Noční vlci byli na Barrandově u Jaromíra Soukupa. Ukázal, že česká soukromá televize /na rozdíl od slovenských/ se motorkářů nebojí

“Opět, jako jediná svobodná televize, která dává prostor všem, dnes přivítá ve speciálním Duelu Jaromíra Soukupa šéfa Nočních vlků Andreje Bobrovského a Jaroslava Foldynu. Viz dnes o 21.30 na TV Barrandov exkluzivní rozhovor, který v jiné televizi neuvidíte, “takto avizoval relaci s” obávanými “Nočními vlky známý moderátor Jaromír Soukup.

 A Noční vlci předevčírem opravdu byli na Barrandově.

Klobouk dolů. Jaromír Soukup, jako vždy, předvedl brilantní novinářské mistrovství, připravil zajímavou relaci, byl vtipný, korektní, “vytáhl” z vlků mnoho zajímavých informací. Umožnil vůdci ruské svorky Andreji Bobrovskému, aby vysvětlil samotný motiv a cíle aktivit Nočních vlků. 
O činnosti evropských Nočních vlků vyprávěl jeho český kolega Jaroslav Foldyna.

Oba zdůraznili, že Noční vlci to není politická, ale občanská organizace, která si uctívá památku vojáků, kteří bojovali proti fašismu, za mír, kteří padli nebo přežili, ale byli to hrdinové, kteří osvobodili Evropu a nastolili mír. Bohužel, sluníčkáři, někteří politici a “historici” se snaží přepsat historii a právě Noční vlci to nechtějí připustit.

Soukup připomněl nejčastější výhrady vůči Nočním vlkům, které používají někteří politici a sluníčkáři, jako například, že….. “jsou politickou organizací, protože je podporuje Putin …”
Inu, že by každá občanská organizace, které fandí, nebo kterou podporuje hlava toho nebo jiného státu, kvůli tomu měla být považována za politickou? ..

Jaromír Soukup byl velmi spokojen se svým pořadem, o čemž napsal i na své facebookové stránce:

“Natáčení dnešního Duelu bylo vynikající. Bez přetvářky a bez jakýchkoli tabu. Dívejte na TV Barrandov. A ještě něco – Jaroslav Foldyna je rovný chlap, který se nebojí,” zdůraznil.

Inu, v daném případě raději jednou vidět a slyšet, jak si desetkrát přečíst / například článek /. Takže můžete si prohlédnout záznam pořadu Duel Jaromíra Soukupa a udělat si vlastní názor, co jsou zač Noční vlci, co dělají, co chtějí a o čem sní.

Eugen Rusnák
https://www.hlavnespravy.sk/nocni-vlci-boli-na-barrandove-u-jaromira-soukupa-ukazal-ze-ceska-sukromna-televizia-na-rozdiel-od-slovenskych-sa-motorkarov-neboji/1748970

sdílet na