Nejnovější oficiální údaje z Bavorska ohledně covidových úmrtí šokují Německo

Bavorský zemský úřad pro zdraví (LGL) oznámil, že až 30 procent lidí, kteří za měsíc říjen zemřelo na covid bylo kompletně očkováno.

Je to o to více šokující, že od doby, kdy přišly na trh vakcíny proti Covidu, tak vládní politici i mainstream jedním hlasem ujišťovali a přesvědčovali občany, že vakcína přináší svobodu a vysokou, téměř stoprocentní jistotu.

Najednou LGL jako první zemský zdravotní úřad v Německu „prozradil“, že tomu tak není a že vakcíny nejen mizerně chrání nakažené před smrtí, ale že ještě mizerněji chrání občany před infikováním se Covidem – přesně ve smyslu toho, jak to od začátku očkování proti covidu neustále zdůrazňoval mimo jiné zejména profesor Sucharit Bhakdi.

Ne bez zajímavosti je skutečnost, že krátce poté, co bavorský LGL oznámil výše uvedený fakt, tak se ohlásil i Robert Koch Institut a přiznal ve své každotýdenní prezentaci, že během čtyř týdnů od poloviny října zemřelo na koronu v Německu ve věkové kategorii nad 60 let až 42 procent lidí, kteří byli kompletně očkováni a téměř 19 procent ve věkové kategorii nad 18 let, kteří byli také kompletně očkováni.

Není to tak dávno, když mainstream a systémoví politici tvrdili, že na Covid umírají téměř výlučně neočkovaní.

Tato čísla musí doslova šokovat všechny ty, kteří ještě dokáží racionálně myslet a nepodlehli vymývání mozků neustálou propagací očkování.

Ukazuje se tedy šokující trend – čím déle očkování evropských národů trvá, tím více úmrtí zaznamenáváme mezi těmi, kteří se dali očkovat.

Přesto systémoví politici a jejich devótní média nadále šíří strach před koronou a nenabízejí lidem prostředky prevence, ale do nebe vychvalují málo účinné vakcíny a přihrávají tak farmaceutickým koncernům jako Pfizer další miliardové zisky.

Roman Bednár
Hlavné správy
https://bit.ly/3x9xHV4

sdíletj na

4.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan
22. 11. 2021 03:07

Nebudou je šokovat. Ta čísla. Mají na tolik vymyté mozky, že nebudou.

Meriva
22. 11. 2021 08:32

mRNA vakcíny nefungují. Po uvedení mRNA vakcíny od Pfizeru se vyrojilo hned několik mRNA vakcín na všechno možné AIDS, malárii atd. Všechny byly odpískány pro neúčinnost. Dnes ke zřejmé, že ta čísla účinnosti vakcíny Pfizeru 91% byl propagandistický blábol. 90% vydrží dva týdny, to je směšné! A pak to jde rapidně dolů. A tomuto říkají vakcína! Je jen otázkou času, kdy tělo přestane reagovat na opakované dávky a pak se můžou očkovat třeba každý den a bude jim to prd platné. O vedlejších účincích nemluvě. Opět jedna hezká vědecká teorie, která v praxi nefunguje. Zajímala by mne čísla ruského Sputniku, kolik tam leží v nemocnicích očkovaných?

Luk
22. 11. 2021 08:48
Odpovědět  Meriva

Kolik očkovaných je hospitalizováno s COVID-19 v Rusku? (10.listopadu 2021)

RBC vyzpovídala představitele krajských úřadů a zdravotních úřadů, kolik očkovaných se dostalo do nemocnic s koronavirem.

V Moskevské oblasti bylo hlášeno, že v regionálních infekčních nemocnicích je nyní 10 335 lidí, z nichž 82 % nebylo očkováno proti COVID-19. Z regionů, které takové údaje poskytly, Moskevská oblast jmenovala největší počet hospitalizovaných očkovaných – 18 %.

Luk
22. 11. 2021 08:50
Odpovědět  Luk

V ostatních krajích byli z celkového počtu hospitalizovaných s koronavirem očkovaní:

12 % – v regionu Belgorod;
12 % – v autonomním okruhu Chanty-Mansi;
10% – v oblasti Novgorod;
10 % – v regionu Vologda;
8-10% – v Petrohradu;
8,8 % – v Primorském území (regionální oddělení informační politiky zaslalo odpověď na žádost po zveřejnění materiálu. – RBC);
5-7% – v Bashkiria;
ne více než 5-7% – v regionu Kaluga.

Luk
22. 11. 2021 08:51
Odpovědět  Luk

Ne více než 1 % očkovaných mezi nemocnými v nemocnicích bylo hlášeno ve Volgogradu, Irkutsku, Kaliningradu, Lipetsku, Karačajsko-Čerkesku, Komi, Mordovsku a Sevastopolu. V regionu Kirov, kde byla 3 % z těch, kteří byli přijati do nemocnic, nalezena očkovaná, poznamenali, že „očkovaní pacienti byli v 98 % případů nemocní mírnými a středně těžkými formami onemocnění“.

“Případy hospitalizace pacientů plně očkovaných dvěma složkami vakcíny proti koronaviru v metropolitních nemocnicích jsou vzácné,” řekl Moskevský zdravotní odbor RBC.

Luk
22. 11. 2021 09:21
Odpovědět  Luk

V České republice je momentálně hospitalizováno 4818 lidí z toho 2137 očkovaných. Očkovaných hospitalizovaných v ČR je tedy 44%!!! Rusové mají naočkováno 45% populace oproti ČR 60%, i tak je ten rozdíl hospitalizovaných očkovaných propastný.
Rusové můžou Sputniku V právem říkat vakcína, na rozdíl od toho, co do nás píchají Američani. Navíc Rusové nepotřebují šaškovat s žádnýma třetíma ani čtvrtýma dávkama!
https://www.rbc.ru/society/10/11/2021/618a8cf89a79473c3692ea67

Pavla
22. 11. 2021 16:28
Odpovědět  Luk

Jistě, ruská vakcína je na rozdíl od těch ostatních vakcínou. Nicméně donucovací prostředky typu nepustíme vás bez očkování do vlaku tam mají. Vzhledem k tomu, že je tam očkovaných méně procent než u nás, tak je to velká buzerace a stejně nezákonná jako tady. Systém se evidentně snaží vyvolat boj očko proti neočko, neočko proti hygieně, nemasky proti policajtům apod. Namísto lidi proti těm, kdo ty nesmysly “nařizují”.

Albi
23. 11. 2021 10:48
Odpovědět  Pavla

U nás dnešním dnem dostala konečně oficiálně iniciativa “povinné očko” od našich pánu politiků zelenou. Šlo to rychle, včera ještě diskuze nebyla na pořadu dne, dnes už téměř hotové rozhodnutí.Pouhé dva miliony jim chybí do plného stavu a v závodě o zlatou medaili chce být každý na stupni vítězů.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/povinne-ockovani-proti-covidu-v-cesku-uz-neni-tabu-debata-se-rozjizdi-181233#utm_content=freshnews&utm_term=povinn%C3%A9%20o%C4%8Dkov%C3%A1n%C3%AD%20covid&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz