nezařazené

Nigel Farage: „Nedokážu si představit nebezpečnější iniciativu….

sdíletj na

24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
1. 10. 2023 10:57

Ale víte, v čem je problém ? Většina lidí sice považuje příslušníky BIS, Bezpečnostní informační služby podpraporčíka Michala Čoudelky, za halucinujicí blby a tlachající jantary, kteří vidí cizí agenty i ve vzniku tornád či havárii vody na náměstí ve Znojmě, ale není tajemstvím, že mají nástroj, jak zmanipulovat případné elektronické volby. Přesně takhle byl “zvolen” ten zmatený a posírající se americký tragikomik Bidet. Být současnou opozicí, vyhlásil bych maximální pohotovost. Čučkaři to zkusit mohou a nejspíš i zkusí.

Gales
1. 10. 2023 11:17
Odpovědět  Teuton

Je to víc než ku*va. Je to ku*va zku*vená.

Teuton
1. 10. 2023 12:42
Odpovědět  Gales

Podpraporčík Michal Čoudelka má v sídle BIS v pražské Nárožní ulici mezi podřízenými přezdívku ” Žampión” související s jeho loňskou intoxikací houbami, ale úplný blbec a naprostý idiot, jak si většina lidí myslí, to není. Volební megapodvod zorganizovat může.

sizok
1. 10. 2023 15:01
Odpovědět  Teuton

Digitální ID je největší hrozba pro člověka. Nikdo si neumí představit
dosah tohoto kroku. Novodobé otroctví. Člověk se stane opravdu
všepřijímající ovcí bez svého názoru, jinak nepřežije.

primak
1. 10. 2023 11:48

Nepochopuji, jak Farage a hlavně ta pani z FoxNews přišli na tu Čínu. Asi že v Americe je Čína jako strašák, tak toho Farage využil jako úvod. Ale to, co ta Leynová chce zavést, nemá nic společného z Čínou. Jestli si to tam taky jednou zavedou, to je jejich věc. Ale my se teď máme starat, aby se to nezavedlo u nás. A to ten Farage říká, ten ví, jak se vyjadřovat proti vašnostům v EU, však jim to tam v minulosti mnohokrát nandal.

primak
1. 10. 2023 11:54
Odpovědět  primak

BTW, ta řeč Leynové je z G20 v Indii začátkem září.

primak
1. 10. 2023 12:04
Odpovědět  primak
Putinovec
1. 10. 2023 18:54
Odpovědět  primak

A taky si musíme pořád připomínat , že ta lejdy , která patří do hovnocucu a nejen ona , nejsou ti , kdo prosazují agendy – ideologie . Je to jen cíl pro dav – maskot , aby se nikdo nezajímal o ty zrůdy v pozadí .
A My musíme vést informační válku zejména proti Nim , hlavním organizátorům .. Jmenovat je , odhalovat veřejnosti jejich organizace , upozorňovat na to , kam se lidstvo snaží dlouhodobě zatahovat . Jakákoliv propíraná jejich identita veřejně , je pro Ně doslova smrtící , protože v každé populaci je % těch , kteří si to nenechají líbit a budou se snažit je dostat do kafilerky .
Jakmile se přestanou cítit konformně , tak začnou couvat .

Boomer
2. 10. 2023 08:56
Odpovědět  primak

..pokud jde o praktické aplikování AI, tak Čína jednoznačně vede. AI ke svému učení potřebuje data, potom data a ještě zase data, díky čínskému ignorování čehokoli podobného našemu GDPR mají pro svoji věčně hladovou AI bohatě prostřený stůl. Kde jinde je v reálu tak masivně uplatňován systém sociálního kreditu?

zuzana
1. 10. 2023 13:56

Setkání Orbána a Le Penové v Budapešti: Konzervativní spojenectví před volbami do Evropského parlamentu vzkvétá
https://aktax.cz/setkani-orbana-a-le-penove-v-budapesti-konzervativni-spojenectvi-pred-volbami-do-evropskeho-parlamentu-vzkveta/

Gales
1. 10. 2023 14:42

Nikým nevolená,z Fóšingtónu dosazená Lejnice smradlavá, vládne pomocí Jidášů z EU.

Albi
1. 10. 2023 15:24

No – tak jsme jí to pěkně nandali. To se Leyno fakt lekne.

