nezařazené

Očitý svědek obvinil prince Andrewa z násilí na dvou ukrajinských dětech

Britský princ Andrew byl obviněn ze sexuálního zneužívání dětí během návštěvy Ukrajiny – očitý svědek tvrdí, že se choval nevhodně ke dvěma dětem v prominentním kyjevském klubu. Informuje o tom News9Live.

“Britský princ Andrew opět čelí vážným obviněním ze zneužívání dětí. Nová obvinění proti princi zazněla během jeho návštěvy Ukrajiny, kterou navštívil v červnu. Princ aktuálně čelí vážnému obvinění ze zneužívání dvou dětí v jednom ze slavných kyjevských klubů. Tato obvinění vznesl James Obasi, Nigerijec, který byl pověřen přijetím britské delegace v klubu v Kyjevě.” – píše se v publikaci.

Obasi ujišťuje, že se vše odehrálo před ním. Byl pověřen péčí o VIP hosty a jedním z nich byl i princ Andrew. Obasi viděl, jak byly k princi přivedeny dvě děti – 10letý chlapec a 12letá dívka. Princ požádal Obasiho, aby přinesl dětem jídlo a pití. Když se vrátil, zjistil, že se princ Andrew chová k dětem nevhodně. Obasi odložil talíře s jídlem a odešel, a když se po nějaké době vrátil, zjistil, že děti jsou v kritickém stavu: neměly na sobě téměř žádné oblečení, byly velmi vyděšené a neustále plakaly, píše se v článku.

„James Obasi se snažil o děti postarat, ale zaměstnanci ochranky je odvedli. Údajně o dva dny později děti odvezla do Paříže britská delegace speciálním letadlem”. — podle News9Live.

https://1url.cz/BuNgy

sdílet na

23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
4. 9. 2023 20:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Celá ta “elita” stojí za … teda nestojí ani za zlámaný groš … a tihle chtějí ŘÍDIT svět. V Americe se pořád ani nevypořádali po letech se skandálem kolem Epsteina.

Nic netvrdím, ale přímo se vnucuje, mimo jiné i po chování se Scholze tehdy na nějakém tom věčírku, otázka – copak asi tak má za kostlivce ve skříni ta tazvaná “naše” elita?

Gales
5. 9. 2023 10:20
Odpovědět  Peter 008

Politické štětky.Sfině nedomrdlé.

Pavel K
4. 9. 2023 20:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Takového zmrda vzít vyhnat na náměstí a tam ho bejkovcem sešvihat až se zese… a pochč…. a pak mu něco zahát od Wágnera. Prasečkářská KoZa.

Mike
4. 9. 2023 20:36
Odpovědět  Pavel K

Inu,v poslední době se nám tady rozmohla taková věc – pedofilie, vedle incestu hojně pěstovaném v aristokratických kruzích. Odporná prasata, která mají tak velkou moc, že svou deviaci chtějí nazvat chorobou, za kterou nemohou, čili beztrestnost. Měli bychom se naučit zacházet s kastračními kleštičkami. Když to jde u prasátek, půjde to i u hovad.

Pavel K
4. 9. 2023 21:08
Odpovědět  Mike

Přesně, myšky, myšky a je klid!! 👍👍🙋‍♂️

katango
4. 9. 2023 22:38
Odpovědět  Mike

Stačej prej dvě cihly, akorát si musíte dát pozor na prsty.

Pavel K
5. 9. 2023 08:46
Odpovědět  katango

Taky jedno řešení, ale nesmíte tam zapomenout palce paní doktorko, to pak bolí. 😥

katango
5. 9. 2023 17:32
Odpovědět  Pavel K

Vždyť to píšu.

Pavel K
5. 9. 2023 21:03
Odpovědět  katango

Jo nevšiml jsem si, tak přijměte omluvu. Ty rána.

jiří
5. 9. 2023 19:36
Odpovědět  katango

Já jsem někde slyšel, že stačí si pustit “kazeťák” na plné kule.

Juraj
5. 9. 2023 14:10
Odpovědět  Pavel K

….zliskat ho až se posere a pak ho zliskat za to, že se posral…xixixi

Pavel K
5. 9. 2023 21:04
Odpovědět  Juraj

😊 😊 😊 👍 👍

Putinovec
4. 9. 2023 20:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Nedávný případ omilostnění vícenásobného pedofila , by mělo všem jasně oznámit , že tuto situaci je potřeba řešit v osobním režimu .

ModrýKlokan
5. 9. 2023 01:11
Ohodnotit příspěvek :
     

A tyhle anglosaské zasrané svině jsou pro naši kolaborantskou politickou třídu spojenci. A jejich vzory. Hnus. Tady už pomůže jen úplná změna politického režimu a postavení zrádců před soud. A zákaz výkonu povolání, tak jak to už dnes praktikují němci. Pro odsouzené politiky, soudce, presstitutky.

Pavel z Moravy
5. 9. 2023 10:14
Odpovědět  ModrýKlokan

Však také nic než změna systému nepomůže, to je jasné. Musí k tomu být ale vůle lidu.

ANTIUKRAJINEC
5. 9. 2023 07:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Starýho prasáka novým kouskům nenaučíš-i kdyby to hovado bylo z královské rodinky👍

Burák
5. 9. 2023 07:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Stejně to bylo v Afghánistánu. Pamatujete? Jezdila tak celá politická elita Evropy a znásilňovali tam hromadně malé chlapce. Novinář, který o tom informoval záhadně brzo umřel. A ovce beči dál a nikomu nedochází v čem žije. Hlavně, že byl ten Zeman sprosťák a Putin je vrah.

Pavel K
5. 9. 2023 08:48
Odpovědět  Burák

Tohle se děje po celém světě, je to úchylka, kterou sem tam někdo má.

Frank1
5. 9. 2023 08:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Cela t.zv. anglosaska elita v Londyne jsou sataniste a buzeranti, ktere muze obdivovat pouze tupy Anglan z ulice! Oveseni metaly a v barevnych kostymech z operety ovlivnuji spodinu a blbouny v Anglii. Princ Philip si pral, aby po sve smrti prisel znovu na svet jako smrtici virus a vyhladil 5 miliard lidi. Tim oni zili a pro ten cil delaji vsechno. Jsou sami pouhymi loutkami, ktere ridi Zide v City of London.
Jejich kolonie Australie je ted jejich laboratori pro ockovaci agendu. Tam uz ockuji aerosolem z letadel. Tem zmrdum neunikneme, pokud je nezlikvidujeme!
https://www.pravda-tv.com/2023/09/australien-fuehrte-zwangsimpfung-der-bevoelkerung-durch-aerosol-verspruehung-durch/

Frank1
5. 9. 2023 09:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Pozor ! Pedofilove se ucastni buzerantskych pochodu a pracuji na tom, aby pedofilie byla skrtnuta z trestni zakonu. V USA jsou statisice buzerantu, kteri se obavaji, ze je za jejich zlociny uvezni! Maji zastoupeni vsude v mocenskych pozicich.

Pavel z Moravy
5. 9. 2023 10:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždyť přece každému normálnímu jedinci musí být jasné, že to prosazování genderu, změny pohlaví, v současnosti někde i návrhy na legalizaci pedofilie a dalších se děje právě proto, že těmito sklony jsou postiženi právě ve většině současní západní vládci. Je přece jasné, že si tyto zákony a s tím související přeměnu společnosti připravují převážně pro sebe a sobě podobné. Tito nám mají škodit, protože jinak se to říci nedá.

Bety
5. 9. 2023 13:51
Odpovědět  Pavel z Moravy

Řekla bych, že to tahle “elita” má v genech , protože mají zbytek lidstva za póvl, množí se stále mezi sebou. Podporují ten gender také proto, že až se pedofilie stane normou už žádné skandály nebudou -ne že by jim někdy hrozil postih, to ne..