nezařazené

P.C.Roberts: Indický Uttarpradéš je díky Ivermectinu bez Covidu

Nejlidnatější indický stát Uttarpradéš (241 milionů obyvatel, z nichž jen 5,8 procent bylo očkováno), hlásí jako první indický stát nulovou nemocnost na Covid, čili stav Covid free.

https://www.hindustantimes.com/cities/lucknow-news/33-districts-in-uttar-pradesh-are-now-covid-free-state-govt-101631267966925.html

Indická vláda oznámila, že za tento úspěch vděčí Uttarpradéš i tomu, že zde byl Ivermectin používán i jako prostředek prevence.

https://indianexpress.com/article/cities/lucknow/uttar-pradesh-government-says-ivermectin-helped-to-keep-deaths-low-7311786/

 

Korupčnická americká média tuto informaci před svými občany samozřejmě zamlčela.

Překlad: Lubomír Man

stroj.překlad

33 okresů v Uttarpradéši je nyní bez Covidu:

  • Celkově má ​​stát celkem 199 aktivních případů, zatímco míra pozitivity klesla na méně než 0,01 procenta.

Od hindustantimes.com , Hindustan Times, Nové Dillí ZVEŘEJNĚNO 10. ZÁŘÍ 2021 15:33 IS

Ve 33 okresech Uttarpradéš nejsou aktivní případy koronavirové choroby (Covid-19), informovala v pátek státní vláda. Asi 67 okresů nenahlásilo za posledních 24 hodin ani jeden nový případ virové infekce, uvedla vláda s tím, že situace ve státě Covid-19 se neustále zlepšuje.

Mezi 33 okresů Covid patří Aligarh, Amroha, Ayodhya, Baghpat, Ballia, Balrampur, Banda, Basti, Bahraich, Bijnor, Bhadohi, Chitrakoot, Chandauli, Etah, Deoria, Fatehpur, Ghazipur, Gonda, Hamirpur, Hapur, Hardoi, Hathras Kasganj, Lalitpur a Mahoba. Seznam obsahuje podle údajů státní správy také Moradabad, Muzaffarnagar, Pilibhit, Rampur, Saharanpur, Shamli, Siddharth Nagar a Sonbhadra.

Celkově má ​​stát celkem 199 aktivních případů, zatímco míra pozitivity klesla na méně než 0,01 procenta. Míra zotavení se mezitím zlepšila na 98,7 procenta. Podle státního zdravotního bulletinu hlásil Uttar Pradesh za posledních 24 hodin pouze 11 nových případů Covid-19 a nulová úmrtí. Nové případy pocházely z 2,26 vzorků, které byly testovány za posledních 24 hodin. Podle údajů zveřejněných zdravotním oddělením Uttarpradéš provedla státní vláda v pátek 7,42 milionů testů. SOUVISEJÍCÍ PŘÍBĚHY

V oblasti očkování dostalo první dávku vakcíny přibližně 7 milionů lidí ve státě. Očkování ve státě přesáhlo 8,47 milionů rupií, z čehož bylo za poslední 2 hodiny očkováno 12 lidí.

Mezitím se celkový celostátní součet vyšplhal na 33 174 954 po zaznamenání 34 973 případů za posledních 24 hodin. To bylo zhruba o 19% méně než ve čtvrtek, kdy země zaznamenala 43 263 čerstvých infekcí. Počet obětí je 442 009.

Vláda Uttarpradéš říká, že rané užívání Ivermectinu pomohlo udržet pozitivitu a nízkou úmrtnost

Tvrzení, že včasné zavedení Ivermectinu od první vlny pomohlo státu udržet relativně nízkou míru pozitivity i přes vysokou hustotu osídlení.

Rok poté , co byl v oblasti Agra hlášen první klastr Covid-19 v zemi s 5 případy, vláda Uttarpradéš tvrdila, že to byl první stát, který zavedl rozsáhlé „profylaktické a terapeutické“ použití Ivermectinu a přidal že droga pomohla státu udržet nižší úmrtnost a míru pozitivity ve srovnání s jinými státy.