Boomer
2. 10. 2023 09:01
Odpovědět  Albi

..a v tom je náš problém s nimi. jakmile zaznamenají negativní reakci na svoje plány, stočí řeč jinam ale v zákulisí na té věci pilně pracují dál. Potom to protáhnou bleskem hlasováním v EU parlamentu, kde mají pohodlnou většinu a EK nás tím začne třískat po palicích. A jací jsme byli..

Aleš
1. 10. 2023 16:22

Mordor přezdívaný EU.

pedro
1. 10. 2023 19:43
Odpovědět  Aleš

USA ANGLÁN MORDOR…

Frank1
2. 10. 2023 09:11

Farage je bojovnik a neda se zastrasit. Diky nemu vime, co na nas siji a jake to bude mit dusledky. Nikdy si nenechame vzit hotovost (bankovky a mince) a centralne digitalne zaregistrovat jako dobytek u veterinarniho uradu. Dejte to video dal a prestante chrapat!
WEF vyzaduje uz otevrene redukci obyvatelstva planety o 85 %. Schwab rekl, ze maji zpozdeni v realizaci!

Boomer
2. 10. 2023 13:34
Odpovědět  Frank1

.. hm, a máte nějaký konkrétnější způsob, jak si nenechat vzít hotovostní platby?
V nedávné historii posbírali obyvatelstvu legálně držené zbraně nacisté a chvíli po nich taky komunisté. Z mojí strany jen taková drobná historická připomínka, že..

 „Ten kdo zapomene na svoji minulost, je odsouzen ji znovu prožít.“ © Santayana

Milan ze Zahrady Čech
3. 10. 2023 18:28

Raději jsem to hodil sem, kde už diskuze usnula. Myslím, že to tak bude lepší.

Vrátil, přečetl, usedl a hodil si do wordu rozhořčenou reakci (hm… proč reakce a ne reagce, když reagovat?), jakože jaks na to přišla že zrovna mě je třeba právě toto vysvětlovat, když v nespočtu příspěvků tvrdím jinými slovy totéž, a že se Putin dle mého napřed, dle moudra neznámého autora: “Nemůžeš-li nad nepřítelem zvítězit, postav  se mu do čela,” postavil do čela oligarchie, načež a až v jejím čele trpělivě a krůček po krůčku přikročil k onomu “Chceš-li změnit nějaký proces, postav se mu do čela” , tedy k instalaci změn jak v Rusku, tak v globálním měřítku a že ani tak to nesedí, páč Putin a spol. se postavili do čela změny stavu, ne procesu, který proces změn právě oni zahájili a že ta věta tudíž vůz před koňmi a že by to správně mělo znít: Chceš-li něco změnit, odstartuj (iniciuj, zahaj, spusť atd.) proces změn a postav se mu do čela,
a že globalisti KoZy se neobávají své eliminace, neb jsou přesvědčeni, že by ve svých bunkrech přežili, že je však děsí do čeho by přežili a z čeho pak uňácat tu zlatou miliardu, a že už jsme to přetřásali a že mi jsou jasné rozdíly 

Milan ze Zahrady Čech
3. 10. 2023 18:28

mezi globalistou a globalistou a že geopolitika sice pracuje se zdroji, leč pracuje s nimi skrzevá lidi, pročež se globální politika a geopolitika, jakož i globální politici a geopolitici překrývají a ještě jiné věci a okolostojíčnosti jsem v té reakci šířeji rozvinul, ale pak jsem si řekl, že stačila má podrážděná reakce zde  Albi a zde  Albi , a že tě asi nas-rala a že je zřejmě příčinou, proč máš pnutí vysvětlovat mi i věci, které jsme už přetřásali a o kterých by ti z mých přís-erků mělo být jasné, že jsou mi jasné – viz poučení, že pan Globál není jedna stabilní osoba (rodina atd.)
a že jaks na to přišla, že ausnegrecht mě je třeba vysvětlit chápání příčinné souvislosti, když zrovna já už více než půlstoletí tvrdím, že není boha kromě kauzality a že jsem to parkrát zmínil i ve svých přís-ercích zde,
ale pak jsem si řekl, že k čemu je dobré navzájem se trumfovat kdo čemu lépe rozumí a co kdo lépe chápe a kdo má či nemá více rozvinuté konceptuální myšlení dle  L S. Vygotského a že čemu prospěje navzájem se mentorovat a mistrovat a poučovat druhého a nebuď vůl vole, začíná to sklouzávat z argumentační roviny diskuze do osobních ataků jak uvažuji či neuvažuji

