nezařazené

OBOHACENÍ – Brutální útok za bílého dne v Seattlu

Dvaadvacetiletý fotograf na volné noze, který navštívil Seattle, byl brutálně zbit do bezvědomí a okraden v sousedství Mount Baker. O několik dní později stále pociťuje bolest .

Oběť se online identifikovala pod jménem Calibre Visuals. Říká, že už měl špatný červenec, když na začátku měsíce zastavil na červenou doma v Los Angeles a že do něj zezadu narazil řidič, který jel rychlostí 45 mil za hodinu. Jeho zranění ho přikurtovala na fyzikální terapii a jeho auto bylo na odpis.

Po veškerém stresu a bolesti potřeboval Calibre „duševní odpočinek“ a na pár týdnů přijel do Seattlu před svými 23. narozeninami. Zatímco kráčel za přítelem, byl brutálně napaden a okraden. Vše bylo zachyceno na videu.

Brutální útok

Video z útoku je drsné.

Calibre kráčel poblíž parkoviště Cash America na Rainier Avenue South kolem 18:15 31. července, když se k němu přiblížil muž v oranžové košili. Podezřelý něco říká Caliberovi a podává mu ruku. Podezřelý ale Calibrovu ruku nepustí.

Když se Calibre snaží osvobodit, podezřelý ho popadne za krk a prudce strhne na zem. O chvíli později podezřelý kopne Calibera do hlavy. Jak se snaží bránit, podezřelý dupne na Caliberovu hlavu opět a dvakrát ho udeří přímo do obličeje.

22letý muž stále plival krev po brutálním útoku v Seattlu

Viditelně omráčený Calibre se znovu pokusí vstát, když mu podezřelý znovu dupne na obličej a pohmoždí mu oko. Je v bezvědomí. Ale podezřelý podnikne další tvrdý, rychlý kop na stranu Caliberovy hlavy.

Podezřelý prohledá Caliberovy kapsy a ukradne několik věcí, než klidně odejde.

https://twitter.com/jasonrantz/status/1424491574981844994?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1424491574981844994%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fmynorthwest.com%2F3075146%2Frantz-22-year-old-still-spitting-up-blood-after-brutal-seattle-attack%2F%3F

Calibre utrpěl vážná zranění

Calibre podrobně popsal svá zranění na stránce GoFundMe , která mu pomohla finančně se zotavit.

Poté, co jej jeho přátelé našli ležet na zemi, byl převezen záchrannou službou do Harborview. 

„O čtyři dny později ….snažím se zůstat pozitivní vzhledem k tomu, že jsem stále tady a dokážu se v životě pohnout kupředu, ale stále zjišťuji, že plivám krev a mám silné bolesti hlavy,“ zveřejnil Calibere online.

Podezřelý ukradl iPhone 12, nejméně 900 dolarů v hotovosti, peněženku s řidičským průkazem a debetní karty. Ukradl také klíče od auta patřící Caliberovu příteli. Výměna stála 700 dolarů, řekl.

Tento útok nebyl neočekávaný a brutální

Seattle zažívá nárůst kriminality díky hnutí za odejmutí peněz státním zástupcům, kteří odmítají poslat zločince za mříže, a městské radě, která prosazuje politiku nad bezpečností.

O Mount Baker je známo, že má problém se zločinem, ale město nemá dostatek policistů, kteří by jako odstrašující prostředek aktivně chodili, řídili nebo jezdili po okolí.

„Je skličující sledovat, co se to děje v našem městě, a nic se s tím nedělá,“ řekl pracovník v blízkosti místa činu KIRO 7 TV . „Trvá to už roky a zdá se, že to městská rada nechala pokračovat.“

Situace se může brzy zhoršit. Policejní a vězeňská zrušovatelka, Nicole Thomas-Kennedyová, právě získala primáře pro Seattle City Attorney. Slíbila, že nebude stíhat většinu přestupků. Tito zločinci často absolvují zločiny.

sdíletj na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdena
14. 8. 2021 14:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak už to někdo zaslepeným sluníčkářům vysvětlete, že obohacovatelé naší kultury nechtějí obohatit nás, ale SEBE ! 🙂 Pouze sebe……

BB Rad
14. 8. 2021 22:49
Ohodnotit příspěvek :
     

A to je jako ta zářná demokracie “AMERIKÁNA “ ,kterou vyvážejí do celého světa a pitomečkové řvou VÍCE , VÍCE , MÁME MÁLO . Ti špinavci ze “svobodného “ světa nám chtějí určovat jak žít ? To přece není ani myslitelné , aby se Evropa & svět nechal navrtat do takové sviňárny