Nová americká studie o vedlejších účincích vakcín proti COVID-19

VALENTIN KATASONOV

„Na celém světě vznikne masivní nedostatek pracovních sil“ …

Amerika je hrdá na to, že na rozdíl od mnoha jiných zemí světa systematicky sleduje vedlejší účinky používaných vakcín. Za tímto účelem byl v USA v roce 1990 vytvořen systém VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System). Je spravován Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí (the Centers for Disease Controland Prevention, CDC) a americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (the U.S. Foodand Drug Administration, FDA)

Tato jedna databáze shromažďovala zprávy o negativních důsledcích používání vakcín k ochraně proti široké škále infekcí a nemocí. Po tři desetiletí (do začátku roku 2021) byl počet úmrtí podle systému VAERS v průměru 10–20 ročně. A od konce minulého – začátku letošního roku začalo hromadné očkování Američanů proti koronaviru a všechny ukazatele systému VAERS prudce vyskočily. 

Zde jsou nejnovější údaje za 15. října 2021. 

Celkem systém obdržel 818 044 zpráv o očkování proti COVID-19. 

Počet těžkých následků je 617 673. 

Korunou všech těchto ponurých statistik je úmrtnost – 17 128.

Zajímavé jsou statistiky úmrtnosti podle typů vakcín:

Pfizer – 11 569; Moderna – 4 236; Janssen – 1 270; ostatní – 53.

Připomínám, že preparáty schválené pro použití v USA nelze nazývat vakcínami: získaly status „experimentálních preparátů“. Jak můžeme vidět, Pfizer představoval 67,5 % všech úmrtí v důsledku vakcín proti COVID-19. Dne 23. srpna 2021 však Pfizer, aniž by prošel nezbytnými klinickými testy, získal status plnohodnotné vakcíny.

Od začátku roku tedy podle oficiálních údajů amerických úřadů odešlo díky očkování do jiného světa více než 17 tisíc lidí a statisíce lidí měli následky. Mnoho z nich tuším také odešlo do jiného světa, ale do statistiky systému VAERS se nedostali: zaznamenává jen ty případy, které nastaly do čtyř týdnů po injekci.

Téměř všichni poctiví američtí odborníci tvrdí, že statistika VAERS podhodnocuje skutečný rozsah „následků“ očkování. Při sestavování primárních zpráv lékařskými institucemi, které jsou silně ovlivněny společnostmi Big Pharma, dochází k nejrůznějším manipulacím.  Především ze strany společnosti Pfizer, jejíž léky dominují na americkém trhu.  

Příběh, který začal v létě 2021 a je spojen se jménem amerického právníka Thomase Renze, přitáhl velkou pozornost k problému podceňování údajů o vedlejších účincích očkování proti koronaviru. Renz zastupuje organizaci America’s Frontline Doctors, AFD. V létě podal žalobu u federálního soudu v Alabamě. 

Žaloba vyzývá k zastavení masivního používání tří hlavních preparátů amerických farmaceutických korporací (Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson): „Vakcíny jsou neschválené, nedostatečně testované, experimentální a nebezpečné biologické látky, které mohou způsobit podstatně větší škody než SARS- CoV virus -2 a samotná nemoc COVID-19″… 

Žaloba obviňuje americkou vládu ze skrývání skutečných úmrtí spojených s očkováním proti koronavirové infekci. Podle odhadů žalobce jsou oficiální údaje o úmrtnosti systémem VAERS minimálně pětkrát podhodnoceny. Podnětem k prošetření a podání žaloby bylo předání služební (utajované) informace společnosti AFD jedním ze zaměstnanců VAERS (který byl v době podání žaloby stále anonymní). 

Thomas Renz nevylučuje, že podhodnocení může být ještě významnější, pokud bude provedeno úplné a spravedlivé vyšetřování VAERS. Vyjdeme-li z toho, že podcenění úmrtnosti je nyní pětinásobné, vyjde nám, že počet obětí vakcinace přesahuje ve Spojených státech 85 tisíc lidí.

Lékaři ve svých veřejných projevech jmenují i ​​závažnější čísla. Očkování prováděná ve Spojených státech ostře kritizuje například i známý lékař Volodymyr Zelenko (původem z Ukrajiny), který úspěšně léčí lidi s touto diagnózou. Věří, že VAERS podceňuje rozsah lidských ztrát stonásobně. Pokud bychom vycházeli z jeho odhadů, ukazuje se, že na očkování zemřelo 1,7 milionu lidí. Nedostatkem takové kritiky však je, že odpůrci očkování nepředkládají řádně provedené výpočty.

Zdá se však, že ledy se prolomily. Událost, která se odehrála v Americe 17. září, se stala mezníkem. 

Mluvíme o zasedání poradní rady farmaceutického regulátora FDA. Tato rada zahrnuje tucet lékařů a zástupců lékařské vědy. Na zasedání dne 17. září mnoho členů rady naléhalo na FDA, aby věnovala pozornost obrovskému množství „vedlejších účinků“, ke kterým dochází po očkování, a aby postupovala opatrněji. 

Diskutovala se otázka proveditelnosti zavedení tzv. posilujících vakcín (třetí dávka) a také očkování dětí.  Členové rady byli jednoznačně proti. 

FDA se však zjevně i nadále řídí pokyny administrativy prezidenta, kde do nového roku požadují dokončit celkovou proočkovanost Ameriky (k dnešnímu dni bylo plně nebo částečně očkováno 66,6 % občanů USA a 57,6 % plně). Zasedání poradní rady FDA bylo otevřené a dostalo se mu pokrytí v amerických médiích, což vyvolalo silnou rezonanci v lékařských i nelékařských kruzích. Zejména, informace o tom byly prezentovány na webu Health Impact News.

