blognezařazené

Odmítáme, aby se na našem území za naše peníze cvičili vojáci Ukrajiny.

Radim Fiala SPD.

Odmítáme, aby se na našem území za naše peníze cvičili vojáci Ukrajiny. Nechceme nechat naši zemi zatáhnout do války! Vláda Petra Fialy (ODS) plánuje cvičit na našem území až čtyři tisíce ukrajinských vojáků v pěti měsíčních intervalech, což by mělo stát český státní rozpočet v letošním a příštím roce dohromady téměř jednu miliardu korun. Přitom kvůli této vládě strmě roste zadlužení státu a českým občanům a firmám postiženým astronomickým růstem cen energií a veškerých dalších nezbytných nákladů se žádné pomoci nedostává. Prioritou Fialovy vlády je však podpora Ukrajiny a Ukrajinců v pokračování válečného konfliktu.

Hnutí SPD je proti tomu, aby peníze vybrané od českých daňových poplatníků, které mají sloužit českým občanům, směřovaly prioritně na Ukrajinu a výcvik jejích vojáků u nás. Je to navíc nepřijatelné v době, kdy i nám aktuálně schází (podle vyjádření vedení armády) 3 500 vojáků na doplnění pro naši obranu nedostatečných početních stavů.

Rovněž nechceme na našem území žádné cizí armády a vojáky. Není v našem zájmu zapojovat se do konfliktu mezi Ukrajinou a Ruskem a nechceme také, aby se na našem území školili vojáci a jednotky, které budou dále válčit a zabíjet na Ukrajině. Hnutí SPD chce mír a podporuje ukončení konfliktu.

sdílet na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sergej
22. 11. 2022 21:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Mohou vyslat s pompou instruktory a lektory s drezéry za potlesku tam. Sorry jako militaristy s rájem nemusím. 🙁

Lakrig
22. 11. 2022 23:05
Odpovědět  sergej

Slovan zabíjí Slovana a anglosaščí í chcípáci se tomu jen smějí a přikládají pod kotel.
Smutné je že i někteří z nás za 33 grošů kopou proti Rusku.

Gales
23. 11. 2022 18:01
Odpovědět  Lakrig

Náčelník generálního štábu AČR prohlásil, že Česko se musí připravit na válku s Ruskem a ve chvíli, kdy vypuknou boje, tak česká armáda prý bude aktivním účastníkem války od první minuty! Fialenkova vláda už podle všeho opravdu počítá se zatažením ČR do války proti Rusku a generální štáb již chystá noty pro změnu doktríny z poziční obrany na chystání otevřené války s Ruskem! Surovikinův Armageddon bude katalyzátorem válečných procesů v Evropě a generální štáby zemí NATO již chystají scénáře na střet s Ruskou armádou!

V procesech řízení na 6. prioritě platí, že na žádné vyšší prioritě nedochází k tak dynamickým procesům a změnám forem řízení jako právě na válečné 6. prioritě. Teprve včera jsme publikovali článek [1] o plánu ruského velení SVO na Ukrajině k provedení plánu tzv. neobyvatelné země, což povede k exodu Ukrajinců do EU v milionových počtech a k následnému rozvratu bezpečnosti a stability EU a už dnes přišel další informační dílek do této konceptuální skládačky, který zaregistrovala i ruská hlavní média.

Pavel K
22. 11. 2022 21:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak Tvl mě snad fakt šlehne. Ne jen to, že se stáváme přímým účastníkem válečného konfliktu a štveme proti sobě jadernou velmoc a ještě rozhazujeme prachy na všechny strany. Neskutečné kam že to naši mocipáni musí až zajít, aby ovce se konečně probraly z letargie. Umíte si uk vojáky představit, jak po výcviku běhají ve svém volném čase po naem třeba městě. Ono už teď je to na hraně a otázka času než se něco spustí. Jak to dopadlo v tom Liberci, ví někdo?

Frankie
22. 11. 2022 22:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak dlouho necháme vládní kolaboranty škodit občanům této země? Obrovský finanční deficit a pětidemolice vyhazuje prachy do války, která není naše.

KarelDar
23. 11. 2022 00:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Tady pořád všichni čekají, že do toho hrábne někdo s odvahou. Ale kde ho najít? Kecy to nespraví!

23. 11. 2022 02:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Cvičili? Čas budoucí? Co vím, tak je u nás, nedaleko Krumlova, už cvičíme.

Jaris
23. 11. 2022 03:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Byt Radimem Fialou, tak se radeji necham prejmenovat, aby nekdy v budoucnu nedoslo k mylce, az se bude v lese poradat hon na premiera Fialu.

Gales
23. 11. 2022 18:13
Odpovědět  Jaris

Premiéra by mohl honit po lese Řáholci i Rumcajz. A udělal by mu v zadku kaštanožaludovou míchanici.

23. 11. 2022 07:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Tady nemaj co dělat ani Banderovský vrazi,ani jejich ženušky a fakani. Hnát to je potřeba všechno,odkud to přitáhlo i s Fialkama….

Ratus
23. 11. 2022 15:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Mám takový nejasný pocit,že je úplně jedno jaký máme dluh protožože se s Českou
republikou do budoucna vůbec nepočítá.

sergej
24. 11. 2022 01:42
Odpovědět  Ratus

6.tidemolice pro to dělá vše a jedno je jisté co sluhy čeká, mameluk udělal mameluk může jít když budou shovívaví a v dobrém rozmaru jinak udělají upíří tradici. Nikdy je u nich výkvěty nenechají rozvinout na konkurenci a jediné co umí je primitivní devast tak k čemu by jim byli a myslím že i lumen s knížkou švába great reset za sebou jim musel udělat veselý obrázek platelíňáka.

skeptik
23. 11. 2022 15:57
Ohodnotit příspěvek :
     

A jak se s tím cvičením banderonacistů vyrovnají ti, co je budou cvičit?