Očkovaní mají problém…

Očkovaní mají problém…

Zvědavec
https://bit.ly/343Ud7l

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jara
28. 12. 2021 11:12

To,čemu někteří lidé v naší uměle vytvořené časové smyčce naplněné strachem,zlobou a nenávistí říkají viry jsou jen shluky aminokyselin.Jsou to části neůplně rozložených starých buněk,čekající na ůplné rozložení imunitním systémem lymfocitů a makrofágů. A jen a pouze ve stresovaném těle a taky těle plném chemie z ůdajných léků,chemic.potravin,vzduchu a vody se tělo těchto shlukových zbytkových bílkovin zbavuje pomalu,nebo těžce. Tyto ale taky mohou nést info ze stresů majitelů strachu…Už sto let stínové elity pomocí politiků velmi ničí přirozenost,zdraví lidí a celou planetu Zemi. A nyní klidně prohlašují,že za to mohou lidé,občané,obelhávaní voliči,shazují to na nás,normální lidi. Stačí jen sledovat Zodpovědnost a Svědomí. Mají ho elity nebo politici? Ne,nemají.Zodpovědnost přehazují jeden na druhého,od výrobců koncernů jedů až na lékaře a ti na občana,ohlupovaného,klamaného. A kde je Svědomí? To propojení s vyšším principem? S tím,kde je Pravda a jen Pravda a nic,než Pravda.

psm
28. 12. 2021 13:07

Já třeba nechápu Zemana. Je naočkovaný třemi dávkami a stejně chytil covida. A přesto bude fanaticky tvrdit, že jedinou cestou je povinné očkování. To nepochopím, to je směšné. Je to chytrý člověk a musí mu být jasné, že ty americké vakcíny jsou na dvě věci. Jestli protilátky po vakcíně vydrží měsíc, tak se nedá hovořit o vakcíně.
Vypadá jak zombie, já si myslím, že to má po těch vakcínách. Všichni důchodci, které znám, jsou po těch vakcínách nějaký nakřápnutý. Mají těžké průběhy chřipek, které před tím nemívali a celkově vypadají tak nějak divně a sešle.

Milan
28. 12. 2021 18:07
Odpovědět  psm

Včera jsem zachytil v nějakém pořadu, myslím, že o WHO, od nějaké už tam nepracující dámy, ale nevím přesně na čem jsem to vylovil, že těch vakcinačních dávek je naplánováno osm. Popravdě jsem si řek, protože nikdy nenaskakuji na první dobroul: Hm… hm… jestli taky holka nekecáš, a uložil si to do paměti jako “uvidíme”. Že čas ukáže. Tak samo s “vakcínou” a “pročkovaností”. Že jestli je “vakcína” biologická zbraň a ne lék, tak se to v brzké době ukáže v zemích s největší proočkovaností. A zdá se, že, možná, už ukazuje…

Milan
28. 12. 2021 18:48
Odpovědět  psm

Jo, ještě k Varanovi z terária a k té jeho chytrosti. On to má tak nějak vyvážené, půl na půl. Je schopný z fleku vypotit úděsnou kravinu – jako například že pohrdá neúspěšnými lidmi (blbost na druhou, úspěch nemá se schopnostmi, pracovitostí ani s intelektem pranic společného), nebo kterak se v Afghánistánu bojuje za Prahu (to bych ho s chutí nabral do šimpánu), či o odstranění VŠECH daňových výjimek (chudáci rodiče s dětmi, taktéž do šimpánu), nebo s tou vakcinací (to už je na kopanec do solaru) a pak zase člověka potěšit, jako třeba s gretény.

jara
28. 12. 2021 19:35
Odpovědět  psm

Důchodci byli tlačeni jako první ,,pokusní králíci”,navíc podle fauciho a gatese jen zatěžují a překáží,tak proč je nelikvidovat jako první.Jenže kdo je cílem a cílovou skupinou ? Přece dost rychle tlačí na děti ! a i těhotné ženy! a celkově oblbují mladé lidi.Při spojení Vajíčka a Spermie u lidí toužících po díděti,propojení Energií Lásky vzniká vysocevibrující Zygota(zárodek) ve kterém je dobře skrytá naše původní DNA.Původní,čistá,po prapředcích. A právě po této DNA jedou jako čmuchací psi ničitelé nejcennější bílé,slovanské rasy! Pomocí Oxidů Grafenu,antén smrti.

jara
28. 12. 2021 19:49
Odpovědět  jara

Nejsem rasista.Několik ras na planetě Zemi se má naučit pouze Spolupráci ve společném Tvoření. Ale staroslovanské Védy a např.dodržování Rity a mnohých dalších nauk a poučení z Konů slovanských předků velmi jasně hovoří co a jak,varují před zneužitím čistoty Duše a i krve našich předků,kteří tu kdysi přišli,aby ,,orali,zůrodňovali,zdokonalovali a i ochraňovali tuto planetu,jako velkou Databanku různorodého života v této části galaxie”na planetě Zemi.

Míchal
31. 12. 2021 14:02
Odpovědět  psm

Kdyby neměl včasnou léčbu, už by tu nebyl. A opačně. Kdyby všichni dostali léčbu jako on, jsou tu i bez očkování.

Anonymní jméno komentáře
31. 12. 2021 19:11
Odpovědět  psm

Jo .máte pravdu.

Anonymní jméno komentáře
4. 1. 2022 09:57
Odpovědět  psm

Snad si nemyslíte , že Zeman by s3 nechal naočkovat tou fekálií .