nezařazené

           P.C.Roberts: Ivermectin svou účinnost proti Covidu prokázal. Nevěřte tomu, že ne.

V průběhu tzv. pandemie Covidu 19 jsem uvedl, že tento vir se nerozšířil v těch částech Afriky, kde se Ivermectin v dávce jedenkrát za týden používal jako prevence proti říční slepotě a hydroxychlorochin(HCQ), jako prevence proti malárii. Též jsem uvedl, že v rozsáhlých oblastech Indie se Ivermectin používal jako lék i jako prevence proti Covidu – a to s pozoruhodným úspěchem, což platí i pro Brazilii a Peru. Kdekoli byl zkrátka Ivermectin použit, tam k nadměrné úmrtnosi na Covid nedošlo. Léčebnou kvalitu Ivermectinu nakonec uznali i Japonci a přijali jej jako oficiální lék s vysvětlujícím dodatkem, že tolik vychvalovaná „vakcína“ žádnou ochranu před onemocněním na Covid neposkytuje, ale představuje naopak vážnou hrozbu pro život a zdraví lidí.

Těmto faktům navzdory se však ještě i dnes mnohé lékařské kruhy snaží léčbu Ivermectinem i HCQ potlačit, a to ze stejných důvodů, jaké se uváděly i během údajné „pandemie“. Nenákladná prevence a léčba stojí totiž v cestě ziskům farmaceutického sdružení Big Phamy i jeho vydřidušským snům o povinném očkování všeho lidu.

Léta Covidu mě poučila, že relativně jen málo lékařů je schopno samostatného myšlení a proto ochotno použít účinné, ale málo propagované léky, jako je právě Ivermectin. A byla to právě hrstka lékařů tohoto vzácného druhu, kteří k nelibosti uvedených lékařských a farmacetických společností  zachraňovali lacinými léky životy svých pacientů, a jsou za to dodneška trestáni. V září 2021 zkorumpovaná Americká lékařská asociace (AMA), nařidila lékařům, aby na Covid 19 přestali předepisovat Ivermectin. V prohlášení AMA, Americké asociace lékarníků (Apha), a Americké společnosti lékarníků a zdravotního systému (ASPH), se objevilo toto varování: „Jsme znepokojeni zprávami, že ambulantní předepisování a vydávání Ivermectinu se od doby před pandemií zvýšilo 24 krát a během posledních několika měsíců exponenciálně vzrostlo. Proto vyzýváme k okamžitému ukončení předepisování, vydávání a používání Ivermectinu k prevenci a léčbě COVIDU-19 mimo klinické hodnocení. Kromě toho vyzýváme lékaře, lékárníky a další předepisující zdravotníky – důvěryhodné to profesionály ve svých komunitách – aby varovali pacienty před používáním Ivermectinu mimo indikace a pokyny schválené FDA, ať už jsou určeny pro použití u lidí nebo zvířat“.

„Kolik lidí zbytečně zemřelo v důsledku těchto příkazů?“ ptá se známý lékař Joseph Mercola.

Ta otázka je namístě. Ti, kteří zemřeli na Covid, zemřeli na konto nedostatečné léčby.  Aby mohla být neodzkoušená vakcína uvedena do provozu na základě „povolení pro nouzové použití“, nesmí totiž existovat žádná léčba. Lékařské zařízení, které slouží jako marketingový agent společnosti Big Pharmy, proto muselo popřít, že existují nějaké léky, a zabránit tak lékařům léčít pomocí Ivermectinu a HCQ dříve, než se informace o léku rozšířily.

Rozuměj: Aby se nemoc z Covidu mohla léčit jen výnosnou očkovací látkou (vakcínou), bylo nutno existující a nevýnosný lék zapřít a vyřadit.

Nyní, když má lékařský establishment novou variantu Covidu, která má lidi znovu vyděsit, začíná se mluvit o novém kole povinného očkování i o povinných uzávěrách. Tato opatření jsou nejen zbytečná, ale i nebezpečná. Ale maximalizují zisk a kontrolu lidí a o to tu běží.

