Neuvěřitelně brutální čin

Neuvěřitelně brutální čin: V Berlíně pokousal “duševně nemocný” Afričan do obličeje 5leté děvčátko

“Duševně nemocný” Eritrejec zvedl na stanici v Berlíně cizí německé dítě a brutálně ho pokousal do obličeje. Dovolila mu to naivní matka dítěte, která si původně myslela že zvedání dětí do výšky je jakousi “kulturní tradicí” v Africe. Pachatel je nyní oficiálně obžalován pro násilný zločin.

Migrující “Daniel K.”, který se v současnosti odpovídá u soudu, byl dva měsíce umístěný na psychiatrii. 
Již nyní se předpokládá, že kvůli nemoci by neměl být odsouzen jako vinen.

Svou naivitu matka už jistě litovala. Otisky zubů na tváři jejího dítěte byly viditelné celé dny. Podle výpovědi čekala 40-letá matka na tramvaj se svými dvěma dcerami. Nejprve si myslela, že černý Afričan její dcerku považoval za “roztomilou”, a proto ji chtěl zvednout. Když potom Afričan pokousal malé děvčátko tak, že zakřičela bolestí, musela jen bezbranně přihlížet.

Pachatel je známý jako násilník a má už v Německu trestnou historii. V minulosti na ulici obtěžoval 26-letou obchodní manažerku. Házel kameny mezi její nohy a později po ní hodil těžký betonový blok. Manažerce se naštěstí podařilo uprchnout a Eritrejec byl zatčen. Nicméně, jak se často v Berlíně stává, soudnictví ho okamžitě propustilo. Po novém útoku prokuratura vyžaduje trvalé umístění migranta na psychiatrii.

V Německu se v poslední době přímo roztrhl pytel s incidenty uprchlíků z Eritree.

Koncem června byl “uprchlík” z Eritree odsouzen na sedm let věznění v Passau. Pokusil se bodnout 11leté dítě.

O něco později okresní soud v Hanau odsoudil muže z Eritree na devět a půl roku vězení. 
V roce 2016, po prohrané hře Playstation, brutálně zmrzačil 18-letého Somálce. 
Oční víčka a části uší byly oběti odděleny, oběť je dnes téměř slepá.

V témže měsíci 22letý Eritrejec zaútočil nožem na 16-letou mladistvou na diskotéce ve městě Rosenheim. Zákeřný útok přišel, když tančila se svými přáteli. Horní části těla měla vážně poraněnou.

V Eritrei je v současnosti mír a mnoho tzv. uprchlíků nesplňuje ani v nejmenším podmínky pro udělení azylu. Nicméně uprchlíci z Eritree si azyl nárokují tvrzením, že nesouhlasí se současnou vládou v jejich domovské zemi.

Andrea Lopatková
https://www.hlavnespravy.sk/neuveritelne-brutalny-cin-berline-pohryzol-dusevne-chory-african-do-tvare-5-rocne-dievcatko/1901954

sdíletj na