S odvoláním na výsledky z Agry v měsíci květnu a červnu loňského roku, po kterém bylo zavedeno použití Ivermectinu, léku na léčbu parazitických onemocnění, spolu s doxycyklinem jako protokol napříč státem jak pro profylaktické, tak pro léčebné účely, státní ministerstvo zdravotnictví uvedlo, že provede řízenou studii, jakmile odezní druhá vlna pandemie.

Státní ministerstvo zdravotnictví zavedlo Ivermectin jako profylaxi pro těsné kontakty pacientů s Covidem, zdravotnických pracovníků a také pro léčbu samotných pacientů prostřednictvím nařízení vlády 6. srpna 2020 poté, co výbor vedl generální ředitel, zdravotnické a zdravotnické služby , dal to dopředu.

“Uttar Pradesh byl prvním státem v zemi, který zavedl profylaktické a terapeutické použití Ivermectinu ve velkém.” V květnu až červnu 2020 tým v Agře pod vedením doktora Anshula Pareka experimentálně podával Ivermectin všem členům týmu RRT v okrese. Bylo pozorováno, že žádný z nich nevyvinul Covid-19, přestože byl v každodenním kontaktu s pacienty, kteří měli pozitivní test na virus, “uvedl státní dozorový úředník Uttar Pradesh Vikssendu Agrawal.Číst | Odškodnění nejméně 1 miliardu rupií za smrt volebních důstojníků v důsledku Covid-19: Allahabad HC

Dodal, že na základě zjištění z Agry státní vláda schválila používání Ivermectinu jako profylaktika pro všechny kontakty s pacienty s Covidem a později zrušila podávání terapeutických dávek pro léčbu takových pacientů.

Tvrzení, že včasné zavedení Ivermectinu od první vlny pomohlo státu udržet relativně nízkou míru pozitivity navzdory vysoké hustotě osídlení, řekl: „Přestože jsme státem s největší populační základnou a vysokou hustotou osídlení, udržovali jsme relativně nízká míra pozitivity a případů na milion obyvatel “.

Řekl, že kromě agresivního sledování a sledování kontaktů lze nižší míru pozitivity a úmrtnosti přičíst rozsáhlému používání Ivermectinu ve státě, a dodal, že droga byla nedávno zavedena do Národního protokolu pro léčbu a management Covid . “Jakmile druhá vlna odezní, provedli bychom vlastní studii, protože se objevuje řada důkazů, které by doložily naše včasné použití Ivermectinu z první vlny samotné,” řekl Vikasendu pro The Indian Express .

Magistrát okresu Agra Prabhu N Singh také přisuzoval relativní úspěch státu v udržování počtu Covid až na včasné přikývnutí na použití Ivermectinu jako profylaktika. Dodal, že se na něj v loňském roce obrátil vládní lékař Anshul Pareek s odvoláním na používání léku v zahraničí.

“Ohlásili jsme první klastr Covid-19 v zemi poté, co bylo pozitivně testováno pět členů rodiny, kteří se vrátili z Itálie.” Virus se brzy rozšířil a zasáhl velký počet policistů. Doktor Pareek mě oslovil s žádostí o experimentální zavedení Ivermectinu. Bylo mi řečeno, že s užíváním drogy není spojeno žádné riziko, “řekl Singh listu The Indian Express.

Řekl, že okresní správa vytvořila malé skupiny personálu ze stejné policejní stanice a také zaměstnance jeho kanceláře. “Zavedli jsme to (Ivermectin) po dobu tří dnů, 12 mg, jak bylo doporučeno v národních směrnicích v té době, následované testy čtvrtého nebo pátého dne.” Zavedli jsme to také do vězení a výsledky nám pomohly do značné míry snížit pozitivitu, načež další generální tajemník pro zdravotnictví Amit Mohan vytvořil výbor pro přístup k jeho používání a nakonec byl zaveden do státního protokolu o řízení Covid v roce 2020, “Řekl Singh.


 

EMA nedoporučila používání ivermektinu proti covidu-19

Evropská agentura pro léčivé přípravky nedoporučila používání ivermektinu jako léku proti covidu-19. Podle úřadu je to přípustné pouze v klinických studiích. Lék prý není vhodný ani jako prevence covidu. (EMA)

sdílet na