svém současném tlaku na Rusko příliš daleko?

Přečtěte si tato prohlášení a rozhodněte sami:

Mluvčí Kremlu Dimitrij Peskov: „Rozhodnutí Vilniusu je bezprecedentní a je porušením všeho i čehokoliv“.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová: „Provokativní akce Vilniusu jsou porušením jeho mezinárodních zavazků, které dovolují tranzit nákladů mezi Ruskem a Kaliningradem. Jde o rozhodnutí „otevřeně nepřátelské“, a jestliže je Litva okamžitě neodvolá, vyhrazuje si Rusko právo „chránit své národní zájmy“.

Vedoucí komise Ruska pro obranu státní suverenity Andrej Klimov prohlásil, že akce Litvy je aktem „přímé agrese“ proti Moskvě, a že pokud EU nepřivede svůj členský stát k pořádku, bude mít Rusko za to, že má volnou ruku k „vyřešení problému tranzitu do Kaliningradu, vytvořeném Litvou, jakýmikoli prostředky, které si vybere“.

Washington a jeho evropské loutky záměrně konflikt mezi Litvou a Ruskem provokují. Viz:

: https://www.lewrockwell.com/2022/06/tyler-durden/russia-demands-lithuania-lift-openly-hostile-blockade-panic-buying-ensues/

Rusko svůj postoj přitvrzuje.

Šílení neokonzervativci, kteří řídí americkou zahraniční politiku, nás vedou do nukleární války (Kreml)

Rusko už nikdy nebude důvěřovat Západu (Kreml), viz: https://www.rt.com/russia/557570-russia-never-trust-west/

https://www.rt.com/russia/557547-putin-nuclear-missile-sarmat-deployment/

https://www.rt.com/russia/557539-putin-deployment-s-500-defense-systems/

Neznám jediný důvod, který by mohl Rusko a Čínu vést k tomu, aby svoji suverenitu a své zájmy podřídily Washingtonu. Toto totálně nerealistické očekávání neokonzervativců vede k Armagedonu.

Vybral a přeložil Lubomír Man

sdíletj na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
janle57
26. 6. 2022 20:02

Každý soudný člověk se ptá kam až tohle balancování na hraně celosvětové jaderné
války dojde? Kdo si jí přeje a kdo hledá cestu jak jí vyvolat je patrné z poslední
provokace nuzácké Litvy,jak Rusko zareaguje je velkou neznámou,ale může si
cestu pro dopravu zboží vynutit i silou,pokud na to zareaguje Polsko a ostatní
baltští nuzáci zbraněmi,pak Pán Bůh s námi tady v Evropě a vzpomínejme na to,
co jsme si všichni v životě užili.

ZMann
26. 6. 2022 20:32
Odpovědět  janle57

Video amerického reportéra shodou okolností natáčí
zničení skladu strategických zbraní jednotek Okrajiny
umístěného ve 136 metrů hlubokém bunkru vybudovaném
ještě za éry SSSR – ruskou hypersonickou střelou “Kinžál”
No je to mazec a dokážu si představit to zděšení u deep
state,když tohle vídí v akci.RF je o mnoho kroků vpředu
v tomto odvětví a západ si je toho vědom,proto proxy
bitvy do posledního ukrajince.
https://href.li/?https://t.me/BifFidU/15105

Milan ze Zahrady Čech
26. 6. 2022 20:52
Odpovědět  ZMann

Oni si lidi neuvědomují, že když molodci zlikvidovali těch cca 300 kousků bandernácků, včetně těch cca 50ti vysoce postavených západních šmejdů, že byli zlikvidováni v podzemních železobetonových bunkrech. Tak by mě zajímalo, jaký stupeň bezpečnosti odhadují ušáci pro své velitelské podzemní železobetonové bunkry, ve kterých, jak si myslí, přežijí ve vší svěžesti i globální jadernou válku. Obzvláště pak se zřetelem k tomu, že jestli dnes 136 metrů, může to být zítra čtvrt kiláku, pozítří půl, a popozítří ještě víc, neb je to pouze technický problém. To jest dříve či později řešitelný. V každém případě to byl “jasný signál” ve stylu “nese-rte!” jak by řekl fialový signál.

Pavel K
26. 6. 2022 21:46

Vykouřili je tam jak divoký králíky s krtkama. 🤣🤣🤣🤣

Milan ze Zahrady Čech
26. 6. 2022 22:19
Odpovědět  Pavel K

Něco jako Janda svůj ansámbl?

Pavel K
26. 6. 2022 22:45

I s OSOu.

Milan ze Zahrady Čech
26. 6. 2022 20:20

No, a je to tady. Denacifikace Eurosajuzu na obzoru. Krušno. Tak aspoň něco pro spravení nálady. Vyzobáno pro změnu z alternativního amiwebu: "Nová brožura amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) nabádá homosexuály, aby se zdrželi svého normálního deviantního sexuálního chování, aby „vyrovnali křivku“ opičích neštovic – i když se od nich nevyžaduje, aby přestali být perverzní. Podle CDC by se gayové měli aktivně vyhýbat masturbaci příliš blízko u sebe, například ponechat mezi každým tělem prostor šest stop, a vyhýbat se skupinovému análnímu sexu, aby se sexuálně přenosná nemoc nerozšířila..." Více zde: pandemic.news/2022-06-22-cdc-homo-males-six-feet-apart-monkeypox.html

black
26. 6. 2022 21:02

😂 😂

Zdeněk
27. 6. 2022 02:50

Podle závěrečného hřibu to byly jaderná nálož ..