nezařazené

Nová hororová komedie “Protiruské sankce”

Nová hororová komedie “Protiruské sankce”:

Do naší země tento film vstoupil v předpremiéře už v únoru 2022, ale plnohodnotnou premiéru si ozkoušíme tento podzim a zimu. Už se na to veledílo taky tak mocinky těšíte? 😀

https://rumble.com/v1ktudn-nov-hororov-komedie-protirusk-sankce.html

sdíletj na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Masunta
23. 9. 2022 22:31

Obrovské ceny energií v Európe spolu s nedostatkom plynu nútia mnohé firmy v energetickom, metalurgickom a chemickom priemysle „presídliť sa“ do Nového sveta.
V USA, napriek vysokej inflácii, zostávajú ceny plynu na rozumnej úrovni – a Amerike nehrozí prídel pohonných hmôt alebo pokračujúce výpadky prúdu v zime, ako je to v Európe. Tam sa predpovedá ťažká recesia – s 3,5% poklesom ekonomiky len v Nemecku.
Prítomnosť v Európe znižuje aj americký biznis. „JPMorgan“ zvažuje zatvorenie svojej centrály vo Frankfurte kvôli hrozbe narušenia obchodovania v prípade výpadkov. A „Tesla“ upúšťa od plánov na výrobu batérií v Nemecku.
V zime sa odliv firiem ešte viac urýchli spolu s únikom kapitálu v biliónoch eur z európskych trhov. Odchod vysokokvalifikovaných odborníkov z Európy sa zintenzívni aj na pozadí rastu nezamestnanosti a bankrotu firiem, ktoré energetickú krízu neprežijú.
Spojené štáty v týchto podmienkach odmietajú zvýšiť export „bridlice“ v záujme záchrany Európy. Cez zimu im to príde vhod. No a americká ekonomika bude navyše profitovať z úniku firiem, kapitálu a pracovníkov z Európy – to uľahčí prežitie súčasnej krízy svetového poriadku odčerpávaním európskych zdrojov.

Masunta
23. 9. 2022 22:50
Odpovědět  Masunta

Jen následky energetické krize – následek všelijakých bojkotů Ruské federace, drastické a zřejmě i dlouhodobé následky mít bude. Vnuk generálporučíka SS Scholze kapánek větší starosti mít bude. Jinak Germánii cugrunt špatně bude. A to plácal, že by nešlo, aby si na Ukrajině Rusko podmínky po konfliktu diktovalo.
Hoši si na špičku nosánku nedohlédnou, chmury je zahalují, peníze tisknou a i tak neuspějí. Až Rusku zlatým rublem platit budou muset, v katarzi mnohé podstatné změnit budou muset.

janle57
23. 9. 2022 23:11

Na vánoce si tady všichni můžeme objektivně zhodnotit,co pro nás, lidový
plebs, tyhle protiruské sankce přinesly,většina národa bude klepat kosu
ve vymrzlých bytech s beranicí na hlavě a dvojitým vatˇákem ještě
z komunistických zásob a teskně vzpomínat jaké to bylo před 35 lety,
když jsme tehdy v lednu větrali,abychom se doma nepotili ve spodním prádle.

Masunta
23. 9. 2022 23:11

Myšlienka zavedenia cenového stropu na ruskú ropu pomôže Ukrajine len málo, ceny pohonných hmôt na Západe nezníži a práveže môže ekonomiky týchto krajín zabiť.
Rusko toto opatrenie však pravdepodobne bez problémov ustojí, domnievajú sa analytici z „Cato Institute“ (Washington).
Plán je založený na kvázi monopole Západu v oblasti poistenia námorného nákladu. Rozhodlo sa o zákaze poistenia tankerov, ak je cena ruskej ropy, ktorá je do nich naložená, vyššia ako „schválená“ úroveň.
Podobné pokusy v minulosti však skončili fiaskom. V 70. rokoch minulého storočia kontrola cien ropy v USA neovplyvnila cenu benzínu, ale obohatila konkrétne spoločnosti. Ide o to, že mali prístup k rope za obmedzenú cenu, no benzín predávali za štandardné ceny (tu to máme, neviditeľná ruka trhu!)
Západ zatiaľ dosiahol len to, že ruská ropa tiekla do krajín ako India, aj keď s veľkou zľavou. To je ale kompenzované nárastom objemu – takmer o 30% za tri mesiace.

Milan ze Zahrady Čech
24. 9. 2022 00:35

Furt se něco děje.

Zelí se rozlítil na Peršany, že mu z té zelnačky dělají guláš:
“Íránskému velvyslanci byla odebrána akreditace na Ukrajině kvůli použití Íránských UAV (dronů) ruskou armádou. Dodávka zbraní Rusku k vedení války proti Ukrajině je nepřátelský akt, který zasadí vážnou ránu vztahům mezi Ukrajinou a Íránem, zdůraznilo ministerstvo.
https://rusvesna.su/news/1663962988

Ale i anglánů je legrace:
Uživatelé Twtteru z VB ocenili Johnsona za to, že omylem pochválil V. Putina. Čtenáři poznamenali, že expremiér poprvé řekl pravdu.
https://rusvesna.su/news/1663868210

Zato v USA maj starosti.
V USA byla Ukrajina nazvána darmožroutem. Spojené státy by neměli pustit Ukrajinu do NATO v žádné formě, protože by to bylo pro americký lid břemeno.
https://rusvesna.su/news/1663903790

Ale nejvíc mě pobavili Kitajci titulkem “Čína vyjadřuje jasnou pozici, udržuje strategické rozhodnutí ohledně referend ukrajinských regionů.” Tak jsem tam tu jasnou pozici hledal a nebýt po půlnoci, asi bych ji hledal poteď. Zatím mi to přijde, že ta jasná pozice je diplomaticky zabalené a načančané: “Polibte nám pr-del, bandeři!”
https://www.globaltimes.cn/page/202209/1275971.shtml

Pánečku. To nám ta izolace Ruska pěkně jde.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav
24. 9. 2022 07:11

💤Jednoduché! Místo kecání a obkecávání ohledně enerie a plynu, navolit opět komunisty! Bude energie, plyn a ty skvělé ceny na všechno zboží! Oni jediní postavili vše, co ti všiváci po hadráku ukradli a prodali!! Jiná cesta neexistuje! O tom jsme se přesvědčili v praxi 33 let! Smrt zlodějskému kapitalismu!

VratislavII.
24. 9. 2022 07:26
Odpovědět  Ladislav

Jooooo, líp už bylo😰

jirik
24. 9. 2022 09:11

Vladimír Štěpán 2. díl: Lidé přežijí, když přežije průmysl. Ale ten nepřežije

https://www.youtube.com/watch?v=v0G0LVP1c8U

velmi zajímavý rozhovor…

Gales
24. 9. 2022 10:41

Sankce které fungují zároveň i jako protisankce může vymyslet jedině ,,génius” z EU.