Milan ze Zahrady Čech
3. 10. 2023 18:30

a co vidím či nevidím viz: “děláš stejnou chybu jako ostatní,” nebo“vidíš dílčí kousky mozaiky a její ostatní části neuvažuješ.” – tedy do osobní roviny se skrytým dehonestujícím podtextem -, a celou tu svou rozhořčenou, místy jedovatou dlouhatánskost jsem vymáznul a nechal to tak, že to třeba usne samo od sebe, páč se dobře znám a vím, jaký jedovatý zmetek dokážu v té osobní rovině být a jen bych kvůli svému hnidopišskému egu obsedantně rajtujícímu na logice věcí, událostí, příčin a následků atd. zbytečně ztratil kámošku. Bohužel to neusnulo.
P.S. Také mám teď drobet méně času na diskuze, páč zkoumám Gesaru/Nesaru, Tvůrčí společnost, AlatRu a další náhle vypučelá hnutí se sektářskými atributy, bych si o těch různých dobr-oserech udělal obrázek. A je to sakra náročné na čas, i když to proklikávám, páč ty jejich přednáškové masírky jsou dvou až tříhodinové. Jo, a krom toho jsem si ještě uložil odkazy na Program Konceptuální strany „Sjednocovaní“ od generála K.P.Petrova, což je sedmnáctidílná série přednášek a tak kmitám z toho na ono a porovnávám to z oním a s tamtím a tak porůznu, bych si to vše zasadil do širšího rámce globálního dění.
Takže tak. Opatruj se 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
3. 10. 2023 21:04

Odpověď je velice jednoduchá (taky jsem se patřičně podivila, proč taková otázka) a odpověděla jsem tak “pro pořádek”.
“Kterou koncepci uštrikovali a prosazují konkrétní osoby, dlužno dodat. To jen pro pořádek”.

A pak se ta výměna rozjela, vypadala jako bych málem byla před maturitní komisí. 🙂
Přitom celé to je nedorozumění – začalo to mým vysvětlením DoktorN, kdy napsal:
“Slovenské vítězství globalistů, kteří jsou nuceni odstavovat svoji výkonnou svalovou hmotu (americkou státní elitu a její posluhovače po celém světě ….)”, proč si myslí, že “svalová hmota” a následovala tvá otázka na “konkrétní osoby”.
Omlouvám se, že jsem ji asi správně nepochopila. 🙂
(Po pravdě – nerozumím jí doteď.)

Milan ze Zahrady Čech
4. 10. 2023 00:37
Odpovědět  Albi

Jojo. Jednoduše – je to zkratkovitý přípodotek mající původ v úvaze, že koncepce řízení je jako taková právně nepostižitelná – lze ji zakázat, ne však potrestat – a že je proto nutné potrestat ty, kteří ji uštrikovali a zavedli; tak jako nešlo fyzicky potrestat fašinacistickou koncepci řízení samou, ale bylo lze potrestat její autory a vykonavatele.
Jenže tohle vše bylo jen v mé palici a do reakce jsem hodil jen tu zkratku, od které se ty mé třeskuté myšlenky odvíjely. Avšak neměl jsem to tam dávat. Nebo si aspoň nechat od cesty to nabubřelé: “To pro pořádek.” Přitom to nebylo míněno jako kritika, kór když souhlas, ale asi jsem měl pnutí blbýho machrování “ale to by pak nikdo nenes trestní odpovědnost!” a honem jsem to doplnil, abych zaperlil, jak jsem bystrej a všímavej. A napsal tam navíc tu nadbytečnou pýčovinu o pořádku. Takže tak.
P.S. Snad se mi povedlo ti vysvětlit jak jsem to (až na tu mentorskou nabubřelost “To pro pořádek”) myslel. Popravdě jsem byl asi podvědomě furt ještě nas-ranej kvůli těm tvým osobním poznámkám z předešlého… nesouladu, tak jsem to tam vlepil, abych to dorovnal a dofouk si tak ego. 🙂
Jak se líbím? https://1url.cz/luB6X Fešák, viď?

Albi
4. 10. 2023 09:44

🙂 …