Jedním z řečníků na zasedání rady byl Steve Kirsch, výkonný ředitel Fondu včasné léčby COVID-19 (the COVID-19 Early Treatment Fund). Ten uvedl, že v důsledku očkovacích injekcí COVID-19 v Americe zemřelo více než 150 000 lidí. Kirsch citoval vědeckou studii Odhad počtu úmrtí způsobených vakcínou COVID v Americe (Estimating the number of COVID vaccine deaths in America), zveřejněnou na začátku září. Autory jsou američtí vědci Jessica Rose a Mathew Crawford. Jessica Rose je hlavní postavou autorského tandemu, má diplomy z aplikované matematiky, imunologie, výpočetní a molekulární biologie. Zúčastnila se zasedání poradní rady dne 17. září a pomáhala Kirschovi s prezentacemi některých prací.

Podle autorů studie počet případů anafylaxe (alergická reakce okamžitého typu, stav prudce zvýšené citlivosti organismu, která vzniká při podání alergenu) je v systému VAERS 41krát podhodnocen. 

Omezím se na shrnutí článku:

„Databázová analýza Systému hlášení o vedlejších účincích vakcín (VAERS) může být použita pro odhad počtu dalších úmrtí způsobených vakcínami COVID. Jednoduchá analýza ukazuje, že k 28. srpnu 2021 bylo současnými vakcínami proti COVID zabito přes 150 000 Američanů“. 

Podotýkám, že v té době systém VAERS uváděl počet úmrtí asi desetkrát menší.

Brian Shilhavi, šéfredaktor a vydavatel Health Impact News, komentoval zasedání poradní rady FDA a studii Jessicy Rose a Matthewa Crawforda takto:

„Pokud se jedná o přesnější odhad toho, kolik lidí ve Spojených státech zemře v důsledku injekcí COVID-19, znamená to, že na celém světě zemřely na tyto injekce za posledních 9 měsíců miliony lidí. Relativní míra úmrtnosti na očkování ve Spojených státech je podle odhadů Jessicy Rose a Matthewa Crawforda přibližně 735 lidí na 1 milion dávek.

Brian Shilhavi vyjadřuje vážné znepokojení nad tím, že v blízké budoucnosti může úmrtnost na očkování převýšit úmrtnost na covid jako takový ve Spojených státech i na celém světě (v některých zemích již bylo takové převýšení zaznamenáno). 

Zdůrazňuje, že povinné očkování povede k ekonomickému kolapsu kvůli rostoucím ztrátám pracovních sil: „Protože mnoho zaměstnavatelů vyžaduje tyto injekce jako podmínku zaměstnání, očekáváme, že v důsledku těchto úmrtí bude v celém světě masivní nedostatek pracovních sil…

Prognóza pro blízkou budoucnost je, že tento nedostatek pracovních sil se bude jen zhoršovat, protože USA nyní pověřily všechny federální zaměstnance a zaměstnance společností s více než 100 lidmi, aby jako podmínku zaměstnání nařídili očkování proti COVID-19. 

To znamená, že nyní sníží pracovní sílu mezi neočkovanými ihned poté, co mezi očkovanými budou masivní oběti, což už negativně dopadne na pracovní rezervy. Jde o globální katastrofu, která pravděpodobně nemá v dějinách lidstva obdoby!“

Valentin Katasonov, profesor, doktor ekonomie, předseda Ruské ekonomické společnosti S.F. Šarapova
Strategický kulturní fond
https://bit.ly/3nDjNGt

4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ZRX1200
30. 10. 2021 09:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Poslední 3 odstavce, viz. můj příspěvek k očkování ze dne 26.10. : https://www.pokec24.cz/nezarazene/vyzkousena-vymluva/#comments

Administrátor
30. 10. 2021 17:19
Odpovědět  ZRX1200

Některé zdroje uvádějí, že pro budoucnost se počítá s 500mil. populací. Celkový počet obyvatel bude v příštích letech postupně narůstat, přičemž do r. 2030 by Země měla mít už 8,6 mld/r. Do konce stol.13mld. a to je potřeba zastavit. Tedy 500mil.z toho x služebníků…teda, tak nějak.

ZRX1200
30. 10. 2021 17:30
Odpovědět  josh-xy

O tom vím, ale nechápu to nesystemove a chaotické snižování počtu obyvatel. Pjakin tvrdí, že GP už nikdy nedopustí globální válku, protože to znamená neřízený chaos, proto již jen lokální války. Ale tohle směřuje k neřízenému chaosu.

ZRX1200
30. 10. 2021 17:33
Odpovědět  ZRX1200

Pokud zkolabuje armáda, mohou se dostat militantní skupiny ke zbraňovym systémům, potažmo k jaderným zbraním. Nebo že by se v tomto případě počítalo s Ruskem a Čínou, že toto nebezpečí eliminují?

zdena
30. 10. 2021 16:16
Ohodnotit příspěvek :
     

To je šílené…. skutečnost je horší, než sebeděsivější sci-fi……. a dělá se to dál a veřejně a schvalují to poslanci, lékařské komise, politici….. kde to proboha žijeme,,, co se to děje s naším světem ??????

ZRX1200
30. 10. 2021 17:15
Odpovědět  zdena

Jó Zdeni, to bych taky rád věděl, co se děje. Skutečností je, že společnost řídí sociopati. Lidé vychovaní k tomu, aby sloužili. Jejich životní náplní je (slovy Pjakina) lízat zadnici svému pánovi. Jsou to zločinci s naprostou sociální idiocií, neschopní domyslet následky svých rozhodnutí.

ZRX1200
30. 10. 2021 17:20