Moje rada tedy zní, že pokud máte lékaře, který vás varuje před Ivermectinem, máte hloupého nebo zkorumpovaného lékaře, který ohrožuje váš život a zdraví. Rychle si najděte jiného, který má zájem znát fakta a je též odhodlán dát svým pacientům přednost před zisky Big Pharmy. A rozhodně nevěřte žádné firemní nemocnici. Překlad: Lubomír Man

sdílet na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Putinovec
4. 9. 2023 20:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Přirozeně inteligentní člověk už se poučil , z minulého průběhu covidového fašismu. Blbce litovat nebudu .
Bylo by to podobné , jako litovat feťáka , či notorického alkoholika .

Markýza
4. 9. 2023 20:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale jo, jen kde ho sehnat?

Václav
4. 9. 2023 21:16
Odpovědět  Markýza

v polsku

Albi
4. 9. 2023 21:31
Odpovědět  Václav

V Polsku budou řešit stejný nedostatek.

Helena
5. 9. 2023 10:56
Odpovědět  Václav

V Polsku ne, vládní budovy ho budou plné. Ti haj.zlové ho mají.

Albi
4. 9. 2023 21:31
Odpovědět  Markýza

Přesně.
Podle stále stále častějších nových zpráv už se obtížně – pokud vůbec – shánějí i ti zkorumpovaní. A možná i hloupí, kteríé by asi za normálních okolností nikdo “nebral”.

Markýza
4. 9. 2023 21:39
Odpovědět  Albi

Kdožeto? Zkorumpovanej ivermektin?? Já se ptala proto, že prý už nebyl ani v tom Polsku. Ale pravda, byli jen za hranicema.

Albi
5. 9. 2023 09:27
Odpovědět  Markýza

Lékaři.
Omlouvám se, nějak mi v hlavě utkvělo hlavně to doporučení z článku “pokud máte lékaře, který vás varuje před Ivermectinem, máte hloupého nebo zkorumpovaného lékaře, který ohrožuje váš život a zdraví. Rychle si najděte jiného …. ”
.
Ale – tohle by se ti mohlo líbit, koukni na to a taky na kousek diskuze:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-nemaji-deti-priroda-si-brani-genofond-lekar-z-spd-urazi-politiky-na-nastence-236368#
Dál nic nenapíšu (možná později), abych neovlivnila nikomu jeho úsudek.

Boomer
4. 9. 2023 21:39
Odpovědět  Markýza

.. zkuste nějaké penzisty, co pojedou do Egypta nebo Turecka.(Iverzine)

zuza
5. 9. 2023 10:29
Odpovědět  Markýza

ja som kúpila cez internetovú lekáreň z Francúzska a Indie, v oboch prípadoch mi to colníci zhabali.
u nás v Bratislave bolo aj pár normálnych lekárov (asi 2)
https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2021/02/04/ivermektin-nove-davkovanie-obstaranie-neziaduce-ucinky/
Aj majnstrímoví lekári si pre istotu pre seba a svoje rodiny ivermektín zabezpečili, ostatným pichli mňamku. a naordinovali paralen (cez telefón).
Teraz je na Slovensku ivermektín povolený, lenže iba na liečenie svrabu, takže ani známi lekári ho nechcú predpísať, pretože ochorenie svrabu lekár musí špeciálne nahlasovať, musí zdravotnej poisťovni odôvodniť, prečo zvolil toto liečivo. “Pacient” musí byť na PN, mali by byť vyšetrení všetci členovia domácnosti atď a nie všetci členovia domácnosti sú ochotní tú hru hrať… A aj keď človek tú komédiu absolvuje, nakoniec ivermektín aj tak v lekárni nedostane ani keď obehne všetkých 350 lekární v meste.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Róbert
5. 9. 2023 11:07
Odpovědět  Markýza

U veterinara.

Gales
5. 9. 2023 10:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Když o tom Volný mluvil v posranecké sněmovně,tak ho od pultíku nechali posranci vynést.Nikdo nechtěl znát pravdu.Jenom komunisti to jednání posranců odsoudili.

Vladimír
5. 9. 2023 13:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Nakonec jsem měl bez očkování covid 2x, a pokaždé jen jako rýmičku (jen ta čichová “halucinace” byla trochu nepříjemná). Nechci domyslet, co by bylo, kdybych se nechal “léčit”…